ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום 2039 צפיות

שלום לפני 5 שנים, 9 חודשים #113654

• מעדיף בלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
הכרתי את האתר לפני קצת יותר מחמש שנים. התחלתי אז לקרוא ממנו ולנסות ליישם, וכל פעם אחרי כמה זמן הפסקתי עם האתר. תמיד הייתי בהתמודדויות, לא הפסקתי לנסות להילחם, אבל סתם ללכת ראש בראש עם התאווה כשברוב הפעמים זה מסתכם בלומר לעצמי אחרי נפילה ש"זהו, מעכשיו בעז"ה נישאר נקיים" לא כ"כ עוזר..

בשנה האחרונה גם דיברתי עם כמה אנשים בצ'אט, דבר שעזר לי - אבל החזקתי רק זמן קצר אחרי השיחה.. אם לא הייתי עושה משהו ביום שלמחרת, או אפילו באותו היום, כדי להתגבר על התאווה, אז הייתי נופל שוב

באופן כללי, כשיש לי "התקף" אז אני בד"כ לא מצליח לעמוד בו אם אין לי מניעה ממשית, ואני כבר מרגיש שכשיש לי התקף זה לא רצון עז ותחושת הנאה מהפעולה, אלא סתם רצף פעולות יבש שאני הרבה פעמים מוצא את עצמי באמצע הפעולה שואל את עצמי "למה אתה עושה את זה? אתה יודע שבסוף תתחרט על זה" ו"אפילו אתה לא מרגיש הנאה מזה, אז למה אתה משיך?", כלומר שאני כאילו לא שולט על עצמי - אני עושה את זה אפילו בלי להרגיש או לחשוב על ההנאה, כשאני יודע ומודע לזה שזה רע, ולא מצליח להפסיק.
ולמרות זאת, יכולים לעבור שבועות שלמים(ה"שיא" שלי זה 30 יום) שבהם התאוה לא תוקפת, אז אני לא נופל.

זאת הודעה ראשונה שלי בפורום, ואני מקווה שהיא תדחוף אותי יותר "להיכנס לקהילה" ובעז"ה אכנס לכאן לעיתים תכופות יותר באופן טבעי, בדרך להחלמה:)

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 9 חודשים #113659

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא,
תמיד שמחים פה בחבר חדש,
מאחל לך שתזכה להתמיד כאן, ומכאן תוסיף החלמה על החלמה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 9 חודשים #113661

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]ברוך הבא לחבר החדש. 
כל הכבוד על הכתיבה הראשונה , שהיא מאוד חשובה לתחילת ההחלמה . כל כך מבין ומתחבר למה שכתבת. תעשה עוד צעד בהחלמה וצור קשר.. 
תוכל לכתוב לי ל.

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 9 חודשים #113664

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
מחכים לך פה,
אתה לא לבד,
התאווה אוהבת חושך,
והכתיבה ועוד יותר קשר עם חברים עוזרים להישאר נקי,
אז קדימה,
תמשיך לשתף.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 9 חודשים #113669

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 807 ימים
  • חבר ותיק

אני מזדהה מאוד עם מה שכתבת.
ככה בדיוק הרגשתי בעבר. עד שיום אחד הבנתי פשוט שאני נלחם במשהו כבר שנים (על אף שמדי פעם אני מצליח לשמור על תקופה נקייה) ושבהרבה תקופות התאווה לא תוקפת אותי (ואין לי מחשבות כמעט בכלל).
ראיתי מחברות שלי מלפני 8-9 שנים שבהם אני כותב על הפורנו בכאב גדול ומנסה (כבר אז זה היה אחרי שנים של נסיונות) להפסיק.
אני זוכר שלפני הבר מצווה שלי (ממש שעה לפני השבת חתן - כשכולם מתארגנים) אני יושב וצופה בפורנו. ומחליט שזהו, עד עכשיו לא הייתי חייב במצוות - אבל מעכשיו אני כן ולכן מעכשיו אני צריך להפסיק לצפות בזה.
אצלי זו מחלה. שיכולה להמשיך להרוס לי את החיים ולהוביל אותי למקומות הרבה יותר נמוכים וגרועים מהמקום שאני נמצא בו כעת (וגם במקום הנוכחי, כמובן, יש הרבה מקום לשיפור)
אבל אני משתדל לקבל את עצמי בשלווה ובחיוך ולהתקדם צעד אחרי צעד - לעיתים אני הולך הרבה צעדים לאחור, לפעמים אני הולך קדימה. אבל אני יודע שיש לי בעיה, וברוך ה' אני מטפל בה. ועל זה (שאני מטפל במחלה) אני שמח מאוד. 

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 9 חודשים על ידי must_giveup_now.

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113698

• מעדיף בלי
  • חבר חדש

תודה רבה על היחס והתגובות.

ברוך ה' היומיים האלו עברו בנקיות, אני מאמין שהרבה בזכות הפורום.

שקלתי לעשות מעין יומן מסע כזה ולהשתדל לעדכן בו כל יום(עכשיו אני בבית אז זה מתאפשר לי, אבל כשאהיה מחוץ לבית אז לא בטוח שאוכל), ולפתוח עבורו שרשור חדש כאן בפורום(דרך אגב, הסתפקתי - אמור להיות ב"יומני מסע" או ב"בדרך ל90 יום", ומה ההבדל ביניהם?), אבל היום גם ראיתי הפנייה לאתר של PA, ואני לא בטוח איפה כדאי להמשיך עם זה - כאן, בפורום הזה, או בPA?

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113703

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

למה לא גם וגם?
אני נמצא רק כאן תאמת....

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113717

• מעדיף בלי
  • חבר חדש

ברוך ה' גם הים נקי

אני חושב שזה יהיה יותר נוח ויעיל שיהיה לי שרשור אחד במקום אחד, ככה יש מקום אחד שבו אני כותב את ה"יומן" שלי ויש בו את הרצף של השיחה והדיון וכו' במקום בשני מקומות שונים, ואני חושב שזה יהיה ממוקד יותר ויעזור לי להתקדם ולהתמיד יותר בגלל זה

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113720

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום, כל הכבוד שהחלטת לשתף בפורום.

לי אישית "יומן מסע" כן עזר מאוד שדאגתי לכתוב שמה (לכן עכשיו אני חוזר לזה), אבל הוא לא פתר את הבעיה אלא רק עזר.

בהצלחה!

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113721

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
מעדיף בלי כתב on 01 אוג' 2018 21:49:

ברוך ה' גם הים נקי

אני חושב שזה יהיה יותר נוח ויעיל שיהיה לי שרשור אחד במקום אחד, ככה יש מקום אחד שבו אני כותב את ה"יומן" שלי ויש בו את הרצף של השיחה והדיון וכו' במקום בשני מקומות שונים, ואני חושב שזה יהיה ממוקד יותר ויעזור לי להתקדם ולהתמיד יותר בגלל זה

אז יאלה, תשתף אותנו כאן,
( לי אין כוח להיכנס לשתי מקומות, ולכן אני רק כאן, ואשמח לקרוא את היומן שלך ולעקוב אחריו)

תגובה: שלום. בוקר טוב לפני 5 שנים, 8 חודשים #113724

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אכן הכתיבה כאן והחיבור דיי עוזרים . אך זה ממש לא נותן פתרון. 
מה שעוזר זה הקבוצות והחיבור עם חברים בשיתוף חי , וספונסר שעוזר בפעולות .

תגובה: שלום. בוקר טוב לפני 5 שנים, 8 חודשים #113787

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים!
תעשה מה שעובד לך. 
יש כאלו שלא הספיק להם לשתף בפורום, והנה כשהם הגיעו לקבוצות זה כן עבד להם והם הפסיקו לאונן ולצפות בפורנו.
ממליץ לך ללמוד מהטעויות שלך. או לחילופין ללמוד מהטעויות של אחרים.

בהצלחה אחי.

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113795

פשוט שמח כתב on 01 אוג' 2018 14:15:

למה לא גם וגם?
אני נמצא רק כאן תאמת....

כנ"ל.. 

תכנית החסימה שלי מזהה בכותרת האתר של pa את המילה פורנו וחוסמת... (אותו דבר בsa...) 

כך שאין לי נגישות לאתר הזה, ואני נשאר בבית הראשון שלי. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: שלום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113801

• איש פלא
  • חבר ותיק