ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מחדש
(0 צופה) 

נושא: מתחיל מחדש 7892 צפיות

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים, 1 חודש #141464

אשריך. באמת. לי עדיין קשה לזהות את הזכות של הימים הנקיים שאינם ברציפות, אבל ברור לי שיש להם רושם ומשמעות גדולה ורק היצר מסתיר את הנקודה הזו ממני.

מתחזק איתך ביחד (חיזקת אותי בדבריך), ומברך את כולנו בברכתך - כל טוב ונקיות. חיל.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141477

• לכבוד השם
  • רצף ניקיון נוכחי: 116 ימים
  • דירוג זהב

תודה אהובים.
מתחזק ביחד איתכם, ב"ה טירוף של עבודה, אין לי זמן לנשום, הרבה משימות, אני אוהב את זה, 
כדברי הרמב"ם זצ"ל
"שאין מחשבת עריות מתגברת, אלא בלב פנוי מן החכמה"
כן תגידו שזה תורה ואתם צודקים,
אבל בוודאי שיש מושג כזה על אדם שאין לו זמן לנפילות חחח
זה עדיין לא אומר כלום כי הנפילה האחרונה של יום חמישי באמת הייתה בהפסקה של 10 דקות שהייתה לי, אז זה מסוכן מסוכן מסוכן.

כרגע משתדל להיות מחובר, להיות הרבה בנתינה, בבית, בעבודה, עם חברים, להכנס ולקרוא ולכתוב פה, ללמוד בספר הגדול.
מאחל ומייחל ומתפלל ליום נקי ומפוכח אמן.

תודה על התגובות זה ממש עוזר!!

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141478

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד 
כל הכבוד על האופטימיות והשיתוף למרות הנפילה! 

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141515

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

נכון שבזמן שעסוקים פחות נופלים.
אבל המכור יכול ליפול לפעמים מרוב עומס, לפעמים משעמום. 
בקיצור צריך להמשיך להלחם, וכנראה אין מה לעשות זה לכל החיים.
כל הכבוד לך שאתה מצליח לקום כל פעם. 
אגלה לך סוד, אני כמעט נפלתי לפני כמה ימים, ומה שהחזיק אותי הידיעה שכאן זה הצ'אנס האחרון שנתתי לעצמי. אני פוחד פחד מוות מליפול, כי חושש שלא אחזור.
ה' יעזור לכולנו. 

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141561

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

מסכים עם דבריו של אלי.
תמשיך כך "לכבוד השם"!

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141601

• לכבוד השם
  • דירוג זהב

שבוע טוב ומבורך, ב"ה ב"ה 9 ימי נקיות, ב"ה ב"ה חסד אלוקים, לא מובן מאליו בכלל בכלל,
שמתי לב שכאשר אני לבוש טוב מקולח מסודר מבושם שבע רגוע... נינוח...
אז יש לי פחות תאווה
כשמשהו מטריד אותי, אז יש סדק דרכו התאווה יותר נכנסת.
צריך לבדוק את זה.

מצד שני יש את המשל על "מה יעשה הבן" שדווקא מצב נינוחות של שמנת עבית כשית - גורם לחטא.

בכל אופן כרגע ב"ה השבוע מתחיל באנרגיות חיוביות בתקווה שימשיך כך. 
רק להיום.

תודה לכם על התגובות אני לא לבד!! אוהב!!

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141604

• לכבוד השם
  • דירוג זהב
לכבוד השם כתב on 10 פבר' 2022 11:03:

שלום לכולם,
משתף שאני בסכנה.
אתמול בערב הלכתי לסופר לקניות לשבת... אני הולך לשם כבר שנים, מכיר את רוב העובדים והעובדות שם... אבל אתמול הגיעה עובדת חדשה...
אימאלה ואבאלה, הלסת שלי נשמטה. כמובן שלא אתאר אותה פה...
אמיתי הלב שלי התחיל לפעום בקצב אחר...
ניסיתי לא להסתכל עליה ולא הצלחתי... ועוד הייתי צריך לקבל ממנה איזה שירות... של שקילה...
אלוקים!! הכל אצלה היה 100 אחוז ממה שאני 'אוהב'... הכוונה ממה שאני חולה...
המשכתי לטייל בסופר והלב שלי עדיין היה על 200...

חסד אלוקים התקשרתי לחבר ושיתפתי אותו... הוא אמר לי אוקיי, בוא נירגע, שום דבר לא חדש, אתה חולה, והנה קיבלת תזכורת לכך... זה קצת הוריד לי ממנה, אחרי זה שיתפתי גם את אלוקים וביקשתי רחמים.

מאחל לכולנו יום נקי רק להיום. מקווה שאלוקים יתן לי נכונות לוותר על ההרהורים והפנטזיות. מתפלל לשכוח את כל מה שראיתי אתמול ועורר אצלי תאווה.

תודה לכם.

משתף בקשר לזה.
בחמישי האחרון הייתי באותו הסופר...
אותה עובדת הייתה באותו המקום.

משהו מוזר מוזר מוזר.
כלום לא יפה בה
כלום לא מושך בה
לרגע אחד שאלתי את עצמי האם זאת היא? יש מצב שחשבתי שהנערה הזו היא מושאת תאווה בכלל?? מה חשבתי לעצמי?? זה היה כל כך מוזר.

זה קורה לי כבר לא פעם ראשונה,
וזה מראה לי כמה המציאות שאני רואה זאת לא המציאות האמיתית.
כשהתאווה משתלטת עלי, היא הופכת סתם נשים - לסופר מודל, למשהו שכל התאוות שלי מתנקזות אליו. 
כשהתאווה הולכת לה, פתאום אני רואה מישהי סתמית כזאת, ולא מבין: אני? חשבתי? שהיא? מושאת? תאווה? מה נסגר איתי???

וזה לדעתי אחלה שיעור, שאני לומד: גם להבא, כשתראה משהו / מישהי - ופתאום הלב שלך ישתולל ותחשוב פאפאפאפאפאאאאםםםם מה ראיתי עכשיו, אז היי, תירגע, היא לא באמת, זאת התאווה שלך שמדמיינת את זה, היא רגילה ומשעממת...

לא יודע אם אצליח לכשיבוא הרגע, אבל אולי כשאני עכשיו ממש מפרש את זה, זה יעזור ולו במקצת.

יום נפלא

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141616

• לכבוד השם
  • דירוג זהב

בוקר טוב קוראים לי לכבוד השם ואני מכור לתאווה
בחסד אלוקים לא מכוחי בכלל נקי 10 ימים
מייחל ליום נקי נוסף
אוהבים

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141626

• לכבוד השם
  • דירוג זהב

בוקר טוב לכולם,
משתף שהבוקר הייתי ממש עכבר - עצוב, כועס, בודד ורעב - ארבעתם גם יחד.
את הכועס והבודד ניסיתי לנטרל באמצעות שיתוף של הרגשות שלי ומה שעובר עלי
איך שהוא זה טיפה עבד.
עייף - לא ישנתי מספיק טוב בלילה, לא משהו שקפה חזק לא יכול להתמודד איתו, אז זה בסדר.
רעב - אכלתי קצת (לא ארוחה גדולה אבל אכלתי משהו כדי להשקיט, ונלך לצהריים מוקדם היום)
משתף שהתאווה ממש קראה לי בצורה מפורשת, כלומר מיד כשקמתי בבוקר עוד לפני ה"אבחון" העצמי... כבר אמרתי לעצמי (*מקום שמור לקללה*) נמאס לי היום אני משתמש.

ברוך השם - השעה כעת 09:43 אני אחרי פעולות, גם כתבתי פה, גם השיתופים שאמרתי, ואני רוצה להתקשר עכשיו לחבר תוכנית.
יודע שאני מכור וחווה את זה כעת בעוצמה גבוהה. מקווה שאצליח להתגבר על התחושות השליליות האלה ולהיות רענן, שמח ורגוע, בתחושה של יחד ושבע ממש.

אוהב.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141627

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

תהיה חזק!

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141652

• לכבוד השם
  • דירוג זהב

חסד אלוקים, ב"ה, תודה להשם הטוב.
אני לכבוד השם ואני מכור לתאווה.
נקי בחסד אלוקים לא מכוחי כלל וכלל, 12 ימים.
התחושה של הבאסה והעצבות נפתרה אתמול, אבל אלוקים אוהב שלי נתן לי הבוקר משהו חדש לגמרי, באסה חדשה לגמרי.
אור מיוחד.
ברוך השם הפעם מיד הבנתי שהניסיון הוא לא הבאסה, אלא שאני לא בורח לתאווה.
מבין שזה לא מכוחי בכלל ומבקש מאבא אוהב שיתן לי את הכח והשכל להבין את המשחק. להבין את הרעיון. ולא לברוח לתאווה.
אה,
וגם שאצליח להתגבר על הבאסה החדשה.
עשיתי רשימה של דברים (=פעולות, מטלות) כדי לנטרל את הבאסה. עצם הרשימה מחזקת אותי ומשמחת אותי שיש פתרון.
ב"ה יש עומס בעבודה אז גם אין כ"כ זמן לראות סרטונים, זה גם טוב.
תודה לכולם על התגובות. אוהב.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141653

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

אוהבים!! בהצלחה!

אתמול בקבוצה שמעתי מסר חזק מאוד מחבר שציין שנה לנקיות. לקחתי כמה נקודות ממה שהוא אמר, נקודה אחת חזקה לי במיוחד, במילים שלי: כל רצון לבריחה הוא בעצם צעקה לחיבור. כל הבעיה שלנו היא הניתוק. מה', מעצמנו, מהמציאות, הניתוק הזה יוצר מועקה שיוצרת צורך לברוח מהסיטואציה, הצורך לברוח הוא תגובה הגיונית, כמו אצבע שנוגעת בפלטה חמה וקופצת, הפיתרון טמון בחיבור. אם מצליחים להתחבר אין צורך לברוח. אלא מה זה לא קל. וגם, עם תובנות לא סופרים נקיות רק עם פעולות.
אז רק להיום, מה שאני לקחתי מזה, שצורך לברוח עבורי מעיד על כך שאני בניתוק וקיים צורך להתחבר.
מה הפעולות שמחברות אותי? לחשוב על כמה ולנסות ולהתפלל על היכולת לעשות אותם בזמן שעולה תחושת בריחה. 

מקווה שאני מביא תועלת לעצמי ואולי אפילו לאחרים... 

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141687

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

לכבוד השם, איזו עבודה עקבית ויפה אתה עושה, תענוג לראות זאת.
הקב''ה יצליח דרכך

תגובה: מתחיל מחדש לפני 2 שנים #141706

ואיי חבר יקר כיף לראות את הדרך שאתה עובר ולא מוותר, עצוב מאוד לקרוא את הנפילות. אבל הגבורה שלך לקום מדהימה הרבה יותר..
צברת דרך ארוכה של ימים נקיים בסה"כ, אולי לא ברתף אבל כמות הימים הנקיים שלך עצומה ביחס לכל דבר, ביחס אליך בשנה שעברה ואולי ביחס לחבריך שאפילו לא מנסים להגיע ולכתוב ולהתאמץ על זה כי הם מרגישים שהכל אבוד ואי אפשר להמנע מהתאווה. תמשיך בצעדים קטנים ובהצלחות קטנות. תשתף מיד בעת הקיים ואל תחכה יום או יומיים לשתף שאתמול ושלשום היה קשה וראית ככה וככה...תשתף מיד ותסביר מה אתה צריך ומה חסר לך, ובעזרת ה' תמצא את הדרך ואת המסלול שלך...
בהצלחה חבר
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן