ברוכים הבאים, אורח

יש לכם עצה או תובנה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש לכם עצה או תובנה? 1829 צפיות

יש לכם עצה או תובנה? לפני 6 שנים, 7 חודשים #106821

• נוסים
  • חבר חדש

ב"ה
שבוע טוב חברים!!
יש לכם איזה עצה או תובנה?
אני  מכור קשה לתאווה.. 
כשאסורים - בדרכ מאונן..
כשמותרים - חייב כל יום או יומיים.. ואם לא - כל התסמינים עולים.. 
אני כביכול מכור לתאווה עם "היתר" כי זה לא ע"י צפיהה.. אך מכור זה מכור..
גם כשמותרים אני ממש סובל.. כמעט מכל אשה שאני רואה, (שלא צנועה) , פרסומות רחוב, זה מושך אותי להתמכרות וגורם לי סבל רב..
אני מצד אחד רוצה לצאת מההתמכרות אך מצד שני מה ניתן לעשות? והרי איני צופה? (אך מפחד תמיד)
יש עצה/ דרך לצאת מהתמכרות זו (פרט לקבוצות כמובן)?

תגובה: יש לכם עצה או תובנה? לפני 6 שנים, 7 חודשים #106833

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
האם יש עוד דרך, לפני שבוע חבר שיתף שהוא נקי 2.5 שנים על ידי... והוא לא שיתף,
תתחיל לחפש, לא מזלזל יש חברים שמצאו עוד דרכים והבעיה שהם לא משתפים את זה, מה שחברים כותבים פה קבוצות קבוצות וקבוצות....
אני גם פחדתי שנה וחצי מהקבוצות, עד שהרמתי ידיים,
מה כל כך מפחיד אותך????
אשמח לעזור בענין זה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש לכם עצה או תובנה? לפני 6 שנים, 7 חודשים #106838

אולי קבוצה טלפונית

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: יש לכם עצה או תובנה? לפני 6 שנים, 7 חודשים #106842

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

זה שאינך צופה אינו משנה דבר. ההתמכרות שלנו היא לתאווה על כל צורותיה. אוננות ופנטזיות מהוות צורה ברורה של תאווה.
אין עצות ואין תובנות. לא עזר לי שום דבר עד שהבנתי שאני חייב להפסיק ושאני מוכן לעשות הכל בשביל זה. עם כמה טלפונים פשוטים, הליכה לקבוצה פעם בשבוע ועבודה על הצעדים עם ספונסר, אני נקי חמישה חודשים ושבועיים (לא הגעתי לתקופה כזו ארוכה מאז שהתחלתי לאונן).
אני מודה לך על האפשרות לכתוב אצלך באשכול. אישה פה בעבודה חלפה על פני שלוש פעמים והעלתה לי את התאווה, כי אני בריכוז העצמי שלי, מפרש כל דבר כזה בצורה מאוד מסויימת... הכתיבה שאני עושה כאן מזכירה לי ש(רק להיום) אני לא מוכן ליפול, ומוכן לעשות הכל בשביל.
תישאר עימנו! עשה את הדברים בקצב שלך, ובע"ה תמצא מזור לסבלך.
בשבילך אם תרצה,
נהירו דאנפין 

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: יש לכם עצה או תובנה? לפני 6 שנים, 7 חודשים #106866

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך נוסים וברוך הבא לשמור עיניך.

אני מצטרף לשאלה של החברים הקודמים, למה הפיתרון שאתה מחפש הוא הכל חוץ מקבוצות? ברור שיש חשש מהחשיפה והחשש הזה טבעי ומובן לכולנו כי היינו שם בעצמנו, אבל נראה לי שכדאי לפחות לשקול את האפשרות הזאת ברצינות.

נקודה חשובה היא שהתכנית שעושים בקבוצות לא מתייחסת לשאלה מה בדיוק סוג ההתמכרות אלא פונה לכל מכור באשר הוא. אני לא מכיר אותך ולא יודע מה המצב שלך, אבל אתה כתבת והגדרת את עצמך כמכור, אז אם כן הקבוצות יכולות מאוד לעזור לך.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: יש לכם עצה או תובנה? לפני 6 שנים, 7 חודשים #106965

• שימי2
  • רצף ניקיון נוכחי: 1095 ימים
  • חבר חדש
שלום נוסים! וברוך הבא! אני כל כך מזדהה איתך. אצלי גם כן האוננות בימים האסורים זאת הייתה חגיגה ובימים המותרים הייתי חייב לאונן גם "אחרי". ההתמכרות היא אותה התמכרות. כמו שכבר הגיבו לך חברים זה שאתה לא צופה בפורנו מול מסך לא אומר כלום על התמכרות עצמה. בשבילי רחוב, פרסומות בקניונים, אוטובוס, והכי חזק בתוך הראש מהווה מקום לפורנו הכי חזק ופרוע. לי באופן אישי הקבוצות של 12 צעדים הצילו את החיים. 
בהצלחה! אתה תמיד מוזמן לשאול כל שאלה!

תגובה: יש לכם עצה או תובנה? לפני 2 שנים, 11 חודשים #135821

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
סוד הכניעה כתב on 07 אוג' 2017 01:26:

שלום לך נוסים וברוך הבא לשמור עיניך.

אני מצטרף לשאלה של החברים הקודמים, למה הפיתרון שאתה מחפש הוא הכל חוץ מקבוצות? ברור שיש חשש מהחשיפה והחשש הזה טבעי ומובן לכולנו כי היינו שם בעצמנו, אבל נראה לי שכדאי לפחות לשקול את האפשרות הזאת ברצינות.

נקודה חשובה היא שהתכנית שעושים בקבוצות לא מתייחסת לשאלה מה בדיוק סוג ההתמכרות אלא פונה לכל מכור באשר הוא. אני לא מכיר אותך ולא יודע מה המצב שלך, אבל אתה כתבת והגדרת את עצמך כמכור, אז אם כן הקבוצות יכולות מאוד לעזור לך.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן