ברוכים הבאים, אורח

רק תפילה אשא
(0 צופה) 

נושא: רק תפילה אשא 6415 צפיות

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 11 חודשים #136362

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס''ד 

ב''ה יום 112 לנקיות. חסדי ה'. 

אין אירועים מיוחדים. שמח לראות איך למרות שבהרבה מובנים המצב לא משהו בלשון המעטה, בגופניות, ברוחניות וכו' בניגוד לעבר התאווה לא מרימה ראש, נכון לעכשיו, והבריחה אליה לא מהווה אופציה. להיום ומכוחו ודאי. תודה. 

'בת שלום 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 11 חודשים #136366

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

כיף לך..
שבת שלום... 
מאחלים, הצלחה בהמשך הדרך.. 
שקוד על המשמר.. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 11 חודשים #136373

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אחי,
על 112 ימי נקיות,
כל הכבוד,
לא משנה מה יהיה הלאה,
הימים האלה קיימים לך לנצח.
אוהבים.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 11 חודשים #136377

כיף לשמוע אח יקר:)
בהצלחה רבה בע"ה!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #136552

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

"...כִּי גָבַר עָלֵינוּ, חַסְדּוֹ; וֶאֱמֶת-ה' לְעוֹלָם; הַלְלוּ-יָהּ."  תהילים קי"ז

קי"ז ימי נקיות ופיכחון. בחסדו הגדול.
חסדו גבר עלי.
אני לעצמי לא יכולתי לדמיין את הנקיות הזו.
אני לעצמי לא יכול.
אני לעצמי חסר אונים.
בחסד גמור הוא שגבר עלי, וכאילו בעל-כורחי הוביל אותי לכאן.
ואמת ה' לעולם.
אמת ה' עומדת יום ויום וממתינה לנו שנוכל לקבל אותה.
שנוכל לעמוד בה. 
שנאפשר לחסד לגבור עלינו ולהיפתח לטוב הממתין לנו.
הטוב שאנחנו בעיני הבשר ומתוך הקשיים והנפילות מתקשים להאמין ששייך לנו ושאנו קשורים אליו.
אמת וחסד. באמת אנחנו בחסד.
חיים בחסד ונקיים בחסד וזכאים לחסד.
וחסדו הטוב צריך לגבור עלינו כדי שנווכח בכך. 
הללוי-ה.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #136557

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמה זה חשוב להודות על כל רגע ורגע... ולהעריך את הטוב שה' נותן לנו..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #136560

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

פשש חזק שהלכת למזמור וזיקקת מתוכו את מה שמתאים עבורך נכון לעכשיו! (מה שציטטת זה תמיד נכון)
מגלה לך שהצצתי על מזמור קי"ח וגם שם יש לא מעט חומר חשוב ונכון!

מעריך אותך מאוד, אתה קולט שאתה פה ואתה חי ומשתף למרות ואף על פי כל מה שעברת בחייך? הנה אתה פה קורא שורות מאדם מהצד השני של המסך שלעולם לא ראית. אולי. והנה אנחנו פה מדברים על סודות עמוקים שלעולם כנראה לא היית ככה משתף בעולם החיצוני.
זכינו.

כיף להיות ביחד. טוב שאתה ואנחנו וכולם פה.

אוהבים

חשבון נפש - סיכום תקופה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136773

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

שלום לכולם,
מתנצל מראש על האריכות.
בימים האחרונים מצאתי בתוכי צורך להתבונן ולסכם את התקופה האחרונה. להבין מה עבר עלי מבחינת הנקיות, מול מה אני מתמודד, מהם הנקודות שעולות כקושי עם או בלי קשר לתאווה, ולנסות להבין מהסיכום לאן נכון ללכת הלאה. ואיך. 

קודם כל סיכום כמותי:
ב"ה - נקיות של 122 ימים. מעל ומעבר למה שחשבתי שאפשרי. מודה על כל יום. 
פירוט:
נקי מאוננות
נקי מצפיה וגלישה בפורנו
נקי מחיפוש תכנים של תאווה מפורשת
נקי מהתבוננות של תאווה בנשים במדיה כלומר סדרות או סרטים
נקי מהתבוננות של תאווה בנשים במציאות
נקי מפנטזיות מכוונות

מה שחשוב לי להדגיש שכל זה לא מכוחי ולא כמליצה. כאילו התאווה יצאה לחופשה. לכל אורך התקופה הזו, יותר משליש שנה, לא הייתה לי התמודדות רצינית, ולא עברו עלי גלים משמעותיים. המצבים שאני מכיר מהעבר בהם אני חסר אונים לחלוטין ומובל לתוך הסיטואציה של התאווה ורק לאחר מעשה בעצם מכיר בכך שלא שלטתי בעצמי ובמעשי, לא התרחשו. היו מצבים בהם נקלעתי לאפשרות לראות משהו, והסטתי את המבט, אבל זה לא היה מתוך מאבק אלא מן אינסטינקט, היו מצבים שגלשתי באתר חדשות והייתה כותרת עם תמונה לכתבה לא צנועה בעליל, ודפדפתי במהירות את הדף למעלה חזרה, בלי להתלבט הרבה ובלי מלחמה פנימית. 

יש לציין שבמהלך התקופה עשיתי סינון למכשיר הנייד, לא כי היה לי מאבק שם אלא כי ראיתי צורך להקריב קורבן בשביל הנקיות, להראות לעצמי שזה באמת חשוב לי, וגם רציתי לשים מעקה, אבל זה בהחלט רק סמלי. יש לי גישה כל הזמן למכשירים לא מסוננים. בבית ובעבודה. למעשה כעת אני כותב במחשב לבד במשרד ויש לי גישה לרשת ללא סינון כל הזמן. כלומר בפועל הנגישות לפורנו ולתכנים מיניים נשארה קיימת באופן מלא כמעט וכל הזמן. ולמרות זאת, בחסדו, לא עברה לי בראש המחשבה, "יאללה בוא נחפש זה וזה או בוא נכנס לזה וזה", ואני מכיר וראיתי ויודע בדיוק איפה נמצא כל דבר. 

מצד שני, בתחילת התקופה הייתה התעוררות גדולה מאוד בכל מישורי התפקוד. רוחנית, הייתי מחובר, תפילות במניין, לימוד קבוע, נתינה גדולה בבית, הקפדה על כושר גופני, ואפשר לומר שבכל המישורים חלה ירידה בתפקוד אבל הנקיות נשארה. הנקיות הפכה להיות הדבר היציב. פעם היא הייתה מפילה אותי מכל קבלה או ניסיון לתפקוד טוב רוחנית או פיזית, הייתי מצליח עד שהייתי נופל לתאווה, הפעם יש ירידה בכל שאר מישורי התפקוד חוץ מהתאווה. זה ודאי מצב חיובי באופן יחסי. נקודת השפל הרבה פחות נמוכה ויותר קל לי לעלות חזרה. גם אם פיספסתי תפילה במניין בבוקר, יותר קל לי להקפיד להניח לפחות תפילין אחר הצהריים, מאשר במצבים בהם לא הייתי מתפלל בגלל התאווה ואז גם הייתי תמיד במין "ברוגז עם ה'" כמה ימים וגם לא מניח תפילין. כעת קיימת מן יציבות פנימית, נקודה שנשארת טהורה ולא פגומה, ממנה אני תמיד יוצא חזרה גם לאחר תקופת שפל.

אני תוהה לגבי ההמשך. אני מאוד רוצה להצליח לתפוס את עצמי בעוד תחומים. לחזור לכושר, להצליח לקום בשעות שאני קובע לעצמי, להצליח לייחד יותר זמן ללימוד באופן יומי ופסגת השאיפות לנהל את הזמן שלי יותר נכון מול הטלפון. אני יודע שכל הנקודות האלה קשורות לפגמי אופי ושהביטוי לפגמים האלה והפיתרון להם היה בריחה לפני התקופה הזו לתאווה וכעת, לא מכוחי, שוב, ורק להיום, מחר זה יכול להשתנות, התאווה לא מהווה להם פיתרון. ואני עומד מולם ללא השימוש בתאווה ועדיין מחפש את הדרך להתמודד נכון. ואני יודע שעבודה על צעדים יכולה לעשות את העבודה הפנימית הנצרכת, או אולי טיפול. אני לא רוצה להישאר במצב שאני רק מתמודד מול שמירה על נקיות ללא התקדמות נפשית ורוחנית. כי בסוף גם זה יפול. מתנת החינם שניתנת לי כמו המן לבני-ישראל במדבר, כל יום כבר 122 ימים, לא תמיד תתפוס אם אני לא אתעלה ואתקדם. מצד שני זו באמת המחשה לרק מכוחו. כי אני באמת לא מרגיש שיש לי מה להתגאות בנקיות הזו. אני קורא כאן כל יום על התמודדויות קשוחות מאוד שאנשים עוברים ומצליחים ונופלים וקמים ואני בסוג של טייס אוטומטי. בינתיים. אבל חובה עלי לנצל את העמדה הזו שהגעתי אליה. כי כבר עשרים שנים שאני לא יודע מה זה להיות נקי למשך תקופה כל-כך ארוכה.
זו תמונת המצב שלי נכון לעכשיו. חייב גם לציין שברור לי שלנוכחות ולשיתוף פה בפורום יש הרבה תרומה למצב. זה ודאי משתנה משמעותי מאוד במשוואה שהתווסף לטובת הנקיות. ועדיין גם עם נוכחות בפורום עלולים להיקלע למלחמות ואף ליפול ח"ו.  

אשמח לתובנות ורעיונות מניסיונכם. תודה. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #136779

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי היקר

קודם חייב לומר שמקבל ממך המון כוחות.
לגבי דבריך, נשמע לי שיש פה איזה שהיא עלית מדרגה.
ה'טייס האוטומאטי' שדיברת עליו - אני לא כל כך בטוח שזה מקרי.
שלא ישמע מדברי שאתה צריך להוריד רגל מהדריכות אבל יתכן
שצריך להתייחס לתקופה הזו כעלית מדרגה.
אני אומר את זה לאפוקי מיצר הרע שיכול לבוא ולהגיד שכל זה היה אקראי
שחלילה לא תעריך את הנקיות. ולמרות שבזמן הזה אתה יוצר חיץ הולך וגדל בינך
לבין התאווה - אותו יצר הרע ישתמש בהקטנת הנקיות כדי לעקוף את הפער הזה.

כל זה כמובן כנקודה למחשבה - אתה המחנך של עצמך. אתה מכיר את עצמך אם זה
שייך למדרגתך.
נראה לי שיש מצבים שאם אדם לא מעריך את המדרגה שלו הוא נשאר קצת תקוע במדרגה הקודמת ותלוי בה. היא מצמצמת אותו.
מעין חוסר הערכה נכונה של המצב המחודש.

כמו שאמרת, מחזק את הרצון להוסיף חיים. עבורי זאת המלחמה האמיתית מול היצר.
עכשיו כשהארץ שקטה ממלחמות - אפשר וצריך לבנות. לבנות את הבית פנימה. להוסיף בו קומה. לא רק כדי שיקשה על היצר להיכנס(סור מרע) - אלא גם ובעיקר מתוך רצון גדול ואידיאלי להופיע חיים(עשה טוב). לבנות בית מקדש אם תרצה.
לבנות עולם שלם חדש של שאיפות חיים ואהבתם. כל מקום שהתאווה מילאה - יתפוס את מקומו בנין משמעותי של משמעות וערך.

בע"ה מתפלל להצלחתך, שתבין מה ד' מדבר אליך דרך המציאות הזאת
ומתוך כך תפעל נכון כדי להתקדם קדימה.
שואב ממך הרבה כוחות והשראה
והרבה שמחה
לילה טוב בהצלחה רבה

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #136999

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס''ד 

ב''ה נקי מכוחו 128 ימים.
מודה לה' על כל יום של נקיות.
לאחר שהתחלתי קצת לשכוח שאני חסר אונים מול התאווה ושברגע שהיא באה אני חשוף ולא מסוגל להתמודד לבד, רבש''ע, אבא אוהב, דאג לשלוח לי שתי תזכורות עדינות, יותר לטיפות של תאווה כדי להיזכר בתחושה, וככה בטפיחת יד אבהית הזכיר לי שני דברים:
א. לבד אני לא יכול. כלום.
ב. וזה יותר חשוב, שאני באמת לא לבד.
ב''ה. תודה
אני ה' רופאך. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #137049

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

ב"ה נקי מכוחו ק"ל ימים. מודה על כל יום של נקיות, מפוכחות וצלילות הדעת. 

שם לב חזק מאוד לחוסר יכולת שלי לקבל את עצמי. לא מצליח לחוש הערכה, חיבה ואהבה כלפיי. נמצא כל הזמן בתחושת חוסר, שם לב רק לנקודות הקושי, לפחדים, לכישלונות, לחוסר התפקוד, לא קרוב אפילו ליכולת ליצור תמונה מאוזנת ואמיתית של עצמי מול הנקודות הטובות, מול ההצלחות, מול הדברים החיוביים שאני עושה ושאני פועל. וזה לא קשור למה יאמרו לי, לחוויות הצלחה, זה ממש הפרעה בקשר למציאות. לאחרונה מצליח להרגיש איך זה מנהל אותי ברמות הכי עמוקות וראשוניות, החל בעמידה שלי מול עצמי, רבש"ע, משפחתי, מקום העבודה שלי. ממש חסר אונים מול זה. מתפלל ומוסר את זה. לא יכול לשנות את זה לבד. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #137320

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

"לא אמות כי אחיה ואספר מעשי י-ה"

חי ונקי בחסדו הגדול 139 ימים. 

מלא בהודיה לה' הטוב על הנקיות הזו וההחלמה הזו שלגמרי "קרתה" לי. רק להיום נוכח בוודאות בהשגחה מלאה עלי. בחסד עצום וגמור. לא מכוחי, לא משכלי, לא בכוח רצון ולא בחוזק יד, כל אלה כבר מזמן היו כלים ונגמרים.

כל מה שהתחלתי בהתלהבות גדולה לפני 139 ימים, תפילות וכושר ומוטיבציה ותובנות והארות והברקות, הכל חלף. זיכרון רחוק. אני פה. אני אני. לא הלכתי לשום מקום ואף אחד לא החליף אותי. אני פה מלא חוסרים, מלא פגמים, מלא פחדים ומלא טינות, אבל מוקף באהבת ה'. הוא שומר אותי היום. גם היום. באהבתו אותי, נקי. ונקי אני יכול לעמוד מולי. ולדעת שנתונה לי הרשות ופתוחה לי הדרך, לעלות, להיטהר עוד, לחיות עוד, לקבל עוד ולהתאמץ עוד. וגם אם אפול, זה לא המעוז האחרון, זה רק עוד שלב בדרך, עוד העמקה ועוד תובנה. שמח מאוד מאוד בנקיות. ומנסה לשמוח גם בי. ב"ה.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #137323

תודה על השרשור היפה . העמוק . המחכים . ומלמד. 
אני  היום עברתי על חלק מההודעות שלך - שמחתי לפגוש לי חבר בפורום  
ואני מתחבר מאד למחשבות , וההתלבטיות שלך 
ומעריך את הדרך וההישגים שלך 
אני עוד חבר חדש פה " ברוך ה' אני כבר 50 ימים בנקיות" 
אבל אתה עומד לי כמגדלור 
אקווה להגיע בעזר"ה ל - 139 והלאה 
בהצלחה 
ידידך עוז 
"מאמין בישועה" 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #137332

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס''ד 

תודה רבה מאמין, חבר יקר,

"כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן..."
מס' ימי הנקיות שאני להיום בו, בחסדי ה', הוא מכוח החברים מכוח הפורום, מכוח השיתוף ומכוח כל הודעה שקראתי, ושכתבתי ושהגבתי ושהגיבו לי, בכללי ובפרטי. רק יחד אפשר. 

ובכלל בהתחלה היה לי קשה לראות חברים עם מס' ימי נקיות תלת-ספרתי או אפילו יותר, משתי סיבות:
א. לא האמנתי שאוכל להגיע לזה.
ב. אמרתי לעצמי, אם הם בנקיות כל כך הרבה זמן, מעבר למה שאני יכול לדמיין, מה הם עדיין עושים פה, בבית חולים הזה? אין יציאה?

הבנתי בינתיים:
א. ב''ה אפשר. יום. ואחר כך עוד יום. כל יום רק להיום. מכוחו.
ב. פה נמצאים המבריאים. כל מי שפה רוצה להחלים ולכן הוא בהחלמה. ואולי מתישהו לא צריך את זה יותר. לא יודע. כרגע, לי זה עוזר ומחלים.

תודה ובהצלחה!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 10 חודשים #137361

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מדהים אחי.
תודה על דבריך הנפלאים.
אין לי מילה להוסיף.

אולי רק תפילה שאזכה ללמוד מדרכך יותר ויותר ולזכות לחזק ולהתחזק איתך
אולי משהו מהמבט שלך, הפשטות שלך, הישרות שלך ידבקו גם בי.

שבת שלום!

זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן