ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שותף 1704 צפיות

שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105393

שלום לכולם!! הרבה זמן אני מרגיש שאני צריך לפרוק את המטען הרגשי שלי בפני אנשים אבל זה לא קרה משלוש סיבות עיקריות: 
1. פחד - יש טאבו על נושא הצפייה בפורנו, לא מדברים על זה בריש גלי וגם אם מדברים זה לעניין וממש לא עוזר.
2. גועל - ניסיתי לשתף את אשתי וחשבתי שהיא תבין כי היא שותפה מלאה בחיי אך זה הגעיל אותה ואמרה שהיא לא רוצה להיות חלק בזה ואמרה לי לשמור את זה לעצמי. לא שאני מאשים אותה אני מבין שזה נחשב כ"בגידה" בשבילה אבל אני חייב מישהו שיכיל אותי.
3. מונו - המחשבה בכל פעם מחדש אני אוכל לגבור על היצר לגמרי לבד ללא עזרת אף אחד. אני מתנהל ככה ביום יום, לא מבקש כמעט בכלל עזרה, ממעט לשאול אנשים מאידך אני מרבה לעזור לאנשים במה שאני יכול.

ההרגשה לשתף מישהו שחווה אותה חוויה בדיוק כמוך כל כך משחררת. אתה יכול לכתוב כל מה שעולה ברוחך ללא מסננים ופילטרים ולהרגיש שהעול הענק שהיה על הלב משתחרר ונותן לזה לצאת.

אני יודע שזה תהליך ארוך ושחייבים בו סבלנות ואני מוכן אליו בכל רמ"ח איברי. בנוסף, אני יודע שיש מצבים בהם אני אפול ואהיה חייב להרים ולהחיות את עצמי מחדש.

היום בעז"ה אני מתחיל תקופה ללא פורנו ואוננות ומקווה שזו תהיה תקופה הכי טובה שיכולה להיות.
מקווה שתהיו שותפים מעולים ושתעודדו אותי במידת האפשר.

תגובה: שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105394

ברוך הבא חבר יקר!! שיהיה לך בהצלחה מקווה שתמצא את הדרך לעלות מפה ולצאת מהתאווה.
אוהבים, תמשיך לעדכן אותנו

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105396

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי שותף שמחים שאתה איתנו , אוהבים ותומכים ומחזקים. 
בהצלחה בדרך החדשה. 
אוהבים .
אם תירצה שלך ל sabio1@walla.com 
יום טוב 

תגובה: שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105398

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מעבר ממה שחברים כתבו לך אהבה, אני יחפור לך קצת ברשותך,
נרשמת לאתר לפני שנה וחצי, וכנראה הבנת שלחיות עם זה לבד ובחושך, לא נגמלים מזה,
אז קדימה, תתנפל על ההחלמה, שתף איתנו מהחוויות שלך בדרך של הנקיון, ונשמח לעמוד לעזר בשבילך בכייף.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105413

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

בשעה טובה, המון הצלחה! 
גם אני כאן רק 38 יום, אך הבנתי שרק כאן אני יכול להרגיש נוח עם המחלה, וב"ה להשתחרר ממנה. 
אם תרצה לשתף ולהתייעץ אשמח אם תפנה אלי: hashenhav@gmail.com 
אל תתבייש כולנו באותה סירה. 

תגובה: שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105436

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא/השב/הכותב...
שמח שאתה איתנו. שאלוקים ינחה אותך בדרך הנכונה. 
אני תמיד זמין בשבילך weedabest16@gmail.com 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: שותף לפני 6 שנים, 9 חודשים #105459

תודה רבה על התמיכה הרבה והעזרה המגוונת. אתמול עברתי את היום הראשון ללא צפייה בפורנו ואוננות והיה לי נהדר. שלא תטעו, היו לי ימים שלא צפיתי בפורנו אבל זה התלווה בתחושת חוסר מסוימת, אני צמא ואין מה שירווה אותי, לעומת זאת, אתמול הייתי מאושר כל כך, הקלה גדולה חלחלה בי ואני שמח על כך.
שוב תודה רבה לכם, אתם ממש כתף להישען עליה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן