ברוכים הבאים, אורח

שיתוף אישי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף אישי 924 צפיות

שיתוף אישי לפני 5 שנים, 7 חודשים #114517

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

יחי המלך המשיח! 
שלום וברכה ערב טוב!
אני חדש כאן, דבר ראשון מאחל לכולם בהצלחה!
ולכל מי שקורא ויקרא את זה, אז אני בתור מישהו חדש, באתי לשתף אתכם, במה שעבר עליי קצת, מלפני שהגעתי לפה, גם בשבילי שארגיש יותר פתוח, וגם בשביל מי שרוצה להבין שכולנו באותה סירה, ושאף אחד לא יחשוב שהוא היחיד שיש לו בעיה כזאת וכזאת.
אז שלום אני מעל לשנה מודע למצב שלי, כארבע שנים לפני הייתי צופה בסרטונים, מאונן וכו', בשנה האחרונה הגעתי לשפל המדרגה: הייתי במצב שהייתי יושן ביום וער כל הלילה מעביר את הזמן בסרטים, שתמיד הובילו אותי במתכוון לצפייה בתכנים, ואוננות. 
במצב הזה הייתי חצי שנה, במהלך טיפול עם הפסיכולוג שלי, הוא הביא אותי לידי ההכרה שכן אני מכור!!! ולקחתי את זה מאוד בטוב, קצת נלחצתי ועבר לי די מהר, אחרי שבוע שהיה טיפה קשה, כבר ויתרתי על הטלפון שלי, עברתי למקשים, וכחודשיים שלמים הייתי נקי, והייתי בטוח שהשתחררתי מזה. אבל מסתבר שלא, התגלה לי באופן ההפוך של הענין, שאני מוכשר למצוא תמיד דרך לצפות בתכנים האלו, גם אם אהייה במדבר שומם, אני פשוט מרגיש שהמוח שלי פועל ברמה הזויה בטכניקה איך להשיג את הדבר, ומאותו הרגע נהייתה לי החלטה שאת המוח הזה, הטכניקה המדהימה הזאתי, איך שזנ עובד ברגעים האלו, אני רוצה את זה בחיים הטובים האמיתיים שלי. וזאתי המשאלה שלי: לא רק להפסיק אלא לקחת את זה למקום הכי טוב שאפשר!
היום מאוד קשה לי, כי אני עדיין באותו מצב, והנה היום הגעתי לפה, ובעזרתי ובעזרת השם ובעזרתכם. אני אצליח!

יחי המלך המשיח! משיח נאו!

תגובה: שיתוף אישי לפני 5 שנים, 7 חודשים #114518

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לשמור עינך, ובהצלחה בהחלמה .

תגובה: שיתוף אישי לפני 5 שנים, 7 חודשים #114522

שלום מענדי דבר ראשון כל הכבוד על הכנות והכוחות הרעננים שיש לך.
דבר שני באתר הזה יש כלי עזר ויש תוכניות ואם אתה באמת רוצה לצאת מהמצב שלך כדאי שתיקח תוכנית ותתחיל לעבוד, אחרת סתם להסתובב בפורום זה לא כל כך יעזור לטווח ארוך.
יש לך בצד ימין תוכניות וכן את המדריך של שמור עיניך תקרא ותחליט איזו תוכנית אתה לוקח. למכורים בדרך כלל ממליצים על 12 הצעדים אבל כדאי שתבדוק את הכל ותחליט.
מאחל לך הצלחה ענקית.

תגובה: שיתוף אישי לפני 5 שנים, 7 חודשים #114548

שלום עליכם אח יקר הזדהתי מאד עם מה שכתבת.אני יותר חדש ממך באתר ומרגיש שזו סוג של התקווה האחרונה .הכל נראה לי פה מסובך הפורום התכנית אני חושב שאולי גם אתה כמוני מגשש באפלה אשמח שנבין ביחד מה עושים ואיך מתקדמים לאחר ההרשמה המון בהצלחה כולנו באותה הסירה כמו שאמרת .

תגובה: שיתוף אישי לפני 5 שנים, 7 חודשים #114550

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

יחי המלך המשיח!
שיהיה לך המון הצלחה!! 
אולי בהמשך אפשר להיות פרטנרים לתהליך הזה.
אני כרגע במצב מאוד מבולבל,
אני לא יודע איך ניגשים לדברים פה.
מקווה שאצליח.
משיח נאו!

תגובה: שיתוף אישי לפני 5 שנים, 7 חודשים #114562

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים.
הלוואי ותשארו אותנו תקופה ארוכה מלאת שיתופים משמחים

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: שיתוף אישי לפני 5 שנים, 6 חודשים #114602

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מענדי ושלום חדש בקרבי.
רק לומר שיש תקווה. אני הגעתי לכאן ואני אסיר תודה לאבא אוהב שאני נקי היום.
תמשיכו להיות כאן, תמשיכו להשתתף. 
מתפלל בשבילכם שהנס יקרה גם לכם.

אוהב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן