ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: זהו זה 2462 צפיות

זהו זה לפני 6 שנים, 1 חודש #110784

• תורה תבלין
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר קבוע

זהו זה. זה סופי. 
אשתי תפסה אותי בפעם השלישית (לא בלייב)
עברתי בהצטיינות את המטרה של- להרוס לעצמי את החיים.
יש לי אישה מקסימה ו2 ילדים מדהימים והכל בחיים. באמת. אבל מבחינתה זה עכשיו הקש ששבר... מדברת על להתגרש. לא מקבלת שום הסבר
מיואש לחלוטין.
אשמח לתגובה..

תגובה: זהו זה לפני 6 שנים, 1 חודש #110785

בסד
אחי אני יכול להציע לך כי אני עברתי את זה ממש לפני חודשיים עם אשתי:
תאמר לה בלי להפסיק שאתה אוהב אותה והיא הכי חשובה לך בעולם ואתה נשבע שלא תפגע בה בכל צורה שהיא ותבטיח לה אל תפסיק, כי לדעת לכאוב זה לדעת לחיות בחיים תבטיח לה שאתה תוכיח את עצמך שתשתנה תתחבר לקבוצות תקח על עצמך להחזיר את האמון שלה בך תהיה חזק חבל לפרק חבילה אתם תצאו רק מחוזקים יותר.

תגובה: זהו זה לפני 6 שנים, 1 חודש #110786

• תורה תבלין
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר קבוע

תודה אחי..
אני יודע שזה מה שצריך לעשות...הפעם הקודמת היתה לא ממזמן..
אני מאמין שלא באמת תעזוב אותי. הזוגיות שלנו באמת מדהימה (רק האנשים פה יכולים להבין איך זה הולך ביחד) וכנראה גם בגלל הילדים.
השאלה שלי היא האם לפתוח הכל..כמה שנים, תדירות..אם אני רוצה להסביר לה שיש פה סוג של מחלה שאפשר לטפל בה אז זה כנראה מה שצריך לעשות. לא?

תגובה: זהו זה לפני 6 שנים, 1 חודש #110792

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח על המהלך שלך לשתף בפורום, אחרי כמעט שלושה חודשיים שנרשמת,
מצטרף לחבר הקודם,
תנסה להתחבר לחברים,
חברים ישמחו לעזור לך בדרך ולהתקדם בעוד צעדים,
אל תבטיח לאישתך הרים וגבעות, תתייעץ עם חברים מה להגיד ומה לומר,
ואולי הפתרון זה הקבוצות,
לי זה הציל חיים,
אשמח להיות איתך בקשר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: זהו זה לפני 6 שנים, 1 חודש #110793

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר,

אני מכיר את ההרגשה הזאת, גם אותי אשתי תפסה, גם אני הרגשתי שהזוגיות מדהימה ואיך אני עושה את זה, וגם לי הדבר המרכזי שהפריע היה מה לעשות מולה - איך אני מסביר לה ומה אני אומר לה.

אבל זאת טעות. ההתמקדות באשתי הסיטה אותי מהשאלה האמיתית, והיא: מה אני עושה כדי לא ליפול שוב?

זאת השאלה האמיתית ולמעשה זאת השאלה היחידה, מכיון שאם אני ממשיך ליפול, אין שום משמעות למה שאגיד לאשתי, וגם אם אצליח לשכנע אותה שהכל בסדר והיא תסלח לי ותמשיך הלאה, אז תבוא הפעם הבאה שהיא תתפוס אותי (כמו שקרה אצלי) ואז ההסברים כבר לא יועילו ולא יעזרו.

לצערי, לקח לי יותר מידי זמן להבין את זה, והייתי יותר מידי עסוק בשאלות איך לגרום לאשתי לסלוח, עד שלא שמתי לב לבעיה נוספת מאוד משמעותית. אם הבטחתי לאשתי שזאת הפעם האחרונה ובאמת רציתי להפסיק, אבל למרות זאת לא הצלחתי, מה זה אומר על ההבטחה שלי הפעם? במילים אחרות: האם יש לי באמת ביטחון בדברים שאני אומר לאשתי כשאני מבטיח לה שהפעם הזאת היא הפעם האחרונה? אם אשתי לא מאמינה לי - כיון שהיא כבר שבעה מהבטחות בלי כיסוי, למה שאני אאמין לעצמי?

עבורי, ההבנה הזאת לכך שאני באמת לא יכול לעמוד בהבטחה שלי ושזה רק ענין של זמן עד הנפילה הבאה, היתה ההבנה הכי חשובה בתהליך ההחלמה. כי כשהבנתי שאני לא יכול להפסיק ליפול - פניתי לבקש עזרה, ואז אמרו לי שאם הפנמתי את העובדה הפשוטה הזאת שאני לא יכול להפסיק לבד, אז עשיתי את הצעד הראשון להחלמה. הצעדים הבאים היו כולם תוצאה של הצעד הזה, כי הצטרפתי לתכנית 12 הצעדים שמבוססת בדיוק על הנקודה הזאת.

אז מה אתה אומר, רוצה להצטרף?

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: זהו זה לפני 6 שנים, 1 חודש #110803

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
תתקשר אלי בבקשה. 
נסיון גדול .
Shabtiafoon@gmail.com

תגובה: זהו זה לפני 3 שנים, 5 חודשים #128810

חח אני תוהה לעצמי אם עוד כמה שנים יהיה 'המשתוקק 2' שינבור מהיומן מסע שלי ציטוטים ושיתופים שכתבתי...

תודה רבה אחי, אתה באמת מוצא אוצרות:)

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: זהו זה לפני 3 שנים, 5 חודשים #128816

לשוב הביתה כתב on 11 אוק' 2020 06:20:

חח אני תוהה לעצמי אם עוד כמה שנים יהיה 'המשתוקק 2' שינבור מהיומן מסע שלי ציטוטים ושיתופים שכתבתי...

תודה רבה אחי, אתה באמת מוצא אוצרות:)

חחח צריך להתחיל לשקול מילים טוב טוב..  

משתוקק יקר תודה על העבודה החשובה שלך!
מעלה נקודות חשובות ומעוררות מחשבה להמשך הדרך.

בהצלחה בהמשך המסע לכולנו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן