ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: יום חדש 1362 צפיות

תגובה: יום חדש לפני 1 שנה, 9 חודשים #142948

יתגבר!
כל הכבוד!
כל הכבוד על זה שאתה מצליח להתגבר על ידי....... ויתור!!!!!
איזה פרדוקס.
האמת שעזרת לי מאוד, אני כבר תקופה ארוכה מתמודד הרבה עם שאלת ההתגברות על התאווה על ידי כניעה ולא מלחמה, לצערי בתקופה האחרונה אני ממש לא בתקופה טובה, חידדת לי מאוד את השגיאה שיש במוח שלי כאילו אני יכול שוב ושוב להילחם עם התאווה ואם זה לא עובד אז אני ילחם על ידי שאגיד לעצמי שאני מוותר.... במלחמה הזאת וודאי אצליח....
זה פרדוקס, וישאר פרדוקס. 
הכנות היא שלי בלבד, בתוך תוכי בשעת אמת, האם אני מוכן  לוותר, לוותר על תענוג שהורגלתי אליו בגלל שכבר שבעתי תסכולים רבים בגללו ושום דבר בחיים שלי לא מצליח איתו.
אם אני מוכן לוותר באמת, הדבר הבא הוא רק שאלה טכנית איך לצאת מהאובססיה, וב"ה שיש לי היום אפשרות לדבר עם חברים, לסגור מעגל, לעשות משהו של כניעה - עשייה לא מחשבה.
ובכנות - אני לא יודע האם אני מוכן באמת לוותר.
מתפלל לאלוקים בכנות, שייתן בי את הנכונות הזו, כל השאר יגיע מאליו, אין לי ספק בזה. הנס הזה קורה כל יום לאלפי אנשים שאלוקים משאיר אותם נקי עוד יום ועוד יום.
מאחל לך בכנות שתמיד יהיה לך את הכח לוותר ושתחווה חיבור חזק לאלוקים שיהיה לך טוב תמיד.
אבי

תגובה: יום חדש לפני 1 שנה, 9 חודשים #142957

שלום חברים גיבורים!
ב"ה מודה לא-ל עליון (אפילו על ההודאה צריך להודות!) על עוד יום נקי ושפוי. מודה על אישה אוהבת ותומכת, על בריאות רוגע ושמחה!
מתפלל לעוד יום אחד לוותר על ההתמכרות הרעה הזו. רק להיום.
אבי חזק היקר! תודה רבה לך! מחזק אותי מאוד מאוד!

תגובה: יום חדש לפני 1 שנה, 9 חודשים #143036

שלום לחברים הקדושים!
מודה לאל עליון על ימים טובים, אינטנסיביים ושפויים. לא מכוחי. בחסד גדול קיבלתי את המתנה הזו. כבר 25 ימים רצופים שבהם אני מוותר על התאווה הזו מחסד ה' עליי.
תודה רבה לך ה' יתברך!
מתפלל ומייחל לעוד יום נקי ושפוי רק למחר בעזרתו יתברך!

תגובה: יום חדש לפני 1 שנה, 9 חודשים #143037

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד 25 ימים של התגברות וויתור, ונקיון. ה' יעזור הלאה.
תמשיך להצליח, ותצליח להמשיך. 

תגובה: יום חדש לפני 1 שנה, 9 חודשים #143067

שלום חברים צדיקים קדושים וטהורים!!
נס גלוי. כבר 27 ימים רצופים נס, יום אחרי יום. הקב"ה נותן לי כוחות פשוט לוותר על כל הדבר הזה, על התאווה הזו, על הכיף שבזה, על הרעל שבזה, על הניחום שזה מביא מכל כישלונותיי, על השקר שבניחום הזה. על הכל פשוט מוותר ומעדיף לחיות חיים בריאים, שלמים, שפויים, אמיתיים יותר. עם כישלונות, והצלחות אמיתיים, ועם מורכבות.
תודה ה' יתברך על כל החסד שבימים הללו, על כל הברכה והאהבה שאתה משפיע עלינו!
מתפלל לעוד יום אחד. לעבור עוד יום. רק להיום ממש!! רק להיום, בשפיות ונקיות, לי בתוך שאר חולי הפורנו בישראל.
אלי היקר, תודה רבה על החיזוק! אתה עוזר לי ממש!!

תגובה: יום חדש לפני 1 שנה, 9 חודשים #143068

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

כל הכבוד 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן