ברוכים הבאים, אורח

שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק 851 צפיות

שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115074

• tiger79
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם,

אני חדש כאן, קיבלתי המלצה לבדוק את האתר שאולי יסייע לי להפסיק לפני שיהיה מאוחר מדי,

אינני מתכוון רק לצפייה בפורנו והגעה לסיפוק מיני תוך כדי. אני מתכוון על הליכה לנשים עובדות ותשלום בעבור סקס. 

זה "תחביב" של השנתיים האחרונות למרות שהעניין קינן בי שנים ארוכות לפני כן. בשנתיים האלו ביקרתי 14 פעמים אצל 12 נשים ושרפתי כ8 אלף ש"ח. הכל בשביל ריגוש ה"ציד" הגברי שעד לאותו ערב לפני שנתיים הסתכם בסיפוק רק מכך שהצד השני הגיב לי, לאחר מכן סיפוק מכך שיש מו"מ כלשהו שכולל שליחת תמונות וקביעת מועד מפגש שלא קרה, והסתיים בכך שהצעד הנוסף נעשה.. וגם מפגשים התקיימו.. 14 כאלו. 

כבר אצל הראשונה הבנתי שזה לא זה ולא בשבילי, ודי זנחתי את הרעיון לכמה חודשים. מימשתי פנטזיה, הרגשתי שהייתי צריך אותה וחשבתי לתומי שכאן זה התחיל וגם יסתיים. אבל לא. 

אחרי כמה חודשים מפגש נוסף.. שכל מה שקרה אחריו הכניס אותי לסרט רע ופחד מהידבקויות במחלות שונות.. ככה רגע לפני חתונה עם החוקית. עבר בסדר והחלטתי שזהו..

אבל אחרי כמה חודשים שוב ושוב...עד שדי נמאס ומצאתי את עצמי כאן..

האם יש סיכוי להיגמל...כי זה תופס אותי רק כל כמה חודשים ולא נגיד פעמיים בשבוע.. למרות שבפעמים האחרונות זה יצא פעמיים בזמנים קצרים, אבל כל כמה חודשים..

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115075

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא!
אין כזה דבר שאין סיכוי להגמל, ואין כזה דבר שיהיה מאוחר מידי (מלבד הקבר). רק יש דבר כזה להדרדר ולהגיע למקומות שיותר קשה לצאת מהם.
אני לא יודע להגיד הרבה על מצבך, כי מצבי אחר לגמרי, אבל הרושם הוא כל מי שהתמיד באתר והתמיד בשימוש בכלים - הצליח להתקדם. אולי בתחילת הדרך אתה תתבלבל מכל הכלים ואפשרויות כאן, אבל אם תתמיד, מהר מאוד יהיה לך סדר, ותצליח לבנות לעצמך תכנית.
רק תתמיד, גם אם אתה נופל באמצע, תחזור אלינו, תשתף כולם כאן ממש מפרגנים ובחיים לא מאשימים. מאוד נעים לכתוב כאן "נפלתי". מקבלים תגובות חיוביות (שלא ישמע שאני ממליץ ליפול:-)).
מי שעוזב את האתר, אחרי זה קשה לו לחזור.
ואל תהיה לבד. נסה לשבור את המחסומים האלה (הייתי אומר בקצב שלך אבל אולי עדיף קצת יותר מהר). חבר אחד שידע מה קורה איתך ושישים לב אם אתה נעלם, גם יכול לעשות את ההבדל.
ועוד דבר, אל תסתכל על עצמך כל כך שלילי. ברור שמה שנקרא "חציית מסך" נשמע גרוע יותר בגלל שהוא פורץ את המחסומים בנפש של בושה או כסף או דת, אבל מבחינת התאוה עצמה, לאו דוקא שאתה במקום הכי גרוע.
בכל מקרה, שמחים שהצטרפת אלינו.
יותר ממוזמן לשמור על קשר באישי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115076

שלום חבר יקר! 

מזדהה מאוד עם התחושה הקשה של לרצות להפסיק - אך לא מצליח. המחשבה שזה פסגת פנטזיה שאחריה אגיע לסיפוק - וזה לא זה. 

אמנם לא הגעתי לשימוש חי, אבל זו אותה התמכרות עם ביטויי התמכרות שונים. התחושות אותו דבר. יש פה חברים שעברו דברים דומים מאוד, והיום מצהירים על שנה, שנתיים, שלוש ואפילו עשר ו13 שנים נקיות! נס לא מובן, איך זה עובד לנו. 

רוצה כ"כ לחבק אותך ולומר לך: הייתי שם בנפש, ואפשר לצאת מזה! יותר מלצאת מזה, אפשר למלא את החלל בנפש שמוביל אותי לשם, ולהתחיל פשוט לחיות! 

אני מצאתי את כל הטוב הזה ב12 צעדים  מזמין גם אותך לקפוץ על רכבת ההחלמה! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115078

2 דברים יש לי לומר לך נשמה: מניסיון: 
1 תהיה בטוח שיש לך מחלה. (אתה לא באמת נהנה, אתה חולה מתוק! וניתן להוכיח את זה - מלבד מחקרים רבים המאמתים עובדה זאת).
2. בלי להתמסר להחלמה - המחלה רק מחמירה ומסתבכת! 

אך אל דאגה, יש את הכלים והדרכים המובילות להחלמה. מהטובים שבהם אלו שיטת הצעדים.

אוהב!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 5 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115086

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא משנה התדירות,
זה משנה החוסר אונים,
ברגע שיש לך משיכה לשם ואתה לא יכול להפסיק,
אז התאווה שולט עליך,
אז קדימה, ברוך הבא לעולמנו המקסים,
צור קשר עם חברים, ממליץ מאוד להצטרף לקבוצות,
ותראה דברים טובים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115124

חבר יקר אני בעצמי חדש כאן ולא רוצה לתת עצה יותר מידי רק מאינטואיציה שלי 
אני אישית הייתי ממליץ לך מעבר לעזרה פה גם ליווי של איש מקצוע ואני פתוח שהצוות פה יעזור לך להגיע לאחד מתאים (איש מקצוע עולה הרבה להתגרש עולה יותר ) 

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115134

ו12 צעדים זה חינם

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: שלום, חדש כאן ורוצה להפסיק לפני 5 שנים, 5 חודשים #115148

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

לצערי, ניתן לומר באופן גורף, שבעלי המקצוע שמטפלים בהתמכרויות אינם מבינים גרוש בהתמכרויות. היחיד שיכול להבין אותך זה מי שהיה שם, מי שחווה את הפיצול העמוק בין מי שאני ומה שאני עושה, בין הצורך הנואש לפני ובין ה"זה לא זה" שלאחרי והשימוש הנוסף על אף שזה לא זה. 
אז ברוך הבא טייגר, אני שמח שהצטרפת אלינו. הבשורה הטובה שיש פתרון. אני חווה הרבה מאוד חופש מההתמכרות המינית שלי (כשאני פועל לפי 12 הצעדים).
אני מצאתי פתרון בתכנית SA, אני מזמין אותך גם.

אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי aw86625@gmail.com

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן