ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22520 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145554

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם אחרי אהובי.
אני במאבק לספור פכחון גמור, ולא מצליח יותר משלושה ימים.
אני שמור רק כי יש לי חסימה במחשב. נכון יש לי אפשריות להסיר, ואני לא מסיר. יש לי אפשריות להשתמש במחשב ללא חסימה ואני לא משתמש. אבל הכל בגלל שהאפשריות הללו אינן קלות, וב''ה גם בזמני הקריז אני מספיק שומר את עצמי שלא להתאמץ ולפרוץ את הגדרים. אבל לדברים הזמינים אני נופל. ובעיקר מתסכל אותי החיפוש, המקום הזה שאחרי מעל שנתיים שאני כאן פתאום אני חווה את הנפילה הזו.
קודם כל בשביל לא לייאש את עצמי ואת חברי. אז נכון שכבר שנתיים וחצי אני כאן, אבל הרבה יותר שנים הייתי שם. ולכן בגלל תקופה מאד מאתגרת, הגעתי ללחצים ולחוסר שקט. ואז ברחתי למקום הישן. ולצערי הרב הרגשתי די בטוח בעצמי, ולא נזהרתי, ונפלתי. וככל שאתה יותר קרוב לנפילה, אתה פחות שמור ממנה. 
מה שאני מנסה עכשיו לעשות בעז''ה. להיות כאן לפחות פעם ביום. - מה שקוראים לזה התמסרות לתהליך. ה' יעזור שאצליח.
אוהב אתכם. תתפללו עלי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145557

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מעדכן. 
אחרי שכתבתי כאן אתמול, ברחתי לישון מוקדם [יחסית אלי], וקמתי מוקדם. הגעתי מוקדם לתפילה במקום מסודר כשאני לא ממהר יש לי מספיק זמן בין התפילה לעבודה. התפללתי טוב עם דמעות, כנ''ל מנחה. יום עמוס פעילות ועשייה. ואז מגיע הערב, כל מה שנראה ביום עשייה נפלאה, באישהו שלב נהפך בעצם ללחץ, שמחפש הפרייה. 
יש לי את כל הסיבות לצרכי עבודה לגלוש. תרתי משמע... 
התעקשתי על המשך עשייה, ואז לכתוב כאן. אחד הדברים שדירבנו אותי לשמור את עצמי נקי זו הידיעה שהתחייבתי לעדכן אתכם. 
אני נמצא רק עם עצמי ואלוקי. 
ותודה מיוחדת לעוקב המסור.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145570

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

לצערי אתמול לא שיתפתי. הייתי עמוס ודחיתי לערב ובסוף הלכתי לישון.
עם כל העומס היה לי כן זמן לעשות איזה חיפוש קטן. ב''ה לא הניב שום תוצאה. ידעתי על חיפושים שמניבים תוצאות לא טובות, ולכן לא עשיתי אותם.
לא יודע אם אתם מכירים את זה, אבל אני משחק עם עצמי ומשקר את עצמי כל הזמן. מספר שיש לי חסימה ומה הבעיה לעשות חיפוש, אני בסה''כ בודק את החסימה [משמרת הצניעות].אך האמת כל ההתעסקות הזו גורמת שבראש אשאר דפוק.
עכשיו אני בפחד גדול. האחראי במשרד היה צריך להוריד חסימה על מחשב חדש, ולכן היה צריך להקיש את הקוד של החסימה. בפעם הראשונה ברחתי כשהקיש את הקוד, כדי שלא  יראה, אבל הייתה לו תקלה, והיה צריך להקיש פעם שניה, ואז ראיתי את תנועות הידיים שלו. נראה לי שאני יודע מה החסימה איזה מפחיד. עכשיו אני רק אבדוק אם אני יודע או לא. ה' יתן לי כוח לא לבדוק יותר ולהיות מפוכח באמת.
מתבייש לספר את כל זה. נס שאתם לא יודעים מי אני. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145581

• שפע-רב
  • חבר ותיק

זה מתחיל במשהו קטן "שלא בהכרח מזיק" אך הבעיה שזה לא נגמר בזה.
השם יהיה בעזרך וייתן לך כוח להתגבר!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145599

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

לא נכנסתי לכאן לעדכן וזה לא בסדר.
משתף אותכם, בסוף לא התגברתי ובדקתי האם אכן אני עליתי על הקוד. וה' עזר ואינני יודע את הקוד. אבל זו נפילה, לנסות לבדוק את הקוד.
אבל ב''ה מאז ימים נקיים לגמרי. בליל ער''ח רציתי לעשות חיפוש, אבל נזכרתי שיוכ''פ קטן. ואשמור עצמי. וב''ה מאז נקי לגמרי.
המצב שלי מאד מאד קשה מלא לחצים מכל מיני דבירם. ולכן לא נמצא במסגרת הרגילה שזה חלק מנקודת שבר. אבל ב''ה כן מצליח לשמור מפוכח לגמרי בלי חיפושים בכלל. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145606

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר האהוב, הלוואי ותמצא את הרוגע בחייך, תהנה מהרגע כמו שהוא, בלי לחצים ובלי דחפים לבריחה מהמציאות.
תן חיוך, תגיד תודה על כל כך הרבה דברים, ותן לחיים את המקום שלהם בתוכך, הנה הלב שלך פועם, הנה העיניים רואות, נשיקה להשם יתברך.
אתה אדם מיוחד שאוהב להצליח, הרגשתך תשתפר פלאים מתוך נקיות בשלווה 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145621

• שפע-רב
  • חבר ותיק

כל הכבוד!
תמשיך כך.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145634

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מתנצל בפנייכם אחים יקרים שאיפסתי.
לאחרונה מצאתי את עצמי שוב ושוב בודק והרי בכל זאת אני נקי, כי לא עברתי כי רק מעידות. אך באמת חזרתי להתמכרות, הראש שלי היה שם.
היום הנפילה הייתה כבר יותר גדולה. אמנם עדיין יכולתי לספר לעצמי שזו לא נפילה. בגלל שב''ה לא הוז''ל, וכן לא נכנסתי רשמית לאתרים אסורים. אבל גלשתי במחשב שחשבתי שיש בו הגנה חלקית, והמשכתי גם כשגיליתי שהוא ללא הגנה. ובהחלט ראיתי דברים מאד לא טובים.
שמעתי לעצה של ידיד חכם מכאן, שאם אתה נופל כמה פעמים בכמעט, גם זו סיבה לאפס.
מקווה שאצליח לחזור להיכן שהייתי בתחילת הדרך. להיכנס לשתף ולהתחזק. 
אינני יודע מדוע אני אופטימי. אבל ה' יעזור. 
מקווה שאפילו שכאילו הפסדתי כל כך הרבה זמן, יהיה לי כוח להתחיל שוב את המסע. 
אוהב אתכם. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145636

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אחרי שלחציתי על איפוס אחרי 795 ימים נקיים, הגיעו המחשבות הקשיים. 
אבל עבר טוב ממה שחשבתי.
הקושי שגרם לי לנפילה קיים. אך הפעם אני יודע יותר חזק, כל ויתור רק יגרום לי הפסד. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145637

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי היקר, ברור שיהיה לך כח להמשיך את המסע שלך, זה לא נגמר עד שזה נגמר..
ייאוש לא בבית ספרינו 
אוהבים אותך ואיתך בדרך

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145638

• שפע-רב
  • חבר ותיק

קודם כל חייב לכתוב, וואו! איזה הישג של למעלה משנתיים נקיות! הלוואי עליי כזה רצף.

יש לך כיוון מה הסיבה לנפילה לאחר תקופה ממושכת כזו? קרה משהו לאחרונה שהביא אותך להגיע לשם?

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145641

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מיד כשנפלתי ואיפסתי כתבתי, אבל לא היה לי פנאי עד עכשיו לכתוב מסודר.
השאלה של שפע רב, גרמה לי לזכור שאני חייב לכתוב את התשובה לשאלה מה גרם לי ליפול אחרי כל כך הרבה זמן, אני חייב את זה קודם כל לעצמי ושנית לכם.
הדבר הראשון שחשוב לי להזכיר שוב. שזה לא רק ש 795 ימים נקיות שווים גם אם אח''כ נופלים. האמת הצרופה, שאני לא נמצא באותו מקום קשה שהייתי לפני שנכנסתי למסע של שמור עינך. אחרי הכל לא נכנסתי רישמית לאתריים רישמיים, אפילו שהייתה לי אפשרות, ולא הגעתי להוז''ל. לעומת אותם עשרות שנים שהתמודדתי בלי שמור עינך. כך שאחרי הכל כאן המקום שממשיך להצליח.
ומה באמת הגורם. התשובה, אני חווה תקופה ארוכה של לחץ. אין לי את המקום שלי את הזמנים שלי, יש לי לחצים כלכלים ועיסוקים. - ובתקופה הראשונה בשמור עניך היית מסור להתהליך לגמרי, דאגתי לשמור על עצמי מכל דבר. בכוונה  ידעתי את הקודם של החסימה של המחשב, להראות לעצמי שאני לא נוגע ולא מזיז, אני עובד להיות נקי. 
לאחר שנתיים שאני נקי, התחלתי קצת לשכוח שאני מכור, ושמהמים המלוחים אף פעם לא רווים. וכך כשהגיע זמן לחץ, התחלתי להרפות מול המחשב. הרי יש לי חסימה, והרי זה לא בדיוק נורא. וכך לאט לאט חזרתי לכך שמה שמרגיע אותי זה השימוש בסם שיש במחשב. ואפילו בדרך היתר שהרי זה עם חסימה.
ואז הגיעו ההזדמניות שאין חסימה, אבל זה לא רישמי. בקיצור.
עכשיו אני חוזר בעזרת ה' להתמסר לתהליך, לראות מה יש לאתר הקודש הזה לתת, לשתף להגיב. - ובעיקר לא לוותר לעצמי כלום !!! להבין מפעם שוויתורים רק יגרמו לי לרצות עוד ועוד. ובחיים לא לרוגע.
ובעיקר להמשיך להשקיע בתפילות.  

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 1 חודש על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145643

בהצלחה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145660

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

כל חודש אדר, כולל פורים עצמו, הרגשתי עושה את המצוות כמי שכפאו שד, ללא חדווה של מצווה ושמחה. רק בפורים בצהריים הצלחתי להשתחרר ולהתחבר להקב''ה ולשמחה. 
אבל הפורים נגמר, וחוזרים הקשיים. 
הקושי הגדול שלי, שבגלל הטירדות אני לא מצליח לעשות את העבודה הרגילה שלי, וכך חוסר הסדר, גורם לי לקושי ולחפש בריחה. 
אני ב''ה מצליח לזכור שאסור לי לברוח בשום אופן, כי לא יהיה לי מזה כל תועלת. 
מתפלל להקב''ה שיעזור לי לעבור את הימים הללו בצורה טובה, ואגיע לחג החירות עם חרות הנפש. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145663

כואב לשמוע

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן