ברוכים הבאים, אורח

חדש באתר- איך אני יודע במה לבחור?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש באתר- איך אני יודע במה לבחור? 578 צפיות

חדש באתר- איך אני יודע במה לבחור? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115749

הייתי  בתוכנית 12 צעדים של SA למשך חצי שנה לפני 4-5 שנים והפסקתי בגלל לחץ לסיים  את התואר הראשון. עכשיו עושה תואר שני ואני גם עובד משרה מלאה ויש לי מלא חובות ללימודים ומרוב לחץ אני נכנס למקומות שאסור לי במחשב. אני בתוך הבוץ מגיל 13 שהורי שמו לי מחשב אם אינטרנט  בבית.  מלבד שהחברים שלי גם גררו אותי לזה. בדיעבד הם לא באמת התאימו לי כחברים. הייתי ילד יחסית תמים. לא היה לי מושג על העולם שבין גברים לנשים. היום  אני בן 32. בשנה שעברה זה היה פחות בעייתי כי לא היה לי מחשב נגיש כל הזמן. היה סיסמא למחשב בבית שרק אישתי ידעה. עכשיו בגלל הלימודים אני צריך מחשב בגלל קורסים מקוונים ואני כל  הזמן נופל בזה גם התמכרות, גם לחץ מלימודים, גם יש לי לקיות למידה, גם בילדות עד גיל 18 שחיקתי מלא במחשב וראיתי מלא טלויזיה בלי בקרת הוריי. פשוט לא היה אכפת להם.. מהבוקר עד הלילה בחופשים הגדולים הייתי בזה. וגם אחרי בית ספר בכל יום בשנות הלימודים. וא הייתי עושה שיעורי בית גם בגלל זה מלבד הקושי של לקות למידה.  עכשיו מרוב לחץ אני בורח לסרטים רגילים וגם אסורים כדי להתנתק מהכל. לא לדאוג מכלום. חוץ מזה גם המצב הכלכלי שלנו לא טוב. כל הזמן במינוס 10,000-,  ואישתי עובדת וגם אני.

אשמח לעזרה לדעת מה בין התוכניות באתר יהיו לי הכי טובות.
נראה לי שיש לי התמכרות למחשב, פורנו ושימוש עם עצמי. 

המחשב גם עוזר לי בלימודי קודש והלכה ותקציב משפחתי וללימוד התואר 
זאת ממש דילמה מבחינתי. יש לי ממש חיים כפולים לצערי. שימוש חיובי ושלילי במחשב.

תגובה: חדש באתר- איך אני יודע במה לבחור? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115755

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר,
Sa רק גדל מאז שעזבת,
במילה אחת,
מחכים לך,
זה הפתרון,
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש באתר- איך אני יודע במה לבחור? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115765

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מוזמן חזרה ל-SA. 
יש חברים שנקיים רק להיום, 4-5 שנים. 

אתה מוזמן לפגוש אותם שוב בקבוצות.

בהחלמה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?