ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: אתגר שונה 536 צפיות

אתגר שונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122183

אני מרגיש שנכנסתי לאתגר הפעם מנקודת מוצא שונה. כבר שנה שלא הייתי באתר ועכשיו חזרתי . לא כי לא נפלתי מאז, אבל כמעט שלא. ומשום מה אחרי כמעט שנה נקייה, נפלתי. מצד אחד אני רוצה לעשות רצון ה' לעמוד בניסיון. ומצד שני התאווה תופסת אותי כשאין לי כח, כשאני עייף, כשאני מחפש מקום להתנחם בו. עד שהחלטתי שהגיע להתחתן קשה כי לא היה ברור מתי אני מתחתן. ועכשיו כשהחלטתי לצאת, חשבתי שהצעות יזרמו, בתוך חצי שנה לא יצאתי אפילו פעם אחת. זה מתסכל. זה גם באשמתי כי אני מאוד בררן ומחפש אישה שתתאים לי באופי אבל עדיין התסכול מצטבר וניסיתי להיות חזק ולא להוציא אותו אבל זהו, נשברתי , אני לא רוצה לשמור את זה בפנים. אך כולם חושבים שאני צדיק ובסתר אני חוטא? אני יודע שזה לא מי שאני ושבדורנו קשה להישמר אבל כ פעם שמישהו קורא לי 'צדיק' זה כואב. והכי גרוע זו ההרגשה שהתרחקתי מה'. אנא ה' הושיעה נא! אנא ה' הצלחה נא!
'ארומימך ה' כי דיליתני ולא שימחת אויבי לי', 'כי אשב בחושך ה' אור לי',כי לא תעזוב נפשי לשאול לא תיתן חסידך לראות שחת' , 'ממעמקים קראתיך ה''!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי אריה123.

תגובה: אתגר שונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122189

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים !!

איך אפשר לקרוא הודעה שכזו ולא להבין כמה שאתה כן צדיק??

בכלל לא שייך שנפלת... הניסיון... המאבק.. התקופת נקיות הארוכה..

כל יום ויום שהתמודדת וויתרת זה שווה הון תועפות בשמיים אז למה שתחשוב שאתה לא צדיק בגלל שנפלת כמה פעמים?

אוהבים אותך וברוך שובך !

תגובה: אתגר שונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122214

תודה!
אני מרגיש שהתשובה שלי לא שלמה.
איך אני יכול לפנות לקב"ה כשאני יודע שאולי אפול ? 

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי אריה123.

תגובה: אתגר שונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122217

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הכנות
אלוקים מקבל אותנו כמו שאנחנו.
עוזר לנו לא משנה כמה נפלנו.
אל תהסס לפנות אליו

תגובה: אתגר שונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122221

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
אריה123 כתב on 02 מאי 2020 22:16:

תודה!
אני מרגיש שהתשובה שלי לא שלמה.
איך אני יכול לפנות לקב"ה כשאני יודע שאולי אפול ? 

זה בדיוק המצב שהגעתי אליו בעבר.. עצת היצר שניתנה לי אחרי שנים של ניסיון בתאווה כשהבנתי שאין מצב שאני באמת מפסיק אז בעצם התשובה שלי אינה אמיתית כי אין בה באמת "עזיבת החטא"

הרצון לעזיבת החטא הוא אמיתי גם אם אני לא מאמין באמת שאצליח.. הקב"ה רוצה את הלב. החרטה היא אמיתית.. הרצון להפסיק הוא אמיתי.. בין אם אני מאמין שבפועל אצליח ובין אם לא..

רחמנא ליבע בעי - הקב"ה רוצה את הלב לפני המעשים..

תמשיך להתפלל לבורא עולם אל תפסיק לרגע.

תזכור שאתה לא יכול להפסיק בכלל אלא ברגע שהקב"ה יחליט והסיעתא דשמיא תתגבר למצב שיהיה לך סיכוי..
כמובן עם עוד פעולות שהקב"ה ינחב אותך לכיוונם שיוכלו לעזור.

אוהבים אותך!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן