ברוכים הבאים, אורח

יש כאן מישהו כמוני?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש כאן מישהו כמוני? 1085 צפיות

יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114441

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לכולם, אני חדש כאן, עוד בוחן האם זה המקום בשבילי.
אני נשוי ומאז החתונה אני די נקי, אבל אני מחפש להתקדם עוד.
גם אחרי החתונה היתה לי תקופה ארוכה שראיתי סרטים לא צנועים (לא פורנו, לדעתי) אבל אולי זו פחות הבעיה שלי עכשיו.
אני בעיקר רוצה להשתחרר מהשעבוד המחשבתי. רוצה להרדם בקלות כשהמחשבות האלה ממלאות אותי. רוצה שהחשיבה שלי תפסיק להיות  אסוציאטיבית, שכל דבר גורם לי לחשוב על זה. המון אני מקווה שיהיו לי פיתויים שאני לא אעמוד בהם - ומהתקווה הזו אני רוצה להפתר. מרגיש לי שעיקר הרצון שלי הוא ליפול, ורק אין לי אומץ ואני לא מוכן לקחת אחריות על הנפילה, ובגלל זה אני לא נופל, אבל אני רוצה ליפול.
יש כאן מישהו שאני יכול להיול חבר שלו? הלואי שיצטרפו לאתר עוד אנשים כמוני...

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 7 חודשים על ידי צורצור. סיבה: שגיאת הקלדה

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114442

שלום לך.
האתר מיועד לכל אדם שיש לו משיכה לפורנו וכו' לא משנה אם הוא מכור או רק חושב לעשות את זה.
יש לך בצד שמאל רשימת תוכניות כדאי שתעבור על כל אחת תבדוק מה מתאים לך ותתחיל לעבוד. בנוסף כדאי מאוד לשתף פה בפורום זה כלי מאוד יעיל.
אם אתה רוצה הכוונה יותר מדויקת תוכל לפנות לקו החם (הוא נמצא בצד ימין למעלה).
בהצלחה רבה שתראה את האור והכיף שיש בחיים שלנו

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114450

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא.
תמשיך לשתף אותנו. לי זה עוזר.

יום שפוי ומפוכח.

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114457

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

מה אתה מתכוון? מוזר לי לכתוב אם אני לא קשור לאוירה באתר. אני לא יודע אם אני יכול לעזור למישהו ואיך, ואני גם מחפש מישהו שמבין אותי שיוכל לעזור לי. זו היתה כונתי בשאלה שלי האם מישהו יכול להיות חבר שלי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114464

כן. אני

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114475

בשביל לעזור לא צריך להיות חכם גדול, אתה יכול לעזור במילה טובה אחת, באוזן קשבת - פשוט להקשיב ולהתחבר עם האדם בלי לתת הערות או תובנות חכמות. תתחיל לקרוא ולשתף לאט לאט תבין את הסגנון

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 7 חודשים על ידי חשוב טוב יהיה טוב.

אני צריך ספונסר? סתם מישהו לשתף? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115095

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
אני רואה לאט לאט את פורטיפיי. הגעתי לחלק שהם אומרים למצוא מישהו לדווח לו על נפילות. לא מצליח למצוא מישהו כזה בחיים. לא יודע על אף אחד שיבין אותי. רק בפורום אני מרגיש נעים.
זה אותו אפקט עם חברים טלפוניים מהפורום? זה מה שנקרא ספונסר?
אני לא משתתף כרגע ב-12 הצעדים. יתכן שאגיע לזה בהמשך.
לא יודע איך בדיוק זה יעזור לי יותר ממה שאני נעזר כרגע מהחברים באתר.
באתי לדלג על זה ולהמשיך שם לסרטון הבא, אבל נכנסתי לתוכנית הזו כדי לעבוד. לא כדי לראות סרטים ולא כדי לסמן וי. אני כותב את זה כדי לחשוב איתכם אם אני יכול לעשות משהו מזה, או שאני יכול להיות בלב שלם אם אמשיך את התכנית בלי להוסיף על מעגל החברים הקיימים.

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115096

אני לא מכיר את פורטיפיי.. אני יודע שכנות ושיתוף החברים מכאן משמעותי לי מאוד, הוא אולי הכלי המרכזי בהחלמה שלי.
ו... אנחנו אולי על הגבול של מכירים מהחיים? 
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115097

וספונסר זה משהו אחר. מדריך אישי שמשתף מניסיונו איך לעשות את הצעדים. כמובן שהרבה פעמים הוא גם חבר לשיתוף, אבל זה לא מהגדרת תפקידו.

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115103

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

את זה כתבתי כשהצטרפתי לאתר

המון אני מקווה שיהיו לי פיתויים שאני לא אעמוד בהם - ומהתקווה הזו אני רוצה להפתר. מרגיש לי שעיקר הרצון שלי הוא ליפול, ורק אין לי אומץ ואני לא מוכן לקחת אחריות על הנפילה, ובגלל זה אני לא נופל, אבל אני רוצה ליפול.

אחרי כשבועיים שבהם לא רציתי ליפול ושמחתי בזה והזכרתי את זה בהודעות,
אתמול קצת רציתי ליפול, לא מצליח להזכר בעקבות מה ואולי עדיף גם לא לנסות,
קצת התבאסתי על זה. קשה לי לשמוח בחיים שלי כמו שהם כשזה קורה.
התישבתי לחשוב האם היה משמח אותי לגלות שאני גוי.
התחלתי לתכנן איך הייתי מנהל את החיים שלי בגיותי. עברתי תהליך. התחלתי לחשוב האם סגולת ישראל זה צד בעל משקל עבורי או שרק דברים טכניים ביהדות מושכים אותי. האם אני אתגיר, האם אני אתגיר אבל רק אחרי שאעשה קצת חיים כמו שאסור ליהודי. איך אתפרנס, הרי יהיה לי את כל הזמן שבעולם בלי תפילות ושבתות ולימוד תורה.
והרי גם עכשיו אני לא מחויב ללמוד כל כך הרבה ואני יכול להתפרנס בכיף ובכל זאת אני בוחר בזה ומה יהיה שונה.
חשבתי על כל השאלות האלה. לא יודע אם עניתי על הכל,
אבל עברתי תהליך.
בחרתי שוב ביהדות.
בחרתי שוב באישתי.
ובמיוחד על הבחירה השניה אני מתפלא, הרי אני טוען שכל אחד יכול להתחתן כמעט עם כל אחת, אז היה יכול להיות לי קשה למצוא מישהי יותר טובה מאישתי?
ומשום מה אני נזכר בכל הרגעים השמחים ובשכל אני לא מבין איך, אבל אני יוצא עם תחושה שלא יכולה להיות לי מישהי יותר טובה מאישתי...

ובכל זאת... חשבתי אתמול לכתוב את ההודעה הזו, להתרגש מזה שבחרתי מחדש ביהדות ובאישתי. עכשיו התפנתי לזה ודוקא המרירות היא מה שתופס אותי.
אני לא מצליח להשתחרר מהתחושה המרירה שאני אפילו ספק רוצה ליפול. שבא לי לחשוב על דברים אבל ממש אסור לי.
אולי אני אפסיק את ההודעה הזו, כי נראה לי שההתעסקות בזה מכניסה לי את הרצון לחשוב...
תודה שאתם איתי (פרצוף מריר).

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: אני צריך ספונסר? סתם מישהו לשתף? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115106

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה יכול לנסות למצוא מישהו מהקבוצות מהאיזור שלך,
אשמח לעזור לך .
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש כאן מישהו כמוני? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115108

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

אבל לפני השאלה מי אני שואל האם ומה.
בנתיים קצת מקפיא את השאלות וממשיך בפורטיפיי.
מתגבר על המרירות רק להיום (או להשבוע).
עקרונחת יום שני הוא יום כיף. זה יהיה קל.

לשאוף תמיד להתקדם!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן