ברוכים הבאים, אורח

מנפילה לעלייה, בתקווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנפילה לעלייה, בתקווה 1786 צפיות

מנפילה לעלייה, בתקווה לפני 7 שנים #102159

• ארמי
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם פה, לותיקים ולחדשים. 
ובכן, אם הגעתי לפה, כנראה שאתם יכולים קצת להזדהות עם הסיפור שלי. 
אולי מבחינתכם כאן בפורום המקרה שלי הוא קלאסי כזה, אבל בסוף - אלה החיים שלי. 
כל מי שמכיר אותי אפילו קצת, מיד יקטלג אותי כבחור הדוס, המתמיד והרציני, כשהאמת היא שליד כל אלה יש לי עוד כמה תארים מפוקפקים ברזומה - תאוותן, לא שולט ביצרים, ואולי גם "מכור". 
השניות הזאת שאני חי בה, כפל הזהויות הזה, קורע אותי מבפנים. כלומר, שני הכיוונים האלה בנפש שלי, שניהם כל כך אמתיים, שניהם מרגישים כל כך "אני". ושניהם הפוכים לחלוטין. 
אז, לאחר כל זה, אני כאן. ועכשיו אני פונה אליכם: איך מתחילים? מה הצעד הראשון? אז אוקיי, עברתי על המדריך, אבל בתכלס איך אני מניע את התהליך?

תגובה: מנפילה לעלייה, בתקווה לפני 7 שנים #102161

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף בחור חדש הגיע 
אנחנו שמחים כשאנחנו יכולים לשתף מה עבד לנו 
אז כל יום יש מפגש טלפוני בשעה 13:30-14:30
תבוא בהתחלה תאזין אם אין אומץ אז תקשיב לחברים אחרי תקופה כשתרגיש יותר בנוח תשתף גם
תראה ניסים ממש 
ולא צריך לעשות יותר מדי בשביל להשאר נקי פעולות קטנות כל יום

תגובה: מנפילה לעלייה, בתקווה לפני 7 שנים #102170

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אז אייך עושים תהליך מקוצר,
חבר יקר, ברוך הבא לעולמנו המקסים, אבל, יש המון חברים שעד שהתחילו לצאת מהתאווה, לקח להם זמן, כי היה להם המון שאלות ופחדים, אם אתה רוצה לצאת מזה, בתהליך קצר אתה מתחיל בעז"ה לצאת מזה,
תקפוץ לקבוצות, ושוב פעם קבוצות, תפגוש חברים לדרך באופן פיזי, ורק ככה נחלים, זה מפחיד, אבל בסוף, מי שרוצה באמת להחלים הגיע לקבוצות,
אשמח להיות לעזר בשבילך בהודעה פרטי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנפילה לעלייה, בתקווה לפני 7 שנים #102173

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר. 
דבר ראשון תישאר איתנו ככה אט או תבין מה הדרך אשר ילכו בה. 
דבר שני ממליץ בחום על הקבוצה הטלפונית ש״צריך חבר״ כתב עליה. 
אני התחלתי ועודני שם וממש אני נעזר מזה. תקפיד על זה באדיקות ולאט לאט תבין מה לעשות. 
בהצלחה רבה! אוהבים אותך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מנפילה לעלייה, בתקווה לפני 7 שנים #102264

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר.
מזדהה עם הכאב על הפיצול ועל חוסר השליטה על ההתנהגות.
לי עזר (אחרי 5 שנים של סבל כאדם נשוי עם ילדים השואף לחיות חיי תורה נקיים אך בפועל נופל שוב ושוב למרות המון מאמצים חזקים כגון סינונים ושבועות שאשלם אלפי שקלים אם אפול וכד') שפתחתי יומן מסע בפורום בו שיתפתי את המסע שלי.
45 ימים אחרי שפתחתי את יומן המסע היתה הנפילה האחרונה שלי (זה היה בערב ראש השנה מה שמעיד על המצב הגרוע בו הייתי). 
היום אני נקי ב"ה כל יום רק להיום למרות שאני יושב שעות רבות כמה פעמים בשבוע מול מחשב לא מסונן (פחות או יותר בעל כרחי). חזרה אלי ב"ה השפיות והיכולת לחיות עם שליטה על עצמי.

הדרך לא קלה.
ב"הצלחה!!!
וזכור שהעיקר להיות נקי היום. לא יותר מזה.

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: מנפילה לעלייה, בתקווה לפני 7 שנים #102267

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

ואוו ארמי אני גם בדיוק כמוך
כל מי שמכיר אותי אפילו קצת, מיד יקטלג אותי כבחור הדוס, המתמיד והרציני, כשהאמת היא שליד כל אלה יש לי עוד כמה תארים מפוקפקים ברזומה - תאוותן, לא שולט ביצרים, ואולי גם "מכור". 
השניות הזאת שאני חי בה, כפל הזהויות הזה, קורע אותי מבפנים. כלומר, שני הכיוונים האלה בנפש שלי, שניהם כל כך אמתיים, שניהם מרגישים כל כך "אני". ושניהם הפוכים לחלוטין. 
כאן מצאתי החלמה בחסד אלקים.
בימים הראשונים עברתי כל יום על כל המדריך, עצם קריאת המדריך החזיקה אותי.
בכל יום הפנמתי לעצמי נקודה אחרת. לקחתי מה שמתאים לי.
אם אלקים גלגל אותך לכאן בידוע שהוא אוהב אותך וימשיך לאהוב אותך ולעזור לך.
ואם הוא אוהב אותך אנחנו גם אוהבים, כולנו באותה צלחת.
בהצלחה

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן