ברוכים הבאים, אורח

שלום בחור חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום בחור חדש 915 צפיות

שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115871

שלום לכולם.
אני עוד אחד מהמקרים הטיפוסיים, בתחילת גיל ההתבגרות התחיל הסיפור, משם התמודדות עצמית ונפילות כל פעם. הרבה זמן שאני חושב על זה ביני לבין עצמי ותוהה מה אני יכול לעשות. אני מודע להיקף התופעה ולכך שאני לא משהו מיוחד או חריג. אבל אני כן הופתעתי לשמוע מכל מיני אנשים שמדברים על חוויות אישיות עד כמה התהיות האישיות שלי בנושא דומות ומשותפות לשל אנשים מאותו מצב.

הסיבה העיקרית שנרשמתי לאתר ועכשיו אני גם כותב נושא היא כדי ליצור סוג של מחוייבות מצידי. אני תלמיד כיתה י"ב וכבר שנתיים שאני במגמת ירידה מבחינה לימודית, כי אני פשוט חסר מוטיבציה ומתעצל. לפני כמה שבועות כששוב התחלתי לקרוא קצת על הנושא מצאתי סרטון שמקשר בין אוננות לחוסר מוטיבציה, ומצאתי את זה כל כך נכון ורלוונטי למצב הלימודי שלי - שאני פשוט לא מצליח לדחות סיפוקים בשדה אחד ולכן גם בתחומים אחרים אני נכנס לעצלנות ופיגור. זה בגדול המניע שלי להספיק עם זה. כמובן שיש גם את העיניין הרוחני שבדבר.

אני חושב שבגלל שאין לי עם מי לשתף, ואם יש אז זה מישהו שאני לא אוכל להביט לו בעיניים אחרי זה, אני כל הזמן נמצא באותו לופ כי אין לי משהו מחייב ש"ישגיח" עליי. אז הנה אני כאן, אשמח להכיר את הקהילה כאן בפורום ולהתקדם אל המטרה.
בתור התחלה אני רוצה לנסות את תוכנית פורטיפיי. אשמח להסבר איך בדיוק לעדכן את הימים בלוח של אתגר ה-90 יום.
שלום ותודה מראש

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115872

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

אוהבים אחי!!!
אני רוצה לשתף אותך במשהו שאולי ייתן לך מבט אחר קצת, אני גם חדש בתוכנית, אני במהלך השנים חוויתי אינספור נפילות, חוויתי אינספור השפלות, ודברים לא נעימים שעשיתי שכל הזמן מהדהדים לי בראש.
אני כל הזמן חיפשתי מקום להתחבר אליו, מקום להיות מחוייב אליו, והיו פעמים שהצלחתי אבל זה לא החזיק הרבה זמן בכלל, פשוט המשכתי ליפול ולחוות דברים עוד יותר כואבים...
אני רוצה להגיד לך באמת שיכול להיות שמה שאתה אומר אולי זה באמת מתאים לך והלוואי שזה באמת נכון בשבילך!
אבל כמו שאתה כותב אני מרגיש שאלו המילים שלי שגם אני חושב ככה.

היום אני יודע שהמחויבות שלי, שהרצון שלי להחלים, שזה שאני לא שולט בעצמי, זה לא בגלל מחוייבות שלא הייתה לי, זה לא בגלל שאני עצלן ועוד ועוד..
זה בגלל שאני מכור! אני חסר אונים מול התאווה! ואת הכוח היחיד להיות נקי ולהתקדם בהחלמה אני מקבל מאלוקים.
ואת הדבר הזה. בחסד אלוקים קיבלתי מ: 
הקבוצות,
השיתופים עם חברים,
הפעולות היומיות,
התוכנית עצמה של 12 הצעדים.

אני מצטער שלא עניתי לך על שאר השאלות אבל היה לי חשוב להגיד לך את זה כי אני גם חשבתי שיכול להיות הרבה פיתרונות העיקר לא לחשוף את עצמי מול כולם, אבל העובדה שזה מה שעוזר לי לעוד יום נקי!

תחשוב על זה...
אוהב אותך אחי!
ואם בכל זאת זה באמת מה שאתה צריך וזה יהיה מה שאתה צריך מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!!!

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115873

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מושל בכיפה כתב on 31 דצמ' 2018 23:08:

שלום לכולם.
אני עוד אחד מהמקרים הטיפוסיים, בתחילת גיל ההתבגרות התחיל הסיפור, משם התמודדות עצמית ונפילות כל פעם. הרבה זמן שאני חושב על זה ביני לבין עצמי ותוהה מה אני יכול לעשות. אני מודע להיקף התופעה ולכך שאני לא משהו מיוחד או חריג. אבל אני כן הופתעתי לשמוע מכל מיני אנשים שמדברים על חוויות אישיות עד כמה התהיות האישיות שלי בנושא דומות ומשותפות לשל אנשים מאותו מצב.

הסיבה העיקרית שנרשמתי לאתר ועכשיו אני גם כותב נושא היא כדי ליצור סוג של מחוייבות מצידי. אני תלמיד כיתה י"ב וכבר שנתיים שאני במגמת ירידה מבחינה לימודית, כי אני פשוט חסר מוטיבציה ומתעצל. לפני כמה שבועות כששוב התחלתי לקרוא קצת על הנושא מצאתי סרטון שמקשר בין אוננות לחוסר מוטיבציה, ומצאתי את זה כל כך נכון ורלוונטי למצב הלימודי שלי - שאני פשוט לא מצליח לדחות סיפוקים בשדה אחד ולכן גם בתחומים אחרים אני נכנס לעצלנות ופיגור. זה בגדול המניע שלי להספיק עם זה. כמובן שיש גם את העיניין הרוחני שבדבר.

אני חושב שבגלל שאין לי עם מי לשתף, ואם יש אז זה מישהו שאני לא אוכל להביט לו בעיניים אחרי זה, אני כל הזמן נמצא באותו לופ כי אין לי משהו מחייב ש"ישגיח" עליי. אז הנה אני כאן, אשמח להכיר את הקהילה כאן בפורום ולהתקדם אל המטרה.
בתור התחלה אני רוצה לנסות את תוכנית פורטיפיי. אשמח להסבר איך בדיוק לעדכן את הימים בלוח של אתגר ה-90 יום.
שלום ותודה מראש

היי, דבר ראשון ברוך הבא.
(או' - אוננות, פוי' - פורנו)
 אני לא בטוח שכל ירידה ברמה הלימודית קשורה לאו'- מאז ומעולם אנשים לא למדו כמו שצריך מסיבות שלא קשורות לאו' ופוי'. תשאל את עצמך כמה מוטיבציה הייתה לך ללמוד לפני שהידרדרת לכיוון האו' והפוי'.

אבל אם אתה חושב שדווקא או' גרם לך לזה - אז אני ראיתי את פורטיפיי ולדעתי זה נחמד ועוזר, לא מושלם, אבל עוזר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115874

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

גם אני התחלתי ליפול בערך בגיל שלך, רק שלא היה לי את השכל להגיע כל כך מהר לאתר, ולך אני רואה שיש 

תחפש ותחקור איזה שיטה מתאימה לך לצאת מההתמכרות/משיכה חזקה מדי שלך לתאווה - אני רואה שאתה מתלונן שאין לך מוטיבציה ללמוד, אבל האם היה לך מוטיבציה ללמוד לפני שהיה לך את הבעיה הזאת של התאווה ? כי אם כן - גם לפתור את הבעיה של התאווה לא יעזור לך בלקבל ציונים טובים, אבל אני מניח שזה יהיה התחלה טובה בכיוון.

אני עצמי משתמש בשיטת תפסיק - של שבועות ונדרים, בזהירות ובאחריות, וזה עוזר לי הרבה, אבל יש ים של אנשים פה שהשתמשו ב-12 הצעדים, יש מצב שאולי תרצה ללכת לשם באיזה שלב.

פורטיפיי זה לדעתי אחלה דרך להתחיל - הרבה סרטונים חשובים שיש שם, מצד שני לדעתי פורטיפיי לבדו לא מספיק, לפחות לא בשבילי.

אני גם רואה שיש לך מודעות עצמית גבוהה - אתה אומר שאתה רוצה ללמוד יותר טוב, ולכן אתה רוצה להסיר את התאווה שהיא מכשול לדרכך.
אבל תן לי לשאול אותך שאלה - האם התאווה לדברים באופן כללי (כסף מעמד וכו') היא לא הגורם שמניע אותך ללמוד מלכתחילה ? אז התאווה לדברים היא בבת אחת גם מכשול וגם המניע שלך לא ככה ? אולי תנסה לחשוב על הלימודים שלך ולמה אתה עושה אותם כמשהו שהוא מעבר לתאוות למעמד, כסף, יוקרה וכו'. אולי זה יעזור.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115877

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר,
אני שמח בשבילך שבגיל צעיר אתה מחפש עזרה,
אבל המלצה שלי, אולי קצת קשה קצת לא נעים,
דבר עם ההורים שלך על זה, חפש עזרה מקצועית בנושא זה,
בגיל צעיר אפשר להיגמל מזה לכל החיים מבלי להתמכר,
תגיד להוריך על אתר הזאת, הם יכולים לפנות לקו החם ולבקש עזרה מקצועית,
אני גם יכול להפנות אותך לפסיכולוג שמתמצע בנושא הזה, שאין הרבה,
אבל באהבה,
אל תנסה להפסיק לבד, כי לצערי רובם נפלו,
באהבה, מקווה שהואלתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115880

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא צדיק
כל יום מצד ימין תלחץ על " עדיין נקי תודה לאל " אם בעז"ה לא נפלת באותו היום.
כך תיכנס לטבלה של ה90 יום
אוהבים אותך ואל תשכח לשתף אותנו כאן בפורום !

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115884

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר.
בהצלחה פה בהמשך הדרך. 
אנחנו איתך.

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115914

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

אחי היקר,
גם אם אתה רואה את עצמך עצלן, אתה חייב לדעת שאתה עצלן תותח. החלטת שאתה רוצה אחראיות בחיים שלך. זה צעד מדהים, זה מדד אמיתי להתבגרות. זה דבר שראוי לחגוג!!

לעניינו, אני לא יודע מה בדיוק מה מצבך, מה הבעיה הספציפית שלך ומה עוצמתה.
זה נהדר שאתה רוצה ללכת לאתגר של 90 יום אבל צריך לעשות את זה חכם.
כדאי שתיכנס בדף של האתגר ללשונית ׳איך זה עובד׳ - זה ייתן לך קצת יותר להבין.
בכל מקרה אני מאוד ממליץ על פורטיפיי ועל האתר של שמור עיניך למתבגרים. זה קודם כל ייתן לך פרופורציות נכונות, כי לפעמים חבר׳ה בטוחים שאין יותר אמון בהם וזו טעות, וחבל כי זה מסתיר את התקווה.
אתה יכול גם להסתובב כאן בפורום קצת, לעניינך חפש את הפורום של אתגר 90 יום, הגיוני שתמצא שם רעיונות וחיזוקים שיקדמו גם אותך.
כמובן שיש את ההמלצה של חברים רבים פה זה 12 הצעדים הרבה חברים החלימו בעזרת זה. 
כנס לטבלת 90 יום ותראה שם שאנשים מתקדמים לאט לאט, זה כמו טירונות. אח"כ כנס להסתכל בהיכל התהילה, יש חברים שכבר נקיים כמה חודשים, ויש גם כאלה שנקיים 5 שניים ואפילו עשור.
בקיצור אחי, תאמין בעצמך!
אתה מסוגל להיות מסוגל, ואתה לא חייב לעשות את זה במכה אחת, כולנו מתקדמים רק יום אחד כל פעם.
תחגוג את היום הזה!!

בהצלחה,
WannaStop

תגובה: שלום בחור חדש לפני 5 שנים, 3 חודשים #115919

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

אא אתה  רוצה להצטרף לקבוצת  צ'אט של פורטיפיי, מזמין אותך לכתוב לי באישי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן