ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל שוב 1193 צפיות

מתחיל שוב לפני 7 שנים, 1 חודש #99819

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק

שלום. הרבה זמן לא הייתי באתר. מחובר מאוד לתחושות הכאב הזועקות פה ולעיתים פחות לכיווני הפתרון.
בכל אופן קטונתי, באמת איני מתיימר לכלום. בהתחלה החשבתי את עצמי כבעל עצה ותושיה לאחר שאחרי כל תקופה של נפילה בסופו של דבר אני מצליח לעלות על דרך המלך ומרגיש רחוק מכל זה, לא צריך סינונים ולא כלום - פשוט זה לא שייך אלי. אך לאחר זמן מה של נקיות אני מרגיש את החילחול של החיסרון של הצמא למשהו קטן ומשם חוזר לתקופה נוספת של נפילה שסופה ועומקה אינו ידוע וחוזר חלילה. לאחר נפילה הבוקר ולאחרונה בכלל, שבתי לאתר ונרשמתי ל 90 יום, בתקווה בעז וענווה להתחדש בתחושת החופש האמיתית.

תגובה: מתחיל שוב לפני 7 שנים, 1 חודש #99835

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר. ברוך הבא.
מאחל לך הרבה הצלחה לכל אורך הדרך.
לי אישית עזר לי לעשות חשבון ולנסות לברר מה לא עשיתי נכון- מספיק טוב - רציני בפעם הקודמת. 
אנחנו פה בשבילך תמיד.
אוהבים.
ממליץ בחום על הקבוצה הטלפונית כל יום בשעה 1:30-2:00 על ידי סוד הכניעה זה ממש יכניס אותך לעניינים ויעזור לך בהחלמה.
אם תרצה ליצור איתי קשר אשמח לשוחח ולהתכתב. המייל שלי הוא - weedabest16@gmail.com

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מתחיל שוב לפני 7 שנים, 1 חודש #99857

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר לליבי, עברתי על ההודעות שלך בפורום, אתה איתנו כבר 3 שנים, וכנראה נשוי 10 שנים, ואתה ממשיך לסבול, אני חושב מה לכתוב לך, אבל אני יכתוב באהבה, יכול להיות שאתה לא מכור כרוני, רק נופל פעם בכמה חודשים, אבל התכנית מיועדת גם לאנשים שנופלים מפעם לפעם, ובגיל שלך, אני חושב שהגיע הזמן להתקדם להחלמה מלאה, חבל על כל יום של סבל, מזמין אותך להצטרף לקבוצות, אני בטוח שזה יקדם אותך בחיים, זה מפחיד וקשה, הכי קל להמשיך לחיות בפורום תחת אנונימיות, ולכתוב כל פעם שאני מתחיל מחדש, אבל אנו מסתובבים סביב עצמנו,
זמין תמיד בשבילך, ואני מאמין שביחד נגיע לצבירת נקיון איכותית וחזקה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל שוב לפני 7 שנים, 1 חודש #99897

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק

תודה על החום. גדול עלי להצטרף לקבוצות, אכן קל יותר להשאר באנונימיות. מרגיש טוב לאחר החלטה ויום נקי על אף שאני מול מחשב כרגע, ברור לי שאני לא מתקרב. באמת לא יודע מה זה הדבר הזה מהו הגורם המחלחל שבסופו של דבר מוציא אותי כל פעם אט אט מהביטחון אל בור שחור של יודע שובע..
שוב תודה ואשמח תמיד לשמוע ולהחכים.

תגובה: מתחיל שוב לפני 7 שנים, 1 חודש #99910

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מה שקל הוא לא תמיד מה שנכון...

בכל מקרה, הקבוצה הטלפונית היא אנונימית אז תוכל לכול הפחות להאזין. אולי בהמשך גם תצליח לשתף
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן