ברוכים הבאים, אורח

"וחוזר חלילה"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "וחוזר חלילה" 743 צפיות

"וחוזר חלילה" לפני 4 שנים, 3 חודשים #119338

• Yoseff
  • רצף ניקיון נוכחי: 161 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם.
שוב אני כתוב, ושוב דווקא אחרי נפילה..
קצת על עצמי כדי שאוכל להתייעץ איתכם..
כשהייתי בתיכון הייתי נופל הרבה, עד כמה פעמים ביום. כשהגעתי לישיבה כל פעם שהייתי חוזר הביתה הייתי נופל (בישיבה לא).
לפני כמעט שנה גיליתי את האתר הזה ולקחתי על עצמי את האתגר.. קראתי מאמרים, קראתי סיפורים של אנשים והתחזקתי משיתופים. בהתחלה הגעתי ל40 ימים רצופים, אח''כ הצלחתי להגיע ל90 ויום אחרי זה נפלתי.. ושוב התחלתי מהתחלה, הגעתי ליותר מ100 ועוד פעם נפלתי.

אני עומד עכשיו בעוד התחלה חדשה וכמו תמיד אני אומר לעצמי הפעם היא באמת האחרונה, ולא יודע האם להאמין לעצמי, האם יש סיכוי שיום אחד זה ייגמר.

אני מתלבט האם אני צריך לעבוד על זה רציני יותר, האם להכנס לשיטת 12 צעדים?

ועוד דבר אני רוצה להתחתן אבל מפחד, אני לא יודע אם לחכות שיעבור זמן מסוים בנקיות או שלעולם הוא לא יגיע.. מה אתם מציעים?

תגובה: "וחוזר חלילה" לפני 4 שנים, 3 חודשים #119339

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום
כל הכבוד על הכנות והשיתוף.
לי הדבר היחיד שעזר להיות בהחלמה, כל יום רק להיום, זה השתתפות בתוכנית 12 הצעדים של sa
אני מגלה כל יום, וזאת לא הגזמה, פגמי אופי וראייה מעוותת של סיטואציות בחיים, שדחפו אותי לשימושים.
ממליץ לך מכל הלב להתחיל בתוכנית מצילת חיים זו

תגובה: "וחוזר חלילה" לפני 4 שנים, 3 חודשים #119341

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך יוסף היקר וכל הכבוד שנכנסת וכתבת ודווקא אחרי נפילה ! אוהבים אותך מאוד!

מצטרף לניסן בכל מילה.. אני ניסיתי להפסיק בכוחות עצמי שנים על גבי שנים ולא ידעתי כלל על קיומם של האתר הזה ו/או sa או צעדים. כמובן ללא הצלחה

אני מגלה מיום ליום שזה הרבה מעבר לתכנית שעוזרת להימנע מפגם הברית...
זה תכנית שעוזרת לי להפוך לאדם טוב יותר.
אני עוד לא שם, אבל בע"ה אני בדרך צועד בשביל הארוך והמפותל ולראשונה בחיי בתור בנאדם שתמיד מחפש תוצאות מידיות וקופץ מדבר לדבר ואז עוזב אותו כשהן לא מגיעות מהר מספיק - כאן הצלחתי להישאר מחוייב ולתת לזמן באמת לעשות את שלו בלי לנסות להאיץ בשום דבר וברוגע אמיתי שאני יודע שגם אם דברים עדיין לא מסתדרים לי הם יסתדרו בסוף כי אני רואה את ההתקדמות לאט לאט וגם רואה את ההשפעה על אנשים אחרים שעושים אותה.

אוהבים אותך תמשיך לבוא!

תגובה: "וחוזר חלילה" לפני 4 שנים, 3 חודשים #119352

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאמין ב 12 צעדים,
אולי תהיה נקי ואז תרגיש שאפשר לעזוב את התכנית, 
אבל כדי לתפוס את עצמך,
זה המקום,
ואני מאמין שכשתהיה נקי, תידע תשובה גם לגבי הנישאין.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: "וחוזר חלילה" לפני 4 שנים, 3 חודשים #119354

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
אתן דוגמא כדי לעורר מטיבציה להיות בתוכנית.
אני גרוש, בפרק ב' של חיי עם אשה מדהימה שלה 2 בנות.
בת זוגתי היא אלמנה לכן הבנות נמצאות איתנו כל הזמן.
עד לפני מספר שבועות הייתה לי הבנה אמיתית שאני אחראי על גידול הבנות ולכן אני קובע איך לחנך אותן. אפילו אמרתי לבת זוגתי שהיא צריכה להעניש את הבת הקטנה בגלל אירוע מסויים.
התגובה של בת זוגתי הייתה חריפה מאד, היה לנו נתק שכמעט הסתיים בפרידה!
בצעד 3 בתוכנית 12 הצעדים אנחנו מוסרים את רצוננו ואת חיינו להשגחת אלוהים כפי שאנו מבינים אותו.
המשמעות של צעד 3 היא שאנחנו מפסיקים להרגיש מנהלים של העולם, ומפסיקים להתנהג כאילו אנחנו מנהלים של כל דבר. כשאני מסתכל על הסיטואציה הנ"ל ברור לי היום , כאור השמש, שאני לא יכול לקבוע איך לחנך בנות שהן לא שלי.
איך אני הייתי מרגיש אילו היו מורים לי איך לחנך את ילדיי?
אני לא יכול לנהל את כולם כי הדבר יוביל אותי בסופו של דבר לשימושים ולאבדון, הרי לא כולם סרים למרותי בעולם. אני לא אלוהים!
ברגע שמסרתי את רצונתיי הללו לאלוהים נפלה עלי שלווה שלא הצלחתי לחוות מעולם. אני צריך להפסיק לרצות כל דבר, שיתנהל בדיוק כפי שאני רוצה.
תוכנית 12 הצעדים מטפלת בשורש הבעיות שלנו, או פגמי האופי כפי שקוראים להם בתוכנית. רק בפתרון שורש נוכל להפסיק את השימושים, וגם זאת בתנאי אחד - שנמשיך לצעוד בתוכנית עד גיל 120.

תגובה: "וחוזר חלילה" לפני 4 שנים, 3 חודשים #119408

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום עליכם יוסף.
מזדהה עם מה שאתה כותב כאן.
אני בטוח שאפשר לצאת מזה ועובדה לכך שאתה יכול לראות חברים רבים עם נקיות של שנים.
תשחרר קצת מטען, זה יעזור לך. זה יכול להיות כתיבה בפורום, צעדים, קבוצות. כמו שאחרים אומרים, עדיף לשלב.
רק חשוב מאוד שתהיה לך איזו כתובת להוריד את זה ממך.

מחזק את ידיך ונשמח לראות אותך כאן איתנו!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן