ברוכים הבאים, אורח

המשפחה שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המשפחה שלי 1782 צפיות

המשפחה שלי לפני 6 שנים, 9 חודשים #105745

• צדיקלנצח
  • רצף ניקיון נוכחי: 263 ימים
  • חבר חדש

אני רוצה לדעת מה יהיה עם המשפחה שלי אייך אשתי תגיב והאם חלילה סיכוי שהגרוע יקרה, אם יוודע לאשתי כל המצב שהיתי בו והאם זה נכון לשתף אותה בצורה מסויימת בדברים לפני כן.

תגובה: המשפחה שלי לפני 6 שנים, 9 חודשים #105754

• מתאמץ
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש

שלום לך גם אני במצב שלך ויש לי גם פחדים לגבי האשה ודיברתי על זה עם מישהו שנקי כבר שנה ועבר את כל התהליך והוא אמר לי שעשו בדיקה בכל sa בעולם ובודדים המקרים שהכל התרסק עם האשה וזה בתנאי שכבר נכנסים להחלמה ועובדים על הצעדים כי אז האשה גם רואה שאתה בא עם קבלות אבל אם לא עובדים על הצעדים ברצינות והאשה נחשפת מוקדם מדי... אז זה כבר משבר אמון שיש לו על מה להסתמך כי היא גם יודעת וגם לא רואה שינוי. בהצלחה לכולנו

תגובה: המשפחה שלי לפני 6 שנים, 9 חודשים #105756

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

לחץ כאן ואם רק תחפש תמצא הרבה בפורום בענין זה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: המשפחה שלי לפני 6 שנים, 9 חודשים #105762

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל נקדם אותך בברוכים הבאים, כנראה שאתה פה כי אתה סובל, אז לפני אישתך , מה עם החיים שלך, פה זה המקום שתחלוק ותשתף מהקשיים של החיים ובפרט בהתמודדות מול התאווה, וכמובן באנונימיות, וחברים ישמחו לעמוד לעזר,

ובקשר לאישה, אני בקבוצות ארבע שנים, ואנחנו בארץ יותר מ700 חברים ורובם נשואים, וממתי שפתחו את הנושא הכאוב הזה והמפחיד, הזוגיות השתפרה פלאים, אבל זה תהליך, צריכים לדעת אייך ומה לספר, אז קודם כל תתחבר להחלמה, תתחיל לראות את האור בחושך, ואז ביחד עם חברים תספר לאישתך, ואז נראה אור גדול בעז"ה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המשפחה שלי לפני 6 שנים, 9 חודשים #105781

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך,

בתחילת הספר הלבן (ספר היסוד של תכנית 12 הצעדים לגמילה מהתמכרות) ישנה אזהרה לא לספר לאישה בתחילת התהליך, אלא רק אחרי תקופה של נקיות, וגם אז רק אחרי התייעצות עם חברים ותיקים והכנה מקדימה. גילוי מוקדם מידי עלול להרוס את התהליך ולהקשות בצורה מאוד קשה.

כאשר ישנה החלמה ונקיות והאישה רואה שיפור בכל התחומים, אז יש מקום להתחיל לחשוב מה לספר ומתי לספר ואיך לספר, אבל זה בכל מקרה לא שייך בתחילת התהליך.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן