ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: תקוע 2136 צפיות

תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109910

• josef
  • חבר חדש
אני מרגיש במעגל סגור תקוע עם הנפילות, ניסיתי להעזר באתר אבל אני ממשיך ליפול, ללכת לקבוצה להחשף לדבר על זה, זה מביך אותי ואני לא מרגיש מסוגל להחשף לקבוצה או למישהו, פשוט תקוע במצב הזה

תגובה: תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109911

להצלחה לא קופצים בבת אחת, וגם קשה. היום עושים קצת ומחר יותר וכך הלאה עד שמגיעים לחופש והשמחה. כדאי לנסות לפתוח שרשור בפורום ולעדכן על החוויות של הנפילות וההתקדמויות. בסוף תתחבר לאחד החברים המדהימים פה ותראה חיים אחרים... טובים ושמחים.

אוהבים אותך, תצליח. תן לנו יד ונעזור לך בעזרת ה' לצאת אל האור...

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109914

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין ברירה אחרת, כנראה,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109917

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
josef כתב on 13 דצמ' 2017 23:12:
אני מרגיש במעגל סגור תקוע עם הנפילות, ניסיתי להעזר באתר אבל אני ממשיך ליפול, ללכת לקבוצה להחשף לדבר על זה, זה מביך אותי ואני לא מרגיש מסוגל להחשף לקבוצה או למישהו, פשוט תקוע במצב הזה

אוהבים
גם אני האתר לא עזר לי והמשכתי הלאה לקבוצות חיות
הבנתי שאני לא רוצה להיות "תקוע".
אף אחד פה לא יסחוב אותך בכוח לקבוצות חיות... זה אמור להגיע ממך בפנים

בהצלחה חבר

תגובה: תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109922

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך אחי התקוע
ראשית כל, כל הכבוד לך על אמונה שאתה יכול לצאת מזה... אחרת לא היית כותב כאן
אני יכול לתת לך המלצות מכאן ועד אפריקה אבל אני לא חושב שזה נכון בעיקר כי אני לא מכיר אותך ואת אופי ההתמכרות שלך
דבר אחד אני רוצה להגיד לך
תמשיך להאמין, תאחז בקצה החוט של האמונה שיש כח כלשהוא בייקום שיכול להוציא אותך מהמקום הכואב בו אתה נמצא
את הדרך המדוייקת אני סומך עליך שתמצא
בהצלחה
אוהב אותך

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109930

שלום לך יוסף היקר.
באמת כואב ליפול, כואב מאוד.
חשוב להבין מספר דברים.
א-החלמה לא קורית ביום אחד, לפעמים ה' רוצה שנעשה עבודה פנימית עמוקה יותר כדי שנתקדם ונקבל נקיות.
ולכן יכול להיות שאתה נעזר בכלים של האתר (בדקת את כולם? לפחות ה12 הראשונים עוזרים מאוד לכל אדם).
ב- אדם לא מתקדם ועושה מעשים קיצוניים אם לא מספיק כואב לו, אדם לא ילך ויחכה בתור 3 שעות בשביל לראות רופא, אם במקרה יש לו כתם אדמדם בזרת. אבל אם היד שלו התרסקה וכל הגוף שלו זועק מכאבים והוא מרגיש שהוא הולך לאבד גם את הרגל, אדם כזה יהיה מוכן לחכות בתור שבוע העיקר למצוא רופא אחד שיתן לו רפואה ומזור למחלתו. הנמשל מובן אני מקווה.
עד שלא יכאב לך מספיק לא תעשה צעד בהחלמה שלך, מצד שני אם אתה אמיץ וחכם אתה תגיע לפני שתהיה במצב של "נואש וכמהה לעזרה" כפי שהרבה מכורים אחרים מגיעים לקבוצות.
האמן לי, הכאב גדול מנשוא, שווה לך פעם אחת "להתבזות" וללכת לחדר שבו כולם כמוך.
מאחל לך בהצלחה ושתעשה את מה שנכון עבורך.

באהבה- אוהב ה'

תגובה: תקוע לפני 6 שנים, 4 חודשים #109962

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך יוסף,
בהחלט מפחיד להיחשף, פחדתי מזה במשך שנה וחצי. עד שהשם נתן לי כוח לצעוד 'מבעד לפחד', ותוך זמן קצר מאוד הפחד הפוך להיות לחוויה...
גם היום אני מחכה - מתי יש לי כבר שוב קבוצה...

חיבוק.
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן