ברוכים הבאים, אורח

חדש, הכרות.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש, הכרות. 1618 צפיות

חדש, הכרות. לפני 6 שנים, 9 חודשים #106329

• אוחילה לקל
  • רצף ניקיון נוכחי: 47 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם. ראשית תודה על כל העזרה השיתוף והאהבה. כיף להיות אתכם.
אני אברך בגיל קרוב לשלושים, נשוי + כמה ב"ה. אני מכור לאוננות מגיל 11 [ואני זוכר שימוש גם בגיל 6 הרבה פעמים..] על בסיס יומי פחות או יותר..
שנים רבות 'סחבתי' את הבעיה. נלחמתי, לפעמים אפילו הצלחתי תקופה, אבל תמיד תמיד בסופו של דבר מצאתי את עצמי שוב ושוב נופל ומתרסק, ואז בא גל של שנאה עצמית, שגרר אחריו כמובן עוד כמה נפילות ושוב הפסקה וחוזר חלילה...
סבלתי מאוד אבל לא הבנתי עד כמה, בכל פעם שנפלתי התרסקתי אבל אחרי שעשיתי תשובה שוב רווח לי, לא תפסתי מרחק לראות במבט מלמעלה-לאן ? מה הסוף של זה?
הייתי בטוח שאחרי החתונה זה יעלם אבל כשחודש אחרי החתונה חזרתי לאונן כבר באמת לא ידעתי מה לעשות, המשכתי להתכחש בדבקות אבל כמה שנים אחרי החתונה כבר הבנתי שמשהו לא בסדר איתי.. אבל לא ידעתי עד כמה. חשבתי שאני כנראה אדם חם מהרגיל. ואולי יש עוד הרבה כמוני רק שכולם מסתירים מכולם... גם בפעמים שכן חשבתי אולי להתייעץ לא ידעתי עם מי? לא העזתי לספר את זה
לפני קרוב לשנתיים יצא לי במקרה [ואין מקרה בעולם!] להאזין לתכנית על התמכרויות מאת ה' איתן אקשטין , במהלך התוכנית שמעתי לראשונה שיש כזה דבר מכור למין ושזה ממש כמו מכור לאלכהול או לסמים. והעיקר שיש טיפול לדבר הזה!
עוד באותו שבוע פניתי לרטורנו [יש להם גם מרפאה בלי אישפוז] שם קיבלתי אבחון, והסבירו לי על קצה המזלג מה זה התמכרות.. ומה הטיפול בה.
אבל המחיר שם לא היה בשבילי. ובגאותי המטופשת גם חשבתי שהבנתי כבר את העיקרון, ואני.. אני לא צריך את כל הדברים האלו קבוצות טלפונים... אני יסתדר לבד
המעניין שכשחזרתי הביתה פתאום תפסתי שזה לא משחק ילדים זה סיפור רציני! ואנשים משלמים עליו 40 אלף שקל כדי לצאת ממנו.. נלחצתי, והחלטתי שאני מפסיק!! אין לי כסף מיותר, אין לי אומץ לשבת בקבוצה, והעיקר אין לי חשק לקבל את התווית 'מכור' ו'חולה מין'... אז הפסקתי!. בשלב הזה סיפרתי לאשתי, והתחלתי להשתמש בה על בסיס יומי ובחוויה מחודשת [אז עוד לא הבנתי שהתמכרות לא פותרים עם שימוש, אלא להפך התוכנית מלמדת אותי איך לחיות בלי לפנות אל ה'סם' שלי על כל בעיה, אבל מה לעשות יש דברים שלומדים בדרך הקשה..] וזה החזיק 3 חודשים!! הייתי מאושר אף פעם לא הצלחתי כ"כ... אבל כצפוי אחרי השלב הזה כבר אשתי לא סיפקה אותי ושוב גילתי את עצמי: מועד, נלחץ ,נופל ומתרסק...אחרי שבועיים שלוש כבר לא נשאר זכר להפסקה..
דשדשתי בבוץ עוד כמה חודשים עד שבאלול השנה החלטתי שאני לא יכול יותר הייתי בשלב שכבר הבנתי שאני מזיק לעצמי ובאמת אין לי ברירה, הרגשתי שאני מאבד לגמרי את השפיות שלי מול הדבר הזה, ואז פניתי שוב לעזרה הרמתי טלפון לאחד הארגונים שנותנים יעוץ נפשי ואחרי דיבורים סחור סחור העזתי לשאול... מהם קיבלתי טלפון של מטפל בשיטת 12 הצעדים [בערך..] ומאז חלה נקודת המפנה,
אצלו למדתי על מה יושבת ההתמכרות, הבנתי שאני אדם רגיש מאוד ויש לי הרבה רגשות מדוכאים, פשוט מפני שלא חייתי פה הייתי מסומם!! גילתי פתאום שיש לי המון כעסים בלב, המון שנאה עצמית והמון טינה לאנשים מסביבי, [ולא נעים לומר גם לגורל שלי..] ויותר גרוע- גליתי שאני לא מסוגל להתמודד איתם! היו ימים שהייתי נקי ופתאום התחלתי להרגיש כאלה עצבים שמאז שהייתי קטן לא כעסתי ככה! ראיתי שאני פשוט מתמודד כמו תינוק בן 2 ! וזה ברור, הרי לא גדלתי אף פעם פשוט חייתי עם סמים אז איך אני ידע להתמודד? אבל יותר מזה גילתי שאני חי עם גאווה גדולה, עם שגעון גדלות כזה... ועם דרישות לא הגיוניות מעצמי כך שבמקום להתקדם בעשיה התקדמתי רק במעגל של תירוצים איך להסביר את המציאות הבינונית שלי עם השאיפות הפרפקציוניסטיות שלי... הבנתי פתאום את החידה הגדולה של חיי: איך? איך אני ה'צדיק' נופל כל פעם מחדש?
אבל ! הכל טוב ויפה, הבנתי את השיטה ואפילו למדתי קצת איך לשחרר רגשות, אבל לנקיון לא הגעתי! התחלתי להבין שלא מספיק להבין את השיטה . ולא מספיק ליישם אותה בערך... לבד. צריך פה שיתוף ובעיקר פעולות!
ואז בחסדי שמים שמעתי על האתר הנפלא הזה, נכנסתי לכאן השתעשעתי בתוכן וכמה ימים אחרי נפתחה הקבוצה הטלפונית התחלתי להשתתף השבוע לעשות את המשימה היומית ותודה לקל מיום ראשון בצהרים אני נקי [רק להיום..]
ברור לי שאני צריך עוד פעולות אבל תודה לקל הם זמינות לי עכשיו יותר מאי פעם בזכות המרום הקדוש הזה
[נ.ב. אני סובל גם מנטיה חזקה למזוחיסטיות בעניין המין ואשמח לקבל תגובה ממי שמבין על מה מדובר..]
תודה לכל מי שהיה לו סבלנות לקרוא עד כאן אשמח לקבל תגובה מכל א' וא'
אוהב אותכם מאוד! אוחילה לקל

תגובה: חדש, הכרות. לפני 6 שנים, 9 חודשים #106339

• הלוואי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 83 ימים
  • חבר קבוע
שלום לך חבר יקר!!!
וברוך הבא למקום המדהים הזה
פה תקבל הרבה מתנות לחיים כמו שקיבלנו כולנו
תודה שאתה איתנו בדרך אוהבים אותך!!!
אשמח להיות בקשר
המייל שלי ruvi1549@gmail.com

תגובה: חדש, הכרות. לפני 6 שנים, 9 חודשים #106341

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל אוהבים אותך מאוד, ואני שמח שהפנמת שידיעה לא עוזרת לנקיון, רק פעולות ושוב פעולות, ולהבין כמה אנו חלשים מול התאווה,
אני מאחל לך הצלחה בכל דרך שתעשה את החלמתך, אבל באהבה אני כותב לך, אל תסתבך אם אתה רואה שהקבוצות הטלפוני לא עוזרות לך, אז קדימה תתחבר לקבוצות הפיזיות שזה הכוח החזק מול התאווה,
ואם כבר כסף, ההחלמה עולה לי בחודש כ 400 שקל, זאת אומרת שבמשך ארבע שנים שאני פה, שילמתי כבר 20000 שקל, אבל אחרת חיי אינם חיין, וברוך השם אלוקים הוא הזן ומפרנס לכול, אין מה לעשות,
אוהב מאוד, ואשמח לעזור מה שביכולתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש, הכרות. לפני 6 שנים, 9 חודשים #106349

• שוועתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר קבוע
ברוך הבא חבר אהוב
הזדהתי עם כל מילה ומילה שכתבת, כמעט סיפור חיי. 
אני באופן אישי מצאתי פה את המקום שמציל את חיי פשוטו כמשמעו, אני פה כחודשיים עם כמה נפילות אמנם אך בניצחון הולך וגובר על התאווה בכוחו של האלוקים. 
הבנתי מהר מאוד שזה יעבוד לי רק עם המון פעולות וחיבור לחברים, ותודה לה' שנתן לי כוח גם ללכת לקבוצות חיות שזה דבר כיף ומדהים למרות שבהתחלה זה היה נראה לי מפחיד, אח"כ כבר צחקתי על עצמי שפחדתי ללכת הביתה... 
אוהבים אותך מאוד חבר
שה' יהיה איתך בהתקדמות בתוכנית
אמן

תגובה: חדש, הכרות. לפני 6 שנים, 9 חודשים #106364

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, 
בהצלחה, 
ובעיני הכי חשוב, זה להבין כבר בהתחלה, 
שיש פה דרך.... לחלק היא מהירה לחלק היא ארוכה, אבל אל יאוש ממנה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד: