ברוכים הבאים, אורח

משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה 1994 צפיות

משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101504

• שלום9
  • חבר חדש

שלום לכולם

לאחר התלבטויות רבות נרשמתי לאתר. לפי השאלון שמלאתי הוגדרתי כסובל מהתמכרות למין. לפי איך שאני רואה זאת לפחות, אני בהתמכרות קלה אם יש הגדרה כזו בכלל. כלומר, אני נופל באוננות בדכ כפעמיים-שלש בחודש (אז זה מגיע בדכ עם צפייה בפורנו, גם פה ברמה קלה יחסית כי אין לי גישה למכשירים ללא סינון) וסה"כ זה לא מפריע לי בתפקוד היומיומי. אני באיזור גיל 40 נשוי עם ילדים. לצערי אני במינון הזה כבר עשרות שנים . בשמחה הייתי נרשם לשיטת 12 הצעדים אבל אני מבין שזה מזקיק שיחות טלפוניות עם קבוצה או מפגשים חיים - שתי אפשרויות שאינן באות בחשבון מבחינתי. לכן אני שואל את עצתכם האם שאר הכלים בפורום יכולים לעזור לי, ואם כן כיצד?

לתשובתכם ועזרתכם אודה

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101505

ברוך הבא חבר יקר! אני לא יודע עד כמה חד משמעי לקבוע אם אדם מכור או לא רק לפי השאלון..
אני לא בר סמכא לומר אבל תכלס אם זה לא מפריע לתפקוד שלך וזה לא מנהל אותך ומעסיק אותך הרבה משעות היום, אז אולי אתה לא מכור?
אני חושב שכדאי לך לעבור על הכלים השונים שהאתר מציע ותראה מה מתאים ועוזר לך. בכל אופן מציע לך להמשיך לשתף בפורום על העובר עליך.. הצלחות או חלילה כשלונות, זה משהו שעוזר לכולם כאן.
מקווה שעזרתי.. הצלחה רבה!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101506

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא שלום! 

יש עוד כלים באתר, אני ממליץ לך לראות את הסרטונים של פורטיפיי כשלב ראשון כדי לקבל הבנה של הבעיה. בנוסף, תשתף ותהיה פעיל בפורום, זה עוזר המון.

אני הייתי במצב קשה משלך, מבחינת תדירות ונגישות לחומר. ואני מצליח לשמור על נקיות גם בלי 12 הצעדים, ברוך השם. 

לשיטת 12 הצעדים יש פה לא מעט שגרירים, ובאמת מעניין אותי האם הם ימליצו לך ללכת על זה בלי לנסות קודם כלים אחרים. בכל אופן, במקומך לא הייתי נרתע משיחות טלפוניות או אפילו פגישות חיות. יש בעיה וצריך לטפל בה.

בהצלחה!
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101515

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

אני לא במקום בכלל להמליץ לך שום דבר, רק לאחל לך הצלחה בכל דרך שתבחר. אבל קצת כמו שחשש אסיר יצרי אני מאמין ששיטת 12 הצעדים היא הפתרון הטוב ביותר לכל רמה של התמכרות. החלמה מתוך אלוקים במרכז ולא אני במרכז.

אגב, ממליץ לך (כמו שאפילו אסיר יצרי הסכים) כן להתחיל מהקבוצה הטלפונית, אף אחד בכלל לא יודע שאתה נמצא שם, אתה רק עולה ומקשיב. לי זה נתן המון כלים וכוח.

בכל מקרה, כל הכבוד לך ששיתפת בפורום ועוד בגיל ובשלב שלך בחיים זה לא מובן מאליו בכלל. אגב, בכנס לפני יומיים היו כמה חברים בשלב דומה לך שמתמודדים עם בדיוק אותה הבעיה כמוך.

בכל מקרה, אל תתפשר על פחות מהחלמה מלאה, זה לחלוטין לא בשמים, קרוב אליך הדבר מאוד מאוד.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי נהירו דאנפין.

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101517

שלום לך חבר.
ברוך הבא לאתרא קדישא הדין.
מאחל לך הצלחה מעומק הלב.

ממה שראיתי סביבי, וגם על עצמי, לא תמיד השאלה היא כמה פעמים אתה מאונן בחודש, השאלה היותר מדוייקת היא כמה אתה אובססיבי לתאווה, פנטזיות? מבטים? תאווה בבית? 
כמה אתה מרגיש שהתאווה גורמת לך לפעמים להיות מנותק מאשתך ומהילדים?
ובכלל, איך החיים שלך מתנהלים? בשלווה? בשמחה? קשר טוב עם האישה?

לפעמים התשובות לא מגיעות מיד, צריך להתפכח קצת ואז שמים לב לעומק ה'ברוך'.

אוהב אותך ומאחל לך ולי שנמצא את הדרך לאבא שבשמיים.

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101518

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר וברוך הבא,

כפי שכתבו קודמיי, ישנן דרכים שונות, אבל לא לכדאי לפסול אף אחת. אם מישהו לא משוכנע שהתכנית של הצעדים מתאימה לו, אז יש כאן תכנית שנקראת פורטיפיי וכלים נוספים במדריך שעזרו להרבה חברים. ביחד עם זה, אם אתה חושב שהתכנית של הצעדים כן  מתאימה לך ורק חושש מחשיפה, כדאי לך לנסות בכל זאת להצטרף לקבוצה הטלפונית בתור מאזין ואחר כך להחליט מה הלאה.

כך או כך, אני מאחל לך שתמצא את הדרך הנכונה לחיים בלי כאב ונפילות.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101523

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר!

לי עזר שפתחתי יומן מסע בו שיתפתי בכשלונות הצלחות תובנות תהיות וכו'

בהצלחה!

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101529

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום9 כתב on 29 מרץ 2017 08:37:

בשמחה הייתי נרשם לשיטת 12 הצעדים אבל אני מבין שזה מזקיק שיחות טלפוניות עם קבוצה או מפגשים חיים - שתי אפשרויות שאינן באות בחשבון מבחינתי. 

כולם הגיבו כבר, מה אני יכול להוסיף,
מנסיון המר מהמון חברים, בגיל הזה החלטה להפסיק ליפול, שווה לאפס , בצער רב, רק ביחד עם חבר צמוד אפשר אולי ואולי לצאת מזה,
אשמח לתת לך שירות, אני שולח לך את מספרי, אני זמין כמעט 24/6 , אל תהסס להתקשר כם באמצע הלילה,בפעם הבאה שאתה מרגיש שאתה חייב לאונן, מוזמן להתקשר אלי, אולי אוכל לעזור לך,
זה שלב ראשון של החלמה, בהמשך הדרך נראה אייך אפשר להמשיך להשיאר בנקיון,
באהבה אח שלי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101546

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, 
אני מזדהה כל כך עם החשש להיחשף, 
אני עושה את זה אט אט, בקצב שלי, 
שלב ראשון התחלתי להיות פעיל בפורום באופן קבוע,
 סימנתי אנשים שהזדהתי עם התגובות שלהם או שנראו לי מסוגלים להכיל אותי ולא רק להכליל אותי ,
יצרתי איתם קשר... לאט לאט מתרגל לדבר איתם יותר...
נראה לי שבהתחלה טוב להיות בפורום במקביל לעבור על הפורטופייי.... עם הזמן תראה אם אתה צריך להגביר הכלים.... או שמא זה כבר יספיק לך לעלות על דרך השלווה. 

ועוד נק' בדרך כלל אם אתה משתמש קבוע בתווך מרחקים זהה.... זה מעיד על משהו.... ותזכור שהפורנו הוא פורגסיבי, זאת אומרת רק מצריך מינון יותר גבוהה של שימוש ולא נהפוך הוא.

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101558

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום
צהריים טובים, חבר!

מזדהה עם החששות, עם הפחדים, מרגיש את זה כל פעם כשאני צועד לקבוצה החיה, או כשאני בא ללחוץ על כובית 6 ולצאת מהשתקה בקבוצה הטלפונית.

אבל ההרגשה כשאני נחשף לפני מישהו גדולה עשרת מונים מההרגשה הטיבעית שקדמה להיחשפות.

תבצע חפירות ארכיאולוגיות בתוך הפורום והאתר, תתמכר לאתר 

כאן זה הבית שלנו - כמכורים,

ביצוע הפעולות הנדרשות להחלמה מההתמכרות נזקק ועולה עלנהכל.

לכן אני ממשיך לבוא לקבוצה חיה וטלפונית אל אף החשדות והפחדים.

אוהב ומחבק חברך למצב ולהרגשה

ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101559

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מציע להכנס לפורום ברגע שאתה מרגיש בדל תאווה. תקבע לעצמך שאין יום שאתה לא כותב בפורום.
אני חושב שזה מאוד יקדם אותך

תגובה: משתמש חדש ורוצה לשמוע עצות לעזרה בבקשה לפני 7 שנים #101562

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
 ברוך הבא חבר יקר. 
אין לי מה להוסיף הרבה על דברי חבריי, אבל רק דבר אחד - אם אתה רוצה להפסיק תישאר איתנו. לרצות אבל לא מספיק צריך גם פעולות. ממליץ בחום על הקבוצה הטלפונית זה ממש יוכל לכווין אותך ולעזור לך. 
אם אתה רוצה לשאול לדבר או כל דבר אתה יכול לפנות אליי במייל - weddabest16@gmail.com
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן