ברוכים הבאים, אורח

אוננות-פיזיולוגי או פסיכולוגי?אלול-היית בסרט הזה..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוננות-פיזיולוגי או פסיכולוגי?אלול-היית בסרט הזה.. 832 צפיות

אוננות-פיזיולוגי או פסיכולוגי?אלול-היית בסרט הזה.. לפני 7 שנים, 6 חודשים #93883

• לא אכנע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

שלום.
שבוע מאז שגיליתי את האתר...
וכן...7 ימים נקיים במסע ל-90... דבר לא פשוט בכלל...
אבל קשה לי קשה לי נורא...ולא..לא לפורנו..ממש לא חסר לי. זה תמיד סתם היה רק להנעים.
אצלי זה רק היה להגיש את הגלידה בגביע ולשים מעליו סוכריות וסירופ שוקולד..
אבל אוננות-זה סיפור אחר..לוחץ לי מרגיש כמו שצריך לשירותים היו פעמים אף שכאב באמת..
חוץ מהרגשה הזו שמלווה אותי כל יום כל הזמן .
ולפעמים יש חשק  מוגבר עוד יותר בגלל עצב שמחה שעמום עצבנות לחץ ותסכול...שרק מקשה אף יותר.
תמיד המקום ההוא מזכיר לי שהוא קיים כמו פצע כואב ברגל שדורכים עליו...
האם זה נורמלי?האם ככה היא ההרגשה?תמיד זה ככה ילחץ?צורך להוציא כמו צורך להשתין?כמו אדם שלא אכל יום שלם ומת מרעב?גם אחרי שבוע?
ועכשיו  למסע של ה-90 יום וחודש אלול -טוענים שככל שהזמן עובר ככה זה משפיע לטובה 
אז לפני הרבה שנים בימים שעוד חשבתי שאוכל להילחם בתופעה שחשבתי שזה תלוי בי שאני יכול לשלוט בעצמי..הקפדתי כל חודש אלול לא לגעת בעצמי ו..הצלחתי!!! אז הנה 30 יום תקופה לא מובטלת...
ואז רק הגיע מוצאי יו"כ רק פתחתי דף חדש התקנתי מכל הזוהמה נקי ללא חטא.
רק לפני דקות בודדות ננעלו השערים..ודף נקי וחלק נפתח..  וכבר....לכלכתי אותו...לא...לא הייתה לי שליטה
וזה היה היה כמו סיר לחץ שלוחצים על הכפתור לשחרר את האדים...
ועוד יותר עצוב זה קרה שנה אחר שנה....
האם יש תקווה?רוצה להאמין שכן...
בכל אופן אחרי שהגעתי לאתר החלטתי ש לא אכנע ואמשיך להילחם...

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 6 חודשים על ידי לא אכנע. סיבה: טעות כתיב

תגובה: אוננות-פיזיולוג או פסיכולוגי?אלול-היית בסרט הזה.. לפני 7 שנים, 6 חודשים #93885

עדיף שתכנע, עיין בפוסט - תנו לי חילושים.

תגובה: אוננות-פיזיולוגי או פסיכולוגי?אלול-היית בסרט הזה.. לפני 7 שנים, 6 חודשים #93979

שלום ותודה רבה על השיתוף.
הבעיה שיש לרובנו, ושאותה הצגת בצורה יפה כל-כך, היא שאין לנו אורח חיים שיטתי ומסודר בהתמודדות. לפעמים קל יותר ולפעמים פחות אבל אין הרגלי חשיבה והתנהגות שיסייעו באופן קבוע. השיתוף, הכתיבה, הקריאה והשימוש בכלים, מאפשרים להפוך את הרצון החזק לאורח חיים יומיומי שמשפיע גם על המחשבה וגם על המעשה. זה לא אומר שלא יהיו ניסיונות או נפילות, אך זה אומר שעלינו על דרך אחרת שתוביל גם בסופו של דבר אל היעד.
לגבי תחושת הצורך: זוהי תחושה טבעית לגמרי כאשר מפסיקים פעילות שגרמה לנו ל'רווח' מסוים. ממש כמו שמפסיקים לשתות קפה או קולה וכדו'. זה עניין פיזי לגמרי. זה בע"ה ילך ויעשה יותר קל ככל שתאמץ את הדרך החדשה.
בהצלחה!

תגובה: אוננות-פיזיולוגי או פסיכולוגי?אלול-היית בסרט הזה.. לפני 3 שנים, 2 חודשים #131760

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

לדעתי 'להילחם' - זה פשוט לא שייך היצר הזה, הוא הרבה יותר חזק, עם וותק, אני מדבר למי שנמכר אליו, מי שעדיין שזה אצלו בשליטה אשריו ואשרי חלקו...  

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן