ברוכים הבאים, אורח

המסע קשה, צריך את עזרתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: המסע קשה, צריך את עזרתכם 4869 צפיות

המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99181

ימי 3 4 5 היו נקיים 6 בערב הייתי לבד בחדר (היה שבת) והוצאתי שז"ל על הרהורים שזכרתי בעבר, איך אפשר לסלק את הדברים האלה מהראש?
יום 7 היה נקי עד צאת שבת האינטרנט היה פתוח במקרה להכל, בטעות החסימה לא עבדה וישר חטאתי...

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99184

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חבר!

אני רוצה להגיד לך שהייתי בדיוק במצב שלך. מסוגל להחזיק בעצמי 3-4 ימים בין שימוש לשימוש. ואז באה הנפילה. ואז עוד תקופת נפילות. עד שהייתי מגיע מאוד נמוך. ואז זה זרק אותי למעלה להפסיק לתמיד. כמובן שהייתי נופל אחרי 4 ימים לכל היותר אלא אם כן הצטרפו נסיבות מיוחדות. מדכא. מייאש. נורא.

היום אני נקי למעלה מחודשיים. לא נתפס אצלי. אבל זו המציאות.
איך זה קרה?
תפסתי כמה ימי נקיות שהצלחתי לקושש בעצמי כמו שהסברתי קודם. נכנסתי לאתר והתחלתי לעבוד על זה ברצינות. לקרוא. ללמוד. לשתף בפורום.
ברגע שהתחלתי להתעסק עם ההחלמה כבר נפטרתי מהנפילות שהיו קורות לי מתוך הרגל, ולא מתוך תאווה. כבר רווח נקי.

ואז הגיע גל. שטף אותי בתאווה. בניסיונות.
מה עשיתי? התפללתי. בכל הכוח. ונצמדתי להתעסקות בהחלמה. למדתי דברים חדשים. למדתי על מעגל ההתמכרות בסרטונים של פורטיפיי למדתי איך הוא פועל ולוכד אותי ואיפה נקודות הבחירה שלי.

אגב, אחרי שהשם עשה לי את הנס והתגברתי על הגל הזה הרגשתי אחרת לגמרי. מאז הניסיונות קיימים אבל הם שונים. הצלחתי לתפוס מרחק מתחתית הבור. אני כל הזמן ממשיך בפעולות ההחלמה. שיתוף בפורום. שיחות טלפוניות בתקופות קשות יותר. ושיתוף חברים.

כמובן, ישנה את ההתמודדות עם ייסורי הגמילה. וכבר התפתתי לזרוק הכל לפח רק כדי לקבל קצת שפיות. ברוך השם לא עשיתי את השטות הזאת. נעזרתי בחברים ובאשתי כדי להתמודד.

אני יודע שאני לא 12 צעדים קלאסי בניגוד לרוב החברים פה. אבל זה הניסיון שלי ואתה מוזמן לקחת ממנו מה שבא לך.
אוהב אותך. בהצלחה במסע. לכולנו.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99201

תודה רבה

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99223

יום אחרי יום אני נופל, שישי  שבת ראשון, איך שאני ברגע שאני לבד ואין לי סיפוק מיני ישר אני נכנס לסוג של אטרף ואפילו ניסיתי לקרוא תהלים או ללכת ללמוד משהוא אבל זה כל כך משך אותי לחטוא, איך אפשר להתגבר על זה באמת? אני סתם אומר שברגע הבא שאגיע למצב כזה אלמד תורה וישכיח את זה אבל אי אפשר לעצור את הדחף העצום שיש בזה.
נראלי ששום דבר לא יכול לעצור את הדחף הענק הזה.

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99234

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

רועי היקר
לא נעים להגיד אבל כולנו קראנו תהילים נדרנו נדרים ואפילו טבלנו במקווה אבל זה לא בדיוק עזר לנו
אני מכור כך שלא עוזר לי קפיטל תהילים 
אבל כן עוזר לי היום לדבר איתו כן עם אבינו שבשמים אותו אבא אוהב כמו שחסידי ברסלב מרגישים וגם שהתאווה מגיע אני מנסה לדבר איתו
'אבא אני רוצה לפתוח דף חדש' והוא מושיט לי יד, ומלטף את לחי' ובאמת מאמין שהרגע אני פותח דף חדש גם אם היום כבר פתחתי דף חדש מספר פעמים הוא מאמין בי 
ואני אנסה שוב ושוב 

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99262

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר, אני לא מטפל או משהו כזה, אבל בגלל הגיל הצעיר שלך, ומתוך נסיון של הרבה צעירים, אמליץ לך לפתוח את הנושא עם טחד ההורים, או רב או ללכת למטפל, ולזכור, שהחלטות שלנו להפסיק וזה פעם אחרונה שאני מאונן, זה לא מחזיק מעמד, ורק על ידי הכוונה ממישהו מקוצעי אפשר להיגמל מזה,
בכל מקרה עם אתה רואה שהגעת לגיל 18 ונשארת תקוע בתאווה, אתה מוזמן לבוא לקבוצות ולהתחבר להחלמה שלנו,
ואני חוזר שוב, קח אחריות לחיים שלך, וחפש טיפול מקצועי, זה מפחיד אבל אין לנו פתרון אחר,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99266

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
יש פה בפורום כמה חברים צעירים. תבקש טלפונים וכשתרגיש שקשה אל תהסס להתקשר השיתוף בטלפון עוזר מאוד לפרוק את המתחים.
בנוסף, ברגע שאתה מרגיש התחלה של מחשבה בכיוון, אפילו אם זו לא ממש מחשבת ת אווה, ישר תיכנס לפורום ותשתף

התאווה אוהבת חושך, וכשאתה משתף אתה מאיר עליה וממוסס אותה

שיהיה לך יום נקי
רק להיום

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים #101106

לא נכנסתי לאתר כבר חודש, הצלחתי בלי האתר 21 ימים ואז נפלתי, והבנתי שהאתר היה יכול לעדור לי במצב הקשה שהיה לי לבחור מה לעשו, האם להמשיך לצפות בסרטונים עד שאני יוציא זרע או להתגבר ולעשות ספורט או שיעורים או ללמוד תורה, אך היה הרבה יותר נוח לחטוא, קשה להיות טוב אבל מי שטוב מקבל טוב. רק אני צריך עוד שיטה כדי לעצור את עצמי ברגע האמת, אמרו לי שיטה 1: לעצור לפני שאני חוטא, לחשוב מה באמת אני רוצה, כי אם אני ינעל את הראש אז אני לא אצא מזה.
שיטה 2: ברגע שיש לי הרהורים לדמיין ראש כרות על הרצפה, זה מדכא את היצר הרע.
שיטה 3: ברגע שיש הרהורים ישר להעביר לדברי תורה, או גמרא שלמדת.
שיטה 4: ברגע שיש הרהורים לעשות לעצמך משהו כואב, כמו צביטה ברגל או לתת לעצמך מכות.
שיטה 5: כמו סמארטפון, כשיש לך הרהורים תיקח את היד באוויר ותזפזפ בין הסוגיות שלמדת, כמו בסמארטפון רק דמיוני.
שיטה 6: לתקוע את האצבעות ברצפה או לעמוד על קצות האצבעות.
שיטה 7: לשים מדבקה או לכתוב על היד משהו שיתתן לך כוח בזמן אמת להסתכל על זה ולעצור מיד מלחטוא.
שיטה 8: לשים תמונה של רב בחדר, ואז שתראה את זה תתבייש לחטוא לפני זה.
שיטה 9: לעשות ספורט ממש מאמץ כדי להעביר את הקישוי לירידה, ועוד משהוא כדי להוריד קישוי: לחשוב על גבר או כל חבר אחר וישר זה יורד. (סליחה אם אני כותב דברים עמוקים מדי).
שיטה 10: להתקשר לחבר
שיטה 11: לא יודע.

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים #101111

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שיטה 12 12 הצעדים
11 הצעדים הראשונים שכתבת הם עזרו לי לפני שהגעתי להחלמה היום יש לי צעדים אחרים

1. להתקשר לחבר
  2. אסירויות תודה
  3. חוסר אונים
  4. תפילה לרבונו של עולם
  5. לפתוח מעגל

ועוד אי אלא שהשעה לא מאפשרת לי לזכור
אבל המשותף לכולם שאם אני אנסה לעשות אותם כשהתאווה בפתח לא ברור לי מה יהיו התוצאות
אבל אם אעשה אותם תמידים כסידרם במיוחד בימים בהם אין תאווה מובטח לי שעמוד על ימיני וסמכני
בדוק ומנוסה ג' אלפי אלפים של פעמים

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים #101132

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

רועי היקר. 
לפי מה שאתה מתאר אתה מכור קלאסי או מתמודד קלאסי. כולנו מתמודדים עם הדברים האלה וברוך הבא. 
בשבילי מה שעבד זה תוכנית 12 הצעדים. 
כל שאר הדברים שכתבת ניסית אותם מיליון פעמים ולא עבד לי. 
הצעדים הם שינוי גישה לחיים. זה תוכנית שאנחנו מוסרים את חיינו לאלוקים ולומדים על דרך חדשה שיכולה להשאיר אותנו נקיים. 
כל יום רק להיום. 
בתור התחלה תצטרף לקבוצה הטלפונית כל יום בשעה 1:30-2:15 וזה ממש יעזור לך להבין איך זה עובד וכיצד להתקדם. 
אם יש לך כל שאלה או כל דבר אחר אתה מוזמן לפנות אליי במייל 
weedabest16@gmail.com
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 7 שנים #101161

תודה על התמיכה

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 6 שנים, 2 חודשים #110459

אני רוצה להיות 7 ימים נקי, אבל כל יום יומיים אני נופל, נדיר שאני מגיע לדרגת "חזק חזק" 3 ימי נקיות, לא נראה לי שאוכל מתישהו להגיע ל90 יום

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 6 שנים, 2 חודשים #110461

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
אני קורא את השרשור מההתחלה, ולא בדיוק מבין מה קורה פה, ואז שם לב שההודעה הראשונה מלפני 11 חודשים +.
תנסה לחשוב אחרת, אם עד עכשיו לא הצלחת, ומנגד ישנם חברים שהיו במצב שלך פלוס מינוס, והצליחו להיות נקיים. אתה יכול בהחלט לשאול אותם איך הם עשו את זה.

תעדכן אותנו בבקשה מה דגת בחכתך.

יום נקי

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 6 שנים, 2 חודשים #110465

ה' נתן לי יום נקי, עכשיו אני רוצה רק להיום שה' יתן לי את היום נקי

תגובה: המסע קשה, צריך את עזרתכם לפני 6 שנים, 2 חודשים #110468

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר,
לפני שהגבתי עברתי על כל ההודעות שלך,
לצערי, החלטה שזהו וזהו, לא עובד,
אתה מנסה שוב ושוב ולא מצליח, אז מה הפתרון???
עקב גילך הצעיר, אז הקבוצות לא אפשרי בשבילך,
אז מה כן?
ממליץ מאוד לשתף את הוריך או אחד מקצועי במה שעובר עליך, אולי הם יכוונו אותך למישהו שיעזור לך,
אני אומר שוב, לצערי, לפי השיתופים שלך פה בשנה וחצי אחרונים,התאווה גדול עליך, אתה חייב מישהו שיעזור לך,
ואם אתה לא רואה את עצמך מתקדם, לא נעים לשתף, תקוע,
אשמח לכוון אותך לפסיכולוג מקצועי, שמבין בהתמכריות, והפלוס שלו, שפגישה ראשונה לחברי שמור עינייך הוא לא גובה תשלום,

בכל מקרה, אני כותב שוב. לפי השיתופים שלך מהעבר פה, אתה לבד, תיכשל, מבלי לייאש אותך,
קח אומץ ותחפש עזרה.
זמין תמיד בשבילך בהודעה פרטי כאן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן