ברוכים הבאים, אורח

שלום, חדש פה, יש לי שאלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, חדש פה, יש לי שאלה 2734 צפיות

שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110388

• לא סגור
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

אני  חושב שההתמכרות שלי היא לא קשה יחסית, אני נכנס לאתרים פורנוגרפיים ותוך כדי זה נאבק בזה, לפני וגם תוך כדי, אני לא מאונן וכאילו עובר את העבירה אבל לא נותן לעצמי לשקוע בה עד הסוף, מהבחינה הזאת אני חושב שבטח יש אנשים שהגיעו למצבים קשים משלי. מצד שני ההתמכרות הזאת הולכת איתי כבר המון שנים, אמנם היו תקופות מאוד ארוכות שבהם לא היתה לי אפשרות והייתי מונע מעצמי את האפשרות לצפות בפורנוגרפיה אבל תמיד תמיד תמיד ידעתי שכשתהיה לי האופציה לא אעמוד בפניה, כך שאני קצת מרגיש שאני לא באמת יודע ומאמין שאני יכול להיות נקי, מרגיש שאני לא מספיק רוצה להפסיק את ההתמכרות, תיקון, מרגיש שאני מאוד רוצה להפסיק ושזה ממש לא מתאים לי ואני שונא את זה אבל מרגיש שלא מספיק רוצה/מסוגל באמת ללכת על זה. זה הולך איתי כל כך הרבה זמן, לא יודע אם יש אפשרות אחרת. למישהו יש משהו לומר לי משהו שיכול לקדם אותי בעניין? תודה רבה

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110393

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
בסופו של דבר רק אתה יודע אם אתה מכור או לא.
רק אתה יכול לומר לעצמך האם אתה יכול להפסיק ליפול למשך תקופה ארוכה או לא.
רק אתה יכול לדעת האם אתה יכול לשלוט בתאווה או לא, כלומר האם יש לך סיכוי להתאוות קצת ולא להמשיך הלאה, (בהשוואה לאלכוהול, לשתות כוסית אלכוהול, ולא להמשיך לשתות אח"כ).
אם בא לך, אתה יכול ליצור אתי קשר במייל, ואשמח לשוחח אתך בנושא aw86625@gmail.com.

יום שפוי ונקי

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110395

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ממליץ להתתחלה, להיות פה,
תנסה להפסיק ממקום שזה מזיק לך בחיים, ובהמשך אתה תידע מה נכון לעשות בשבילך,
כשאנו ממשיכים להשתמש, אין לנו יכולת לפעול על פי הגיון אמיתי,
תמשיך איתנו, ו.....
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110397

אהלן. מאוד מבין את התחושה שלך.. אני גם הרגשתי אותה הרבה שנים. 

בכל אופן אני יודע שבתור יהודי דתי, גם המעט הזה, גורם נזק בל יתואר לעולם הרוחני שלי, במקום ללכת ולהתעלות. אתה נשאר שנים מדשדש במקום. 

מה גם, שאחרי הגיע תקופה יותר קשה. 

הרווח שלך, שגם אם נניח שאתה לא מוגדר מכור, היכולת עם תעבוד  אתה תצליח יותר. 
לכן ממליץ לך להתחיל לעבוד על הנושא.

נ.ב. אני מציע לך לנהל יומן כאן באתר(בטבלת התשעים יום, וגם בפורום), כל נפילה לעדכן אותו, ובאמת לראות האם אתה צודק לאיך שאתה שופט את עצמך. 
אתה בדיוק תדע כמה אתה נופל, כמה ימים אתה מצליח להחזיק נקי בלי עזרה. זה יתן לך פרספקטיבה טובה, לדעת כמה צריך להתאמץ

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110398

עוד משהו, אתה מתאר מצב של התחלה,  שיכול להתפתח למציאות יותר חמורה ואפשר לצאת ממנו יותר בקלות. 

כמה שנים אתה במצב כזה? האם המצב הולך ומחמיר או הולך ונהיה טוב?

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110407

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק
שלום רב וברוך הבא, 
מניסיוני אין יותר או פחות בתאווה. 
כל אחד חש את הכאב מהמקום שלו, התחתית היא מקום שרק אתה יכול להגדיר. 
ההבדל בין מכור לאדם רגיל הוא שאדם רגיל יכול להפסיק אבל לא רוצה, המכור רוצה אבל לא יכול... 
איפה אתה בכל זה? 
אם אתה מרגיש ככה, אז התכנית יכולה מאד לעזור לך, כמו לכל אדם אחר גם אם הוא לא מכור. 
אם תרצה לשמוע יותר צור קשר ב: hashenhav@gmail.com 
יום נפלא רק להיום. 

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110410

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
להבנתי, העניין העיקרי הוא האם איבדת את השליטה על חייך
בעבר גם אני הייתי בהתמודדות ואם נתקלתי לבד במחשב ללא סינון הייתי נופל בצפייה ולפעמים באוננות, אבל לא הגדרתי עצמי כמכור עד שהרגשתי שאבדה לי השליטה, כלומר אני מתחיל לחפש באובססיביות תכנים.
 כך שהדבר תלוי לגמרי באיך אתה מגדיר את ההתנהלות שלך היום.

אגב, גם באופן שאתה מתאר, החיבור לפורום ולקבוצות יכול לעזור לך להתמודד הרבה יותר טוב עם התאווה

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110446

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך אח
אני זוכר שבשיחת הטלפון הראשונה שלי עם הקו החם של שמור עינך אמרתי שאני מרגיש שאני על סף תהום אבל לא בתוך התהום, בתגובה הוא שאל אותי מתי זה נחשב בתוך התהום ומתי על סיפו...
יצא לי להתבונן בשאלה הזו יותר מפעם אחת, וגיליתי שההסבר המפולפל שהסברתי לכונן בקו חם על מצבי היה ההסבר האחרון שנותר לי למה אני לא חסר שליטה על החיים שלי.
כנראה המחלה שלי יודעת שברגע שאני יבין שאני חסר שליטה מול התאווה לא תהיה לי ברירה אלא לעשות משהו משמעותי בשביל להפסיק.
כשהצלחתי להתעלות מעל ההגדרות המסובכות של מה רמת השליטה שלי על התאווה, להסתכל לאמת בעיניים ולהודות "אין לי שליטה על התאווה" נקודה.
תמיד כמגיע לי רצון להשתמש זה תמיד קורה, לפעמים אחרי יום לפעמים אחרי יומיים אבל בסוף זה קורה.
שם התחלתי להחלים
אוהב אותך
בהצלחה

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110533

• לא סגור
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

תודה לכולם על התגובות. מחשבות מעוררות. באמת מרגיש ומבין שאני בתוך התהום ומת לצאת משם, מקבל על עצמי בלנד כרגע לפחות להשתדל להיכנס לפורום פה כל יום. לקבל כוחות ואמון בתהליך.
תודה על האמפתיה שאני מרגיש מבעד למילים הכתובות שלכם , מאמין שזה יכול לפתוח בי משהו

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110543

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
מאחל לך המון המון בהצלחה
אני מאוד מזדהה אתך ואתה בעצם מספר בהרבה את הסיפור שלי
לי באופן אישי עזר להיכנס לעניין לגמרי עד הסוף
ורק אז אלוקים עזר לי
חיבוק
אבי

תגובה: שלום, חדש פה, יש לי שאלה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110559

שלום לך חבר יקר

מכור לא מכור, אלכוהליסט, או חובב פורנו, זה ממש לא משנה מה הסיבה שהביאה אותך לפה.
השאלה היחידה שאתה צריך לשאול את עצמךהיא:" האם אני רוצה להפסיק?"
בכנות אענה לך שיש מצב שאתה מכור, שאתה עדיין לא מכור ויש מצב שתהיה כזה, או שאתה מאה אחוז בסדר רק שאתה ממש אוהב לראות פורנו, זה לא ממש משנה, הנקודה היא שכל דבר שעושים אותו במשך תקופה הוא גדל, לפעמים לאט ולפעמים מהר.
אם אתה רוצה לנסות עכשיו להפסיק מכל ההרגל הזה לגמרי, יש לך פה חברים לדרך, יש לך פה תוכנית שעובדת עם תוצאות בשטח.
אם אתה חושב שאיפשהו אתה רוצה להתחיל פהסיק תיצמד פה לחברים, תתחיל לעשות פעולות, וכמו שכתוב וזאת האמת לאמיתה:" אחרי הפעולות ימשכו הלבבות".
ה' יעזרך ויתן בך תבונה.
אוהבים אותך חבר יקר!

אוהב ה'
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן