ברוכים הבאים, אורח

מכור ונקי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור ונקי 1832 צפיות

מכור ונקי לפני 7 שנים #101750

• מוטי9
  • חבר חדש

שלום לכולם
בתור חבר חדש כאן אנסה לספר על עצמי בקצרה
אני מגדיר את עצמי כמכור נקי למרות שאני לא ממש בטוח שאני כזה.
אני מכור למין מגיל 13, שזה אומר למעלה מ 25 שנה רצופות של התמכרות.
עד החתונה ההתמכרות היתה לבנים (לא ידעתי ממש מה זה בנות) ולאחר מכן זה עבר לבנות.
עברתי בחיים כמעט הכל, שזה כולל פורומים,צאטים, שיחות טלפוניות, שיחות וידאו ומפגשים.
כל החיים הייתי בקונפליקט עם עצמי (כמו רבים אחרים כאן) מצד אחד משתדל להיות ירא שמים ולהקפיד על קלה כבחמורה, אך מצד שני בתחום מסוים הכל מותר והכל הפקר, המסקנה אליה הגעתי לבסוף היתה, שאם הקב"ה ככה ברא ויצר אותי, אז זו בעיה שלו ולא שלי, הבנתי שזה משהו שגדול ממני, וכנראה ככה הקב"ה רוצה שאני אהיה ואני כבר לא יכול לעזור לעצמי בכוחות עצמי ורק אם הוא ירצה אז הוא יעזור לי, כך הרמתי ידים והמשכתי הלאה בשגרת היום יום שלי.
גם כשאשתי גילתה משהו, תמיד הצלחתי לתחמן אותה ולעבוד עליה ולהסביר לה שזה רק כך ורק כך ולא מעבר.

המכה הראשונה היתה כשמשמרת הצניעות עלתה עלי וזימנה אותי לפגישה,
חייב לציין שבניגוד לכל השמועות והדיבורים, הם התייחסו בצורה יפה מאד וניסו רק לעזור לי, אני גם כמובן שיתפתי פעולה מתוך רצון והבנה שהגיע הזמן לסיים עם זה, כמובן שהדבר עזר לתקופה מסויימת ולאחר מכן הכל חזר על עצמו ובגדול.

המכה השניה היתה כשאשתי גילתה לאחר שנים רבות שאני בוגד בה (לפני כן היא רק חשדה ולא ידעה), באותו רגע קיבלתי זעזוע עמוק והבנתי שאני חייב לעשות משהו עם עצמי, הלכנו יחד לטיפול זוגי שנמשך מספר שנים ואכן הקשר בינינו נהיה יותר טוב ויותר יציב, אך תוך כדי הטיפול כבר חזרתי אט אט לסורי ותמיד אמרתי לעצמי, גם אם היא תגלה את זה שוב, אמצא את הדרך לישב את ההידורים.

כך חלפו להם 5 שנים נוספות עד לפעם הבאה בה היא גילתה שבעצם נשארתי אותו דבר וממשיך לעשות ככל העולה על רוחי,
בפעם הזאת שנינו הבנו שהמצב לא יכול להמשיך כך והעסק נגמר בינינו, רק לאחר שהלכנו שוב ליעוץ נפל האסימון שבעצם הכל קשור לדבר אחד בלבד וקוראים לזה "התמכרות".
אשתי (הצדיקה) החליטה לתת צאנס נוסף ואחרון (הפעם גם אני מבין שזה אחרון) שכולל טיפול אישי שלי בהתמכרות, התחלנו לחפש ולהתיעץ, הגעתי למספר אנשים שמתעסקים בהתמכרות למין וכן אנשים שמטפלים בשיטת 12 הצעדים (לקבוצות תמיכה אני עדיין מסרב ללכת), ואכן התחלתי טיפול אצל אחד, אך לאחר תקופה הבנתי שזה לא ממש עוזר לי והפסקתי ועברתי למישהו אחר, אך גם כאן לא ממש מצאתי את עצמי.

המצב שלי כרגע הוא שמזה כשנה פלוס אני לא נמצא בצאטים, פורומים, טלפונים, קשרים, מפגשים וכו'
אני מרגיש מאד טוב עם עצמי ופתאם מוצא זמן לדברים אחרים שבעבר לא היה לי זמן אליהם, פתאם אני לא מרגיש לחוץ כל היום להספיק לסיים הכל בכדי להתפנות לצ'אט וכו' וכו'
אוננות שפעם היתה בתדירות של 3 פעמים ביום, אמנם לא נעלמה לגמרי, אך התדירות שלה ירדה פלאים ואפילו יכולה להגיע לפעם בשבוע שבועיים.

הדבר שהכי מפריע לי כרגע ובשביל זה אני צריך את העזרה שלכם והתמיכה שלכם, הוא איך אפשר להוציא את זה מהראש, איך אפשר להגיע למצב שלא כל אשה (לא נגזים כל אשה, אבל כמעט כל אשה) שאני רואה ברחוב, בעבודה ובכל מקום אחר הופכת לאוביקט מיני מבחינתי, אמנם בעבר זה היה לא רק בראש והיום זה רק בראש ולא במעשים ובהתנהגות ממשית, אך עדיין זה מציק ומפריע וגורם לי להבין שאני עדין מכור.
וכמו שאשתי אומרת "אני לא רואה שאתה נמצא במצב שלא תחזור לזה", אני אמנם לא מביא את עצמי לידי פיתוי ונסיונות, אך אני חושש שחלילה אם אגיע לזה לא בטוח שאוכל לעמוד בזה ולהתגבר על עצמי ולא ליפול שוב.

אני רוצה להגיע למצב, שכמו שאני יודע שלמרות שאני רוצה להיות עשיר ומליונר, אני מעולם לא אלך לפרוץ בנק ולשדוד חנות תכשיטים כי אני יודע שהמחיר שאני אשלם על זה יהיה יקר ולא משתלם ולכן אני גם לא חושב על זה, כך אני רוצה להגיע למצב שאדע שבנות ונשים הם מחוץ לתחום וזה דבר שלא משתלם ולא כדאי ואפילו לא לחשוב על זה.

עד כאן לבנתיים.

אשמח לתגובותיכם

תגובה: מכור ונקי לפני 7 שנים #101751

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מוטי היקר. 
מאוד מבין את הקונספט שלך, מכור ונקי. 
אני לפני שבאתי לתוכנית הייתי נקי כמעט כשנה בלי אוננות ופורנוגרפיה בכלל! אבל כשבאתי לתוכנית הבנתי שזה היה שרירים, הרבה שרירים ומלחמות. הבנתי שעד שאני לא יטפל בעצמי נפשית באופן יסודי, עד שאני לא יעבוד על הרגש שלי ומה שאני מרגיש בפנים אז ימשיך להיות לי קשה ובאמת עדיין כל אשה שאני יראה יהיה בא לי עליה... כי יש לי משהו בפנים שגורם לי להרגיש שלם וטוב רק על ידי בריחה לתאווה, היום לאט לאט אני מתחיל לעבוד על עצמי ואני רואה שיפור. 
אני כבר לא נלחם על התאווה אני לומד לוותר עליה, להוריד את הראש לפניה, להיכנע לתוכנית ולאלוקים ולאט לאט האובססיה יורדת. אם לא אז זה ימשיל להיות הרבה שרירים ומאבק וגם בסוף באיזהשהוא שלב ייגמר לי הכח... 
צריך לעשות שינוי גישה לחיים, לחיות חיים יותר רוחניים (לא דתייים, רוחניים) ואז מימלא אני אצליח להתפכח מהתאווה. 
פה זה המקום לזה! פה טמון ההצלה שלך! תישאר איתנו ותעלה על דרך!
אם יש לך שאלה או כל דבר אתה מוזמן לפנות אליי במייל - weedabest16@gmail.com
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מכור ונקי לפני 7 שנים #101772

שלום לך חבר, 
דבר ראשון אני אוהב אותך, לא שאני מכיר אותך אבל יש לנו בעיה משותפת...
אני שמח בשבילך שאתה מודע לבעיה שלך, זה כבר חצי פתרון.
הקבוצות החיות הצילו לי את החיים, אשמח להיות איתך בקשר גם אם אתה לא מעוניין להיחשף.
שולח לך בפרטי.

תגובה: מכור ונקי לפני 7 שנים #101786

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

לצערי לא איש בשורות אני
אבל חצי עבודה לא תתן חצי פיתרון גם אני בתחילת הדרך  אמרתי שלהשתמש עם עצמי בדימיון לא בהסתכלות זה בסדר עד שראיתי שאני לא מצליח להתקדם לשום מקום
פה זה השער לשמים 
השער לתוכנית 12 הצעדים 
היא יכולה להביא אותך לחיים אחרים חיים טובים
זוגיות משובחת קשר עם הילדים ברמות אחרות ממה שהיה לנו
בקיצור אם אתה מחפש יהלומים זה כאן
אבל יש עבודה ושכרה בצידה

תגובה: מכור ונקי לפני 7 שנים #101789

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני כותב לך, כדי שיהיה לי תזכורת לחזור אליך, אבל אחרי פסח אשמח לעמוד איתך בקשר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכור ונקי לפני 7 שנים #101796

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

שלום מוטי היקר
כולנו עברנו פחות או יותר אותו הדבר
בשורה התחתונה אין כמו לעשות את הצעדים כאן בתוכנית בשיתוף עם החברים זה עוזר פלאים
תמשיך אתנו וגם אשתך פתאום תגלה עליך דברים מדהימים

תגובה: מכור ונקי לפני 7 שנים #101798

שלום מוטי!

כן, בוודאי!
יש דרך לשחרר ולהסיר את המחשבות הללו מהראש. זה קיים בשני שיטות (לפחות), 1. תוכנית הצעדים (בשלבים המאוחרים יותר). 2. שיטת ה-cbt.  ראה כאן יותר בהרחבה:
gye.org.il/forum/18-%D7%A8%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%99%D7%98%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/72189-%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%93-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94

בנוסף, מומלץ לנבור בפורום, יתכן ותמצא מזור לחיים שהנך חפץ ומבקש.

בהצלחה נשמה!

אוהבים! 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן