ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: די אבוד 2303 צפיות

די אבוד לפני 7 שנים #101363

שלום לכולם,
אני במצב ממש לא טוב. כואב לי לכתוב את זה, בערך שתי דקות אחרי שפגמתי. ממש בא לי לבכות. 
אני לא יודע איך לצאת מזה, אני די אדיש למצב ולא מיישם אלא בדמיונות אני מיישם. אני לא כל כך משקיע להיכנס לאתר וזאת הפעם הראשונה שאני כותב כאן. מרגיש די אבוד וחסר תקווה, וכל היום אני חושב שאני כבר חילוני גמור ושאולי ככה עדיף.
בזמן האחרון מרוב שאכלתי לא טוב, בגלל שאני מתאפק לא לפגום או בגלל שאני פוגם אז אני מבלה בערך שליש מהיום בשירותים. שיהיה שבוע טוב ושהשם יציל אותנו  

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101366

ברוך הבא אח יקר.
ברוך הבא למקום שהציל את החיים שלי ושל עוד מאות כמוני.
יש פה פתרון שעובד, תצטרף לקבוצה הטלפונית, תשתף אותנו פה, והחיים שלך ישתנו לטובה.
אני ממליץ לך בחום לקפוץ למים בבת אחת ולבוא לכנס מחר, גם אם תבוא רק לכנס ואח"כ לא תבוא יותר זה יכול לשנות לך את החיים.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101368

ברוך הבא! מכיר את תחושותיך..
עשית צעד חשוב ששיתפת כאן.. יש הרבה כלים יישומיים שהאתר מציע. בכל דרך שלא תבחר אני מאחל לך הצלחה גדולה ומציע לך משהו שעובד עבורי - תמיד כדאי וחשוב שתשתף, שתכתוב, שתביע באיזו דרך. זה מוריד כל כך הרבה מטען שנמצא עלינו.
הרבה פעמים אנחנו מודעים לכובד המשא רק אחרי שאנחנו פורקים אותו מעל הגב, רק אחרי שאנחנו מוציאים את הדברים החוצה..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: שבע יפול צדיק וקם לפני 7 שנים #101369

• az900158
  • רצף ניקיון נוכחי: 43 ימים
  • חבר חדש

אחי היקר קראתי את הודעתך,וצר לי לשמוע על העובר עליך. אני מרגיש צורך גדול להפיח בך רוח חיים, אני עד לא מזמן, הייתי במצבים קשים מאוד. ואף אחד לא ערב לי שלא אפול. אך לא רציתי להיות עניו שוטה. ולמרות, שאני קטן שבקטנים.אכתוב לך דברים שמחזקים אותי.ומקווה שזה יתן לך תמריץ לצאת מהר מבירא עמיקתא.תדע שהיצר עיקר עבודתו היא לייאש את האדם, אך בזה אל תתן לו יד.
דורנו המכונה דור "העקבים", עליו נאמר שיהא דור שבו חוצפה תתרבה בעולם;בת קמה באמה,בן באביו,חכמת סופרים תסרח,מי שסר מרע קוראים אותו משתולל,וכו',ועוד דברים כיוצא באלו נאמרו על דור זה, כמבאר במס'סוטה.
הרי שדור זה יהא באיכותו הפחות ביותר מכל הדורות הקודמים אליו.מאידך,יש  לראות חשיבות גדולה בדור האחרון,שהוא המסיים המשלים את תיקון העולם והכנתו לקראת " לתקן עולם במלכות שדי",והוא הדור המוטל עליו לעשות כביכול את כל "העבודות השחורות" הסופיות לקראת תקונו של עולם.
ובדרך משל: מסביר זאת כך הרב הגאון מאוז'רוב,מובא בספר "רשפי אש דת", למלך שרצה לבנות לעצמו כתר נפלא שבו יהיו משובצים כל סוגי האבנים טובות ומרגליות,ובקש וצווה לשריו להשתדל כל אחד ואחד לעשות כל המאמצים להשיג יהלום או אבן טובה,נדירה,לשימה בכתר מלכותו,אמנם היו עדיין סוגי אבנים טובות ומרגליות במעמקי האדמה,וכן במעמקי הים ,וכן לחפור במכרות הזהב במעמקי האדמה,עבודת פרך שאינה ראויה לשרים וחשובים.חשב המלך: את מי אשלח להביא משם את יתר האבנים טובות הנדירות לצרך השלמת כתר מלכותי? ונתישב בדעתו: הלא יש לי בבית האסורים אסירים חייבי מאסר עולם,וכן כמה מהם שנדונו למות הממתינים לגזר דינם,ואם כן,מה בצע לי להשאירם בבית האסורים או להרגם ?אשלחם לעבודת פרך זו, ללקט את שארית האבנים החסרים לי בכתרי, ובזה יכפר עוונם, וגם כתרי יושלם על ידם. נמצא המשלים כתרו של המלך הם דווקא הפחותים והפושעים.
והנמשל :
העולם צריך לבוא -קדם תקונו במלכות שדי - למצב מסויים הנדרש מאתנו להשלימו. במשך הדורות הקודמים התחילו בתקונה של הקומה השלמה, שנמשילה לאדם בעל קומה, ראש, אברי גוף, רגליים, עקבים. אם כן התחילו בתקון הראש, והם היו שרי המלך ראשונים כמלאכים, מופלגים בנביאות, בתורה ויראה, והם כל הדורות של הדורות הקדושים, שהתחילו בתקונו של עולם, ואחריהם הנביאים, אנשי כנסת הגדולה,תנאים,אמוראים, ראשונים, אחרונים, במשך כל תקופות הדורות. כל דור ודור תקן מה שמוטל עליו.
בסיום תיקון קומת האדם הגענו לבחינת תקון"העקבים",ולשם כך נזדעק דורנו,דור הנדרש לתקן בחינה זו.ולצורך תקונה יש לרדת למעמקי הקליפות והסטרא אחרא.ולכנס בים של נסיונות וקשיים,להוציא את שארית היהלומים לתקון הכתר,המכונה בפי המקובלים ניצוצות קדושה הנדחים ביותר,שכדי לבררם מהסיגים ולהעלותם לכתרו של מלך מלכי המלכים,דרושה עבודת פרך.לצורך עבודה זו נמנו מן השמיים נשמות שכבר עברו גילגולים רבים,שחטאו בעבר ונתגלגלו פעמים רבות,וכדי לגמור את תקונם הוצרכו להזדמן בדור האחרון,לעמוד בקשיים,לתקן במסירות נפש את התקון האחרון,ובזה יהיה תקונם.וזאת גילה לנו רבינו האר"י.ועוד על דורו אמר שרובם גלגולים מחיות ובהמות,ולכן סימנם עזי פנים שבדור,אם כן,מה נאמר על דורנו אנו,שירדנו אלף מעלות אחורנית.לכן אחי התחזק ברוחך וגם אם תיפול תקום.שוב תיפול ושוב תקום.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101388

בהצלחה לכולנו כתב on 26 מרץ 2017 15:06:

שלום לכולם,
אני במצב ממש לא טוב. כואב לי לכתוב את זה, בערך שתי דקות אחרי שפגמתי. ממש בא לי לבכות. 
אני לא יודע איך לצאת מזה, אני די אדיש למצב ולא מיישם אלא בדמיונות אני מיישם. אני לא כל כך משקיע להיכנס לאתר וזאת הפעם הראשונה שאני כותב כאן. מרגיש די אבוד וחסר תקווה, וכל היום אני חושב שאני כבר חילוני גמור ושאולי ככה עדיף.
בזמן האחרון מרוב שאכלתי לא טוב, בגלל שאני מתאפק לא לפגום או בגלל שאני פוגם אז אני מבלה בערך שליש מהיום בשירותים. שיהיה שבוע טוב ושהשם יציל אותנו

שלום מתוק!
בא לי לבכות איתך ביחד, להתייאש ולהרגיש מבולבל בצוותא, ומשום לאסוף כוחות (מה שיש) ולנסות להתרומם. לפנות רק לאבא אוהב ולספר לו. לקבל את העובדה שאנו חסרי אונים ורק הוא זה שיכול להוציא אותנו מהסחרור הזה.
לשאול את עצמינו מה כן אנו מסוגלים לעשות - בקלות. ולמה אנו מוכנים להתחייב רק לזמן הזה, ליום הזה או ללילה הזה?

נשמה, יהיה מה שיהיה, יעבור מה שיעבור, תתעקש להיות עמנו. ונשמח לראות בהצלחתך שעוד תופיע וגם תגיע, ברחמיו ובחסדיו של הבורא, האבא האוהב - באמת ובתמים:

בהצלחה נשמה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101392

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

ככל הכבוד על האומץ לצאת מהחושך והבדידות ולבוא ולשתף! לא מובן מאליו בכלל! זה כבר צעד חשוב מאוד!
שום דבר לא אבוד ואינך חילוני ח"ו. יש פתרון ויש מוצא. רק צריך לעשות פעולות קטנות ולהיות פתוח, ואלוקים לוקח מאיתנו את התאווה.
בוא לקבוצה הטלפונית. אתה אפילו לא חייב להשתתף. רק לשמוע ולקבל כוחות, אף אחד גם לא ידע שאתה שם. נשמח כמובן גם לשמוע אותך. 
שה' יצליח את דרכך!

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101396

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה לכולנו,
אתה חזק תהיה חזק,
אנו חושבים שאם פוגעים אז כלום לא שווה, צריך לזכור שאנחנו אנשים טובים שיש לנו בעיה, וזה מחלה, וקח כוח, תתחבר אלינו באופן רצוף יותר, שיתופים וחלוקות, וביחד נצליח להתקדם,
אוהב מאוד, אח יקר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שבע יפול צדיק וקם לפני 7 שנים #101397

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
az900158 כתב on 26 מרץ 2017 19:08:

אחי היקר קראתי את הודעהו

אח יקר, כל הכבוד על הזמן שהשקעת עבור לתת תגובה לחבר החדש,
אני שמח שאתה הצטרפת אלינו לפורום, אני לא יודע ממה אתה סובל בדיוק, אבל אם אתה פה, כנראה שאתה סובל ממה שאנו סובלים,
לצערי הרב, מתוך נסיון של המון שנים שאני פה, הכיוון חשיבה שלך, שאני כמו יוסף הצדיק, ואני צריך לתקן את תיקון היסוד וכו' לא עזר לי להפסיק את התאווה, אני לא מזלזל חס ושלום בדברים שכתבת, אבל אני איש פשוט, ולא יכול להתמודד עם תיקונים, אני צריך להתמקד בי, אייך אני יכול להישאר בהפסקה מול התאווה, אני צריך להיות מחובר לחברים, לקבוצות, ולעשות 12 צעדים, יש לי הרבה מה להאריך, אבל לא כאן המקום,
תמשיך איתנו, תתחבר, תחלוק מחייך, ונשמח לעמוד לעזר בשבילך תמיד.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101399

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום ״בהצלחה לכולנו״ וברוך הבא הביתה. אתה עדיין לא יודע את זה אבל זה יכול להיות הבית שלך. 
פה כולנו כמוך ממש. כולנו פה הגענו לפה אחרי שנים של התמודדות עם תאווה ואחרי ששום דבר לא עזר לנו וכבר התייאשנו מעצמינו. אבל פה התחדש לנו שיש פיתרון! שאם עובדים על עצמינו אפשר להתמודד עם זה. תרפרף מסביב ותראה את הנקיות של החברים אנשים פה באמת עולים על דרך. 
רק דבר אחד אני יכול לומר לך. זה לא קורה ביום או בפוסט אחד או בהחלטה אחת. אם שנים השתמשנו עם תאווה אז אין פיתרון קסם להפסיק ביום/שבוע/חודש אחד. 
אבל יש את תוכנית 12 הצעדים שממש משנה את החיים. בקצרה ממש ממש הרעיון הוא שהתאווה היא לא הבעיה אלא היא הפיתרון שלנו לכל הפחדים והפגמי אופי שיש לנו והשימוש שלנו מרגיע אותנו, אם נטפל בבעיות הרגשיות שלנו מימלא לא נצרוך תאווה. 
ממליץ בחום שתצטרף לקבוצה הטלפונית כל יום בשעה 1:30-2:15 זה תוכנית צעדים שמונחית על ידי ״סוד הכניעה״ וזה יעזור לך להבין מי נגד מי ואיך ממשיכים הלאה. 
תישאר איתנו ותראה ניסים! 
אם אתה רוצה לשאול לשתף או כל דבר אחר אתה מוזמן לפנות אליי במייל - weedabest16@gmail.com
בהצלחה רבה! אוהבים אותך! 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101405

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא לפורום

תשאר איתנו ותמשיך לשתף.
מוזמן ליצור קשר בפרטי

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101414

תודה רבה לכולם, אני מרגיש שיש עוד קצת תקווה.
אני מסיים לעבוד ב 4 וחוזר מהעבודה בסביבות 5. אני לא יודע כמה יעזור אבל אולי ביום שישי אוכל להצטרף לקבוצה הטלפונית, ואולי גם בחמישי הזה. ובאמת תודה על החיזוקים, הייתי זקוק להם

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי בהצלחה לכולנו.

תגובה: די אבוד לפני 7 שנים #101453

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

בשמחה. אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן