ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפור אישי 3656 צפיות

סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109627

• תשובה מאהבה
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • חבר חדש

שלום.
פעם ראשונה שאני מספר את זה למישהו בעולם .
אשתדל לא להאריך מדי.
התחלתי בגיל 14 בערך לראות פורנוגרפיה.
השיא שלי היה הגיל 17 עד 25.
ברוך השם התחזקנו וחזרנו בתשובה והתחתנתי.
היה לי ניתוק של כמעט שנה מהכול .
הצלחתי להתקדש והצלחתי להגיע לרמות גבוהות עד שאפילו אם היו קופצים לי דברים בטלפון הייתי מסיר את העינים .
הנפילה הגיע  כשפעם אחת במקרה ראיתי תמונה של אישה אני בבגד ים או משהו כזה 
ואז הרגשתי דחף לראות עוד וכשהייתי לבד ראיתי עוד ועוד עד שחזרתי לסורי.
כל פעם אחרי נפילה של אני בוכה ומתחרט ועושה תשובה 
אני מתבודד ומדבר עם השם ואני מבין שזה אחיזת עינים ושכל התאווה הזו זה דימיונות ואין בהם ממש רק הנאה רגעית שאי אפשר לממש אותה בכלל. אך בכל זאת יש נפילות .
יש לציין שאני לא רואה פורנו אלא תמונות וסרטונים של נשים בבגדי ים בלבד. אני ברוך השם נגעל מכל הפורנו הזה יש לי אישה צדיקה שאני אוהב וטוב לי איתה ויש לי תינוקת מקסימה.

הקושי שלי זה תמונות וכדו .
מה אתם אומרים ? איך אפשר להתנקות לגמרי?

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109629

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לתשובה מאהבה .
תשובה עילאה , יש אפשרות , והגעת למקום הנכון .
יש פעולת יש את 12 הצעדים , יש הרבה חברים,  יש קבוצות חיות וגם טלפוניות . שמחים שהגעת לכאן , כי כאן תימצא את " התשובה "
אוהבים .
תוכל ליצור עימי קשר אם תירצה לשמוע יותר פרטים .
Shabtaiafoon@gmail.com
בהצלחה שבי1

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109630

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר,
מרגש לראות את התגובה הראשונה שלך בפורום כל כך מפורטת, זה לא מובן מאליו.
מבין המילים שלך אני שומע ומרגיש את הכאב ואת התיסכול, באמת כואב.
מאוד מזדהה עם התחושה הזאת "פעם ראשונה שאני מספר את זה למישהו בעולם", הייתי שמה ומזדהה איתך.

אני רוצה להגיב לך אחד על אחד - מתוך הניסיון שלי בהחלמה:
היו לי תקופות שונות של נקיות במשך החיים, וגם בלי התוכנית הגעתי לפעמים לתקופות די מרשימות של נקיות, הייתי בטוח שהתפטרתי מההתמכרות הזאת לעד, זה כבר פשוט לא עניין אותי.
אלא מה. עד ש... הופ, קפצה לי תמונה, או ראיתי איזה טריגר שהיה יותר מידי בשבילי, ותוך כמה שעות נפלתי ואיפסתי 150 ימים של נקיות.
לא הייתי צריך את הפרק בספר הגדול שכותב "מכור פעם אחת, מכור לתמיד" הרגשתי את זה, למדתי את על עצמי. פשוט אין לי סיכוי להיות ולהישאר לאורך זמן בנאדם נורמלי בלי תאווה, ואם אני לא יעשה תוכנית וצעדים אני יפול שוב במוקדם או במאוחר.
אתה לא היחיד, חברים רבים משתפים שבתקופה שלאחר החתונה, או לפעמים בתקופה שאחרי התחדשות כללית באחד מתחומי החיים הם זכו להקלה זמנית מתאווה, עד שהם באמת השלו את עצמם שהם החלימו לגמרי מתאווה, וככה גמני הרגשתי בערך עד חצי שנה אחרי החתונה. עד ש... זה התפוצץ לי בפרצוף.
מכור פעם, מכור לתמיד. נקודה.

ונקודה נוספת שכתבת, שאתה לא צופה בפורנו, רק בתמונות חשופות.
ברור, זה סוג אחר של התמכרות, ואולי אני יגדיר את זה יותר מדוייק - זה שלב יותר "מוקדם" בהתמכרות. אבל ברור שאם תמשיך בדרך זו, בסוף תחצה לא רק את "הקו האדום" של פורנו, אלא קווים אדומים חמורים יותר ויותר. מכור לא מסוגל להסתפק במנת תאווה שהוא רגיל אליו, ותמיד הוא יחפש משהו יותר מגרה, יותר חזק, ויותר מספק.
וגם אם נניח שאצלך זה לא יקרה, זה ממש לא משנה למה אתה מכור, אני מכיר חברים שהם מכורים למבטים ושוטטויות ברחובות בלבד, חבר סיפר לי שהוא הגיע לאוננות במשך 8 שנים - פחות מ10 פעמים, אבל בכל זאת החיים שלו היו הרוסים, הוא לא יכל לשלוט בעצמו, הוא היה חי 24/7 מסביב לתאווה, זה סבל שקשה לתאר במילים, זה הורג! הורג את הגוף והנשמה. ולכן לא משנה מה אופי ההתמכרות שלך - התוכית הזאת של 12 הצעדים מתאימה עבורך, ותוכל לעזור גם לך.

יש פה כמה מילים שכתבת, כמו "קדושה" "תשובה" או שאתה לא צריך את זה כי יש לי אישה מקסימה (אסירותודה!).
אני מאמין שאני לא יהיה היחיד שיכתוב לך על הנושא הזה: הבעיה הזאת שאנחנו סובלים ממנה זו "מחלה" ולא "חטא". יכול להיות שלאנשים נורמליים זה חטא, אבל בשבילנו לא!
כמעט לכל אדם יש גבולות מה הוא מוכן לעשות כדי לספק את הרצונות שלו ואת התאוות שלו, אבל לי ולאנשים כמוני אין גבולות! אני מסוגל להפסיד כמה ימי עבודה בשביל להשתמש, אני מסוגל להרוס את כל החיים שלי ואת כל המשפחה שלי כדי להשתמש. אני משוגע! אני חולה! אם זה היה חטא הייתי מתנהג בתאווה בקצת יותר שפיות. גם תשובה, לימוד, התחזקות או אפילו סיגופים לא יעזרו לי, ניסיתי את זה במשך כ-20 שנה, וקיבלתי אפס...
קשה לעשות את השינוי הדרסטי הזה, קשה להיפטר מדעות שניסו (או שאני חושב שניסו) להכניס לי לראש במשך כל השנים, קשה לי לוותר על התענוג של "ההלקאה עצמית" שהייתי מלקה את עצמי על בסיס יומיומי. אבל אם אני רוצה להחלים מהמחלה הזאת - אני חייב לשנות את "הפאזה", אני חייב להפנים שזו מחלה ולא חטא.

אז מה הפיתרון? 
כאן זה הפיתרון! יש כאן תוכנית נפלאה של 12 צעדים שהצילו לי את החיים, לא רק לי אלא לרבבות ברחבי העולם. זו תוכנית שעובדת בשבילי, ומאחל לך שתמצא כאן את מה שאני מצאתי כאן.
תמשיך לבוא!

אוהב אותך מאוד!
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 4 חודשים על ידי מושי.

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109635

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרגש בשבילך שמצאת אותנו, כי יש אנשים שרק בגיל 50 מוצאים אותנו,
אז תכלית, הגעת למקום מקסים, הפתרון בידיך, רק תושיט יד, ואנחנו ביחד נתרומם,
שאלה אישית קצת, מעבר לתמונות, אתה סובל גם מהוצאת זרע???
סליחה על הדוגרית, אבל כמה שנדבר על זה, ניצא מזה,
אנחנו ואני הקטן בתוכם בשבילך תמיד,
החלמה זה תהליך, אבל יש תקווה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109638

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום "תשובה מאהבה"
תודה לך "מושי", חותם על כל מילה שלך (הייתי כותב מחדש את הכל.....)

אז קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא
אני הקטן גם כל הנפילות שלי היו ביוטיוב, ואוננות.
אבל זה לגמרי לא משנה, אני מכור ואשאר גם כנראה מכור.
אני קיבלתי את החיים שלי חזרה בתכנית 12 הצעדים, ואני מקבל את החיים שלי כל יום שוב במתנה
אפשר להתנקות מזה לגמרי על ידי חוויה רוחנית!
בדוק ומנוסה

בהצלחה אחי
אוהב

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109642

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
את האמת שאחרי מה  שמושי כתב לך אין לי מה  להוסיף
אני חותם על כל מילה שלו
חוץ מזה אם אתה מתלבט אם אתה מכור או לא אני הייתי מציע לך
לעיין בשאלות שמופיעות באתר וכך תוכל לדעת אם אתה אכן מכור
בנימה אישית: לי יש גם אישה נפלאה ולכאורה אין שום סיבה שאני אברח לתאווה
אבל עובדה שברחתי אז כנראה שאני "חולה" ולא "חוטא"
חוץ מזה גם אני חוויתי ימים של נקיות אחרי שינויים גדולים בחיים אבל סבלתי בהם יותר
אני גם ראיתי"רק" תמונות של נשים עם בגד ים אבל מכיוון שאני מכור הראש שלי לא הסתפק בזה
אז אני מאחל לך המון המון בהצלחה
אבי

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109644

שלום לך תשובה מאהבה היקר!
קודם כל אוהבים אותך! איזו כנות ואיזה אומץ!
אני יכול להגיד לך באופן חד משמעי שאפשר להיות נקי, אפשר להפסיק להיות עבד של התאווה.
אומנם מושי היקר צודק במה שהוא אומר, זה דורש משמעת והתמודדות, אבל זה משהו אחר. (ראה תגובתו המשובחת והמפורטת, נ''ב תודה למושי)
תצרטף אלינו פה לחברים (אתה מוזמן בכיף להיות איתי בקשר בפרטי), אחזק את ידיך ואאחל לך בהצלחה!
אוהבים אותך איש יקר

אוהב ה'

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109657

• תשובה מאהבה
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • חבר חדש

שלום וברכה ושבוע טוב לכולם.
תודה רבה לכולכם על תגובות, זה כבר נותן לי יותר כח עצם הידיעה שאני לא לבד .
תמיד הייתי מסופק אם אני הבעייה אבל אני רואה שלא רק וזה נותן לי כח ורצון להתמודד.
אני רוצה להגיד תודה למושי שבאמת האיר את עיני בתגובה שלו ובסיפור האישי שלו.
ולאבי גולן תודה רבה ,
ולשאלתך אבי  אני יענה באמת לא הייתי מובן .
אז ככה
הנפילות שלי הם בהסתכלות בלבד.
כמובן שיש גירוי במקום אבל אני תמיד עוצר את עצמי .
וזה מכיוון שאני תמיד מתפקח ברגע האחרון ואני יודע את חומרת הדבר של הוצאת זרע לבטלה  
(אני אדם שומר תורה ומצוות) וזה רצח כפשוטו.

וגם בלי קשר אני נגעל מעצמי מספיק כשאני מסתכל על תמונות של נשים וסרטונים של נשים (לא פורנוגרפים).
  זה התמכרות או התמודדות( אני לא בטוח עדין להגדיר)
שאני עובר בחצי שנה האחרונה .

אני רוצה  לענות למושי על העניין של חטא או חולי,
אז באמת כולנו אנשים חולים בגלל זה בתפילה אנחנו אומרים  "רפאנו ה ... ולכל מכותינו" (שהם מכות הגוף  ותחלואי הנפש . ידוע שאין בדור הזה מישהו שהנפש שלו בריאה)  ומתפללים על זה.
לכל אחד יש חולי בנפש חולי מסויים אחד לא יודע להראות אהבה והשני כעסן מדי . אלו גם חולאים של האדם. אמנם הם ברמה נמוכה אבל עדין אפשר להגדיר אותם כחולי.

ואיך מתמודדים אז מי שיש לו אמונה זה באמת קודם כל תפילה והתבודדות  כי הדיבור עם הקבה עוזר הרבה יותר מכל טיפול אחר . 
(אני ממליץ דרך אגב על הספר של הרב שלום הרוש בריתי שלום לנשואים ויש רק לרווקים.) 
 אבל  באמת צריך גם לעשות השתדלות.
ואני חושב שהמקום הזה זה השתדלות גדולה לעבוד על התאווה הזו.
אבל לא נכון לדעתי להגיד שאנחנו אנשים חולים וזה לא קשור לדת או חטא. 
אנחנו חולים והחולי הזה בא מאיך שגדלנו או שככה נבראנו זה לא משנה  מה שכן זה  עיקר הנסיון שלנו בעולם הזה לתקן את התאווה הנוראה הזו.
ובאמת שאין הקבה מביא על האדם נסיון שלא יכול לעמוד בו.

אז צריך להתחזק ברוחניות ובשיעורי מוסר והכי חשוב לדעתי להפיג את השיעמום כי הוא שמביא לידי בטלה
והבטלה מביאה לידי החטא.

יש דבר שלא ציינתי עוד למעלה .
אני יותר שומר את העינים שלי בחוץ מאשר בטלפון.
כל הבעייה שלי זה המכשיר הזה ברוך השם התקנתי סינון ואני מקווה שזה יעזור יותר וגם אני ירצה לנסות את ה12 שלבים שהמלצתם לי .
תודה רבה לכולכם אשריכם שאתם עוזרים ונותנים מזמנכם . שבוע טוב ומבורך

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109658

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב.  כל מה שכתבת אני ניסיתי באופן אישי עם הרבה קבלות עם הרבה עבודה עצמית עזר מעט . אך הדרך לנפילה הגיע קצת יותר מאוחר עם התרסקויות. מאז שהגעתי לכאן , למדתי לעשות פעולות יומיומיות וכן 12 הצעדים וזה מה שעוזר לי .
לראשונה מזה  10 שנים אני נקי רק להיום 167 יום רק להיום . וזה בזכות ה' יתברך שהביא אותי למקום הזה . תודה לאבא היקר .
ובהצלחה לך . אוהבים אותך

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109663

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום
תשובה מאהבה כתב on 03 דצמ' 2017 07:34:

אז באמת כולנו אנשים חולים בגלל זה בתפילה אנחנו אומרים  "רפאנו ה ... ולכל מכותינו" (שהם מכות הגוף  ותחלואי הנפש . ידוע שאין בדור הזה מישהו שהנפש שלו בריאה)  ומתפללים על זה.
לכל אחד יש חולי בנפש חולי מסויים אחד לא יודע להראות אהבה והשני כעסן מדי . אלו גם חולאים של האדם. אמנם הם ברמה נמוכה אבל עדין אפשר להגדיר אותם כחולי.

ואיך מתמודדים אז מי שיש לו אמונה זה באמת קודם כל תפילה והתבודדות  כי הדיבור עם הקבה עוזר הרבה יותר מכל טיפול אחר . 
אנחנו חולים והחולי הזה בא מאיך שגדלנו או שככה נבראנו זה לא משנה  מה שכן זה  עיקר הנסיון שלנו בעולם הזה לתקן את התאווה הנוראה הזו.

אז צריך להתחזק ברוחניות ובשיעורי מוסר והכי חשוב לדעתי להפיג את השיעמום כי הוא שמביא לידי בטלה
והבטלה מביאה לידי החטא.

שלום לך חבר אהוב!
אני מבין את הקושי שלך "להחליף את הפאזה" - מחטא למחלה.
לי אישית זה לקח שנה וחצי לפנים את זה שמדובר במחלה קשה ולא בחטא, ואני עדיין עובד על זה כל יום לזכור שזה מחלה ולא חטא.

אבל לפי התגובה שלך, אני מבין שלא הסברתי את עצמי נכון:
נכון שאני חולה ולא חוטא, אבל זה עדיין לא אומר שאני יכול לנוח על זרי דפנה ולומר "שלום עלי נפשי"... אם אני חולה אני צריך ללכת לטפל בעצמי, כבר סבלתי מספיק מהמחלה הזאת וחבל שאני ימשיך לסבול עוד ועוד. השם אוהב אותי, ואוהב אותי בכל מצב, ובגלל שהוא אוהב אותי הוא לא רוצה שאני יסבול, הוא רוצה שאני יטפל בעצמי עד כמה שאני יכול, הוא רוצה שיהיו לי חיים יותר מאושרים ממה שהיו לי עד כה.

אז איך אני 'מטפל בעצמי?'
יש דברים שלא יעזרו לי, ואף פעם לא עזרו לי, והם: תשובה, חיזוקים, לימוד, סיגופים, ועוד. למכור כמוני זה פשוט לא עוזר.
השם רוצה שאני יעשה מה שכן יכול לעזור לי, ואני רואה שזה עזר לעוד מאות אלפי מכורים ברחבי העולם!
הוא רוצה שאני ייקח ברצינות את התוכנית, שאני יקח ספונסר, שאני יתחיל לצעוד בצעדים לאט לאט, ולפעמים הוא גם רוצה שאני יבוא לקבוצות חיות, אני מוכן לעשות כל מה שהוא רוצה ממני - ואת השאר אני משאיר לו!
הוא יכול! הוא באמת יכול! יש לו קבלות...

כל ההתחלות קשות... (חז"ל):
ייתכן שיהיה לך קשה להבין איך בדיוק זה עובד, מה כן נדרש ממך ומה לא, מה זה בכלל התוכנית ואיך מתחילים ואיך גומרים (אוי לא...), שום דבר לא קורה בבת אחת. תמשיך לבוא, ולאט לאט הניסים יקרו גם לך.

מאחל לך עוד יום נקי,
אוהב אותך מאוד!
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 4 חודשים על ידי מושי.

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109678

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

שלום תשובה מאהבה, 
ברוך הבא ואשרי הנשאר.
בדף המסרים של הקבוצות אנו אומרים, לא משנה לאן לקחה אותנו התאווה, אנו כאן כי אנחנו רוצים להפסיק ולהתפכח מינית. 
אני מבין את הבילבול שלך, כיוון שאתה רק מסתכל בתמונות. 
מי שאינו מכור רוצה להסתכל ויכול להפסיק ומי  שמכור, לא רוצה ולא יכול להפסיק. זה המכנה המשותף, אנחנו חיים בפנטזיה כשאנחנו מודעים לעובדה שיש מציאות והיא לא חלק מחיינו. 
ולכן אנחנו רוצים להפסיק.
זה באמת לא משנה, ההכרה הזו שזה חזק וגדול מאיתנו , לא משנה כמה אנו ננסה או איזה ספרים אנו נלמד, בסופו של דבר אנחנו משתמשים בתאווה  כדי לברוח ולא להתמודד עם כאב פנימי. 
הסבל והבריחה היא מנת חלקנו היומיומית, הכעס שלנו הוא זעם הפחד הוא חרדה האהבה היא תלות התאווה אובססיה, אנחנו לא אנשים נורמאלים אנחנו הרבה יותר רגישים, ולכן אנחנו מגיבים בקיצוניות הזו. 
למה? ככה ה' רוצה, ויש לזה יתרונות. 
אנחנו תמיד יכולים להרגיש את האחר יותר ולתת עזרה. 
בשביל זה הוא נתן לנו את המחלה הזו. כדי שמתקרב לעצמינו ונוכל לראות את האחר. מכורים נקיים ותיקים מודים בכל יום שהם מכורים, זו מתנה ענקית בפני עצמה. להיות מסוגל לתת לאדם אחר ימים שלמים מבלי לרצות לקבל זו מתנה ענקית שרק אדם גדול באמת יכול לתת. 
מקווה שתעלה על דרך להשתחרר ממה שאתה לא רוצה ותוכל להפסיק. 
אוהבים אותך המון. 

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 4 חודשים על ידי DeletedUser27575.

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109689

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
תשובה מאהבה כתב on 03 דצמ' 2017 07:34:

והבטלה מביאה לידי החטא.

יש דבר שלא ציינתי עוד למעלה .
אני יותר שומר את העינים שלי בחוץ מאשר בטלפון.
כל הבעייה שלי זה המכשיר הזה ברוך השם התקנתי סינון ואני מקווה שזה יעזור יותר וגם אני ירצה לנסות את ה12 שלבים שהמלצתם לי .
תודה רבה לכולכם אשריכם שאתם עוזרים ונותנים מזמנכם . שבוע טוב ומבורך

אני מעדיף להיות חולה - נקי, מאשר חוטא
אוהב את כולכם

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109701

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
אם אתה מצליח להפסיק אז פשוט תפסיק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ואם אתה לא מצליח להפסיק אז למה אתה לא מצליח להפסיק?
תעשה את כל מה שכתבת ותפסיק!!!!!!!!
ואם בכל זאת אתה לא מצליח להפסיק אז אולי אתה חולה ולא חוטא?
אה מה אתה אומר?
אני ניסיתי הכל פשוט הכל ולא הצלחתי בשום פנים ואופן להפסיק
באופן אישי אני לא שייך לברסלב אבל ניסיתי גם את מה שיש להם להציע
רק אבל רק בזכות 12 הצעדים אני נקי למעלה מ8 חודשים
חיבוק אבי

תגובה: סיפור אישי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109964

• כנות
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק

הי תשובה מאהבה
מחזק את ידך!
ב''ה לאחר החתונה זה היה עיקר הסבל שלי
מנסיון תצמד לתכנית 90 יום יחד עם כתיבה בפורום ופשוט לעבוד ע''ז לאט לאט (רק להיום)
ותראה ישועות.
אתה לא בהכרח בהגדרה מכור ולא בטוח שכדאי לך להתפתות לכיוון.
לאתר יש מספיק מה לתרום גם למתמודדים לא רק למכורים.
באהבה
כנות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן