ברוכים הבאים, אורח

רק תפילה אשא
(0 צופה) 

נושא: רק תפילה אשא 6360 צפיות

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 1 חודש #141357

מזל טוב!!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים, 1 חודש #141369

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

מזל טוב

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים #141629

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

לא מכוחי בחסדי ה' נקי רק להיום 111 ימים. 
היום כשאני כותב "לא מכוחי" ו "בחסדי ה" זה בהפנמה גמורה ומדם ליבי. 
אני מנסה להתאושש מ 24 שעות של חוסר שפיות קיצוני (אפילו במונחים של טרום-החלמה) ושימוש ממושך בתאווה. הייתי בניתוק והתעלמות מחברים וממקלות הצלה שנזרקו אלי במהלך היום.. רק לא נפלתי באוננות. אין לי מושג איך. לפי כל תסריט סביר הייתי אמור ליפול לאוננות לפחות כמה פעמים ביממה האחרונה.

זה התחיל משוטטות אקראית ברשת ביום ראשון בערב, המשיך בסרטונים ביוטיוב תוך כדי חיפוש ואיתור תאווה במס' סרטונים, לא שיתפתי, לא פתחתי מעגלים, הייתי בניתוק, איכשהו ויתרתי והלכתי לישון. מאוד נסער, מאוד מעורר אבל הצלחתי להירדם.
אתמול קמתי חולה, ההגדרה של חולה היא מעניינת. לא בטוח שהיא רק רפואית... נשארתי במיטה. שוב, אני יודע שזה מסוכן לי מאוד, בטח לאור מה שקרה בליל אמש, שוב לא שיתפתי, לא התקשרתי וגם לא עניתי לשיחות. 
עכשיו פה רק מתחיל הטירוף, מכאן חוסר השפיות לובש צורה של צפייה רצופה בסרטים החל מ 11:00 בבוקר אתמול ועד 02:30 לפנות בוקר (היום (!)) לפחות 7-8 סרטים באורך מלא שאני מלעיט את עצמי בבולמוס מטורף, רובם קשורים איכשהו לתאווה ומכילים מינונים משתנים של תאווה ברמות חומרה שונות.
תוך כדי חברים מתקשרים- אני מסנן, יש לי המון זמן לוותר ולשתף- אני ממשיך לדהור, רק אל תפריעו לי, אני בשלי, אולי אחר כך אני אשתף...
היו גם המון הזדמנויות וסיבות ללכת עד הסוף וליפול ולאונן, כמה פעמים, היו עוד גבולות שיכולתי לחצות בקלות, יכולתי לחפש עירום פשוט, יכולתי להכנס לפורנו, שום דבר לא מנע ממני לעשות את זה לאורך כל השעות הארוכות האלה. איכשהו, אני לא יודע איך זה לא קרה.
בפשטות, רציתי לבלוע סרטים, רציתי שיהיה בהם תאווה, לא רציתי ליפול. 
ובכל זאת כל כך הרבה שעות של עוררות, היו כמה פעמים שכמעט גמרתי גם בלי לנגוע בעצמי, איכשהו זה לא קרה.
נפלתי מותש על המיטה לפנות בוקר, בעוררות גבוהה מאוד, מודע לחלוטין שהמוח שלי מופגז ומופצץ בתאווה, בעיניים עצומות יש לי הבזקים וקצרים של קטעי סרטונים, אני יודע שכל מגע הכי קטן, או אפילו התרכזות במה שהמוח שלי משדר לי, יכול להביא אותי לגמירה, ואני פשוט מתחנן להצליח להירדם בלי ליפול לפני. 
בחסד גמור שאני לגמרי לא ראוי לו, נרדמתי, התעוררתי מס' שעות לאחר מכן, כשאני נקי מפליטת זרע (אפילו מקרי) ומלוכלך לגמרי מתחושת השימוש וחוסר השפיות. 

פתחתי את היום בתפילה והודאה בחוסר אונים ואס"ת על כך שקמתי נקי המשכתי לשיתופים עם חברים ועם הספונסר, מודע לזה שאני במצב רגיש ומועד לפורענות. אס"ת שלא אוננתי, אבל מודע לחלוטין לזה שנפלתי והשתמשתי (לא מאפס עפ"י הנחיית הספונסר).

מפנים שאני חסר אונים לחלוטין. שאיבדתי שפיות בצורה קיצונית לפי כל מדד. מפנים שאני עדיין לא מפנים שאני חייב עזרה, שאני חייב לשתף או לפחות לענות כשמתקשרים אלי במצב הזה. 

מקבל את עצמי. מקבל את זה שאני מכור. אני מקבל את עצמי. כתבתי את זה שוב להיות בטוח שזה נכון. 

מודע לזה שהיכולת לשתף לאחר מכן ולחוות רק קבלה, הבנה, הזדהות ואהבה מהספונסר ומהחברים זו מתנה מדהימה שלפני ההחלמה הייתה בגדר דימיון פרוע. 

מתפלל לסיים את היום הזה נקי. להגיע לקבוצה שלי היום. להצליח לשתף. להשתקם. ולהמשיך ולצעוד קדימה. 
אוהב אתכם. תודה. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים #141631

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
תודה על השיתוף הכנה הזה! 

כנראה שאלוקים רוצה שנלמד לפעמים יותר "בעיון" את סוגיית 'הצעד הראשון' 

אוהבים אותך מאוד ואני שמח כל כך כל פעם שאנחנו מדברים!!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים #141634

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מזדהה מאוד עם המקום הזה. הייתי בו המון שנים. רק אחרי התוכנית "למדתי" להשתמש בלי לאונן. זה ממש להיות משומש רק בלי ה"מכה בפטיש".

אל תקרי פטיש אלא fetish. סתם...

זה גם מקום כואב מאוד. לא יודע אם כמו השימוש של פעם, אבל עדיין כואב ומנתק ממש. מתפלל בשבילך ובשביל כולנו למצוא את הדרך החוצה משם, ופנימה אל תוך העצמי האמיתי שלנו, כל יום רק להיום! אמן. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 2 שנים #141642

מצטרף לדברי טהרני ומשתוקק. וואו, אחי - עברת גהינום. זה משעשע במובן מסוים, כי אתה כמעט ולא אשם, ברובד כזה או אחר, אם זה בא ככה, אחרי כ"כ הרבה ימים - זה לא יכול להיות אתה. 
אני, ומן הסתם גם כל האחרים, מכירים את התחושה. גהינום עלי אדמות, ואז יש פחד - מה הלאה? מה הגוף שלי הולך לעשות? אני הולך לאבד את זה? את הכל? (לא, זה לא לאבד, זה סך רציני שאין בו שום רובד של לאבד אותו. אלו ימים אמיתיים והם לעולם אבל לעולם לא נאבדים).
אני כל כך מכיר ומזדהה שאני לא יודע איך לתאר את מה שאני מרגיש, אבל אני מרגיש צורך אמיתי לכתוב. צמרמורת. גם אם לא מאפסים - חייבים להתאפס, במובן מסוים זה מה שכבר כתבת לעצמך. אין מצב שלא עונים. 
בהצלחה!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 1 שנה, 11 חודשים #142103

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

לצערי נפלתי. לאחר 144 ימי נקיות. נפלתי פעמיים, אתמול בלילה והבוקר. גם צפיה וגם אונ'. 
מנסה להזכיר לעצמי שעברתי ב"ה תקופות ארוכות של נקיות, התקדמות בהחלמה, קבוצה קבועה, שיתופים וכתיבה יומית. התקדמות גם במישורים אחרים בחיים בע"ה. התרשלתי בהתקדמות בקריאה בספרות ובצעדים וכמובן הפסקתי כמעט לגמרי לשתף בפורום. מתפלל להתרומם מפה, לקום ולהמשיך לצעוד. פשוט כי אין ברירה. חייב לעבור את היום הזה נקי. בע"ה. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 1 שנה, 11 חודשים #142107

כל הכבוד על ההתמדה והעקשנות גם לאחר הנפילה.
אני עם 172 יום ומפחד שהיום אפול..יש לי את כל התנאים..וכשאני נופל לצערי אני די מאבד את זה..

תגובה: רק תפילה אשא לפני 1 שנה, 11 חודשים #142108

• משתמש1
  • דירוג זהב

יישר כוח שאתה משתף את הנפילה.
מצער לקרוא שנפלת לאחר תקופת נקיות שכזו.
אתה יודע להצביע מה הייתה הסיבה לכך?

תגובה: רק תפילה אשא לפני 1 שנה, 11 חודשים #142110

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

תודה רבה חולם כמו יוסף ומשתמש1 על התגובות והחיזוקים. 
לשאלתך:
לצערי, היו לי מס' מעידות/נפילות לצפיות ללא אונ' בשבועות האחרונים. ויכול להיות שאיזה קול בראש אמר לי שזו נורמה שאפשר "לחיות איתה". מה שהתברר כלא נכון מסתבר...
אתמול זה היה שילוב של לחץ משינוי מאוד משמעותי שאני חושב לעשות מול מקום העבודה שלי וזה מעורר בי הרבה חששות ופחדים. ואחר כך כאב ראש חזק שהפיל אותי למיטה ומשם לצפייה ממושכת ביוטיוב והגעה לסירטונים גבוליים מבחינת תאווה שהידרדרו אחר כך לחיפוש תאווה מפורשת. 
למרות שיתוף עם חבר בזמן אמת לא היה לי כוח ורצון לוותר על זה. למפרע אני מבין ששיתוף פתיחת מעגלים עם חברים בזמן מוקדם יותר, בתחילת הגל, היה אולי יכול לעזור. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 1 שנה, 11 חודשים #142111

• משתמש1
  • דירוג זהב

התייעצת עם מישהו לגבי החששות מהשינוי במקום העבודה?
האם אתה יכול להיפגע כתוצאה מהשינוי?
האם השינוי חייב להתבצע קודם הפסח או שניתן לחשוב עליו גם לאחר החג?

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי משתמש1.
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן