ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע בפעם הראשונה
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע בפעם הראשונה 14418 צפיות

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127493

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר!!

שמח מאוד לשמוע!! שיעברו עוד ימים טובים בע"ה.

כתבתי הרבה ושוב נמחק לי... מתחיל לשנוא את האתר הזה

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127614

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

יום 110 לנקיות מאוננות,
יום 2 לנקיות מתכנים,
לצערי אני מאפס את הספירה המשנית למרות שהתלבטתי הרבה, 
חמישי בלילה כמה דברים לא הסתדרו לי, כמה קבלות שקיבלתי על עצמי בענין הסדר יום שברתי, ומצאתי את עצמי נמרח ולא עושה כלום, איכשהו אני מתחיל לנסות לבדוק את גבולות הסינון ראיתי תמונה אחת, אמנם ממש פורנו, אבל די קרוב, 
פרשתי מיד, 
חשבתי לא לאפס את הספירה המשנית כי זה היה רק תמונה מגרה וגם מיד מיד יצאתי מזה, 
אבל אז הבנתי כמה פעלתי על תאווה וכמה זה היה בצורה של חוסר אונים,
אז הנה אני מאפס את הספירה המשנית ומתחיל מחדש, 
רוצה להתפלל כאן לפניכם להצליח לקיים סדר יום פרודקטיבי, להשתחחר מכל מיני מחשבות וטרדות שאופפות אותי, 
לעשות את מה שאני רוצה וצריך לעשות ולהפסיק לדחות דברים,

האדם בהתחלתו בעבודת הבורא ית' אינו אלא במקריות, שלפעמים יתגבר על יצרו ולפעמים יצרו מתגבר עליו ואינו דבר תמידיות, וצריך האדם להתגבר בהדרגה לטהר מחשבותיו עד שיזדככו, דעיקר הוא המחשבה וכו' רמז על עון קרי הבא לאדם מחמת מחשבות זרות ח"ו והמחשבה הוא בסתר, לזה צריך תשובת המשקל לתקן ע"י דברי תורה בסתר, דהיינו שיעסוק בתורה במחשבה טהורה ולשמה, וזה בלתי אפשר שיזדכך מחשבותיו בבת אחת כי אם בהדרגה בכל פעם יותר ויותר עד שמן השמים יסייעו לו"
(נועם אלימלך פרשת כי תבוא).

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127699

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

יום 113 לנקיות מאוננות
יום אפס לנקיות מחיפוש תכנים,
עובר יום קשה, אין לי כוח, מכריח את עצמי לשתף, 
מאוד מאוד מקווה לא ליפול הלילה, יש לי בעיה באינטרנט,המערכת אותחלה והסינון של הוויפי ירד,
כמובן פעלתי על זה,
מנסה לצאת מזה, 
אבל הרעל נכנס למערכת,
"בור כרה ויחפרהו ויפל בשחת יפעל ישוב עמלו בראשו ועל קדקדו חמסו ירד"

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127702

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

מתפלל שאלוקים יהיה איתך! קשה.. קשה מאוד..

תזכור שכל מה שאתה צריך זה לוותר על זה רק להיום. רק לעכשיו. רק לכמה שעות הקרובות.. זה כל מה שצריך..

אוהבים!

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127722

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

נקי ב'ה,
בהמשך ארחיב, תודה לחברים! 

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127723

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתופים.
ואני אוהב מאוד את הקטע של הציטוטים בסוף, חזק מאוד!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127724

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

יום 114 
יום ראשון לנקיות מתכנים,
אתמול היה קשה, 
מאוד מאוד קשה,
לא יודע מאיפה זה בא,
ישבתי ולמדתי הייתי במצב רוח טוב, ופתאום... "והנה רוח גדולה באה מן הצפון ('וארחיק את הצפוני וד'ל) ענן גדול ואש מתלקחת", ומשום מקום אני מתחיל להעלות בדמיון מראות תאווה, 
זה דבר די נדיר בשבילי לקבל גירוי מהדמיון בלבד, לרוב אני מופעל רק כשיש משהו מציאותי מולי, קשה להסיר את המחשבות,
ופתאום אני מרגיש כל כך רע עם עצמי, מרגיש את הפספוס של חיי, לא זוכר שרק לפני מספר שעות הרגשתי על גג העולם הייתי במצב רוח טוב עשיתי דברים טובים, ועכשיו אחרי שעליתי השמים ירדתי לתהומות ונפשי ברעה תתמוגג....
וכמו שאמר לי פעם אחד החברים דכאן לפעמים יש כמעט כמו "השגחה פרטית לרעה" אני מקבל הודעת סמס ממפעיל הסינון שלי כי לרגל שדרוג האפליקציה וכו' וכו' המערכת תפסיק לפעול וצריך להתקין מחדש...
תפסיק לפעול!
לקחו את השמנת והביאו לחתול על צלחת יפה,
באותו רגע ידעתי הרגשתי וחשתי שאני הולך ליפול, כמו שמתרפא היטיב לתאר אתמול בפוסט על הסיגריה, לפעמים אתה מרגיש שזה פשוט חזק ממך,
יצאתי החוצה נכנסתי לרכב, וה' עושה לי נס, הבטריה של הטלפון נגמרה ואין לי מטען, 
חושבים שזה עצר אותי?
תחשבו שוב,
נסעתי לתחנת דלק,ו...נס חדש בדיוק חסר להם הכבל usb  של הטלפון שלי, 
אחחחחחח נס מהשמים, עכשיו בטח כבר אבין את הרמז!
הצחקתם אותי... נסעתי לתחנת דלק נוספת, קונה כבל יו אס בי להטעין והנה הכבל לא עובד, 
נס חדש!
בשלב זה אני הולך להתפלל מנחה, חוזר הביתה משכיב את הילדים ארוחת ערב עם האשה בקיצור יצאתי מזה....
חחחחחחחחחחחח.
ברגע שהאשה מסתלקת לה לענייניה, אני פונה לשלי.. מנצל את הפרצה והנה האני שם באתרים, "כי בא דרך האתרים וילחם בישראל וישב ממנו שבי",
אמנם הרגשתי משהו שונה, מישהו 'השתין לי בבירה' הריגוש ההתלהבות הסקרנות שאפיינה את השימושים שלי בעבר לא הורגשה, משום מה זה פחות ריגש, הרגיש פחות טוב, 
בשלב זה אני קולט שאני באמת לא רוצה ליפול, 
שיתפתי חבר יקר וכתבתי כאן בפורום, יצאתי מהבית חזרתי, ואני עדיין שם, 
ואז קרה לי דבר שהוא פשוט נס, 
באמצע הקריז ותוך כדי צפיה בתמונות אני קורע את עצמי ומתקין את האפליקצית סינון מחדש, 
בעבר הייתי מתקין סינון ועושה פעולות מיד אחרי שימוש, ואילו כאן ההתקנה והפעולה היתה תוך כדי! מהשמים ריחמו עלי ולא מכוחי והסינון חזר, אבל הקריז לא עבר, הלילה היה מלא במעידות במחשבה, בתכנים מהתחום האפור.. וכמובן החלומות בהתאם... 
מתפלל לשפיות, מתפלל לחזור לגל, מודה לך ה' על ניסך הגלוים והנסתרים, 
אבא תן בי כוח! תן בי רצון! תן לי את השלווה!!
  "מכל פשעי הצילני חרפת נבל אל תשימני"    "השע ממני ואבליגה בטרם אלך ואינני"  

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127729

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
וואו אחי !! אוהבים אוהבים אוהבים...

כל כך מזדהה עם זה... כל כך מוכר.. חי... הייתי שם.. אני עדיין שם לעיתים..

מדהים הקטע של ה "השגחה הפרטית לרעה" ח"ו.. זה פחות השגחה פרטית כמובן ויותר הס"א שיודע לבוא ולהיכנס בשיא הכוח בדיוק ברגע המתאים...

חוויתי המון רגעים כאלה של ניסים אחד אחרי השני בהחלמה שלי.. וגם חוויתי רגעים שאחרי כל הניסים האלה עדיין בחרתי להשתמש וליפול וכשהגעתי למעשה עצמו הקב"ה התערב והוציא לי את החשק מהראש...

מאוד מאוד מזדהה עם התחושת גועל וקלס כשנכנסים לאתרי התועבה..

אני חושב שזה נובע מכמה סיבות.. קודם כל הנקיות הארוכה, גם מהבחינה של חוסר רצון לאפס וגם מהבחינה שהיא כן פועלת את פעולתה והרציונאל שלא רוצה ליפול נשאר שם גם כשאני מאבד שליטה..
כל רגע ורגע שאני נשאר נקי "מקלף" ממני עוד קליפה כך שיש לי לאט לאט יותר ויותר יכולת לוותר.. ויש יותר השפעה לרצון האמיתי והכנה שלי שלא רוצה להשתמש ולחזור לבור הזה שוב..

גם ההשפעה של הצעד הראשון.. בין אם כתוב ובין אם לא.. הזכרון של כמה רע שם הופך יותר מוחשי וקריטי ככל שהימי נקיות מצטברים..

ויותר מכל העובדה שלא נשארת עם זה לבד.. לפחות בסוף.. אזרת את האומץ ושלחת הודעה לחבר.. אם אני ישאר עם זה לבד אין לי סיכוי.. אולי היום אצליח.. במקרה.. עם "כוח הרצון".. אבל הוא מוגבל... ובסוף אני אפסיד ואפול..
כשאני משתף עם מישהו זה בעצם צעד 1. ככה הספונסר הסביר לי. אני לא יכול לבד.. מבין שאני לא יכול לבד.. ומתקשר לחבר או משתף.

ואלוקים נכנס שם בדיוק במקומות האלה ועוזר.

אני מזהיר אותך באזהרה חמורה ביותר.. לעיתים הימים שאחרי ניסיון מאוד גדול והינצלות בנס היו ימים שבהם הייתי נופל.. זו גם אחת מתחבולות היצר.. אחת מיני תחבולותיה של המחלה שלי.. זה יום שבו אני צריך לצאת מעצמי עוד יותר ולעשות עוד יותר פעולות של החלמה.. בין אם בנתינה בבית ובין אם בשיתופים..

אוהב אותך מאוד ושמח מאוד שאלוקים עשה לך את הנס הזה אתמול!!

בהצלחה רבה בהמשך אח יקר

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127739

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, תודה על השיתוף.
מזדהה על ניסים שאלוקים עושה, לא מובן מאליו.
כנראה שאלוקים ראה את מצבך באותה שעה ובכלל והניסים הגיעו לא סתם. 
אבל רק רוצה לציין שבשבילי זה אומנם משמח לדעת שאלוקים עושה איתי ניסים אך זה מצב מאוד מסוכן, בדרך כלל זה היה נגמר בזה שלאחר ניסיון נוסף או יום למחרת שקצת סמכתי על הנס אז הקלתי ראש ופתאום הוא לא שם ובשניות מצאתי את עצמי נופל.
נצל את העזרה שאלוקים שלח לך ותמשיך ותחזק את ההחלמה, אוהבים ובהצלחה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127997

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
חברים יקרים,
איפסתי היום את הספירה,
אחרי 127 (כמנין שנות שרה אמנו ומדינות המלך אחשורוש...)
תקופה שהיתה מאירת עינים לפעמים, קשה מאוד לפעמים, עברתי בה משברים קשים, בידוד, הפסדים כלכליים, יחד עם הצלחות והארת פנים,
לצערי התקופה הזאת הוצרכה להתאפס!
אני לא יודע אם לפי ההגדרות המדויקות של אתר 'שמור עיניך' ולפי ההגדרות המדויקות של sa הייתי צריך לאפס,
אבל אני יודע שהייתי מוכרח לאפס!
הרבה זמן לא הייתי כאן, בשבועיים האחרונים הייתי מנותק לגמרי.לראשונה התחלתי להבין את המושג שכל כך מדברים עליו כאן 'חוסר חיבור', פשוט ברחתי, ברחתי לכל דבר שהוא לא המציאות,
בהתחלה הבריחה לא היתה דווקא לפורנו וכד' אלא יותר ספורט סרטים חדשות דברי תורה... וכל דברים המסיחים דעתו של אדם,אבל כיון ששורש אחד להם ואין אפוטרופוס לעריות, במוקדם או במאוחר ברחתי לפורנו,
בחודש האחרון מצאתי את עצמי כמה וכמה פעמים יושב מול המסך, או מול הטלפון, מנטרל את החסימות בכל צורה אפשרית, (למען האמת והגילוי הנאות מאז שהייתי צריך להתקין מחדש את החסימה לא עשיתי את זה הרמטית ואז התחילו המעידות הכבדות), ומוצא את עצמי בחוסר שפיות,
כן כן,חוסר שפיות מוחלט,
לא מתחבר לאשה, לא מתחבר לתפילה לא מתחבר לתורה או לעבודה, אפילו לא מתחבר לפןרנו...בורח,
הוזה מסומם!
אז איזה נקיות זאת??
עד לפני כמה שבועות (בערך באזור ה100 ימים) התמלאתי שמחה כל בוקר שסימנתי באתר שאני נקי בעז'ה,לאחרונה אני מרגיש שקרן רמאי ומתעטר בעטרה שאינה ראויה לי  כשאני מסמן נקי.
איזה נקיות זאת?
עדיף כבר ליפול עשר פעמים  ולהיות כנה,מלהיות' כאילו נקי' רק כי רגע לפני שהיה מאוחר מידי עצרת את המסך ופרשת רק בשביל לא להרוס את ה'נקיות' המדומה,
האמת שבדרך כלל אני מבין לגמרי את הצורך לא לאפס אחרי מעידות, ובאמת בעבר לא איפסתי אחריהם,
אבל אני רחוק מאוד מנקיות, רחוק מאוד משפיות, ורחוק מאוד מאוד מכנות!ולכן איפסתי,
בראש השנה הייתי מפוקס, הרגשתי מחובר, התפללתי טוב, דיברתי עם אנשים, הייתי במצב טוב, למרות כל לחצי הסגר ועוד לחצים אחרים,
ואז למחרת.. בום!!!
כאילו לא היה כלום!
איפסתי היום אחרי שאתמול בלילה מעדתי די רציני וצפיתי בתכנים ותמונות,ואז היום בבוקר תוך כדי שאני "מסלק את הבקבוק" ומנסה לשדרג את החסימה אני שוב מועד,ואז הבנתי, זה'חוסר שפיות',
להחליט לעשות א', לפעול על עשיית פעולת א' לדבר עם חברים על א', לשלם כסף על א' ותוך כדי זה לעשות ב',זה חוסר שפיות!!!!
וזה חמור אצלי מכל הוצאת שז'ל,כי הוצאת שז'ל היא התוצאה,חוסר השפיות הוא השורש והבעיה!
אני מאוד מפחד עכשיו, כי הנקיות והימים היו שמירה מאוד גדולה בשבילי,
אני גם עצוב ומתוסכל,127 זה by far הכי רחוק שהגעתי אליו, זה מעל ארבע חודשים, שליש שנה,תחושת ההחמצה גדולה מאוד,אני יוצא לדרך חדשה,
וחייב, פשוט חייב! לשנות את הדרך, אני חושב על לקחת ספונסר, או ללכת לטיפול מקצועי אחר
ריבונו של עולם השיבה לי ששון ישעך ורוח נדיבה תסמכני,
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127998

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
כל הכבוד על התובנות, ההבנה, הכנות ובמיוחד על האומץ לאפס!
אני עד עכשיו לא קיבלתי את האומץ הזה ולכן ממשיך ב2 ספירות, אומנם כמוך מבין את העיקר- להיות מפוקח ללא פעולות על תאווה-זאת הנקיות האמיתית אמנם לדעתי יש מקום קטן לתת ביטוי לנקיות משז"ל בפני עצמה ולכן אני ממשיך עדיין לציין זאת עד כנראה שזה יהפוך לשולי או אקבל את האומץ והנכונות.

תסתכל על התמונה המלאה וההתקדמות הנפלאה שלך שלפי מה שאני יודע עשית דרך מעולה ואמנם נפילה זה מבאס אבל אתה עדיין בדרך.
עשה את החשבון נפש הנדרש תסיק מסקנות ותמשיך הלאה להחלמה וחיבור חזקים וטובים אף יותר.
גם אני נפלתי אחרי 100+ימים ששברו את השיא האישי שלי אבל אני עדיין בדרך ותמיד בע"ה ובכוחו בהתקדמות.

תצליח.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128004

שמעון היקר והאהוב!

חזק ואמץ!!!

לא קל לאפס! עוד יותר קשה להתחיל מחדש! אבל הרבה יותר קשה להישאר כך!!!

אוהב אותך!

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128106

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

כמה הייתי רוצה לכתוב באריכות, 
להרחיב, להתפייט, 
אבל אין לי אמביציה לכתוב, והטרדות של ערב שבת, ערב חג, ערב סגר יחד עם כל בלבולי הנפש שהוא מביא מונעות ממני, 
רק מעדכן, 
אני עושה פעולות מסוימות שמטרתם שינוי הכיוון, 
יצרתי קשר עם כמה אנשים כאן לגבי לקיחת ספונסר, ויש בזה התקדמות גדולה, 
ב'ה אני נקי( יותר נכון יבש) אבל ממש לא מחובר, 
לחוץ, מבולבל, ומחפש בריחה כל הזמן, 
לא מתפלל כמו שצריך, ולא מתקדם בהמון תחומים, 
מתפלל מעומק ליבי לה' שיתן לי את הכוח לחיות בעולמו בלי לחפש לטשטש את עצמי, להביט למציאות בעינים ולעבור את הים ביבשה. 
מתפלל שיתקיים בי ובכל עם ישראל "ארפא משובתם אוהבם נדבה כי שב אפי ממנו" 

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128115

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף

אשרייך שמעון עשר היקר!
אני עוקב באדיקות אחרי השרשור שלך.
אתה ממש בור סוד שמלא מלא במים.
מאיפה כל הציטוטים והרעיונות.
ממש תלמיד חכם.
וזה רק מחזק אותי שאני רואה אנשים כמוך שנמצאים פה.
תהיה חזק בשביל כולנו,
ואשמח להתעדכן בתובנות שלך על לקיחת ספונסר בסופו של יום...
וכן על הפרטים הטכניים.
תודה ענקית.
אוהבים.
הלוחם613.

הלוחם613.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128131

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

לא אתייחס להערות למעלה המפריזות יתר על המידה, רק אומר זאת אני רחוק מאוד מלהיות ת'ח, 
אני די טוב ב'לשחק אותה ת'ח', 
בקטע של 'ת'ח' עצמו קצת פחות טוב, 
תודה לה' על שבת מחוברת מאוד, 
בלילה ששמתי את הראש על הכרית ביקשתי מה' שיעיר אותי ב6 בבוקר, וראו איזה פלא בשש בדיוק כמו טיל קמתי אני לפתוח לדודי... 
כל כך הרבה זמן לא עשיתי את זה, 
אחחחח הגעגוע. 
ישבתי קראתי תהילים שתתי קפה למדתי קצת, ואז שהילדים קמו במקום הנוהל הרגיל שאשתי מטפלת בהם עד שאחליט בטובי להתעורר, לקחתי אותם בעצמי ונתתי לה לישון,
יתר השבת עברה בחיבור טוב לה' לאש. לילדות ובכלל, 
מוצ'ש כמובן עם הדלקת הטלפון קריאת החדשות המשבר הקבוע של מוצ'ש, מאגירא רמה לבירא עמיקתא... 
אבל זה חלק מהחיים... 
מתפלל לה' שיתן לי כוח מחר להיות מחובר. ביום הגדול של תשיעי! 
"ענני ה' כי טוב חסדך כרב רחמיך פנה אלי" 

זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן