ברוכים הבאים, אורח

האייאיאייי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האייאיאייי 3531 צפיות

האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111573

• Niros
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
כמה קשה זה הניסיון הזה נורא ואיום!
בתור בעל תשובה (שנה כמעט) אדם שהיה רגיל לכל תאוות העולם הזה , פתאום להתנתק ולשבור את היצר זה מרגיש כמו לטפס על הר שאין בו לא התחלה ולא סוף , ייאוש קשה ...
נמשיך להתפלל לבורא יתברך יום יום , ואם בסופו של דבר נשרף בגהני גהינום מקווה לפחות שאוכל להגיד לעצמי לפחות ניסית והשתדלת ...
לפעמים אני מרגיש כמו מוצר פגום , כאילו אני לא אדם בחירי בעל בחירה , ברגע של ניסיון פשוט נלקח ממני הבחירה ואני נהפך לעמלק , כל התורה והמוסר החזק שאני לומד , טאק נעלם הכל! אני יראה את מלאך המוות וימשיך בשלי , ולאחר מעשה הרגשה מרה של איזה כלום אתה יטיפה סרוחה !
זה גם משגע אותי הקטע הזה איך הכמה דקות האלה זה כלכך כלום חסר תועלת והנאה אין בזה שום דבר , למה מבינים את זה רק באחרי?!?
איך מעלים את הלימוד תורה ונלחמים נגד היצר הבאנדיט הזה?!? אני רק לומד איך התורה תבלין ליצר ועוזרת לאדם להתגבר והכל אצלי כמו קטע תאורתי בלבד רק בספרים ובשיעורים, איך מיישמים בשטח?

תודה רבה , סליחה על החפירה ... תסכול

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111574

ברוך הבא אוהבים אותך!
לדעתי מה שעוזר לי יום יום עכשיו שאני לא חוטא אני חולה כי מי שחוטא שילך לרב ואולי זה יעזור אבל מי שחולה הולך לרופא פה באתר יש תרופה ממש מצליחה לחולים מהשוג שהזכרת.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111579

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

צר לי על הכאב שלך.
באתר הזה יש שיטות להתמודדות בתאווה מהמקרים הקלים ביותר עד המכירים הפחות קלים, ממליץ לך לקרוא את הלשונית של מסלולים ותוכניות ואת הלשונית של כלים. כדי שתראה יותר על מה מדובר..

בהצלחה!

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 1 חודש על ידי יוסי91.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111583

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא.
מאחל לך למצוא את הפתרון שלך, כמו הרבה חברים שמצאו את הפתרון.
ואם אתה שואל, אני מכיר הרבה חברים שחזרו בתשובה והם נקיים.
זה אפשרי.

אוהב.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111584

• danvery
  • רצף ניקיון נוכחי: 1959 ימים
  • חבר קבוע
ברוך הבא חבר.
כדאי לך לסרוק את הכלים שניתנו באתר.
רק שתדע מלחמה יומיומית צפויה לכל אחד,למכורים ,לאלה שלא מכורים ,לאלה שעם נסיון פחות גדול ושלא רשומים באתר כאן,ואפילו יש סיפורים לא מעטים על גדולים שזכות תורתם עמדה להם להנצל ולא בזכות עמידתם בניסיון.
יום שאתה נקי אתה פשוט ניצחת באותו יום.
תסתכל תמיד על אותו רגע.
יש ספר שנקרא "לנצח כל רגע מחדש."כל רגע שאתה מתגבר אתה מנצח גם אם נפלת שוב אחרי דקה. יש אינפור רגגעים כאלה ביום שאפשר לנצח רק תאמין בעצמך ולא לחשוב על טווחי זמן ארוכים כיעד להצלחה אלא רק על אותו רגע.
בהצלחה חבר.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111589

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
האמת, שפעם חשבתי שכל החוזרים בתשובה לא מפסיקים לאונן, הרי כל השנים עשו את זה, אז אייך מפסיקים, אבל אחרי המון חרישה סביב הנושא מול אנשים שמחזירים בתשובה , שמעתי שיש הרבה חוזרים בתשובה שהפסיקו, אבל מה לגביך, תנסה להתחבר לפורום, ואולי תתיעץ עם רב שלך מה לנסות,
ואולי ואולי אתה מכור,
אבל יש תקווה, אל יאוש, הכול תלוי מה אתה מוכן להשקיע להחלמה,
באהבה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111597

חשבתי אולי יהיה נחמד להעתיק לכאן את הסיפור שסיפר "בן פורת" בפורום

ישבתי לפני מספר שנים עם הגאון רבי נחום ברנשטיין, משגיח בישיבת גאון יעקב שהייתה בנשיאות מרן הגאון רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זצ"ל, וחתנו של הרב שטיינמן, הגאון רבי זאב ברלין, כיהן בה בתפקיד ראש הישיבה. 

ישבנו ודנו יחד על מספר בחורים נושרים ובעיקר מתמודדים רגשית בכל מיני מצבים שהוא שלח אלי. איך נקדם אותם, מה תקוע ואיך אפשר להשתפר ולהמשיך הלאה. תוך כדי שיחה, הוא סיפר לי סיפור מדהים על מרן הגאון רבי אהרן יהודה לייב שטיינמןזצ"ל ויהיו הדברים לעילוי נשמתו הטהורה. 

אם לא ששמעתי את הסיפור ממקור ראשון ממנו, שראה בעצמו את הסיפור - לא הייתי מאמין. 
וכך סיפר לי הרב ברנשטיין: יום אחד נכנסתי עם בעל תשובה אחד למרן הרב שטיינמן, אותו בעל תשובה היה בעל תשובה גמור - חוץ מנושא מסוים שאין המקום לפורטו כאן, שהוא היה נופל בו עד עמקי שאול. 

אותו בעל תשובה היה מתמודד ונופל, ושוב מתמודד ושוב נופל, ושוב הנפילה הייתה עד עמקי שאול, ומדובר באחת העברות הכי חמורות שבתורה. 

נכנסתי אתו למרן הרב שטיינמן, זה היה לפני כעשור, בעת שהרב שטיינמן היה בגיל 95, וסיפרתי לו על בעל התשובה העומד מולי ומה הרב אומר לו, מה יש לעשות וכיצד ניתן לנסות ולהינצל. 
מרן הרב שטיינמן הסתכל בו במאור פנים. לא צעק, לא הפחיד, לא כלום, הוא פשוט קם מכיסאו, נתן לו יד בחוזקה, חיבק אותו ונישק אותו, ואמר לו בקול רם 'אתה מצליח להתגבר מידי פעם, אתה לא מבין כמה אני מקנא בך, כמה זכויות יש לך, איזה שכר יש לך על זה'. 

הרב שטיינמן חזר ואמר לו שוב ושוב, כמה הוא צדיק שהוא זוכה מידי פעם להתגבר - למרות הקושי העצום שיש לו להתמודד עם זה. "הצלחת להתגבר על זה מפעם לפעם, אתה לא מבין", ושוב הרב שטיינמן ממשיך לעמוד ואני מזכיר שמדובר באדם בגיל 95 שעומד וממשיך לחבק את אותו בעל תשובה. 

הרב ברנשטיין אמר לי שבאותו זמן הוא היה ממש נסער, הוא בחיים לא ראה את הרב שטיינמן עומד ומחבק ומנשק ככה בנאדם, ועוד יהודי בכזה מצב. 

בסיום השיחה הרב שטיינמן ביקש ממנו שייכנס אליו שוב יחד עם הרב ברנשטיין, לאחר תקופה. 
לאחר מספר חודשים הם נכנסו, ושוב נראה אותו מחזה חוזר על עצמו, הוא אומר שוב לרב שטיינמן מהפעם האחרונה הרב ממש חיזק אותי ואני כבר הרבה פחות נופל... אבל עדיין אני פה ושם נופל. 
ושוב הרב שטיינמן קם מכיסאו, תופס את ידו בחוזקה, מחבק ומנשק אותו, ואומר 'אתה מצליח להתגבר, אתה לא מבין כמה זכויות יש לך'. וכך חוזר שוב ושוב כמה הוא צדיק שהוא זוכה מידי פעם להתגבר, למרות הקושי העצום שיש לו. 

ושוב מרן הגראי"ל מבקש מהרב ברנשטיין שייכנסו אליו אחרי תקופה. 

בפעם השלישית שנכנסו אליו, הוא כבר סיפר לרב שטיינמן שהוא נגמל לגמרי ממה שהוא עבר. והמחזה המפעים חזר על עצמו בשלישית, הרב שטיינמן קם מכיסאו, מחבק ומנשק אותו ואומר לו שוב ושוב כמה זכויות יש לו וכמה הוא צדיק. תבינו זה ממש געוואלד בעיני הרב שטיינמן, זה לא יהודי קדוש, זה ממש קודש הקודשים. 

את הפרשנות על הסיפור, אני נותן לכל אחד לפרש איך שהוא רוצה. הרבה סיפורים מספרים על הרב שטיינמן, זה הסיפור שהכי השפיע עלי. אבל מאז ששמעתי את הסיפור, לפחות אני משתדל לחבק ולחזק כל יהודי באשר הוא ובכל מצב שהוא.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111598

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך איש יקר. 
התאורים שאתה מתאר ומה שאתה מרגיש , כל כך נכון ואמיתי. ממש 5 דקות של אושר ועונג , ולאחר מכן נפילה אמיתית. 
אז כן , בעזרת פעולות יומיות ובעזרת הצעדים אנו מגיעים להחלמה.  זה מגיע לאט ובטוח .. זמין לך ב shabtaiafoon@gmail.com 
בהצלחה

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111606

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מבין אותך,
בהצלחה!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111623

• rotze tshuva
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

נמשיך להתפלל לבורא עולם,
אבל הגיהנום האמיתי זה מי שמכור ועדיין לא הגיע לאתר הזה, כי אז הוא באמת בגיהנום וצריך להתמודד עם המחלה הזו לבד.
ב"ה פה אנחנו לא לבד בהתמודדות שלנו
והכי חשוב להצטרף לקבוצות טלפוניות ולקבוצות הפיזיות, ולעלות על דרך המלך.
תודה לה' ובהצלחה לכולנו

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111629

• מוישי1
  • חבר קבוע

אוהבים אותך
אני ממליץ לך על 12 צעדים
וצריך להבין זה לא שייך ל"סלח לנו" זה שייך ל"רפאינו"

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111657

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך אח יקר
הכאב שלך ניכר לעין וכמוהו התסכול הגדול על חוסר השליטה בתאווה
והשאלה הגדולה מכל, איך יכול להיות שכל מה שכתוב בספרים פשוט לא עובד עלי???
שאלה כואבת
אספר לך מנסיוני
אם תרצה אנציקלופדיה לענייני סגולות לשמירת הברית אני יכול לתת לך רשימה ארוכה שניסיתי את כולה
כלום לא עבד.
לא כי זה לא נכון, אלא כי לא הייתה לי בעיה בשמירת הברית! הייתה לי בעיה בתוך הנשמה שהייתה צריכה פתרון יסודי של קשר עמוק עם אלוהים.
אני הגעתי לזה דרך 12 הצעדים ומאז אני אכן נקי כבר קרוב לשלוש שנים.
אני לא יודע מה יעבוד בשבילך אבל וודאי שאני יכול להמליץ בבטחה ובלב שקט על מה שעזר לי.
לקח לי הרבה זמן להשתקם מהכאב הזה של למה כל מה שכתוב בספרים לא עובד עלי, מהכאב של המחשב הזו שבטח אני חוטא כל כך גדול שאין לי תקנה... שמה שעובד לחוטאים פשוטים לא עובד על חוטאים "כבדים" כמוני.
אל תכעס על עצמך, אם אתה חסר שליטה על זה וכל מה שניסית לעשות לא עזר אז כנראה שאתה סובל ממה שני סובל
אני מצאתי פתרון, אתה מוזמן בחום!
אוהב אותך, תהיה חזק!

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 1 חודש על ידי אח-שמח.

תגובה: האייאיאייי לפני 6 שנים, 1 חודש #111670

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

אין לי אלא להצטרף להנ"ל
אבל אני מציע לך לשאול את עצמך את השאלות המופיעות פה באתר
אז תוכל לדעת אם אתה מכור או לא 
אם אתה מכור אז זה באמת לא שייך לחטא אלא זה שייך למחלה
אם אתה לא מכור אני מציע שבאמת תלך לרב שלך
אוהב אותך
אבי

תגובה: האייאיאייי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112545

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק
נו, תכל'ס. אז מה עושים?
א. יש מצב 12 צעדים רק בטלפון?
ב. אתה מצליח להבין מה עובד שם? כלומר, איך פתאום השיממון הזה של החיים, חוסר חוט השדרה, חוסר יעד וכו', נפתר פתאום? (אני מבין שאתה מבין שכלפי חוץ אני נראה כמו המילים שכתבתי. אני בעל מקצוע חופשי מכובד מאד ואפילו גם עובד ה'...... לא מחפף תפילות. (חוץ מאשר כשאני בתוך הזבל. אז אני בקושי קם מהכיסא, אפילו לא לשירותים).

תגובה: האייאיאייי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112546

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק
אח-שמח כתב on 22 מרץ 2018 15:10:

שלום לך אח יקר
הכאב שלך ניכר לעין וכמוהו התסכול הגדול על חוסר השליטה בתאווה
והשאלה הגדולה מכל, איך יכול להיות שכל מה שכתוב בספרים פשוט לא עובד עלי???
שאלה כואבת
אספר לך מנסיוני
אם תרצה אנציקלופדיה לענייני סגולות לשמירת הברית אני יכול לתת לך רשימה ארוכה שניסיתי את כולה
כלום לא עבד.
לא כי זה לא נכון, אלא כי לא הייתה לי בעיה בשמירת הברית! הייתה לי בעיה בתוך הנשמה שהייתה צריכה פתרון יסודי של קשר עמוק עם אלוהים.
אני הגעתי לזה דרך 12 הצעדים ומאז אני אכן נקי כבר קרוב לשלוש שנים.
אני לא יודע מה יעבוד בשבילך אבל וודאי שאני יכול להמליץ בבטחה ובלב שקט על מה שעזר לי.
לקח לי הרבה זמן להשתקם מהכאב הזה של למה כל מה שכתוב בספרים לא עובד עלי, מהכאב של המחשב הזו שבטח אני חוטא כל כך גדול שאין לי תקנה... שמה שעובד לחוטאים פשוטים לא עובד על חוטאים "כבדים" כמוני.
אל תכעס על עצמך, אם אתה חסר שליטה על זה וכל מה שניסית לעשות לא עזר אז כנראה שאתה סובל ממה שני סובל
אני מצאתי פתרון, אתה מוזמן בחום!
אוהב אותך, תהיה חזק!

נו, תכל'ס. אז מה עושים?
א. יש מצב 12 צעדים רק בטלפון?
ב. אתה מצליח להבין מה עובד שם? כלומר, איך פתאום השיממון הזה של החיים (אולי זה מה שכתבת פתרון יסודי, קשר עמוק עם אלוקים), חוסר חוט השדרה, חוסר יעד וכו', נפתר פתאום? (אני מבין שאתה מבין שכלפי חוץ אינני נראה כמו המילים שכתבתי. אני בעל מקצוע חופשי מכובד מאד ואפילו גם עובד ה'...... לא מחפף תפילות. (חוץ מאשר כשאני בתוך הזבל. אז אני בקושי קם מהכיסא, אפילו לא לשירותים).
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן