ברוכים הבאים, אורח

קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו 2156 צפיות

קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110438

• רק להתקדם
  • רצף ניקיון נוכחי: 77 ימים
  • חבר חדש

באיזור גיל 15 ראיתי סרט בכלל לא צנוע ומאז התדרדרתי לאט לאט כשנתיים אחר כך הייתה נפילה רצינית ושפכתי זרע לבטלה פעמיים ברוך ד החלטתי לחזור לדרך הישר ולאורך שישה חודשים לאט לאט התקדמתי עד להפסקה בצפייה באתרים לא צנועים לאחר שנה וחצי הייתה ירידה דרסטית ונפגתי גם עם אישה ושוב החלטתי להפסיק והנה אני כאן לאחר שנה וחצי ויש המון מחשבות לא צנועות אשמח לשמוע כל דבר תודה רבה

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110441

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא!
אתה מוזמן להסתובב בפורום ולהבין לאט לאט את הקונספט, 

יש תהליכים שלוקחים זמן, והם לא זבנג וגמרנו. 

בהצלחה גדולה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110445

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

אני מציע לך לקרוא מעט סיפורים אישיים של חברים בפורום, תראה אם אתה מזדהה עם הבעיה ועוד יותר עם הפתרון
אם כן ברוך הבא!

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110451

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר, אני לא יודע אם אתה מכור,
אבל להתחלה, תנסה לשתף פה, ולשמוע מחברים אייך להתקדם בחיים,
ואני מאמין שאם המצב לא גרוע, שזה לא קורה באופן התכמכרות, שזה כל יום ויום, תגיע למצב שתשתחרר מזה,
אבל תזכור, זה מחלה הרסנית, שמור מרחק,
נשמח לשמוע ממך בהמשך הדרך אייך אתה משתחרר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110455

• רק להתקדם
  • חבר חדש
אתם צודקים במאה אחוז אני לא מכור לתכנים אינטרנטים אבל לצערי המחשבות באות כל הזמן ביום ובמיוחד כשאני רואה נשים אם יש מישהו שיש לו עצה איך להתקדם ולאט לאט לנקות את המחשבות מאוד אשמח כי מחשבות כאלו גם יכולות לגרום לנפילות מאוד כואבות

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110457

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

מהניסיון שלי עוזר לשתף חברים.
תשתף אותנו ותשתחרר מזה.
אוהב

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110463

שלום לך "רק להתקדם" היקר!

א- המחשבות, או בשפה שלי- פנטזיות, ז המשהו טבעי, אל תבקר את עצמך למה יש לך כאלה.
בדיוק כמו שלפעמים אתה שוקל לעשות משהו שלא בהכרח תואם את רצון ה' אם זה לגעת במוקצה בשבת, לאכול אחרי 4 שעות חלב אחרי בשר, להפסחק ללמוד תורה קצת יותר מוקדם באיזה יום מסוים.
הכוונה שלי שהרבה פעמים אנחנו מתנהגים או יותר נכון חושבים לא כפי המידה המושלמת שאנחנו חושבים שאנחנו שם.
תבין שהמחשבות האלה הם בסדר גמור.

ב- אני כן יכול לייעץ לך דברים מסוימים שיכולים להפחית לך קצת את מחשבות התאווה ולהרגיש יותר טוב עם עצמך. אבל שוב זה לא בעיה אם המחשבות יצוצו  מדי פעם.
נסה למלא את היום שלך בדברים  /לימוד/עבודה/חברים/עזרה לאנשים אחרים/התנדבות/תחביבים ואם אין כאלה זה הזמן להתחיל לחפש. בגדול תתחיל להעמיס על עצמך דברים שיתפסו את קו המחשבה שלך, אבל שים לב לא להעמיסיותר מדי, תעשה מה שטוב ונעים לך.

ג- אצלנו המכורים יש מה שנקרא "צעד ראשון" שזה אומר להימנע כמה שיותר ממפגש עם תאווה (לא אפרט יותר מדי פה עכשיו), אם אתה יכול להימנעע בצורה מסוימת ממפגש עם תאווה שזה יכול להיות נשים ברחוב/אינטרנט פרוץ/סרטים לא צנועים/עיתונים לא טובים בשבילך וכו', אז עשה את זה. תתרחק ממה שעושה לך רע. לטווח הארוך זה ישפיע.

אוהבים אותך חבר יקר!

אוהב ה'

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110479

• רק להתקדם
  • חבר חדש
תודה רבה על העצה,  את האמת פגשתי היום חבר שלא ראיתי הרבה זמן והתחלתי להיפתח ולספר לו על הקשיים שלי זה מאוד מאוד עזר וגרם לי להרגיש משוחרר מנטל כבד סיפרתי לו על איך ד הציל אותי כל פעם מלפול לשאול ממועד כמה זה קשה לי ואני לא מבין למה ד רק אותי ולא גם חברים טובים אני גדלתי טוב מאוד אבל להם הייתה ילדות קשה אז למה מגיע לי שד' יציל אותי ואותם לא אשמח מאוד אם מישהו יוכל לכוון אותי

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110483

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

דבר ראשון אתה יכול לעזור גם לחברים שלך, להפנות אותם לפתרון שמצאת.
בנוסף, יש כאלו שמגיעים לקבוצות ומנסים ועולים על דרך ויש כאלו שלא עולים על דרך, יש כאלו ששומעים על הפתרון והולכים על זה וכאלו שממשיכים ליפול.
לאלוקים הפתרונים.

אני מתפלל אליו כל יום שישאיר אותי בתכנית, שישאיר אותי נקי. עם חברים ועם דרך נפלאה.

מאחל לכולנו.

אוהב

תגובה: קצת מה שהיה איתי עכשיו ואשמח לשמוע כל מה שתרצו להו לפני 6 שנים, 3 חודשים #110486

שלום אח יקר וחשוב 
לדעתי ישנם חושבים שזה עניין של יצר הרע וכל מיני סיפורים צריך לומר ולזהות בכנות שלימה שיש לי במוח שלי מחלה שלא אוכל להשתחרר ממנה לבד אין מצב כי לבד אי אפשר תכניס לראש שוב ושוב לבד אני לא יכול אני צריך עזרה מאלוקים ומחברים או מישהו שמבין בנושא ולא משנה כ"כ מאיפה זה מתחיל כי זה כמו שרשרת וצירוף של השתוקקות עוד ועוד שלעולם לא תפסיק לכן עצה טובה צריך קודם כל להתרחק בתכלית מכל מיני טריגרים שיכולים לגרום לך להשתמש והם מצבים ומקומות ואנשים כאלו שיכולים לגרום לך להתעורר לפחות בתקופה רצינית ובטח לסנן את האינטרנט מכל מכשיר אבל העיקר זה לא רק לסנן את המחשב או הגלקסי וכדומה אלא להתחיל מהראש שלך בתוך המוח שם לעבוד על ההחלמה אוהב אותך כל רגע שאתה מתגבר אתה נותן כח לכולנו כי אנחנו יחד משפחה כשזה קם זה ( התאווה) נופל וכן להיפך.
אין יאוש בעולם כלל השם אוהב אותנו לגמרי וסולח לנו ומוחל לנו ממש בלי ספק כי הוא אבא טוב ומלטף אותנו מבפנים ומבחוץ חזק חזק ואמץ על תעזוב את התכנית תתחבר שלא יעבור יום בלי זה ממש תומך בי ומחזק אותי כדאי לך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן