ברוכים הבאים, אורח

טעות לעולם חוזרת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טעות לעולם חוזרת 2814 צפיות

טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110953

נכנסתי לאתר כל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות, בדרך כלל אחרי סבב מטורף של נפילות, אבל לא עשיתי שום דבר מיוחד עם הידע שקראתי, בדיעבד במבט לאחור זה היה סוג של "אקמול" למצפון, לומר לעצמי, שאני רוצה, אבל... ואבל..., ובקיצור שיקרתי את עצמי עם ים של תירוצים.
בשבועיים האחרונים, אחרי סבב מטורף במיוחד של נפילות, שארך חודשיים, כמעט ללא הפסקה, שפשוט הייתי מתחנן לאלוקים, לפני, באמצע, ואחרי, נפילה, שיציל אותי מעצמי!!!! תפסתי את עצמי שואל, בפעם הלא יודע כמה, איך יתכן שתוך כדי שאני צורח לעצמי בלב, לא ולא, אני עושה להיפך..... ואז סוף סוף נחתה ההכרה "אני מכור", ואני חייב כבר "טיפול נמרץ"....
אני מאמין שאני בעצמי עוד לא קלטתי לגמרי את כל הפרטים, מה גרם לי לבצע את הצעד ולהתחבר לאתר, אבל אני בטוח בדבר אחד כרגע, וזה בצעד הראשון
איבדתי שליטה על חיי לחלוטין... מכל בחינה אפשרית.... אני חסר אונים, אני+תאווה=נפילה. 
סוף סוף הבנתי שכאשר התפללתי לה' שיושיע אותי, הייתי גאוותן, שחושב שיש לו זמן לחכות לנס, ושעליי לפעול בכדי שיקרה נס... 
אני כבר 5 ימים שאני חושב ומתבונן רק בצעד הראשון, לא רוצה לקרוא ולדעת בכלל על הצעד השני, רוצה לחוות את הצעד הראשון לחלוטין. אני זוכר לפני המון שנים שנכנסתי לאתר, קראתי את 12 הצעדים, ואמרתי בסדר, קלי קלות, ודקלמתי לעצמי, אני חסר אונים.... אני מוסר לאלוקים.... באותו יום ובמהלך הימים שאחריו, התקשרתי לכל מי שפגעתי בו בעברי ולו פגיעה קלה, וביקשתי סליחה... חלק מהאנשים חשבו שהתחלקתי על השכל.... אבל הלכתי עם "הצעדים" עד הסוף....  אחחח, איזה תמימות.... רק היום אני מבין כמה אני עדיין לא מבין את צעד 1, כמה הוא מקיף ועמוק..... תודה בינתיים.... אשמח לכל הארה בנושא....

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי ברוך שאמר.

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110954

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 798 ימים
  • חבר ותיק

ברוך הבא 'ברוך שאמר'
יש תקווה! אפשר לראות לא מעט אנשים פה- שהיו במצב חמור מאוד והיום הם חיים חיים איכותיים, טובים ובריאים.
תהיה חזק! בהצלחה בדרך החדשה!
לי עוזרת המחשבה של 'רק להיום'. אני לא מתכנן תכנונים לימים קדימה אלא רק להיום. כל יום בפני עצמו. 
אוהבים אותך:)

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי must_giveup_now.

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110955

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

הו הו.
כמה שמחה לראות עוד חבר שמגלה את האור ומתחיל לצעוד בדרך הנכונה.
תבקש עזרה בלי סוף מחברים שכבר צועדים נקי
ואלהים יעזרך

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110960

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
תתחבר לחברים זה החלק הכי חשוב בצעד אפס,
ומשם אפשר רק לגדול,
מאחל לך בהצלחה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110962

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

מרגש לקרוא על החוויה הרוחנית שלך!
מתפלל בשבילך שברגע הזה ילך איתך לנצח
העיקר הוא להמשיך...
שיהיה לך בהצלחה

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110964

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, 
טלטלות רבות כנראה שיגיעו בהמשך (מאחל לך שלא)
אל תתרגש מהם, ותמשיך להיות פה!

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110976

חזק חזק ונתחזק בתכנית הנפלאה הזאת אתה עומד בשער של גן עדן של החיים בא איתנו וכנס לגן החיים הנכונים כדאי שווה.
אתה גדול מהחיים אוהבים אותך אין יאוש בעולם כלל

תגובה: טעות לעולם חוזרת לפני 6 שנים, 2 חודשים #110983

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך שאמר כתב on 17 פבר' 2018 22:16:

אני כבר 5 ימים שאני חושב ומתבונן רק בצעד הראשון, לא רוצה לקרוא ולדעת בכלל על הצעד השני, רוצה לחוות את הצעד הראשון לחלוטין. אני זוכר לפני המון שנים שנכנסתי לאתר, קראתי את 12 הצעדים, ואמרתי בסדר, קלי קלות, ודקלמתי לעצמי, אני חסר אונים.... אני מוסר לאלוקים.... באותו יום ובמהלך הימים שאחריו, התקשרתי לכל מי שפגעתי בו בעברי ולו פגיעה קלה, וביקשתי סליחה... חלק מהאנשים חשבו שהתחלקתי על השכל.... אבל הלכתי עם "הצעדים" עד הסוף....  אחחח, איזה תמימות.... רק היום אני מבין כמה אני עדיין לא מבין את צעד 1, כמה הוא מקיף ועמוק..... תודה בינתיים.... אשמח לכל הארה בנושא....

ממליץ לך על עבודת צעדים עם ספונסר.
מעריך מאוד את הנכונות הרבה ביותר שלך לצעוד בדרך. מהניסיון שלי את הצעדים עושים רק עם ספונסר.

אוהב

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן