ברוכים הבאים, אורח

אובדן שליטה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אובדן שליטה 2182 צפיות

אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98760

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מתחרפן. איבדתי את זה לגמרי. התפרצויות זעם משום מקום. אשתי לא מבינה מה עובר עליי. איך אני יכול לספר לה. היא לעולם לא תבין. אני נואש.
היא רואה שאני מדבר עם חבר. אומרת לי מה אתה מתבכיין כל היום. די. כמה חוסר הבנה. אני מתפוצץ מבפנים. רוצה לברוח מהכל. אין לאן.

זעקתי אליך ה' אמרתי אתה מחסי חלקי בארץ החיים.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98762

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אח יקר, יש לך ספונסר?
לדעתי תתקלח וכנס למיטה,ספר לה שיש לך לחץ בעבודה/לימודים/חיים ושאתה רוצה שהיא תהיה שמחה אז אתה לא מערב אותה בזה... לי בהתחלה זה עבד...

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98782

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
תודה אריסטו,
נרגעתי קצת אבל היא דורשת הסברים.
מתלבט.
אתה סיפרת לאשתך בסוף? איך היא הגיבה?
כל כך חושש מזה, מצד שני אי אפשר להסתיר.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98784

• aristo
  • דירוג פלטיניום

סיפרתי,לא הכל,אבל היא יותר "מערבית" אמרה לי פעם שאוננות לא מפריעה לה אבל פורנו כן... 
ההמלצה הגורפת היא לחכות עם זה... 
ולשתף בהתייעצות עם הספונסר ובודאי שכל אחת שונה מרעותה...

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98786

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

לספר לאשה
מיד בהתחלה ובלי התיעצות זה מאוד בעיתי
אשתי יודעת על הבעיה שלי כבר שנים או יותר נכון עשרות שנים
ובכל זאת כשאמרתי לה שאני מכור זה קצת שבר אותה
ואני יודע על עוד אשה אחת לפחות
שווה להתיעץ
וכן אנחנו מתבחינים בטלפון ויש מי שרואה אנשים אחרים שסתם חופרים אם זה עוזר לנו להשאר נקיים אזי אשרינו מה טוב חלקנו

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98787

• aristo
  • דירוג פלטיניום

צריך! מזל טוב על הנקיות!!!

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98793

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
טוב. סיפרתי לה שאני במצוקה נפשית ושהומלץ לי לשתף חבר קרוב, ולהשתתף בקבוצת תמיכה בטלפון.
לא יודע אם זה היה חכם, כי היא מאוד מבואסת עכשיו.
סוג של לא יודעת מה יותר גרוע. בעל בכיין וסמרטוט. או בעל עם בעיות נפשיות. בכל מקרה מבואסת עליי ולא מנסה לעזור או לעודד.

מצד שני, נראה לי שזו רק טעימה ממה שהייתי מקבל אם הייתי מספר את כל האמת.

אוי איזה מצב דרעק.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98795

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

לא קל.
אוהבים אותך אסיר יקר, שה' יזכה אותך לצאת לחופשי גם במרחב הזוגי בקרוב. אמן.

אז מה עושים בכזה מקרה?
מה עדיף שתדע הכל או בערך או כלום?
אין לי אפשרות לצערי לומר לך מה עליך לעשות, אנסה לשתף כמה נקודות שלמדתי בהחלמה, ומה קרה אצלי, אולי זה קצת יעזור או ירגיע את רוחך הסוערת.

1. כשאני מרגיש בפינה במילכוד שלא משנה מה אעשה תמיד התוצאה יכולה להיות מאד גרועה, אני מבין שקיבלתי עוד תזכורת מאבי האוהב, מזכיר לי בעדינות שהוא מנהל את העולם ולא אני. זה קשה לי, ולפעמים אפי' מאד, לשחרר באמת ולומר לו בסדר, שכחתי, אני איתך אני רוצה להתחבר אליך, לתכתיב שלך, אני מקבל על עצמי לנסות להשלים עם מה שיקרה לא משנה מה, אנא עזור לי להישאר שלוו בכל מצב, אינני יכול בלעדיך אבא יקר שלי, אני זקוק לעזרתך. אנא עזור לי עכשיו. רצונך ייעשה. אמן. "שיר למעלות ממעמקים" וכו' תפילת השלווה בנוסח זה או אחר, לשתף חבר או פה, ולשאוף אויר ולנסות לחשוב קצת יותר על תסריט חיובי. מניסיון אישי זה עוזר בסוף. גם אם הסוף לפעמים מתעכב כמה שעות/ימים..

2. כשכואב ושורף בפנים, ובא לי לברוח רחוק רחוק בעיקר מעצמי, אני מנסה לעצום עיניים ולומר לעצמי, מותר לי לחוש כאב, זה יעבור, זה יעבור, אני לא חייב לברוח. 
ולפעמים אני מצליח לא לברוח. לפעמים.
זה תהליך של שנים, אבל זה מחלחל בסוף, זה עוזר, לאורך זמן.

3. בקשר לדילמה מה ומתי לספר לאשה.
אני לא חיכיתי לספונסר ולתכנית, וחוויתי את הסיבה שבגללה אומרים לא לספר לאישה בלי הדרכה צמודה, ואחרי שנמצאים כבר בנקיות התחלתית, כשסיפרתי לאשתי, זה היה לפני שהייתי נקי או בתהליך של פיתרון, ובאמת תגובתה המוצדקת הייתה קשה, מאד אפי', אבל ניסיתי להיות כנה איתה, לומר בקצרה מה אני עושה, להסביר לה טיפה מה זה אומר התמכרות וההשפעה של זה על כח הרצון שלי, שאני באמת ובתמים מעוניין להפסיק עם זה לחלוטין ולכן אני מוכן לעשות X וכבר התחלתי לעשות Y וכו', להגיד לה שאני מבקש את סליחתה, ובאמת מעוניין לכפר ולהפסיק עם מעשיי, אני יודע שזה פוגע בה וזה מאד מכאיב לי גם, מאד, כי למרות הכל אני אוהב אותה, וזה חלק מהסיבה שבגללה אני מחפש פיתרון לבעייתי ומוכן לעשות מה שצריך בשביל זה.
זה לא מנע את התגובה הקשה שלה כלפיי בטווח הקצר, אבל נראה לי שהכנות שלי יחד עם המעשים שהראיתי לה שאני עושה וימשיך לעשות, וההסבר המוזר על טיבה של התמכרות והרצון העצמי שלי שהלך לי לאיבוד, עזרו לה להסכים לתת לי עוד צ'אנס לתקן באמת את עצמי. 

אני לא יודע מה אתה או כל אדם אחר עשה, ומה טיב היחסים עם אשתו, עד כמה הקשר הזוגי כרגע יציב או לא, וכו', ולכן אינני בא לומר שמה שעשיתי נכון או לא, רק רציתי לשתף אותך אח יקר בתהליך שעברתי, מאז שגיליתי לאשתי, היה פיצוץ לא קטן אבל בראיה של טווח רחוק זה רק שיפר את הקשר שלי איתה ועם החלמתי האישית. זה הוריד ממני מסכה מאד משמעותית בקשר הזוגי שלי והקשר בינינו השתפר לעין ערוך מאז.
אה והתקפות הכעסים והעצבים שאתה חווה זה סימן מאד משמעותי שאתה בתהליך ההחלמה. אשריך! זה קשה מאד מניסיון, אבל זה משתפר לאט לאט.

מתפלל בשבילך שאבינו האוהב ידריך אותך מה לעשות ואיך להתקדם הלאה בהחלמה שמחה ויציבה.
אוהב
'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98801

• aristo
  • דירוג פלטיניום

פנימה! אני אוהב את התגובות המפורטות שלך! 

אסיר,לימדונו חז"ל שלעולם יהא אדם רך כקנה ואל יהי קשה כארז. לפעמים צריך להתכופף קצת ולחכות שהסערה תעבור.. 

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98827

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
פנימה האהוב. איזו תגובה! איזה חיזוק!
תודה רבה מקרב לב. החכמתני. ריגשתני. חיזקתני.

האמת, שהמצב השתפר לשמחתי. אני מרגיש שהיא משתדלת יותר. שהיא מנסה להכיל ולהבין. אולי היא לא צריכה לדעת פרטים מלאים. אני כרגע במצוקה נפשית וזה הכל.

אתמול היה יום רגוע בהרבה. כל פעם שהתחשק לי להתפרץ, עצרתי לרגע ודיברתי בצורה רגועה. לקחתי את עצת הרמב"ן וזה עוזר.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98836

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מעולה
ברגע שהיא תקבל את התוצאה, כלומר בעל רגוע יותר וממילא חיים יותר נינוחים זה פחות יפריע לה. עם תוצאות קשה להתווכח

שיהיה לך עוד יום שפוי
רק להיום
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 2 חודשים על ידי אלי.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98837

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב גם לך אריסטו
תמיד שאני מעדכן אני רואה אותך מעלי וזה גורם לי נחת

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי צריך חבר.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98859

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
אשריכם ישראל. אשרי תבחר ותקרב ישכון חצריך.   לפני מי אתם מיטהרים ומי מטהר אתכם. יהי חלקי עמכם.

תגובה: אובדן שליטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98944

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אסיר.
תמשיך לשתף. 

בהצלחה

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: אובדן שליטה לפני 2 שנים, 11 חודשים #135984

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל אחד והאובדן שליטה שלו
אסירות תודה שאני עדיין לא נשוי....

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן