ברוכים הבאים, אורח

נושא: דף חדש 9313 צפיות

דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119952

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

ב"ה

חברים יקרים...
אספר רת הרקע בקצרה ...הכל החל בגיל 15 וקצת נחשפתי דרך חבר  לפורנו, מאז נשאבתי לשם..כל פעם להרגיש את הדגדוג הנעים כשאני לבד בבית,  זה היה מטריף אותי מצא את עצמי רואה בתוך הבית שלי! שקוע כמו שיכור להספיק עוד כמה סרטי פורנו...
כיום אני כבר כמעט בגיל 31 נשוי עם ילדים  ועדיין לצערי אני שקוע בתוך זה...
בגיל 29 התחלתי לתעד את הנפילות שלי ..כאשר אחרי שנה ראיתי שנפלתי 30 פעמים ... אולי לחלק מכם זה לא נחשב כמות נפילות גדולה.. אבל מכור הוא מכור וזה בהחלט נתון פחות משמעותי כאשר אתה עדיין בפנים...
כיום אני  באמצע גיל 30 בו החלטתי להתאמץ יותר ולהפסיק לגמרי... אחרי חצי קצת יוצר מחצי שנה מצאתי את עצמי מאונן בערך פעם בחודש...והגעתי ל8 נפילות 
בסוף חודש אב החלטתי החלטה חזקה להפסיק ואכן הגעתי לרצף יחסית ארוך של 85 יום נקיים ..אבל אז שוב מצאתי את עצמי משועמם לבד בבית  ובלי שוב סיבה אוננתי ונפלתי.. זה קצת שבר אותי (אני בטוח שאתם יודעים איך זה מרגיש)
מכאן המסע החל להיות פתאם קשה הקשר עם אשתי שהיה לא טוב לאחרונה הוסיף לזה גם הוא נפח משמעותי ומצאתי את עצמי מאונן 6 פעמים רק בחודש האחרון !! בנוסף לפני מספר ימים  אשתי שדרה לי אינטרנט לצורך עבודה... הכל בחדר השינה.. היא לידי רדומה ואני צופה בפורנו במיטה  על ידה (אמנם שתפתי אותה בעבר ואפילו על נפילות שקרו לי מדיי פעם בתוך הנישואים זה לא היה קל..... אבל היא בהחלט לא יודעת איפה אני נמצא באמת ומבחינתה זה דיי שייך לעבר)..אבדתי שליטה לגמרי..!! אני ברצף כרגע של 11 יום נקיים כרגע לבד בבית ... קשה לי מאוד...אמנם אין לי פתח למזלי לראות פורנו אבל לבד בבית זה מספיק בשבילי ליפול ...אני כבר מרגיש צורך חזק לאונן ולהנות עם הפנטזיות הכלואות בי מצפייה האחרונה.....לא רוצה להתרסק!!..
חברים יקרים רק התגובות שלכם יכולים להציל אותי כרגע ולתת הזדמנות אמיתית לצלוח את ה90 יום..
תודה ללכולם .. אוהב אתכם ..ומאחל לכם יום נקי .

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119953

אוהבים,

כ"כ מוכר, כ"כ כואב,
רק ביחד ננצח.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119956

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
דף חדש כתב on 02 ינו' 2020 07:20:

ב"ה

חברים יקרים...
אספר רת הרקע בקצרה ...הכל החל בגיל 15 וקצת נחשפתי דרך חבר  לפורנו, מאז נשאבתי לשם..כל פעם להרגיש את הדגדוג הנעים כשאני לבד בבית,  זה היה מטריף אותי מצא את עצמי רואה בתוך הבית שלי! שקוע כמו שיכור להספיק עוד כמה סרטי פורנו...
כיום אני כבר כמעט בגיל 31 נשוי עם ילדים  ועדיין לצערי אני שקוע בתוך זה...
בגיל 29 התחלתי לתעד את הנפילות שלי ..כאשר אחרי שנה ראיתי שנפלתי 30 פעמים ... אולי לחלק מכם זה לא נחשב כמות נפילות גדולה.. אבל מכור הוא מכור וזה בהחלט נתון פחות משמעותי כאשר אתה עדיין בפנים...
כיום אני  באמצע גיל 30 בו החלטתי להתאמץ יותר ולהפסיק לגמרי... אחרי חצי קצת יוצר מחצי שנה מצאתי את עצמי מאונן בערך פעם בחודש...והגעתי ל8 נפילות 
בסוף חודש אב החלטתי החלטה חזקה להפסיק ואכן הגעתי לרצף יחסית ארוך של 85 יום נקיים ..אבל אז שוב מצאתי את עצמי משועמם לבד בבית  ובלי שוב סיבה אוננתי ונפלתי.. זה קצת שבר אותי (אני בטוח שאתם יודעים איך זה מרגיש)
מכאן המסע החל להיות פתאם קשה הקשר עם אשתי שהיה לא טוב לאחרונה הוסיף לזה גם הוא נפח משמעותי ומצאתי את עצמי מאונן 6 פעמים רק בחודש האחרון !! בנוסף לפני מספר ימים  אשתי שדרה לי אינטרנט לצורך עבודה... הכל בחדר השינה.. היא לידי רדומה ואני צופה בפורנו במיטה  על ידה (אמנם שתפתי אותה בעבר ואפילו על נפילות שקרו לי מדיי פעם בתוך הנישואים זה לא היה קל..... אבל היא בהחלט לא יודעת איפה אני נמצא באמת ומבחינתה זה דיי שייך לעבר)..אבדתי שליטה לגמרי..!! אני ברצף כרגע של 11 יום נקיים כרגע לבד בבית ... קשה לי מאוד...אמנם אין לי פתח למזלי לראות פורנו אבל לבד בבית זה מספיק בשבילי ליפול ...אני כבר מרגיש צורך חזק לאונן ולהנות עם הפנטזיות הכלואות בי מצפייה האחרונה.....לא רוצה להתרסק!!..
חברים יקרים רק התגובות שלכם יכולים להציל אותי כרגע ולתת הזדמנות אמיתית לצלוח את ה90 יום..
תודה ללכולם .. אוהב אתכם ..ומאחל לכם יום נקי .

נפלת 30 פעם בשנה.
ואז נפלת 8 פעמים בשנה בערך.
ואז הגעת לנקיות של 85 - שזה אומר 4 פעמים בשנה בערך.

זה יפה מאוד, זה אומר שאתה בכיוון הנכון.

אני יישאל אותך שאלות שיעזרו לי לעזור לך.
האם האינטרנט בסביבתך מסונן ? איזה מערכות הפעלה יש למכשירים סביבך ? (אנדרואיד וכו')
האם אתה מסוגל לזכור את הפוי' (פורנו) שראית בצורה ברורה מספיק על מנת לאו' (לאונן) עליה במשך זמן רב אחרי שסיימת לראות פוי' ? כמה זמן אתה מסוגל לזכור את זה כך ? חודש ? שנה ? עשר שנים ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119957

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום עליכם.
כ"כ מזדהה עם כל מה שכתבת!
אתה מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119959

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו..מאוד מזדהה . מאוד.

מזדהה לגמרי עם היומן לסימון הנפילות..
עד לא מזמן באמת הייתי מתעד את כל הנפילות שלי ביומן. אחרי כל המאבקים והנסיונות הצלחתי להגיע לממוצע של 8 בחודש, רוב הפעמים הם היו פרושים על גבי שבוע וחצי מתוך החודש.

בהמשך חבר ייעץ לי לסמו ביומן דווקא ימים נקיים ולא ימים של נפילות.. זה מאוד מעודד לראות את התמונה בצורה ההפוכה...

לראשונה בחיים אני מסתכל על היומן שלי ורואה קו ארוך ירוק מרוח על כל ה140 ימים האחרונים... הזוי...

מדהים שהצלחת לבד כל כך הרבה זמן להחזיק! נשמע שבאמת הצלחת להמעיט מאוד ואפילו הכמות הקטנה של השימושים מפריעה לך, אין ספק שהגעת למקום הנכון.

תמלא את השיעמום בשיחות עם חברים שסובלים מאותה הבעיה (איתנו) אל תתבייש לדבר גם בטלפון או להיפגש פנים אל פנים עם מי שתמצא שאתה מתחבר אליו. זה עוזר. המון!

המון הצלחה ידידי! אוהבים אותך וברוך הבא.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119963

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

ללילה טוב לכולם ..
רק רציתי לומר תודה גדולה לחברים שההחזיקו אותי היום .. יש כאן כמה חבריה כל כך גדולים .. אכפתיים ..מילה חמה וגילוי אמפתיה במצב שהייתי בו ... זה המון!! בזכותכם עבר עליי עוד יום נקי..אם לא אתם זה לא היה קורה..וכמובן תודה לה' ששלח לי אתכם ונתן לי את הכוחות לעמוד ..
לילה טוב לכולם

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119970

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!! שמח מאוד לשמוע

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119983

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

ב"ה

חשבתי על זה המון ..
השתתפות בקבוצות טיפול לא נראית לי באופק..  אפילו שיתוף כאן באתר היה נראה לי משהו מופרך ...

אבל חשוב לציין לכם שמאז שחשפתי קצת מ ה שעובר עליי כאן בפורום .. יוצא שלפני ניסיון אניי מייד חושב עליכם ... 
כאילו "מה אני אאספר לחבריה בערב...? שנפלתי..?" כאילו מאוד מפחד לאכזב אתכם .. אתה כרגע מרכז הכוח..
מחר אני מגיע ליום ה14 הנקי ... כל כך כיף וכל כך מרגיש טוב ומלא...

למרות ששבימים הראשונים היה לי מן הרגשה כואבת באותו האיזור כאילו הגוף מאותת לי להמשיך לעשות את מה שאני התרגלתי לנפילות של חודש כסלו ...

כרגע אני בהרחקות שומר על טהרה אחרי לא מעט זמן שגרמתי לי ואשתי ליפול ... זה היה קורה על ידי שהייתי מחמיא לה בצורה רגילה ולאחר מכן הייתי עובר שלב של לומר לה מילים קצת יותר מרחיקות לכת (לא יודע אם זה כאם המקום לחשוף את הכל מכיוון שיש כאן חברים אולי רווקים שקוראים הדברים) הגענו למצבים ממש לא טובים רגע לפני הגרע מכל ...בהרחקות כרגע ביחד כם אשתי סכמנו שאנחנו עולים על דרך המלך ... דבר שלא היה קל לי בעבר...והיום הרבה בזכותכם טני מרגיש מאוד מוזר כלפי דברים שגרמתי לה בעבר... אני לא מרגיש צורך לעשות הדברים האלה...אני כל כך מצטער אני מבקש סליחה מה' על עבירה כל כך חמורה שעברתי עליה יותר מכמה פעמים עליה נאמר "ואל נידה לא תקרב" 
אין ספק שזה פגע בבנו אחרי זה בקשר .. יש כלל שאומר "קירוב בזמן ריחוק יגרום לריחוק בזמן קירוב"

תודה להשם על עוד יומיים נקיים שישי ושבת שבאמת לא היה לי זמן לעצמי .. מה שאומר שלא היה לי זמן לדברים לא טובים ..

אוהב אתכם מאוד

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119990

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך,
תמשיך לבוא,
עם הזמן אני מאמין שתמצא את הדרך המאוזנת עבור החלמה שלך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #119991

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך דף חדש איזה כיף לשמוע על ההתקדמות שלך אשמח מאד אם תכתוב על דרך ההתמודדות שלך ובאיזה כלים אתה משתמש זה יועיל גם לך יעשה לך סדר בראש יציב בפניך מראה בה תוכל לראות את מה אתה מזניח במה אתה לא משתמש למרות שיכול לעזור וגם מועיל לכולנו ללמוד ממך דרכי תחבולות מול התאווה שיטות מחשבות וכו'.. אוהבים!!
שיהיה לכולנו יום נקי ומאושר!!

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #120011

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

בב"ה

היי חברים..

ברוך השם אני עמוס במשימות ..לא מוצא זמן לחטוא....

משתמש1 דברנו בעבר בפרטי  . הזמן שלנו היה קצר כשניסיתי להעביר לך רעיון מסוים...
כמובן קטונתי מלהיות איזה ספונסר של רעיונות.. אבל זה יותר תובנה אישית שלי מספר בתניא...

לשם כך כתבתי את התבונה ממעין דו שיחי כזה של התוכנה... פרסמתי אותה בלוח המרכזי תחת הכותרת "מאסטר ודוד"
כמובן זה שייך לכל החברם כאן  למי שרוצה ...

תודה לכולם שמגיבים ...אתם מלאכים ממש.. עוד כמה שניות על המקלדת להגיב נותן חייזוקים לחבריה ... זכות שלכם לא פעם עמדה לכם כשכשהגבתם בכמה מילים ומנעה ממני נפילה...

לילה טוב ונקי לכולנו . אוהב אתכם...

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #120012

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

ב"ה

דוד (גיל 19 מכור כבר כמעט שלוש שנים)
מאטסר (גיל 33 נשוי+4 מכור מגיל 16)

דוד: תגיד מאסטר כדאי לי להתחתן ? אני מתלבט האם לעשות עוד כמה צעדים עם עצמי עד שארגיש בטוח ואהיה נקי לגמרי.. מה אתה אומר נראה לך אצליח?

מאטסר: דוד להתחתן יכול להיות רעיון מצויין.. אתה ממש לא צריך לעשות שום הכנות בשביל זה תמשיך להלחם כמו שנלחמת עד עכשיו..

דוד: אתה לא מתכוון לזה כן? אני צריך שאהיה נקי לגמרי ..ורק אחר כך אתחתן..

אתה יודע מה  אולי בעצם אתה צודק אתחתן תהיה לי אישה יהיה לי עם מי להיות ובעצם לשחרר את התאווה,  זה נשמע לי הרבה יותר קל ...

מאסטר: טוב דוד תן לי לומר לך משהו .. ההתמודדות עם התאווה לא תחלוף לך בזמן הקרוב ..לא בראש חודש  ..לא ביום כיפור הקרוב.... וגם לא ביום ההולדת שתחגוג...
היי רגע יש לי עוד משהו לומר לך גם שהתחתן ותהיה לך אישה טובה שאיתה תקיים יחסים .. לא יוציא אותך מזה..

דוד: מאסטר אתה לא אמיתי ? אתה אומר שזה לא ממש עוד להיות בזמן הקרוב ... יש מצב כזה..

מאסטר: יש לי חדשות בשבילך ..אתה הולך להתמודד עם זה ב100 שנה הקרובות ..

דוד: ממש מצחיק.. אתה מתכוון שאני לכל החיים אתמודד עם זה ... "אין מצב" ...
באונה אחי גרמתי לי להתאייש לגמרי ..כל החיים ..

מאסטר: תקשיב דוד זה הפוך לגמרי ממש שאתה חושב .
אני נתתי לך תתקווה..

דוד: כן ממש ...איך בדיוק..?

מאסטר: יש לא מעט אנשים שמוצאים את עצמם בפורנו מאוננים..ונופלים לתהום.. יש להם תחושה קשה מאוד אחרי נפילה כזו ... חשבת פעם למה?

דוד: מה זאת אומרת למה.. תחושה קשה כי הם נפלו יש יותר מזה..

מאסטר: נכון אבל אל תחושה הקשה נוסף גם תסכול  נוראי ..יש לא מעט אנשים שמאמינים שהם ייצאו מזה... והם מאמינים באמת ש"יום יבוא".. והם יהיו נקיים ...
יום יבוא יכול להיות יום ההולדת שלהם שאז הם ייקחו החלטה טובה לא לאונן יותר בחיים ..אבל הפעם באמת ...
יום יבוא יכול להיות יום כיפור... הם יזילו דמעה ויתחרטו באמת ... יבטיחו לה' שזהו הפעם סיימתי אני לא חוזר לזה בחיים.. פורנו זה איכסה.. זה גועל נפש..
יום יבוא יכול להיות בחתונה שלו שבו הוא עומד תחת החופה עם בת הזוג שלהם ... וזהו .. זהו זה הגענו ליעד פותחים דף חדש .. עכשיו יש לי איפה לפרוק את היצר זה כבר לא יקרה יותר... ברגע שיהיה לי קשה יהיה לי את אשתי ...
יום יבוא.. שהאישה שלהם תלך ללדת את הילד הראשון שלהם ...וזהו דיי אני כבר אבא .. אני חייב לקחת אחריות אם לא בשבילי בשביל הילד שלי ... זהו אני עוצר את הכל מה שהיה היה ... עכשיו מחדש אני אדם אחר..
אבל יום יבוא - לא בא.. בסוף שוב הם מוצאים את עצמם באותו פוזה כמו לפני 10 שנים בישיבה ..או אפילו לפני כן ..

דוד: אוקיי מאסטר איך זה עוזר לי ?

מאסטר: אנסה להסביר לך קצר יותר ... יש להם ציפיות שאף פעם לא באו וגם לא יגיעו!! בגלל זה הם נשברים לקרשים..

דוד היקר אני רוצה שתדע -
אתה במלחמה כל החיים וזה בסדר .... תלחם בכל הכלים שנתנו לך כאן באתר הנפלא!! אבל דע לך שלעולם זה לא ייעלם לך, וגם אם תהיה נקי 100 ימים או אפילו שנה עדיין יהיו לך קשיים בתאווה ואולי גם תיפול ... זה חלק מהניסיון שה' בחר לך בחיים שלך כאן עד 120.. תהיה גאה בעצמך  על אותם הימים שצברת והיית נקי...

בהנחת יסוד הזו .. תצליח -
1. לא לפתח ציפיות שאולי יום אחד זה "יחלוף לגמרי". גם אם תהיה נקי הרבה זמן, תצטרך להלחם בכל הכוח, התאווה תוולה אותך לכל מקון ובכל זמן.
2. לא להשבר גם אם נפלת אחרי הרבה ימים. (כגודל הציפייה כך גודל האכזבה לך אין ציפיות )
3. להיות בשמחה  תמיד .. (שאתה תדע שזה לכל החיים אתה תוכל שלא להתפעל מכך וגם אם תיפול עדיין תצליח לשמור על שמחה... כי העצבות מגיעה מציפיות ולך אין ציפיות) זה חלק עיקרי בחיים בדיוק כמו ניסיונות אחרים שיש לאנשים בחיים .. לאחד יש קושי לשמור שבת לך יש קושי לשמור כל הברית ..

בהצלחה דוד ..

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #120023

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

פששש. תודה רבה על המסר דף חדש!
חיזקת אותי!

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #120031

• shomerbrit38
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר ותיק

מחזק! (הסיפור עם מאסטר ודוד)

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי shomerbrit38.

תגובה: דף חדש לפני 4 שנים, 3 חודשים #120058

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום
ב"ה 

בוקר טוב לכולם ...

היום אני לבד בבית ... מתחיל להרגיש כבר כאבים באותו המקום ... מרגיש שהיצר מחכה לי ... 

מתחיל להיות קשה , מודה לה' על 18 עם נקיים ... ורוצה באמת ובתמים להמשיך להיות נקי ...

מקווה לעשות לי רשימה של דברים להספיק היום ..לא לתת לעצמי רגע פנוי ...

מאוד חושש.. כל תגובה לכם חברים אפילו קצרה תחזק אותי ..תודה לכולם והמשך יום נקי .ת

זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן