ברוכים הבאים, אורח

מתי אהיה שפוי כבר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתי אהיה שפוי כבר 1840 צפיות

מתי אהיה שפוי כבר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110264

לצערי ולשמחתי רעייתי עלתה על העניין בפעם הראשונה חיי כמעט נקרעו לגמרי איך אני יכול להיות אדיש לה ולמשפחה למרות כל ההבטחות עדין קשה מאוד...

תגובה: מתי אהיה שפוי כבר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110265

• bubh1
  • חבר קבוע

גם זה לטובה

תגובה: מתי אהיה שפוי כבר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110266

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים… 
ככל שמתקדם בצעדים ותעשה פעולות,  האמן לי שהשפיות צצה פתאום ומגלים עולם חדש. 
אוהבים אותך

תגובה: מתי אהיה שפוי כבר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110268

אוהבים אותך איש יקר!

א- אוהבים אותך מאוד מאוד ושולחים לך חיבוק חזק!

ב-זכור שהבטחות לא שוות כלום אם לא עושים פעולות ע"מ לממש אותן (ביל האלכוהוליסט הבטיח לאשתו מאות פעמים שהפעם זאת הפעם האחרונה ומעולם הוא לא עמד במילה שלו).

ג-לצערי אם אתה מכור המחלה שלך היא לנצח, תתחיל לחיות מעכשיו ותראה שאין דבר נפלא מזה.

אוהב, אוהב ה'

תגובה: מתי אהיה שפוי כבר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110275

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אין ייאוש בעולם 10 כתב on 31 דצמ' 2017 19:37:

לצערי ולשמחתי רעייתי עלתה על העניין בפעם הראשונה חיי כמעט נקרעו לגמרי איך אני יכול להיות אדיש לה ולמשפחה למרות כל ההבטחות עדין קשה מאוד...

גם אותי אשתי תפסה והייתי בטוח שזהו זה, נגמר הסיפור ולעולם לא אחזור לשם. לצערי זה לא החזיק מעמד, והייתי צריך לעבור עוד הרבה סבל וכאב - גם שלי וגם שלה - עד שהגעתי אל הפיתרון.

עבורי לא הספיק כוח הרצון, למרות שיש כאלו שכוח הרצון מספיק עבורם. אני הייתי חייב עזרה חיצונית ואותה קיבלתי בקבוצות ובתכנית של הצעדים.

אני לא מכיר אותך ולא יודע אם אתה יכול להצליח לבד או לא. יש כאלו שיכולים ויש כאלו שלא. אם אתה מהאחרונים - אני מזמין אותך להצטרף אלינו לתכנית ולעלות על הדרך של ההחלמה.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מתי אהיה שפוי כבר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110286

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא,
כואב הלב מה שקרה, אבל אולי זה יהיה התקווה שלך,
אנחנו מתמודדים עך מחלה מסוכנת, ולצערי כמו שכתבו לך מקודם, זה לא יעזור להפסיק בפעם הבאה,
צור קשר עם חברים, זה התחילת החלמה עבורך, ומשם הדרך קצרה להחלמה,
תמשיך איתנו, שתף ותשאל בחופשיות, ונשמח לעמוד לעזרה אני ועוד המון חברים פה,
פה זה המשפחה שלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן