ברוכים הבאים, אורח

התאווה מעבר לפינה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התאווה מעבר לפינה 1796 צפיות

התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105531

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

ערב טוב מאוחר.
ותמיד בשעה הזאת קשה לי כן, זה די מטומטם במקום ללכת לישון להתחיל לגלוש באתרי פרונוגרפיה למרות שאני יודע שצריך לקום מוקדם וזה יהרוס לי את יום המחרת.
אבל ככה אני אני ממש מכור. סהכ 15 שנה מגיל 12 עם הפסקות של עד שנתיים הכי הרבה גם כשחשבתי שנגמר ויצאתי מזה לא צדקתי.
ניסיתי תפילות שבועות לא עזר.
אני מתפלל רק בשבת כמובן בכוונה ביום חול מניח תפילין במקרה הטוב רבע שעה ומוריד אני לא יכול עם הקומפליקט הזה.
אני מאמין גדול בקדוש ברוך הוא ואני לומד בשבת כמה שיותר תורה.
אני מצטער שאני מכעיס אותך ריבונו של עולם באמת אבל לפעמים אני ממש לא שולט בזה.
תמיד יש לי פנטזיה שעוד לא ראיתי ותמיד יש לי יצר לראות אותה זה באמת כבר מגיע לחולניות אני מתבייש בעצמי.
אני נשוי ואב לבן.
חשבתי שחתונה עוזרת לי זה לא עזר.
קורה שאיתך עצבנית עליך או עיפה נורא ואתה אומר לך שקשה לך ולה לא איכפת ואז אחרי חודש בלי גירוי אני מוצא את עצמי מאשים אותה וכמו כלב שפל הולך לשרותים ועושה את המעשה האסור.
חשבתי להפסיק לחשוב שזה אסור ואז ככה אני פחות יעשה אבל לא אני עושה את זה בלי לשים לב פתאום מוצא את עצמי באתר מסויים או עם היד למטה.
אני כבר לא חושב על גן עדן מקומי עם כול הרשעים בגיהנום.
כולם חושבים שאני צדיק ואני בתוכי שבור שבור.
אשמח לחיזוק

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105534

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

שלום לך.
קטונתי מללמד אחרים, אבל אוכל להגיד לך שיש תקווה. לפחות כך מרגישים,כשמתחילים ליישם את הכלים שיש כאן לאתר להציע.ולחשוב שעוד לא נגעתי בצעדים.
גם מכור מס. שנים עולם לא חוויתי כל כך הרבה זמן של הפסקה חוץ מהפעם הזאת.
פשוט תתתייץ פה עם האנשים . הם ממש שם כדי לעזור. אל תנסה להתמודד לבד. אפילו להתייעץ ולשתף במייל זה עוזר לי המון.הרגשה  שיש מי שמשגיח.שיש למי לדווח,שיש מי שעוזר.(בחסדי השם ).
וקבוצות טלפוניות.
חרמות קנסות ושבועות לי האמת  מעולם לא עזר .
קצת דחה את הנפילה אולי אבל תמיד בסוף זה נגמר באכזבה.מייד הפסקתי עם זה. 
דווקא חיזוקים חיוביים יותר עובדים.
ומאמין לך מניסיון אישי גם שהצער שלך הוא עמוק .
תחזיק מעמד.
אני חושב שלא ייתכן שהקב״ה רואה את המאמצים שלנו,הצער העמוק מהנפילות, והחוסר שליטה שלנו בעצמינו ושהוא לא יבין אותנו. מה שכן בחסדי השם הגענו לאתר הזה ופה כבר יש לנו את האפשרות לחפש עזרה ולפעול עבור עצמינו וזה דבר אדיר.
תהיה חזק אחי!
יש פה אנשים מנוסים יותר , חזקים יותר , שיוכלו לנתב אותך לדרך הישר.
המון הצלחה!!

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105535

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

שלום צחי היקר.
הכאב זועק מבין מילותיך.
אז קודם כל חיבוק אוהב. דבר שני, עשית כבר את הצעד הראשון בכיוון הנכון והיא לחשוף את האמת המרה. ולהגיע למסקנה שזה משהו מעבר לשליטתנו,  משהו מעבר לטוב ורע, גיהנום גן עדן. זהו מחלה! מחלה קשה ומרה. 
מה הלאה? תישאר פה תמשיך לשתף ורק טוב יצא לך מזה.
מומלץ מאוד להצטרף( לפחות בהאזנה) לקבוצה הטלפונית כל יום בצהריים. ובאם תרצה אשמח תמיד לשמוע ממך במייל 0529992@gmail.com
 לילה טוב 

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105536

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
ערב טוב מאוחר.
גם אני תמיד בשעה הזאת קשה לי כן, זה די מטומטם במקום ללכת לישון להתחיל לגלוש באתרי פרונוגרפיה למרות שאני יודע שצריך לקום מוקדם וזה יהרוס לי את יום המחרת.
אבל ככה אני אני ממש מכור. ואצלי זה סה"כ 25 שנה מגיל 12 עם הפסקות של עד שנתיים הכי הרבה גם כשחשבתי שנגמר ויצאתי מזה לא צדקתי.
ניסיתי תפילות ושבועות לא עזר.
אני ב"ה מתפלל כל יום אבל ממש לא מתוך כוונת הלב אלא יותר בצורה של מלומדה...
גם אני חשבתי שאני מאמין גדול בקדוש ברוך הוא עד שהגעתי לתוכנית הנפלאה של 12 הצעדים [ראה בראש העמוד] ואז הסבירו לי קצת יותר מה זה נקרא אמונה אמיתית.
חבל שאתה מצטער כשאתה חושב שאתה מכעיס את ריבונו של עולם, כי אתה פשוט לא שולט בזה. אז זה לא מכעיס אותו, כי הוא זה שעשה אותך חולה, ועכשיו כל מה שאתה עושה בלי שליטה זה לא מכעיס אותו, אלא אדרבה הוא מתמלא עליך רחמים, כמו כל אבא המרחם על בנו החולה.
אם הגעת להבנה שתמיד יש לך פנטזיה שעוד לא ראית ותמיד יש לך יצר לראות עוד ושזה באמת כבר מגיע לחולניות ואתה מתבייש בעצמך. וכו' וכו'. אז זה אומר שהקב"ה הביא אותך ברורב חסדיו למקום של הבנה שאתה לא יכול לבד ועליך לבקש עזרה, והנה כבר תודה לאל בעצם בקשת העזרה אתה כבר עם רגל בתוך צעדי ההחלמה.
הרוב כאן נשואים, וכמעט כולם חשבו שהחתונה עוזרת והחלום התנפץ להם על הפנים...
גם לי קורה שאשתי עצבנית עלי או עייפה נורא ואני אומר לה שקשה לי, ולה לא איכפת...
באמת מאוד קשה להתמודד עם מצבי רגש כאלו... אבל החחלק הנפלא בתוכנית היא מה שאמר החכם "דאגה בלב איש ישיחנה" ואפילו אם לא תשמע עיצה כאן או בטלפונים בכל זאת עצם השיתוף יוריד ממך קצת מהמטען הנוראי, מה גם שהרבה חברים ישמחו לעזור ולתמוך בך בתחילת הדרך ובהמשך.
להאשים את האשה כדי ללכת ולהשתמש זה רק עוד תירוץ אחד מיני אלף של כוח התאווה, בתוכנית של 12 הצעדים אנו לומדים איך להתמודד עם התירוצים האלו שלא יגיעו.
מה שחשבת להפסיק לחשוב שזה אסור ואז ככה אתה פחות תעשה את זה, באמת אתה צודק וזה חלק מאוד חשוב שזה הבסיס להחלמה, ונקרא בשם "כניעה", אתה צריך להבין שבמצב שלך כמכור זה באמת לא אסור כי אין לך שליטה על זה, ודווקא משום כך אתה תפסיק לעשות את זה כי תתחיל להרגיש איך השליטה חוזרת אליך אם יש לך נכונות לוותר בכל פעם מחדש על התאווה.
ומה שפתאום אתה מוצא את עצמך באתר מסויים או עם היד למטה. זה תוצאה של ההתמכרות, ולשם כך יש לנו את התוכנית הנפלאה של הפורום כאן שאתה משתף מה עובר עליך לפני שזה מתחיל, ועל ידי זה אתה עוזר לעצמך שזה בכלל לא יתחיל וכך לאט לאט אתה מרגיש איך אתה משיג נצחון גובר והולך על התאוה.
אתה יכול לחשוב על גן עדן ולא על גהינם. כי כבר עשית צעד נפלא וזה כל מה שאבא שבשמים דורש ממך, כי יותר מזה אתה לא יכול לעשות.
אוהבים אותך מאוד.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105552

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
 ברוך הבא חבר יקר. 
בקצרה ממש אני יגיד לך שאני באופן אישי (ממש דומה לסיפור שלך) יודע היום כבר שאני לא חוטא אני חולה. אני מכור שאיבד שליטה ומימלא אין אצלי דיונים על גן עדן וגהינום אלא על טיפול והחלמה. 
יש את 12 הצעדים שעזרו לאלפי מכורים ברחבי העולם והם יכולים לעזור גם לך/ 
כל יום בשעה 1:30-2:30 יש קבוצת צעדים שמונחית על ידי סוד הכניעה, שם תוכל ללמוד לשאול ולשתף איך להתקדם מהמקום שאתה נמצא בו עכשיו. אני שם עליתי על דרך, אתה יכול גם. 
אני זמין תמיד במייל weedabest16@gmail.com
אוהבים אותך!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105571

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תאמין לי, כואב לי לקרוא, בכמה הלקאה עצמית אתה נמצא, והדבר הזה רק מפיל אותנו שוב ושוב,
אלוקים אוהב אותנו באיזה מצב שאנו נמצאים, התאווה יצאה משליטתנו, יש לנו אחריות אחת לחיינו, להתחבר לפה וליצור קשר עם חברים ולהתחיל החלמה, ואולי ואולי אלוקים ירחם עלינו ויוציא אותנו מהבוץ,
קבל את עצמך, אל תלקה את עצמך כל כך חזק,
יש תקווה, ובעז"ה נמצא את הדרך להחלמה שלנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105587

קטונתי קטונתי מכל הרבים והטובים שכתבו כאן לפני.. אני רק אומר בהצלחה, ושאוהבים אותך מאוד, ואל תתייאש, תמיד יש תקווה. יש אור בקצה המחלה. תאמין שבורא עולם שלח אותך לכאן כדי לחלץ אותך מהמצב שלך היום

אוהבים

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105647

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תמשיך לשתף ואל תפסיק!

ברור שלהזריק לעצמך רעל במקום לחיות בריא זה מזיק לך, אבל בדיוק שם המחלה מתלבשת, פוגעת לך בשיקול הדעת ובכח הרצון.

תישאר איתנו ותשתף. זה רק ישחרר אותך

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105664

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
קטונתי מלכתוב לך אחרי כל החברים הנפלאים שכתבו לפני,
אבל רק אומר לך שאני נורא מזדהה איתך,
במיוחד בקטע של אלוהים,
אני פשוט לא האמנתי בו בכלל,
הפיתרון הוא פשוט להתחיל לעבוד כפי שג'יימס היקר כתב לך,
להתחיל עם הקבוצה הטלפונית כל יום רק להיום,
ולהתקשר לחברים בכל פעם שהתאווה מתלבשת עליך, [אפילו בדברים קטנים כמו נגיד להסתכל על אשה באוטובוס]
אשלחי לך הודעה בפרטי.
חיבוק אבי

תגובה: התאווה מעבר לפינה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105666

צחי1 כתב on 25 יוני 2017 21:02:

אני כבר לא חושב על גן עדן מקומי עם כול הרשעים בגיהנום.

לא נראה לך שעד עכשיו חיית בגהינום? לא נראה לך שלפחות עכשיו מגיע לך להתחיל לצאת מהגהינום הפרטי שלך ולהכנס לגן-עדן?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן