ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי 1653 צפיות

היי לפני 6 שנים, 8 חודשים #107201

• עמי-אתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • חבר קבוע

היי הקושי לומר רק היום שאתה מפחד אבל באמת מההתמודדות שיביא המחר , וזה משגע כי הדמיון מראה לי רק את הקשיים שאקבל (אם בכלל)  ולא את החסד והכוחות שאקבל , ואז שאני שומע על אחרים שנמצאים באותו הקושי אני מבולבל אני חווה שזה מחליש אותי כרגע ולא מעודד לא משמח , אני אומר רק היום אבל מפחד ממש מפחד לא להצליח וגם עכשיו באותה שנייה שרשמתי את זה אני חייב ומנסה לשנות את המחשבה שלי את הפחדים שלי שלא באמת קיימים אני יכול לנצח את התלות שלי בנפילה להרגיש חיי, להרגיש שזו דרך תשובה להרגיש לא בודד ולהרגיש "אהבה" , אני יודע שזה נשמע קצת מבולבל וסערת רגשות אבל האמת שזה באמת כך חחח וואי בא לי לנשוםםםםם טהרה לנשוםםםם תמימות נ.ב איך מוצאים ספונסר ,  תודה לכולם

תגובה: היי לפני 6 שנים, 8 חודשים #107210

• לא לבד
  • דירוג כסף
שלום לך חבר,
מאטד מזדהה עם השיתוף שלך!!
אוהבים אותך
תדע לך שהגעת למקום הנכון,,
אני לומד למסור את הפחדים שלי כל יום מהעתיד מהמצב הכלכלי מול התאווה ועוד הרבה ולבקש מאלוקים אוהב שיתן לי את הכח שחסר לי ושישחרר אותי
אהבתי את הנכונות שלך ושאתה מבין שלבד אי אפשר וצריך ספונסר!! אשריך זה לא מובן מאליו!
הכי טוב למצוא ספונסר בקבוצה חיה אם אתה עדיין לא בקבוצה של 12 צעדים ממליץ לך להתחיל בקבוצה הטלפונית בצהריים (יש טלפון וקוד בעמוד הראשי) אישית המקום הזה הציל את חיי והגעתי מהפורום לקבוצה הטלפונית ואז לקבוצות חיות ורכשתי חברים אמיתיים למסע המופלא הזה שבו אלוקים מגלה את אהבתו בתוכנו!!! 

תגובה: היי לפני 6 שנים, 8 חודשים #107217

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!

כל פעם קצת. לא חייבים את כל ההתקדמות בבת אחת

רק להיום

תגובה: היי לפני 6 שנים, 8 חודשים #107221

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא,
אני שומע מבין המילים המון בילבול, החלמה זה תהליך,
תתחבר איתנו, תנסה ליצור קשר עם חברים, שתף ותשאל, ובעז"ה נתקדם בהחלמה,
התאווה יותר חזקה מהכול, יהיו ימים קשים, אבל ביחד נעבור אותם,
נשמח לשמוע ממך בהמשך הדרך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: היי לפני 6 שנים, 8 חודשים #107223

• עמי-אתה
  • חבר קבוע
[dir=rtl]אני יום 2 בקבוצה הטלפונית אשתדל להתמיד עד שאקבל החלטה לאחר שאבין יותר איך זה עובד,  כרגע אני מתמקד באמת לפתוח את הלב והשכל ולהתחיל לנסות לקבל מידע, עצות, שיתופים, התמדה , וכו'  רק להיום

תגובה: היי לפני 6 שנים, 8 חודשים #107224

• עמי-אתה
  • חבר קבוע

אתה יודע אנחנו גדלים על המשפט אל תאמן בעצמך עד יום מותך בהבנה הפשוטה שכל יום יש לו משמעות מיוחדת וחשובה לכאן או לכאן אבל שאני שומע על אנשים שאפילו אחרי שנה עדיין חיים את היום הזה , זה באמת מפחיד האמירה מכור- נקי כבר כך וכך ימים , ודווקא שם אני צריך לשמוע מאדם שנמצא שם שזה לא כזה אפל ובעצם חיים את החיים בצורה המיטבית שלהם אחרת הם לא היו מגיעים לאותה כמות זמן ללא התגברות , ללא ספק הפגם שהכי מפיל אותי בעניין הזה זה האובר דמיונות שאני חיי בהם ולא בהווה כפי שהוא

תגובה: היי לפני 6 שנים, 7 חודשים #107235

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

הדימיונות והפנטזיות הם חלק בלתי ניפרד מהראש שלנו.  אך ככל שחולף הזמן בנקיות מהמעשה ומצפייה , הכל נידחק לתוך תיקייה עמוק בפנים , אך רק שקורה משהו כמו לגימה או מחשבה על משהו זה עלול לצוף .
לכן הסוד כאן זה התמדה נחישות ותיזכור להישאר נקי תמיד רק להיום. 
אוהבים ובהצלחה

תגובה: היי לפני 6 שנים, 7 חודשים #107249

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מציון, אתה בדרך הנכונה, החלמה לפעמים קצת איטי, אבל אנחנו צריכים כל הזמן להיות עם הפנים קדימה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן