ברוכים הבאים, אורח

עוד פעם אחת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עוד פעם אחת 1991 צפיות

עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104126

• אבי24
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם אני רוצה קצת לשתף אתכם במה שעובר עליי עכשיו ברוך ה' אני נקי 8 ימים ואני מרגיש מאוד מוזר זאת אומרת אני שמח שאני מחזיק מעמד כל יום אבל אני מרגיש לפעמים קצת כן רצון ליפול ולחזור להרגלים הישנים שלי
(למרות שאני יודע איך זה נגמר פעם שעברה ואיך ששנאתי את עצמי אחרי זה) כאילו איזה קול אצלי בלב לוחש לי נו עוד פעם אחת ואז תפסיק מה זה כבר יעשה לך תיהנה קצת מה כבר קרה אבל מצד שני אני יודע מה יקרה אם אני אפול וזה תחושה מבלבלת אני רוצה ליפול או לא? אני מרגיש כאילו כח חזק מאוד מושך אותי לזה ואין לי שום אפשרות לעצור את עצמי מולו,
ולכן אני מרגיש שאני קצת גם ניהיה אובססיבי אם אני הולך ברוב האם שמרתי עכשיו על העיניים או לא האם להסתכל או לא וזה מאוד קשה ככה לחיות עם זה אבל אחרי הכל שאני נזכר בפעם האחרונה שהצלחתי לעמוד כמעט חודש ולהישאר נקי ואיזה כיף זה עשה לי שזה שווה את הכל ומקווה שאני הפעם גם יעמוד בניסיון שלי ויצליח להישאר נקי לאורך זמן (ולפחות רק להיום)      

תגובה: עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104130

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

ככל הכבוד לך אבי .
אוהבים אותך, ומאחל לך ולכולנו להישאר נקיים לפחות רק היום .
אם תרצה לדבר .
0502197139.
שבי1

תגובה: עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104133

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך, איןמה להלחם מול שמירת עיניים, אנחנו אנשים עם תאווה, ולא ביום אחד נחיה כמו בבא סאלי,
תמשיך איתנו תתחבר איתנו תהיה קצת יותר בפורום, אני מאמין שעם הזמן תלמד להתמודד עם התאווה,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104134

• אבי24
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • חבר חדש

תודה זה באמת מחזק שאנשים מבינים מה אני מדבר איתם

תגובה: עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104137

לי אין אפשרות להילחם עם המחשבות האלו, זה גדול עלי כי זה חוזר שוב ושוב, זו האובססיה ואין לי איך להילחם מולה.
מה שעובד בשבילי זה להודות שזה גדול עלי ולפנות לעזרה ממישהו אחר, לחשוף את כל מה שמתרוצץ לי בראש ולבקש עזרה.

תגובה: עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104149

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך לגמרי. 
רוצה לשמוע סוד? 

קוראים לזה התמכרות... ברוך הבא למועדון . אבל כן, זה קשה אבל אם תעבוד את התוכנית אתה תראה נפלאות. 
אוהבים.  

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: עוד פעם אחת לפני 6 שנים, 10 חודשים #104181

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, 
היזדהתי איתך כל כך, 
אני מרגיש כך אחרי שאני מגיע לימי השיא שלי בנקיות, כרגע לא הצלחתי עוד לפענח מה המניע של זה, ולכן אני תולה את זה בצורך הכימי של הגוף לקבל מה שהוא התרגל.... כי ברוך ה' בצעדים כבר למדתי לשחרר את המועקות טינות וכל מרעין בישין שמקפיץ לי את התאווה, לכן זה ההסבר היחיד שמצאתי להרגשה הזו....
הפוסיטיב פויינט שאם זה רק כימי.... כמה ימים וזה אמור להרגע, אתה יודע ייסורי גמילה וכאלה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן