ברוכים הבאים, אורח

פסימי אך מקווה שאצליח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פסימי אך מקווה שאצליח 1330 צפיות

פסימי אך מקווה שאצליח לפני 5 שנים, 8 חודשים #114202

• לפיד אש
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר חדש

צהריים טובים אנשים. שמח שהצטרפתי לפה מקווה שזה באמת יצליח לי לאחר שנים של נסיונות ונפילות ואפילו הצלחה של הפסקה לאורך זמן ארוך לפני שנתיים אני כבר שנה לא מצליח להפסיק משבועיים של לראות פורנו. לא יודע אם הגעתי למצב של התמכרות אבל מדברים שקראתי לאחרונה ובמחשבה על חיי אחורה כל ימי הנערות שלי ועד היום אני חי בהדחקת רגשות ורצונות מטורפות שככה"נ השליכו על המקום שאני נמצא בו כרגע מקום קשה וחש מזוייף בין הזהות החרדית שלי לזהות האנונימית שלי כביכול.
אך בזמן האחרון הבנתי שהאמת לא בזהות האנונימית ולכן החלטתי לצאת ממנה ולהתחיל חיים חדשים ובתקווה שאצליח למרות שאני קצת פסימי כי הרבה זמן אני לא מצליח אבל אולי הכלים שבאתר יתנו לי כוח להצלחה בעיקר לפני ראש השנה ובתקופת יום הדין.
בשבילי אישית אם מישהו יוכל לשתף איזה כלים יש באתר כי גם את הטבלה לא הצלחתי להיכנס ואיך עובד כל הענין אשמח לשמוע רק על מה שמגודר באנונימיות מוחלטת לא מפגשים וכדומה כמובן...
שאלה נוספת מתייעץ איתכם או אם מישהו חווה כבר כזה דבר האם יש טעם לשתף את האישה בענין הזהות השניה וההתמכרות השבועית שלי ועל כך שאני מנסה להתמודד עם הפסקה מוחלטת לחיים או שעדיף להתמודד לבד מאוד מפחד שזה יוביל לגירושים... 
בקיצור מזל שאתה פה מחכה לשמוע מה אתם אומרים... ושיהיה לנו שנה טובה ונקייה בעז"ה

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 8 חודשים על ידי לפיד אש.

תגובה: פסימי אך מקווה שאצליח לפני 5 שנים, 8 חודשים #114203

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך חבר יקר ..
החלמה יכולה ומגיע בתוכנית ההחלמה. כמובן שהפורום הוא מעין תחנת העברה , מגעים לכאן קוראים את התוכנית ואת 12 הצעדים ואז ממשיכים לקבוצות חיות וגם טלפוניות , מתחברים לספונסר שהו עובד איתנו את הצעדים.  בקיצור כולנו חוינו את אותה חוויה שאתה מתאר כאן. 
לגבי שיתוף האישה ? ההמלצה היא רק לאחר התחלת ניקיון והצעדים , ויחד עם הספונסר מגיעים לשלב שיתוף האישה .
בהצלחה לך ונימצא כאן גם בשבילך. 

תגובה: פסימי אך מקווה שאצליח לפני 5 שנים, 8 חודשים #114205

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. ברוכים הבאים!

אני לא כזה יודע לומר לך מה מתאים לך, כי אני לא מכיר אותך....

מאחל לך גם למצוא את מה שאני מצאתי.

תגובה: פסימי אך מקווה שאצליח לפני 5 שנים, 8 חודשים #114207

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא לעולמנו המקסים,
להתחלה, תנסה ליצור קשר טלפוני עם חברים מהפורום,
ולגבי האישה לא משתפים בהתחלה,
הכול עם הזמן,
תיצמד איתנו, ודברים טובים יקרו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: פסימי אך מקווה שאצליח לפני 5 שנים, 8 חודשים #114218

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, 
א- כהתחלה, אני ממליץ להיות שותף פעיל בפורום, לעקוב אחרי פוסטים, לפתוח אחד משלך ולשתף בו, לי זה עשה לאט לאט סדר. והתחלתי להכיר את הכלים השונים, 
בנוסף יש לך מדריך לקריאת הכלים באתר, חפש את הלשונית מדריך שמור עיניך. 

ב- פסימיות.... בסדר, אנחנו כאן לאלה שנופלים, לא לאלה שמצליחים,
לכן גם אם חס ושלום עדיין לא תחזיק שבועיים, אנחנו כאן בשבילך, תמשיך להיות שותף.

בהצלחה 

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן