ברוכים הבאים, אורח

התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? 2058 צפיות

התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108901

• אברהם ברגר
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

היי לכולם,
גם אני חדש באתר והגעתי לפה אחרי דרך ארוכה שעברתי,
בעבר נכנסתי לאתר כבר כמה פעמים (בלי להירשם) ולבסוף ראיתי שאין לי סיכוי בדרך אחרת אז פשוט נרשמתי לאתר,
העניין הוא כזה:
נרשמתי לתוכנית 90 יום, ושמרתי על עצמי מלפני יו"כ, עד השבוע,
השבוע- היה לי לחץ מטורף בעבודה, הייתי חייב איזה שהוא פורקן, פתאום היה לידי מחשב פנוי ללא אנשים סביב, פשוט נשאבתי למחשב,
הבעיה היא שמיד אחרי נפילה אחת- פתאום אני מסתחרר וכל יום/יומיים יש לי נפילה,
ולהתחיל מחדש, ממש קשה לי- בשבוע/שבועיים הראשונים,
לכן שאלתי היא:
1. איך מצליחים שוב לעמוד בשבועיים הראשונים ?
2. אחרי שמתייצבים, איך מתמודדים עם כל התקפה שמגיעה ? (מה עוזר לפורקן לחץ נפשי, כאשר אשתי היא לא הכתובת שמועילה בזמן כזה, ולפעמים היא רק עושה לי יותר גרוע.)
אשמח מאד שתעזרו לי בנדון,

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108906

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

אברהם היקר שלום רב, 
תודה על הכנות.
התשובות מאד פשוטות: 
כיוון שהתאפקת בכח עכשיו אתה בתקופת פיצוי על החוסר. לכן כל פעם הנפילות באות בגל מסחרר.
כדי להמנע מכך צריך להכנס לתכנית של 12 הצעדים. כאן תקבל את הכלים הנכונים להשתחרר מהמחלה ולהתחיל חיים חדשים של נקיות שפיות ומפוכחות.
יש המון מה ללמוד ומה לעשות בעיקר. אבל הכי חשוב זה לעשות את כל מה שאומרים לך.
גם אם זה לא ממש מסתדר לך עם ההיגיון. 
כמו למשל, אשתך אף פעם לא הכתובת לפורקן של הלחץ. 
כדי להתמודד עם התאווה רק תכנית. 
ברצוני לברך אותך כי את הצעד הראשון עשית, בין במודע או שלא במודע. 
הבנת שלבד זה לא הולך. 
ברוך הבא להחלמה. 
במידה ותרצה לשמוע יותר אתה מוזמן לצור קשר בפרטי. 

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108908

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך אברהם,
שאלה טובה שאלת. איך יוצאים מרצף נפילות? אין לזה תשובה ברורה ועקבית. אם היית שואל אותי לפני כמה חודשים אולי הייתי נותן לך סדר פעולות. היום אני ענו יותר...
אני מאמין שזו התעוררות מלמעלה. אנחנו יכולים לנסות לעורר את זה, אבל אין לנו באמת יכולת לגרום לזה לקרות בהכרח.
קדושת הזמן יכולה לסייע, כמו שעזר לך יום כיפור. כמו כן תפילה מעומק הלב, נקיטת פעולה משמעותית, חיבור לחבר. פתח לו פתח כחודו של מחט. ואם הוא ישתכנע הוא יפתח לך פתח כפתחו של אולם.

לגבי פורקן, החידוש הגדול הוא שלא צריך כלום. זה פשוט עובר. זה לא חייב להתפרץ כמו שנדמה לך. תנסה ותראה נפלאות.

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108928

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם זה שם אמיתי, מומלץ להחליף לניק, לא מומלץ להיחשף פה לגמרי,
זה דבר ראשון,
ואייך שומרים על נקיון?
זה שאלת השאלות, אז ברוכים הבאים, פה תמצא דרך רוחני שיעזור לך בעז"ה בכל תחומי החיים, מומלץ להתחבר לחברים, תקשיב להם, תחלוק ותשתף, ותמצא את הדרך שלך לנקיון,
אוהב, ושולח לך הודעה בפרטי, אשמח לתשובה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108929

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
היי לך אברהם ברגר, ידידי מנעורים, מה שלומך? שנים רבות לא נפגשנו... [סתם! לא מכיר]
גם אני חדש באתר [רק 9 חודשים] והגעתי לפה אחרי דרך ארוכה [25 שנות סבל] שעברתי,
בעבר נכנסתי לאתר כבר כמה פעמים (בלי להירשם) ולבסוף ראיתי שאין לי סיכוי בדרך אחרת אז פשוט נרשמתי לאתר, התחלתי לפעול לפי הכללים ומז אני נקי.

חשוב להבין את המנגנון של ההתמכרות לתאווה, זה מתחיל במלחמה יומיומית, אנו משקיעים על זה אנרגיה, וכשזו נמצאת אנו נקיים, וכשנגמרת האנרגיה מאיזו סיבה [או בגלל שהאי כבר שחוקה, או בגלל לחץ בעבודה] אנו נופלים. ואז מגיע תכונת האופי של בטחון עצמי נמוך ואתה אומר לעצמך בין כה וכה אתה אין לך כוח, ושוב תיפול וכו' וכו'.
לאחר שאנו מבינים את התהליך של זה אנו פועלים בצורה שונה לגמרי, אנו לא נלחמים, אנו לא מבזבזים אנרגיה, אנו נכנעים מתוך הבנה שאם רק נתחיל את הלגימה הראשונה אנו נשאבים עמוק עמוק כי אנו חסרי אונים מול התאווה, אנו מודעים לכך ולכן אנו לא מתחילים בכלל את הלגימה הראשונה, ובמקביל אנו מוסרים את חיינו להשגחתו של אלקים שינהל את ההתמודדות שלנו, ה' ילחם לכם ואתם תחרישון, כי לנו אין כוח להתמודד.
והתוצאות: אנו נשארים נקיים כל יום רק להיום!
אז לגבי השאלה איך מצליחים שוב לעמוד? התשובה היא ברורה, כיון שכל הקושי לעמוד שוב הוא מחמת יאוש כל שהו המקנן בלב ואומר לך שאין לך סיכוי, אבל כשאתה לוקח לעצמך מידע חדש שנותן לך תחושה שעם הידע החדש תישאר נקי לנצח בעזרתו יתברך, זה נותן לך כוח לעמוד מיד ולהתחיל שוב עם המון מרץ.
ולגבי השאלה השניה אחרי שמתייצבים, איך מתמודדים עם כל התקפה שמגיעה ? אל תשאל מה עוזר לפורקן לחץ נפשי, אלא תשאר מה עוזר למנוע מראש את הלחץ הנפשי, ובכן יש כלים מעולים שעוזרים למנוע מראש את הלחץ הנפשי, הכלים האלו נמצאים בתוכנית 12 הצעדים, וזה לוקח קצת זמן עד שמגיעים אליהם, ובינתיים = טלפונים לחברים!!! כי חז"ל אמרו דאגה בלב איש ישיחנה לאחרים! אם בכל פעם שמתחיל להתעורר לחץ נפשי אתה מתקשר לחבר מהפורום, או לחבר הנמצא בתוכנית 12 הצעדים ומספר לו ושופך אליו את לבך לגבי הלחץ הנפשי שמתחיל להתעורר, בזה אתה משקיט אותו שלא יגבר.
ולסיום...
אוהבים אותך מאוד, תמשיך לכתוב ולשתף, השיתוף כאן בפורום גם הוא מוכשר להפגת לחץ נפשי.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108937

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל הכבוד על חודש נקי!
בכלל לא מובן מאליו.

נפילה אחרי תקופת נקיות משמעותית היא הרבה פעמים יותר קשה ויותר מאתגר להשתחרר ממנה. הפיתרון הוא להגביר את פעילות ההחלמה. אם עד עכשיו רק קראת, תתחיל לכתוב. אם עד עכשיו רק היית פעיל בפורום, תתחיל להאזין לקבוצה הטלפונית. וכן הלאה.

מגלי התאוה שמגיעים גם אחרי תקופות נקיות ארוכות א"א להמנע, אבל הדרך לא להתרסק מהם היא להיות מחובר להחלמה באופן עקבי

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108941

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך, ברוכים המצטרפים
מזדהה מאוד
תמשיך בדרך החדשה, תשאל, תשתף, 
יש הרבה חברים שקיבלו את חייהם מתנה מאלוקים

אוהבים

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108948

• אברהם ברגר
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

תודה לכל החברים היקרים,
למי שדאג- השם שלי הוא אנונימי לחלוטין,
בקשר לנדון-
לאחר מחשבה ארוכה (שבת שלמה) הגעתי למסקנה, שעיקר הנפילה הגיע לי- היות ואני אדם שמשתדל להיות רגוע ומחושב,
המציאות הובילה אותי שאני עובד במקום שיש לי זמני לחץ מטורפים (בכל אופן בשבילי)
ויש פעמים שאני כבר לא עומד בלחץ, ממש לא מסוגל, ואז אני מחפש דחוף פורקן להשתחרר מהלחץ, משבו להשאב החוצה,
ועד היום השתמשתי לצערי בנפילה לתאווה,
לכן אני מבקש מאד- ממי שיש לו פתרון או שעבר חוויה דומה,
לתת לי עצה טכנית מעשית, איך אפשר להשתחרר מלחץ נפשי כבד,
אודה לכם מאד, מעריך- אברהם,

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108949

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כמו שכתבתי לך, אשמח לדבר, זה מאוד יעזור להמשך הדרך,
רק בשיתוף עם חברים אפשר להתמודד עם לחץ, אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108966

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

כשאני מרגיש לחץ אני עושה אחד משני דברים או שניהם יחד:
א. מתקשר לחבר שיודע שלחץ נפשי כבד עלול להביא אותי לנפילה. סתם חבר לא מספיק צריך חבר שיודע את הסוד שלי
ב. מתמקד בפעולה הבאה בלבד. הלחץ נוצר מזה שאני מנסה להספיק הכל ביחד בבת אחת שזה כמובן אי אפשר. כאשר אני מתמקד כל פעם בפעולה אחת, זה עוזר לי מאוד

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: התקפה שמגיעה איך אפשר לעמוד בה ? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108984

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

לי עזר להתמודד עם לחצים (בלי קשר לתאווה) הספר "בוחרים להרגיש טוב"

בהצלחה, ברוך הבא

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן