ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מנסה לשתף 2417 צפיות

מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99103

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

בעידודו של חבר יקר אני מפרסם כאן פוסט למרות שזה קצת קשה לי עכשיו ואני לא יודע מה לכתוב.
מסיבה שאינה ברורה לי, יש לי קשיים עם יום רביעי. אחרי שבוע מאז הנפילה האחרונה, שבו התאווה טרם שלפה שוב את התותחים הכבדים, היום היה לי יום משעמם ובלתי מוצלח שבמהלכו החלטתי כמה פעמים לראות פורנו וב"ה נשמתי עמוק ומצאתי תעסוקה אחרת. הנפילות שלי הן בד"כ ממש בסוף היום, לפני השינה, ככה שעוד צריך להתפלל על השעות שנותרו.
להתפלל אמרתי? מי בכלל זוכר איך עושים את זה? את מילות התפילה כמובן לא שכחתי, אך התפילה עצמה כבר כמה חודשים שלא נזכרתי איך היא נראית. גם כשאני מביע משאלה בלב, היא תמיד קשורה במושא התאווה הנוכחית (מהצבא) במובן השלילי, - "הלוואי שנשב גם היום לאכול ביחד, שאוכל לבהות בה חצי שעה" "הלוואי שתתלבש גם היום חשוף" "הלוואי שנחליף חיוכים גם היום". 
אחרי שהמשאלות האלה עולות בליבי אני אמור לנסות לפנות לקב"ה? שלא תבינו לא נכון, ברור לי שהוא עוד מחכה לי, עוד מחפש אותי, לראייה הוא החזיר לי את הנשמה הבוקר. השאלה אם אני עודני מחפש אותו, או שאני מחפש נשים בלבוש חשוף. אז אני נכנס לבית הכנסת היחידתי, אין ברירה, בכל זאת יש לי פיאות וציציות, שלא יחשבו שאני איזה דוס בלאי, ממלמל את התפילה, ובעיקר מתפלל שהיא כבר תסתיים. כשאני בבית לפעמים גם לבית כנסת אני לא טורח לבוא. 
בגדול זה מה שהצלחתי לכתוב, רק נסיים בדבר טוב, תודה לקב"ה ולכולכם על ימי הנקיות האחרונים. כל יום כזה הוא יהלום יקר , בלי שום קשר ליום שהיה לפניו, או למה שיהיה אחריו.

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99104

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב, חבר.
מנסה? אני חושב ששיתפת באופן מושלם!

תנסה לראות מה גורם לך לנפילות או למשיכה לצפות בפורנו. מן הסתם דבר עובר עליך או איתך או עם הסובבים אותך.
אוהב - ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99106

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר אתה כותב 
וזה כבר מדהים
מחכים כבר לשיתוף של מחר 

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99113

דווקא השיתוף הזה, מתוך המקום של הבלבול הוא מחד הכי כואב, ומאידך אולי גם באותה מידה מאוד משחרר.
בכל אופן אני מאוד הזדהיתי עם הדברים שכתבת על התפילות. זה פוקד אותי הרבה, בעיקר בבקרים, והבוקר האמת, אחרי נסיון לא פשוט כבר ביקיצה, יותר מתמיד.. הכתיבה שלך עוררה אצלי את הצורך לחשוב על זה ולבדוק מה אפשר לעשות..
תודה רבה על השיתוף, נתת נקודה למחשבה, ומי ייתן וזו הנקודה תבוא לידי ביטוי גם בפועל. חיזקת..!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 2 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99125

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק
ברוך הבא lglg יקר 

רציתי רק לספר לך כי הגעת למקום הנכון, ודווקא לאנשים כמוך.
אני די חדש כאן, וכבר הספקתי להבין כי הבעיה הגדולה אצלנו היא שחשבנו עד היום שאנחנו רעים וחטאים לה' מאד, לכן אתה לא יכול להתפלל. כמו שכתבת

אחרי שהמשאלות האלה עולות בליבי אני אמור לנסות לפנות לקב"ה?

אם נשכיל ונפנים ונבין שאנו חולים במחלה ממכרת ובעצם אנו ממש לא רוצים את המצב החולני הזה, וההוכחה הכי חזקה לזה הוא הפוסט שלך, אז נוכל להתחיל להשתחרר ולהחלים ולא נברח יותר למקום המפלט שלנו - הלא היא התאווה -
ואז נבין שלא רק שהקב"ה מחכה לנו גם אנחנו מחכים לו ורוצים בכל מאודנו שירפא אותנו מהתאווה הממכרת הזאת.

(שלא תבין לא נכון, אני לא אומר שזאת לא עבירה, את תוה"ק לא נשנה, רק זה לא עניין של חוסר ירא"ש ולא מראה על פחיתות שלנו או שאנחנו רעים, אנחנו חולים ומכורים ובמצב הזה לא יכולים לצאת בלי טיפול במחלה שלנו, והטיפול הזה מתחילים כאן)

אוהב אותך אח יקר
מעריץ אותך על האומץ להתחיל לכתוב
מחכים לשיתוף שלך

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99128

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי! אני שמח בשבילך.
אני שמח שמצאת את הדרך החוצה. שמצאת את האתר הזה. שאתה מחזיק מעמד כבר שבוע.

מאוד מזדהה עם התחושה שתיארת בתפילה. הרבה פעמים קרה לי שהייתי נוכח בתפילה רק מתוך כורח חברתי. זה עינוי נורא. תחושת תיעוב עצמי שאין לה אח ורע.
לפעמים דווקא משם הייתי מצליח להגיע למצב של שיברון לב. שהוציא אותי מהבור עד הפעם הבאה.

אם יצא לך כמה פעמים להחליט לצרוך פורנו סימן שאתה לכוד. אני ממליץ לך לראות את הסרטונים של פורטיפיי על מנת להבין איך מעגל ההתמכרות לוכד אותך. וככה תלמד גם לצאת ממנו. זה מאוד עוזר לי בהתמודדות עם הנפילות הסתמיות שלא קדמה להן שום תאווה אלא רק כוח ההרגל וההתמכרות.

עוד טיפ קטן. כל הניסיון שלך עם הבחורה בצבא זה אחיזת עיניים של היצר הרע. כשאתה בתוך זה תנסה לשים לב לעצמך. לתחושות שלך תוך כדי. ממש תתנתק לרגע ותסתכל על זה מהצד ותראה שבפועל אין פה כלום. כמה היא יכולה לגרות אותך? הרי מה זה מחשוף לעומת סרט פורנו? מה זה חיוך? בחייך זו לא אשת פוטיפר שמושכת אותך למיטה. כולה בחורה שמפלרטטת איתך וכנראה לא רק איתך.
לדעתי אתה תגלה מהר מאוד שאתה מסוגל לא להסתכל על הגוף שלה בכלל. ואפילו לא לחשוב עליה לפני ואחרי.

אגב, עוד לפני שהתחלתי את ההחלמה הייתי עושה את התרגיל הזה לפעמים כשאני רואה איזה סרט או סדרה שממש מותחים אותי. לרגע אני מתנתק. מסתכל סביב. רואה שאני בבית או בקולנוע. מולי מסך. זה הכל. זאת המציאות. מה מלחיץ בזה? כלום. פשוט נכנסתי לאשליה. והנמשל ברור.

ואנוכי חזון הרביתי וביד הנביאים אדמה.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99164

• lglg
  • דירוג כסף

תודה לכולם.
המון בזכות הפוסט הזה צלחתי את אותו ערב.
היום בבוקר היא חזרה שוב, זמן ארוך שכבתי במיטה, ספק הייתי ישן ספק ער, נטרפתי בהרהורים כבדים ולא הצלחתי להתעורר. לא שחסרו לי שעות שינה, אבל כידוע עייפות היא מצב נפשי לא פחות, אם לא יותר ממצב פיזי. 
כל מה שרציתי זה להתחכך עם המיטה, למרות שידעתי שאני תוך שניה אגמור, ושכל הסופ"ש שלי יתעכר ויהרס,  כל העולם לא היה שווה לי חוץ מאותו הרהור שישב לי בראש. 
תודה ענקית לקב"ה שבחסדיו העצומים נתן לי למצוא את הכוחות לעמוד על הרגליים ולהתחיל לפעול, לעזור קצת לאמא לקראת שבת,  עד שהיא שקעה שוב.
שבת שלום לכולם. 

פרק א.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99165

איזה כיף לך שהצלחת

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99185

כמאמר הפסוק נתינה הורגת אובססיה.
שבוע טוב אחי!

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99187

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אוהבים אותך lglg

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99195

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כל כך מוזר לי שהפסדתי את השרשור הזה בתחילתו, 

אין לך מושג כמה אני שמח, כמה בא לי לעשות איתך הרקדה, כמה דמעות של אושר והזדהות התמלאו בעיני, 

תודה אחי היקר! תודה שזיכיתה אותי לראות שאם אני יתן מאמץ קל ה' ית' ירומם אותי
תודה אח! פשוט תודה!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99196

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד אחי! חזק חזק ונתחזק. מתפלל עליך. שיהיו לך עוד הרבה ניסים עד שתזכה להיגאל לחלוטין.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99203

• lglg
  • דירוג כסף

חברים ייקרים, מצטער כל כך לאכזב,
יצאה שבת, תחתיה נכנס נוהל כאב ראש ושיעמום וחוסר חשק לכלום. שוטטתי באינטרנט מתוך שעמום, בהתחלה במקומות כשרים, כולל כאן בפורום. כשמיציתי את האפשרויות הכשרות התחלתי לפרוץ את החסימה. עצרתי את עצמי בשלב האחרון והתחלתי לנסות לחפש מה אפשר למצוא גם במצב הנוכחי. אחרי כמה סרטוני יוטיוב שנוגעים לא נוגעים, קמתי ופניתי לעיסוקי. כל כך רציתי להגיד לעצמי שבזה זה נגמר ונעצור את זה כאן וזו רק מעידה, אבל כמו שלמדנו כאן לתקוף את הבעיה במינון הנכון ("רק להיום") ככה גם היצר שלנו לא פראייר בכלל והוא יודע לתקוף בדיוק במינון הנכון. לא עלו לי מחשבות של "אני חייב פורנו עכשיו" שאיתן אני כבר למוד יחסית להתמודד, אלא יותר בסגנון של "נסיים את כל התארגנויות ואז כבר נראה מה קורה", או במישור המעשי - לא סיימתי את הביטול של החסימה, אבל גם לא החזרתי המצב לקדמותו, השארתי את עצמי בהשהייה. 
כחצי שעה לפני שנרדמתי לקחתי שוב את הפלאפון ולחצתי על הכפתור האחרון. חצי שעה של פורנו, אוננות, וצניחה לתוך לילה נוראי שבקושי הצלחתי לישון בו כמו שצריך. בערך כל שעה התעוררתי מבוהל מעצמי ומדוכא. נפילות שמגיעות מתוך שיעמום הן המדכאות ביותר. 
עכשיו שבוע חדש. מקווה להתאפס. תודה לכולם על התגובות.

פרק א.

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99204

כואב.. שמח שהצלחת לפחות לדחות את זה ולא ליפול ישר בהתחלה - גם הישג. אולי הישג קטן יחסית להצלחה אך לא חושב שנכון לזלזל בו. אני למשל בינתיים לא עברתי את ה23 ימי נקיות, אבל לפני שהתבאסתי והלקתי את עצמי על זה חשבתי שקודם התוכנית גם בחלומות לא הייתי מצליח להגיע לזה. מציע לך לשבת ולכתוב היכן אתה כן רואה את ההתקדמות, את השיפור, ויחד עם זאת לראות מה חסר, מה אפשר עוד לשפר. איזה פעולות משמעותיות עבורי כדי שאעצים אותן..
מקווה שעזרתי, מכיר מקרוב כל כך את התחושה הזו, כיף גדול זה לא, אבל זו הזדמנות לשני הכיוונים - לנפילה תלולה בלי תחתית או לעלייה גדולה, לצמיחה - אתה בוחר!
נראה שאתה בוחר טוב, פותח שבוע ברגל ימין.
תמשיך לשתף! יום נקי!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: מנסה לשתף לפני 7 שנים, 2 חודשים #99241

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת כתבתי לך ופתאום נמחק לי כל מה שכתבתי
צר לי ידידי אני לא מתאכזב ממך
למרות שהתאווה ממש דוחקת בי להתאכזב ממך איך אתה בקושי מצליח להחזיק .. ימים ושוב נופל
כן שאני אתאכזב ואתה תחזור לעולם האפל והמוסתר
צר לי תאווה יקרה זה כנראה לא יקרה 
נראה לי שאת תאלצי להתאכזב ממנו כי למרות הנפילות הוא ממשיך להחזיק בחבל ממאן לפול לתהום ממשיך לשתף מאיר את התאווה וגורם לה להצטמק לפינה 
גם נר קטן שלהבת קטנה אור קטן מגרש חושך גדול

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.88 שניות

Are you sure?

כן