ברוכים הבאים, אורח

ג"ע ש"ד ע"ז
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ג"ע ש"ד ע"ז 3617 צפיות

ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 3 חודשים #110603

בס"ד 
אולי בדברי אלה שאכתוב יהיו כל מיני תגובות אך חשבתי לעצמי שיש דברים בגו, ישנם דברים שאדם יהודי אמור לההירג ולא יעבור עליהם בשום מצב בעולם גילוי עריות שפיכות דמים ועבודה זרה איך זה קשור אלי פשוט מאוד בהתחלה צופה עיניי פוזלות לכל הנשים וכו אחר כך מתחיל לאונן פשוט שפיכות דמים ובסוף אני כבר נהיה כזה קר ואדיש ללא אמונה בעצמי  ובאלוקים כפי שאני מבין וכאשר ארצה לתקן מאיפה התחיל מהאמונה או מהעינים??
מה אתם חושבים

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 3 חודשים #110607

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

רעיון יפה, אבל לא בשבילי.
בשבילי זה לא ע"ז, לא ג"ע ולא ש"ד. בשבילי זה מחלה!
אני מכור, אני חולה ולא חוטא.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 3 חודשים #110608

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
להתחיל בכניעה לאבא היקר, ולהתחבר אליו. 

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 3 חודשים #110610

מקבל את מה שכתבת מוישי מכור ולא חוטא חזק

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 3 חודשים #110612

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברעיון שכתבת יש אמת, אבל ברור לי שאם אשליך את זה על עצמי זה ירסק אותי, כך שבהיבט של ההחלמה חייבים להתייחס להתמכרות כאל מחלה, אחרת לא נשרוד

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 3 חודשים #110616

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה אין ייאוש
מצטרף למושי.
אם אני עדיין סבור שיש לי חטא, אני לא יכול להתמסר לתכנית של ההחלמה.
בסופו של דבר (לטענת וותיקים), מי שחולה - מתרפא, מי שחוטא - ממשיך לחטוא.

אוהב

יום שפוי ונקי

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 2 חודשים #110679

[dir=rtl]בקצרצרה: ראיית טעויות/חטאי אנוש כעבירות הינה שאלה פילוסופית לגמרי וכמה שלא נתדיין עליה כאן לא נסיים.
בהיבט מסויים גם ברקע היהודי, בשורש הבעיה ההבדלים מיטשטשים והנקודה שעולה מרוב מאורי האומה לאורך הדורות הינה שמי שחוטא הינו בעצם חולה, היות והוא רחוק מהאור האלוקי = מעצמו הפנימי.

כמו שכתבו לך בצורה הכי ברורה,
מי שהאמין לחלוטין שהוא חולה הוי אומר בעל נטיות מסויימות לשגות ולברוח לתאווה כאל משהוא שיפתור לו את כל הבעיות בחיים, ולקח את התרופה המוצעת כאן (שהיא בשני מילים אומרת: להתקרב לאלוקים) והחלים (הפסיק לחטוא..
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: ג"ע ש"ד ע"ז לפני 6 שנים, 2 חודשים #110680

בקצרצרה: ראיית טעויות/חטאי אנוש כעבירות הינה שאלה פילוסופית לגמרי וכמה שלא נתדיין עליה כאן לא נסיים.
בהיבט מסויים גם ברקע היהודי, בשורש הבעיה ההבדלים מיטשטשים והנקודה שעולה מרוב מאורי האומה לאורך הדורות הינה שמי שחוטא הינו בעצם חולה, היות והוא רחוק מהאור האלוקי = מעצמו הפנימי.

כמו שכתבו לך בצורה הכי ברורה,
מי שהאמין לחלוטין שהוא חולה הוי אומר בעל נטיות מסויימות לשגות ולברוח לתאווה כאל משהוא שיפתור לו את כל הבעיות בחיים, ולקח את התרופה המוצעת כאן (שהיא בשני מילים אומרת: להתקרב לאלוקים) והחלים (הפסיק לחטוא... ) מי שהתעקש להתפלסף כבר לא נמצא איתנו וד״ל..

מה שחשוב כאן הכי זה הפעולה שזה אומר:
- לא להשתמש בכל מחיר.
- הליכה לקבוצה.
- לקיחת מאמן אישי מהקבוצה.
- עשיית הצעדים.

בהצלחה ובאהבה!

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן