ברוכים הבאים, אורח

שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה 997 צפיות

שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #93608

• guardureyes
  • רצף ניקיון נוכחי: 271 ימים
  • מנהל

כלי מבוסס על פוסט שכתב סוד הכניעה שיכול לסייע בהתמודדות עם שמירת העינים ברחוב, בפרסומות, במשרד ובכל מקום אחר.

אחד הדברים שנדפקו אצלי מההתחלה היה המבט על אישה - כל אישה. אצלי אישה לא היתה אף פעם בן אדם כמוני, היא היתה רק אובייקט מיני....

בסוף לא נותרה לי ברירה. ידעתי שאני חייב לנסות כל דרך אפשרית. הרגשתי התנגדות פנימית לעשות את זה, אבל עשיתי את זה בכל זאת והתפללתי עבור בחורה שלא יצאה מהראש שלי. אני לא יודע אם זה עזר לה - אבל לי זה בהחלט עזר.

התפילה עבורה הפכה אותה בראש שלי מאובייקט מיני לאדם בדיוק כמוני. ככל שהתפילה היתה מפורטת יותר, כך היא יצאה יותר מהעולם המיני ועברה (בראש שלי) לעולם האמיתי. מאז אני מתפלל עבורן הרבה, לא סתם תפילה כללית אלא תפילה מפורטת שבה אני מאחל להן את מה שאני רוצה עבורי. זה קשה לי, כאדם תחרותי שסובל מפגם אופי של קנאה, לאחל לאישה אחרת שיהיה לה טוב, שיהיה לה אהבה בחיים, שתאהב את בעלה ושהוא יאהב אותה וכן הלאה, אבל התפילה הזאת משחררת אותי.

זה לא שההתמודדות פסקה, אבל רק להיום זה עובד עבורי. רק להיום יש לי משקפיים שדרכם אני יכול לראות אפילו את הבחורות בשלטי הפרסומות כבני אדם.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי guardureyes.

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #94388

• לא אכנע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

אהבתי אני אנסה זאת. נשמע רעיון טוב....
אם כי ששיש בעיה שאז אני ירגיש שהיא אמנם לא אובייקט מיני אבל שאני יאהב אותה וארצה בקרבתה שאכפת לי ממנה..שזה בעצם יהפוך לקשר רגשי...וזה לא דבר שאני רוצה.
במיוחד עם זה מישהי שרואים כל יום למשל באוטובוס וכדו'

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #94397

איזה רעיון נפלא
הרי אדם בצלם אלוהים נברא.. 
תודה  

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #94442

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מניסיון, עובד מצויין!

הייתי תמיד בטוח שזה חלק מהשיטה, לא ידעתי שזה פטנט של סוד. המניות שלו רק עולות אצלי...

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #94453

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

אני מסתכן בירידות שערים חדות בבורסה, אבל חייב לציין שזה לא רעיון שלי. הרעיון מופיע בסוף הספר הלבן, ולמרות שקראתי אותו, בהתחלה היה לי מאוד קשה איתו, אבל מצד שני מאז שהתחלתי להשתמש בו הוא עובד מצוין.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #94459

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

שאלה: לדעתכם זה מתאים לכל אחד? כי הרעיון נשמע לי יפה, אבל אני מפחד מזה פחד מוות. אני מרגיש שבמצב שלי, להתפלל על מושא התאווה זו נפילה מובטחת. יכול להיות שכן צריך קצת לב יותר טהור בשביל הכלי הזה?

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 7 שנים, 7 חודשים #94476

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

לדעתי לא מתאים לכל אחד, ובוודאי לא במנותק מארגז הכלים השלם של תכנית 12 הצעדים.

זה מזכיר לי שפעם קראתי על איזו שיטת תזונה שהתיימרה לרפא מחלות, בשם "קינגסטון קליניק". אחד הסלוגנים של התכנית הזו היה "לא לבלוע מים" ו"לבלוע רק מים". כלומר, לשתות כמויות קטנות מאוד של מים מצד אחד, ומצד שני ללעוס היטב את כל המזון שאוכלים עד שהוא הופך להיות בעל מרקם מימי.

בתחילת הפרק העוסק בעקרון הזה הייתה אזהרה חמורה (מלבד האזהרות הרגילות של כל השיטות הטבעיות למיניהן שנועדו לבטח את עצמן משפטית, האומרות שאין לראות בדברים משום המלצה על טיפול ושיש להיוועץ ברופא וכדו'). תוכן האזהרה היה שרק מי שהולך עם השיטה במלואה יכול להרשות לעצמו לשתות בכמויות כאלה קטנות (אני לא זוכר כמה מים שתו שם, אבל נראה לי שכמה כוסות בשבוע או אפילו שנה...). אי אפשר לנתק את העיקרון של מיעוט בשתיית מים מהמכלול השלם של השיטה ולדבוק רק בו.

כמכור, יש לי נטייה לקחת מרכיב אחד שנוח לי ממכלול שלם ולזנוח את השאר, וזה הרסני מאוד. כתבתי פעם במבט מעמיק על העניין הזה כאן (בהודעה שאליה מפנה הקישור וגם בהודעה שאחריה).

גם לי היה קשה מאוד בהתחלה עם הכלי הזה. הרגשתי שהוא קושר חזק ביני לבין האשה שעליה אני מתפלל, אבל עברתי תהליך שבסופו זה ממש עובד לי. הרחבתי קצת על החוויה האישית שלי בעניין, ובכלל על העיקרון הזה, בפוסט "מברך הנשים" .

אז למעיישה: שאל את הספונסר שלך (מדריך בתכנית הצעדים), ואם אין לך אחד כזה - לדעתי אי אפשר לנתק את הכלי הזה מההקשר הרחב שלו, מהמכלול שהוא מהווה חלק ממנו.

ואחרי הכל: זו רק דעתי. אז אם זה עובד לך - תיקח, ואם זה מזיק לך - תברח.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: שמירת עינים - תפילה על מושא התאווה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123996

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

חחח כן חזק..
אכן כלי חזק שהוכיח את עצמו לא פעם..

הקושי הוא (והיום אני שם לב לזה) לברך גם כשלא בא לך לברך.. לברך גם כשאתה במצברוח של לקיחה של לגימות של ללגום אותה מכף רגל ועד ראש לצלם לקחת לחטוף...
בקריזים האלה לעצור ולברך אותה מהלב זה משימה לא פשוטה..

בינתיים הכלי הזה עוזר לי כשאני במצב טוב, לא ליפול למצב לא טוב.

אבל כשאני במצב לא טוב (כמו היום למשל..) אני פשוט לא מצליח להשתמש בו

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן