ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: כלים 1219 צפיות

כלים לפני 7 שנים, 7 חודשים #94509

• itay5115
  • חבר חדש

בכמה כלים רצוי להשתמש?מצד אני אני לא רוצה להשתמש רק בכלי אחד,מצד שני גם לא להעמיס על עצמי יותר מדי ולגרום לוויתור מוקדם.
לקחתי לעצמי "תפסיק", "גישה נכונה", "שמירת העיניים", "איימל חיזוק יומי", "מימוש עצמי", "מסע 90 יום" וגם אני רוצה לבדוק על הקבוצות הטלפוניות

לעתיד לבא מביאו הקב"ה ליצר הרע ושוחטו בפני הצדיקים ובפני הרשעים: צדיקים נדמה להם כהר גבוה, ורשעים נדמה להם כחוט השערה; הללו בוכין והללו בוכין: צדיקים בוכין ואומרים "היאך יכולנו לכבוש הר גבוה כזה", ורשעים בוכין ואומרים "היאך לא יכולנו לכבוש את חוט השערה הזה"

תגובה: כלים לפני 7 שנים, 7 חודשים #94519

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תיצור קשר טלפוני עם חברים זה הפעולה הכי חשובה מבחינתי, ההמשך אלוקים יכוון אותך הלאה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: כלים לפני 7 שנים, 7 חודשים #94521

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

מצטרף לחבר הקודם קשר טלפוני כנה ופתוח זה הדבר שהכי עוזר
ו...קבוצות

הכל במשורה.

תגובה: כלים לפני 7 שנים, 7 חודשים #94539

שלום חבר
אני לא רואה כזה קושי והעמסה בלקבל מייל כל יום, או להירשם לאתגר של 90 ימים שאני לא מאונן או מפרנן. אבל זה רק אני. אבל להתקשר לחבר, ולהגיע לקבוצה זה בהחלט מאמץ. אבל מצד שני זה הכי עוזר לכמעט כל המחלימים הוותיקים כאן.
אני לא יכול להישאר נקי ומפוקח עם כל הכלים אם אני לא מתקשר כל יום לפחות לשני חברים (לפעמים 10), והולך לקבוצה חיה לפחות פעם בשבוע (בדר"כ אני צריך יותר). כגודל הקושי, כך גודל ההצלחה.
אשמח לשלוח לך את המספר שלי. רק תישלח לי הודעה בפרטי אם אתה רוצה.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן