ברוכים הבאים, אורח

אזהרה ראשונה...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אזהרה ראשונה... 1761 צפיות

אזהרה ראשונה... לפני 6 שנים, 1 חודש #111163

הודו לה' שבועיים נקי לחלוטין, בהחלט לא פשוט בשבילי, לא הרבה בחיים שלי זה קרה...
רציתי לשתף ולשאול, כשהבנתי שהתאוה השתלטה לי על חיי, והרבה תופעות בחיי, ניזונו מהתאוה, או להיפך. אז למרות שאני לא אוחז בכלל בעבודה שלי על שיפור פגמי האופי שלי, בכל זאת הרבה מאותם תופעות מידית נרגעו, ודי נעלם לי הדחף והצורך אליהם.  
עכשיו האם מישהו יודע מעצמו, אם נפלתי היום באותם תופעות, למשל "תלותיות", ויש לי תחושת החמצה גדולה, כמו התחושות כשנפלתי בעבר בתאוה, האם זה איתות אזהרה, שצונאמי בדרך?  
תודה, הצלחה לכולם

תגובה: אזהרה ראשונה... לפני 6 שנים, 1 חודש #111165

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר יקר,

אכתוב על עצמי, ואני לא יודע מה נכון עבורך. אצלי, פגמי האופי הם אמנם איתות ותזכורת לכך שאני צריך לעבוד עליהם, אבל עליי להיזהר מהמחשבה כאילו אני משוחרר מהם, לא פחות מהזהירות מהם עצמם.

כשאני מרגיש פספוס ענק על זה שפתאום פעלתי מתוך פגם אופי, יש לזה הסבר אחד: אני לא מכיר את עצמי, וחושב שאני מושלם, ולכן מופתע כל כך מכך שיש לי הרבה מה לשפר.

המציאות היא שכל אדם, כל אדם בלי יוצא מן הכלל, פועל מתוך פגמי אופי, והתכנית לא מתיימרת בשום פנים ואופן להפוך אותנו למלאכים, אלא לתת לנו כלים להתמודד איתם.

לכן הצעד העשירי אומר "המשכנו בחשבון הנפש, וכששגינו הודינו בכך מיד". לא כתוב "ואם שגינו" אלא "וכששגינו", ללמדנו שאין דבר כזה לא לעשות טעויות ולא לפעול מתוך פגמי אופי, אלא שכאשר אנחנו עושים שגיאות - אנחנו לומדים להודות בכך מיד ולתקן את עצמנו.

בקיצור, אל תיבהל, תמשיך בעבודה ובנקיות ואלוקים יברך אותך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אזהרה ראשונה... לפני 6 שנים, 1 חודש #111169

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
אם אתה מזהה שאתה פועל מתוך פגמי אופי וזה מפריע לך. יש 2 פתרונות.
פתרון זמני - לשתף חברים עד שמשתחררים מזה.
פתרון קבע - צעדים 4-7. 

אולי הגיע הזמן לבקש ממישהו שילמד אותך לבצע את הצעדים האלו. אני אישית הספונסר לימד אותי לעשות צעד 4 כשעדיין כתבתי את הצעד הראשון.

בהחלמה.
יום שפוי ונקי.

תגובה: אזהרה ראשונה... לפני 6 שנים, 1 חודש #111173

תודה רבה
אתה מדהים, פשוט אין מילים
בהחלט מה שהייתי צריך לזכור.....

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן