ברוכים הבאים, אורח

שיתוף אישי (אשמח את תגיבו)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) 3432 צפיות

שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108236

• firefox
  • חבר חדש

*אני יודע שזה ארוך אבל אני מתחנן שתקראו ! *
שלום לכולם , 
אני נער בן 17 , דתי לאומי. 
אני רוצה לשתף אותכם במה שעובר עליי ב4 שנים האחרונות מסביב לדבר הזה של הפורנוגרפיה .
אני בא ממשפחה דתית לאומית אבל מאוד פתוחה - לא בקטע רע או כאילו ממש פתוחה בלי גבולות שאין להורים בעיה שהם יהיו חילונים וכו' אבל בקטע שההורים לא מדחיקים כל מני נושאים ועונים על כל שאלה שיש לילד לשאול וכו. 
את ההתכרות לפורנוגרפיה אני לא יודע למקד בציר זמן מסויים אבל אני זוכר שהתחיל משהוא בערך בכיתה ז' אבל לא רציני ובערך מכיתה ט' זה נהפך לרציני . היום אני בכיתה יב'. אני התחלתי את כל ההתמכרות מצפייה בסרטונים ובגלל שלא היה לנו סינון וההורים לא השגיחו על שום דבר (אני גם בכור אז הם סמכו עליי...) אז רק הדרדרתי. בהתחלה לא הייתי מודע להשלכות של זה ועל ההשפעה שיש לזה עליי. דווקא אהבתי את זה , נראלי ממקום תמים כזה . אבל ככל שעבר הזמן נכנסתי לזה עמוק יותר ועמוק יותר וכשכבר התחלתי להבין מה קורה סביבי - זה כבר היה מאוחר מדי . עכשיו כמו כולם היו לי עליות ומורדות . היו לי תקופות בהתחלה שהייתי מוציא זרע כמעט כל יום ורואה פורנו כל יום . בכיתה י' בקיץ אני זוכר זו היתה התקופה הכי טובה שלי - הצלחתי להחזיק מעמד בערך חודש - אבל אח"כ חזרתי ליפול . מאז לא הייתה לי תקופה של יותר משבוע שהחזקתי מעמד . בעיקר הבעיה שלי היא הצפיה בסרטונים , ואני לא יודע להגדיר את זה כל כך אבל זה סוג של אוננות -כאילו בגלל שאני מודע לחומרת העברה של הוצאת זרע לבטלה אז אני כאילו שוכב במיטה ונוגע באיבר - משהוא בתחושה עושה את זה (אני מרגיש ממש מטומטם כשאני כותב את זה ..) בכל מקרה מאז אני בעליות ומורדות . לפני שנה בערך פתחתי חשבון באתר אבל זה לא הלך . היום החלטתי לפתוח שוב פעם אחרי חודש אלול של נסיונות להתגבר שלא הלכו ויום כיפור מרומם שהבטחתי לנסות מחדש. אז אני כאילו "על הגל" ויש לי רוח חדשה לנסות שוב . 
דבר נוסף וחשוב אני רואה פורנו של הומואים . עכשיו זה קצת מסובך כי אני לא חושב שאני הומו ( אני לא יודע להגדיר מזה "נמשך" לגבר - או אישה ) וכאילו אני ממש רוצה להקים משפחה עם אשה וילדים , וברחוב או עם חברים אני לא נמשך , וגם אם יש גבר שרירי ונאה זה נדיר שאני חושב על תאווה (ואני לא יודע אם זה בגלל שאני מושפע כבר מכל השטיפת מח של הסרטונים או שאני באמת הומו) בקיצור אני עכשיו מנסה להתגבר על כל הענין . בכל מקרה אני עכשיו בתוכנית של 90 הימים בשיטת ה"להפסיק" שכאשר יש לי תאווה אני עושה משהוא אחר , אצלי  בכללי ממלא את החלל של העשיה בספורט (אני רץ עם אבא שלי משתדלים כל ערב שעה בערך) וכאשר יש לי תאווה אני מתכנן לעשות 10 שכיבות שמיכה ולשמוע שירים (מקווה שיעזור) . אבל מהכרות שלי עם עצמי וצקרים בערב - יש לי הרגשה שכשיש לי תאווה - אני על מצב אוטומט ואני לא מסוגל להפסיק - נגיד אני מגיע הביתה - אפאחד לא נמצא מיד - נכנס למחשב ורואה סרטונים בלי אפשרות להתנגד . אם למישהוא יש פיתרון לזה אני מאוד אשמח (או אולי טיפ או משהוא) 
אז תודה רבה רבה רבה שקראתם את כל מה שכתבתי (זה היום הראשון שלי מזה שנים שאני מתעסק עם זה ברצינות , אני ישבתי עכשיו בערך 3 שעות וקראתי מאמרים וכתבתי את כל זה) אשמח מאוד מאוד אם תכתבו לי תגבובות ועצות . 
שיהיה לכם רק טוב ובעזרת ה' נצא מזה כולנו ,
FIREFOX

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי firefox. סיבה: שגיאת כתיב

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108238

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

שלום חבר
אוהבים אותך, תרגיש בנוח כולנו פחות או יותר חווינו את אותם חוויות, וזה בסדר גמור, אתה צריך לשמוח שהגעת לפתרון בגיל יחסית צעיר ולא אחרי סבל של עשרים שנה וכדו', בכל אופן יש פתרון והפתרון נמצא כאן, אבל תדע שזה לא פתרון קסם, אלא עבודה ממושכת, אבל יש תוצאות מעולות ולא רק לבעיה שלך אלא גם הרבה בונוסים להתמודדויות בחיים, ולכן אני פשוט ממליץ להמשיך איתנו להיות בקבוצות ולעשות את הצעדים ביחד עם החברים, ובע"ה אתה תתחיל להתחבר ולהרגיש סיפוק.
נ.ב.
לגבי מה שכתבת על נטיות לגברים, לפי עניות דעתי לא נראה לי שאתה צריך לחשוש לזה, ואכן סביר להניח בגלל שהתאווה מוגברת ובגלל שראית סרטונים בעניין לכן זה גרם לך, אבל אל דאגה תמשיך בתוכנית ותראה איך שהאובססיה לאט לאט הולכת ונעלמת
בהצלחה

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108239

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

שלום לחבר החדש, 
קודם כל ברצוני לבשר לך שהגעת למקום הנכון, אני מאד מזדהה עם הלחץ שלך, אלו התחושות שליוו את כולנו בהתחלה, כמו שאמר בן פורת כולנו פחות או יותר היינו במצבים האלה. 
אז קודם כל כל הכבוד על הכנות ולקיחת האחריות, זה לא מובן מאליו, תצטרך לקבל את העובדה שזו מחלה, אתה לא חוטא או רשע וכו', לא משנה הרקע שלך או מאיזה בית באת, העיקר זה להכנס לתכנית, לעבוד קשה, להתמיד, ותראה שהכל יהיה בסדר. 
כאן כולם יקבלו אותך כמו שאתה, כאן תקבל את העזרה שאתה צריך.
בכל מקרה אם תרצה לפנות בצורה אישית זה המייל שלי: hashenhav@gmail.com 
בהצלחה בהמשך הדרך. 

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108240

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
ואוו בימים האחרונים נרשמו הרבה חברים חדשים.
אולי בעקבות קדושת הימים 
אתה FIREFOX המשתמש מספר  4788
אמנם רובם כבר לא נמצאים כאן כל יום אבל יש כאן המון חברים שישמחו לעזור לך בכל התלבטות.
כל הכבוד לך שאתה קורא את המאמרים שבאתר.
תוכל למצוא בהם תשובות לכל שאלותיך והדרכות צעד אחר צעד.
אתה נראה בחור משכיל שמתקדם בהשכלה, והדבר הזה נמצא בעוכרך.
אנו מבינים אותך מאוד כי כולנו באנו מאותו מקום.
חשוב מאוד להבין שחבל מאוד להלחם ולהשקיע אנרגיה רבה במקום המועד לכשלון מראש.
לכן כל אחד מתחילת הדרך לוקח לעצמו מהכלים לגמילה שבאתר ומנסה אותם.
אם לבסוף מתברר ששום כלי לא עוזר אז אנו שולפים את השפן מהכובע.
לשפן הזה קוראים "שיטת 12 הצעדים" שהיא שיטה שהשאירה עשרות אלפי בני אדם בהחלמה מלאה לאחר שהיו מאוננים כל יום.
כדי להתחיל עם השיטה הזאת מוטל עלינו תחילה לבדוק ששום דבר אחר לא יעזור לנו, שאם לא כן אנו לא נשקיע בה כהוגן ואז היא לא תעבוד.
אנו מאחלים לך המון הצלחה בגמילה מההתמכרות הזאת.
כאן נמצא הפתרון.
אשריך שהגעת לכאן בגיל צעיר.
תמשיך איתנו ותשתף אותנו במה שעובר עליך כל יום, לטוב או למוטב.
עצם השיתוף יעזור לך להשאר "נקי" בלי אוננות או צפייה אסורה
ויעזור גם לנו על ידי שאנו קוראים את השיתופים שלך.
אוהבים אותך מאוד.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי אריה ענק משער האריות.

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108241

• firefox
  • חבר חדש

שלום אריה ענק משער האריות .
קודם כל תודה על התגובה .
רק מה כוונתך - "אתה נראה בחור משכיל שמתקדם בהשכלה, והדבר הזה נמצא בעוכרך " ?

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108244

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

כי כתבת שישבת 3 שעות לקרוא מאמרים.
ותוך כדי כבר יישמת חלק מהעצות.
זה לא מובן מאיליו.
יש לך את הכוחות להצליח.
אצלי התאווה "אכלה" את כשרון הקריאה, כנראה זה עוד אחד מהתסמינים שלה.
בכל אופן אתה עדיין צעיר.
שנס מותניים חזק ולך בכוחך זה ותיגמל.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108249

• נשר
  • רצף ניקיון נוכחי: 1746 ימים
  • חבר חדש

שלום חבר יקר.
ברוך הבא לפתרון, מזדההים מאוד עם הרגשות והפחדים, הכל בסדר ! 
זה נורמלי, יש פה תכנית שעובדת ע"י תהליך שאנחנו לומדים אותו עם הזמן, ייעוץ עם חברים והדרכה עם ספונסר (מאמן אישי-שעבר את אותו תהליך).
ממליץ מאוד להתחיל ליצור קשר , להבין מה עושים ויקרו לך דברים טובים.

אוהבים אותך....
בהצלחה.

רק מתפלל לקבל ולהתחבר לאלוקים שישאיר אותי נקי ומפוכח רק להיום...

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108260

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
העיצה שלי, קצת מפחידה, אבל זה מה שיעזור לך,
שתף את הוריך, ואשמח לכוון אותך למישהו מקצועי, שיעזור לך, אבל עקב הגיל הצעיר, חייבים שיתוף פעולה של ההורים שלך,
אשמח שתיצור קשר בפרטי איתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108816

מניסיון שלי...לא ניתן להצליח לצאת מזה עם אינטרנט פתוח! פשוט לא...אתה יכול לבזבז ככה שנים..
או שתעבור למסונן או שתתרחק איכשהו אבל יש דין יחוד עם מחשב עם אינטרנט פתוח ממש כך!
בהצלחה!

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 6 שנים, 6 חודשים #108822

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

לי עזר להיות בקשר עם חברים וביחד איתם לעשות את הצעדים אבל בהתחלה הקשר היה הכי חשוב מוזמן ליצור קשר למייל needfriendelul@gmail.com
ובהצלחה בכל אשר תפנה

תגובה: שיתוף אישי (אשמח את תגיבו) לפני 3 שנים, 3 חודשים #131125

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני גם מאד ממליץ על שיתוף, קבלה, צעדים...
אני לא מאמין שאתה עוד כאן
אבל ממליץ לאנשים כמוך...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן