ברוכים הבאים, אורח

שיתוף - סיפור אישי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף - סיפור אישי 1867 צפיות

שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106786

• יאיא
  • רצף ניקיון נוכחי: 25 ימים
  • חבר חדש

אני לא אשכח את הלילה הזה כשחזרנו מהישיבה התיכונית בליל שבת בלילה, בו התחילה שיחה בנושא של שז"ל ואני בתומי לא ידעתי על מה דברו החברה אז מרוב סקרנות שכנעתי אותם לספר לי...
כמה ימים לאחר מכן, מתוך סקרנות רציתי לדעת מה ההרגשה ושם, מאבק מאין כמותו על חיים נקיים וזכים התחיל...
ניסיתי להתגבר אך המון פעמים ללא הצלחה. הרבה בכי, צער, כעס וכאב נוצר מעבירה חמורה זו, לא ייאמן כמה.
אני זוכר את עצמי בוכה בלילות ומתפלל לבורא עולם, הנפש צועקת - עזרה! אני מתחנן בבקשה!
אני רוצה להיות אני הכי טוב שאפשר...
ערב שבת, היצר מתגבר, אני נופל והולך לתפילת מנחה שלפני שבת מרגיש צבוע, בוש ונכלם, לשערי הדמעות לא נתתי להיפתח מבושה, אך אני בטוח שלא היו נעצרים לו הייתי לבד.
אני מאוד ביקורתי כלפי עצמי, מאוד תובע מעצמי וזה מה שגורם לבכי המר כל פעם אחרי כל נפילה במשך כ 7 שנים.
קשה... קשה מאוד... לחשוב איך אקיים חיי נישואין תקינים. אני רוצה לחלוק את חיי עם מישהי שכל כולי נתון לה ולא לאחרות..שכל כולי נתון לילדיי בעז"ה שאוכל לחנכם כראוי ולשמש להם דוגמא אישית כמו שמגיע להם.
יום יבוא וכולנו ביחד נתקן את עצמנו ונביא לגאולת כלל עם ישראל.

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106787

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
אמן.  אוהבים אותך , אני לא יודע כמה זמן אתה פה איתנו . בכל מקרה בהצלחה אם זו ההתחלה וגם אם זה בהמשך.  ותמיד ניזכור רק להיום להישאר נקיים .
אוהב

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106788

ברוך הבא
בהצלחה רבה

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106790

הי אח יקר
מבין את כאבך, מקווה שאתה לא מאבד תקווה.
אנחנו הגענו מהיאוש והמקום הזה נתן לנו את התקווה להחלמה ולשפיות.

בהצלחה רבה!
אוהב, אוהב ה'

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106798

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב לקרוא, אבל פה יש תקווה, החלמה זה תהליך, תתחבר לחברים, וביחד "בעז"ה נידע את הדרך שלנו לצאת מזה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106841

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא לפורום.
מאחל לך שתמצא פה שלוות נפש והחלמה

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106969

• ddkk
  • רצף ניקיון נוכחי: 72 ימים
  • חבר חדש

בברוך הבא חבר יקר! 

אני מזדהה עם מה שכתבת גם אני הרגשתי שנים את ההרגשה של חוטא ורשע.. 

עד שכבר נמאס לי מהמציאות הזאת וכבר למדתי איכשהו להבין שכך יראו חיי לנצח(ה' ירחם)
אבל כאן גיליתי דרך שעובדת! 
הכלים שאיתם אני עובד: לאודות בחוסר אונים שלי מול התאווה (אני חולה ולכן אין לי את האפשרות להינות מתמונות, סרטים, שוטטות ב... עם העינים לכל הכיוונים)
להאמין בכח עליון שיכול להוציא אותי מהניסיון..  
ולבקש ממנו עזרה כל הזמן.. 
לנקות עצמי מטינות על חברים משפחה ומסתם אנשים ברחוב.. 
שיהיה לך יום נקי ומחובר.. 

תגובה: שיתוף - סיפור אישי לפני 2 שנים, 11 חודשים #135819

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום
יאיא כתב on 03 אוג' 2017 19:44:

אני לא אשכח את הלילה הזה כשחזרנו מהישיבה התיכונית בליל שבת בלילה, בו התחילה שיחה בנושא של שז"ל ואני בתומי לא ידעתי על מה דברו החברה אז מרוב סקרנות שכנעתי אותם לספר לי...
כמה ימים לאחר מכן, מתוך סקרנות רציתי לדעת מה ההרגשה ושם, מאבק מאין כמותו על חיים נקיים וזכים התחיל...
ניסיתי להתגבר אך המון פעמים ללא הצלחה. הרבה בכי, צער, כעס וכאב נוצר מעבירה חמורה זו, לא ייאמן כמה.
אני זוכר את עצמי בוכה בלילות ומתפלל לבורא עולם, הנפש צועקת - עזרה! אני מתחנן בבקשה!
אני רוצה להיות אני הכי טוב שאפשר...
ערב שבת, היצר מתגבר, אני נופל והולך לתפילת מנחה שלפני שבת מרגיש צבוע, בוש ונכלם, לשערי הדמעות לא נתתי להיפתח מבושה, אך אני בטוח שלא היו נעצרים לו הייתי לבד.
אני מאוד ביקורתי כלפי עצמי, מאוד תובע מעצמי וזה מה שגורם לבכי המר כל פעם אחרי כל נפילה במשך כ 7 שנים.
קשה... קשה מאוד... לחשוב איך אקיים חיי נישואין תקינים. אני רוצה לחלוק את חיי עם מישהי שכל כולי נתון לה ולא לאחרות..שכל כולי נתון לילדיי בעז"ה שאוכל לחנכם כראוי ולשמש להם דוגמא אישית כמו שמגיע להם.
יום יבוא וכולנו ביחד נתקן את עצמנו ונביא לגאולת כלל עם ישראל.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן