ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75334 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120655

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבי ג'י!

היום ה173

היום היה יום קשוח מבחינת התאווה.

היה לי קושי עצום ברחוב במשרד המון מושאי תאווה, רצון ללגום ולהסתכל, רצון להשתמש, רצון לפתוח את הפלאקי ולהיכנס ליוטיוב לראות דברים. המחלה הזכירה לי שהיא נמצאית שחס ושלום לא אשכח.

אסירות תודה שהצלחתי לעשות פעולות של חיבור ושיתוף אפילו שלא היה בא לי

אסירות תודה שדווקא היום אמרו לנו להישאר בעבודה עד מאוחר וגם הלכתי אחרי העבודה ישר להתוועדות במרכז ת"א רחוב שנקין ופחדתי מאוד שאצא לשוטט אבל פתחתי מעגלים בעצת הספונסר ואסירות תודה שאני מסיים את היום הזה נקי ללא פעולות תאווה פרט לכמה מבטים ברחוב.

מתפלל לעוד יום שפוי מפוכח ונקי רק להיום.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120663

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-174

התאווה לא מתפרצת סתם ..

נכנסתי היום ליום השלישי לתאווה שמשתוללת בקירבי..

באחד השיתופים שלי הבנתי שאני כבר כמה ימים מאוד מאוד מנוהל מסיטואציה מסויימת עם אישתי וזה משפיע עליי באופן ישיר

יש כנס SA בעוד חודשיים ובהתחלה זה לא כ"כ עניין אותי אבל לאט לאט אחרי ששמעתי מחברים שוב ושוב שפשוט חייב לחוות כנס החלטתי למה לא בעצם?

הצעתי לאישתי שנלך לכנס יחד והיא שמחה, אח"כ כשהבנו שזה יום שלם ואין לנו איפה לשים את הילדים ויתרנו.

אחרי כמה ימים חשבתי רגע למה שלא אלך לבד? העליתי את זה בפני אישתי והתגובה שלה הייתה מזלזלת ופוגעת.
נפגעתי. הצעתי שנלך ביחד לחצי יום ונחזור והיא שמחה. נשארתי פגוע מהתגובה הראשונית שלה לכן אחרי 10 דקות חזרתי אליה בתקיפות בדרישה להסבר למה אני צריך להידפק בגלל זה..
זה נגרר לויכוח והרגשה לא טובה.
למחרת אמרתי לה שנלך ביחד היא כבר לא רצתה.. 
אחרי זה גיליתי שזה בעיה לבוא עם תינוקות ויש לנו תינוקת בת חודשיים שחייבים לבוא איתה אז הבנתי שבכלל אי אפשר ללכת ביחד גם אם נרצה.. 
אז אמרתי טוב אוותר על הכנס וזהו.
וזה המשיך לאכול אותי מבפנים שאני מוותר למרות שלא באמת רוצה לוותר וגם בעצם למה אני מוותר בכלל?? 

כל הסיטואציה הזאת מאוד ניהלה אותי אני כל החיים בתשובה שלי חונכתי ע"י הרב לוותר לאישה ושאלוקים מדבר אלינו דרך האישה
אבל פתאום גיליתי שלאישתי יש פגמי אופי.. ואם היא מגיבה על איזה פגם אופי שלה ולא רוצה שאלך לכנס אז גם אז אני צריך להתכופף ולקבל את זה??

הלכתי לאיבוד בתוך עצמי והספונסר שלי עוד יותר עיצבן אותי כשפסק בנחרצות שאני צריך ללכת לכנס ויהי מה...

כלללללללל הדבר הזה ניהל אותי והוביל אותי פשוט לרצות להשתמש ולעזוב את התכנית וזה מדהים.... איך בשניות אני מגיע לשם .. מקצה לקצה...

אסירות תודה שדיברתי עם חבר תכנית ואחרי זה עוד חבר תכנית שהוא מאוד ותיק והמילה שלו חשובה לי והוא גם בד"כ מאוד מקפיד על שלום בית ולא לפגוע באישה וכו' ושניהם וגם אני הגעתי למסקנה שעליי לשחרר מזה ולהגיד לאלוקים שאני יושב בשב ואל תעשה ומחכה שהתשובה תבוא ממנו.

אישתי כתבה לי מקודם שהיא נפגעה שלא רציתי ללכת איתה ולבלות איתה יום שלם ושהעדפתי ללכת לבד וכו וכו'...

הסברתי לה שאני מתנצל ובאמת זה היה רק מהפגיעה של הזלזול הראשוני שלה...
זה לא נגרר לתוך ויכוח הוא פשוט אמרה הכל בסדר תלך לבד וזהו ממקום אמיתי.

אז אלוקים שלח לי את רצונו דרך האישה... אסירות תודה! נתראה בכנס בע"ה!

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120664

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא!
תודה לך על השיתוף וסתם רציתי שתדע שאני עוקב אחרי השיתופים שלך באופן קבוע, לי אין מספיק סבלנות כל פעם לשבת ולעדכן אבל לדעתי זה דבר מאוד מועיל ונראה כמו אחד הכלים החזקים שמחזיקים אותנו מחוברים ונקים -לשים לב בעזרת השיתופים איפה התאווה מוצאת פירצות בחיי היום יום שלנו ולהוציא את זה החוצה לפני שזה מדרדר אותנו.
תמשיך ככה ותמשיך ותצליח בע"ה, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120667

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אוהבים. מחכה לפגוש אותך בכנס. אתה ממש מעמודי התווך של הפורום בתקופה הזו וזה ממש חשוב. עבודת קודש. כל הכבוד! ם.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120670

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
 יקירי. 
הודינו ששגינו , ושחחרנו לפני אבא יקר. 
פעולה פשוטה וניפלאה שהיה קשה לנו בעבר לעשותה. 
כל הכבוד על הפעולה .
לי היא מוכיחה כל פעם מחדש שאפשר אחרת , גם כשהייתי במקום הכי נמוך ושחשבתי שקלו כל הקיצים .
אז הפעולה הזאת הצילה אותי ונעשו לי הרבה ניסים. 
תודה על השיתוף .
אוהב אותך מאוד.. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120672

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם! על המילים החמות, על הקריאה ועל העידוד!
תודה רבה רבה טהרני אני בהחלט לא מרגיש ככזה אבל כיף מאוד לשמוע !

אשמח להיפגש בכנס

אוהבים!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120682

• אלי11
  • חבר חדש

מתרפא היקר
אני פעם ראשונה עכשיו קורא את הפוסט שלך, את האמת שזה פוסט של 20 דפים קראתי את 5 ראשונים ואז דילגתי לדף האחרון, אני חייב להגיד לך 2 דברים:
1. אתה מרתק בסגנון כתיבה שלך, אני ממש יכול להרגיש את ההרגשות שלך באותם רגעים קשים שכל אחד מאיתנו עובר.
2. שמח בשבילך שעברת את ה90 יום ומתקרב כבר ל90 השני שלך ברצף, אשריך!!!
בשבילי זה היה חיזוק ענק לקרוא את הפוסטים שלך.
בהצלחה רבה 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120683

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה! 
אין מספיק מילים שאוכל לרשום כדי לתאר כמה זה משמח ומרגש אותי...

לפעמים פשוט כמעט בוכה מאושר...

אסירות תודה לאלוקים באמת שעזר לי שנתן לי להגיע לשפוך את הלב ולקבל פידבקים כל כך מחממים ! 

לזכות ע"י כך גם לעזור לאחרים... זה זכות אדירה שנפלה בחלקי וזה ממש לא ברור מאליו...

אז שוב תודה מקרב לב... שאתם קוראים מגיבים נותנים פידבקים מרגשים! פשוט תודה.

היום ה-175
עוד חמישה ימים חצי שנה.. רק להיום..
התאווה חיה ונושמת היא לא הלכה לשום מקום.. לא הבראיתי ואני לא "אחרי זה" אני עדיין אותו בנאדם שהייתי רק עם רוח גבית מאוד חזקה של הרגלים טובים שרכשתי לעצמי..

מוצא את עצמי מתחיל לזלזל בחלק מההרגלים ולדחות אותם.. מרגיש את ההשפעה של זה במיידי..

אני מכור. ותמיד אהיה מכור כנראה. אני צריך להכניס את ההחלמה עמוק לתוך החיים שלי.. שתהיה חלק ממני..
שאנשום אדבר ואחשוב החלמה. כל רגע ורגע. שבתוך כל רגע פנוי או משעמם תיכנס פעולה של החלמה. זו הדרך היחידה עבורי לא להשתמש היום.

מתפלל לאלוקים לנכונות לוותר רק להיום על מבטים..

יש רצון להיכנס ליוטיוב לראות דברים.. יש רצון לצאת לשוטט.. זה נורמלי עבורי זאת המחלה שלי..
מתפלל רק להיום ליכולת לוותר להיכנע ולמסור את זה לאלוקים.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120690

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לכל קודמי !

מאד מחזיק ממך ואוהב אותך !

תודה שהיית איתי היום עם הקשיים שהיו לי !

בהצלחה !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120708

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי מתרפא.
תודה על השיתופים. 

נתראה בכנס? תשאל חברים מי זה נתן.... 

מאחל לנו יום שפוי ומחובר לאבא אוהב.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120731

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 06 פבר' 2020 15:08:

תודה רבה רבה! 
אין מספיק מילים שאוכל לרשום כדי לתאר כמה זה משמח ומרגש אותי...

לפעמים פשוט כמעט בוכה מאושר...

אסירות תודה לאלוקים באמת שעזר לי שנתן לי להגיע לשפוך את הלב ולקבל פידבקים כל כך מחממים ! 

לזכות ע"י כך גם לעזור לאחרים... זה זכות אדירה שנפלה בחלקי וזה ממש לא ברור מאליו...

אז שוב תודה מקרב לב... שאתם קוראים מגיבים נותנים פידבקים מרגשים! פשוט תודה.

היום ה-175
עוד חמישה ימים חצי שנה.. רק להיום..
התאווה חיה ונושמת היא לא הלכה לשום מקום.. לא הבראיתי ואני לא "אחרי זה" אני עדיין אותו בנאדם שהייתי רק עם רוח גבית מאוד חזקה של הרגלים טובים שרכשתי לעצמי..

מוצא את עצמי מתחיל לזלזל בחלק מההרגלים ולדחות אותם.. מרגיש את ההשפעה של זה במיידי..

אני מכור. ותמיד אהיה מכור כנראה. אני צריך להכניס את ההחלמה עמוק לתוך החיים שלי.. שתהיה חלק ממני..
שאנשום אדבר ואחשוב החלמה. כל רגע ורגע. שבתוך כל רגע פנוי או משעמם תיכנס פעולה של החלמה. זו הדרך היחידה עבורי לא להשתמש היום.

מתפלל לאלוקים לנכונות לוותר רק להיום על מבטים..

יש רצון להיכנס ליוטיוב לראות דברים.. יש רצון לצאת לשוטט.. זה נורמלי עבורי זאת המחלה שלי..
מתפלל רק להיום ליכולת לוותר להיכנע ולמסור את זה לאלוקים.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

הי מתרפא, רציתי לשאול איך אתה מוסיף את החתימה הזאת עם הקישורים לכל הודעה שיש לך.
רוצה לעשות כזאת גם

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120736

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים יקרים !

תודה נתן! כן נתראה בכנס בע"ה

רובין אני לא יודע להסביר על גבי הפורום... צור איתי קשר טלפוני באם תהיה מעוניין.

היום ה-178.

אני לא מרגיש טוב כבר כמה ימים וכשאני חלש וחסר כוחות המחלה בד"כ תמיד מנצחת... זהו נס שעברתי את הימים האלה בלי להשתמש ואסירות תודה לאלוקים אוהב על כך.

היום החלטתי לא להיתקע בבית ויצאתי לעבודה, מרגיש לא טוב על כדורים קר מאוד נוסע בקטנוע ועצרה אותי שוטרת ליד העבודה שתמיד עוצרת שם קטנועים ונותנת דוחות לא משנה על מה היא כבר מוצאת על מה לתת דוח.
כבר קיבלתי ממנה 2 דוחות בעבר, אציין שמדובר בשוטרת רעה במיוחד... בוצ'ה ענקית פנים רשעיות כאלו ולא אכפת לה מה מעולם לא תצליח לשכנע אותה לוותר לך מה גם שהיא מחפשת בנרות על מה לתת דוח.

היום היא עצרה אותי, אמרה לי להוריד את הקסדה, להוריד את החם צוואר שלי, כדי לראות שאני עם אוזניות על 2 האוזניים ולהודיע לי שאני מקבל דוח.

החלטתי שאני לא מתרגז. ולא מתבכיין. ולא נהיה מנוהל מזה ולא שואל שאלות ולא מאשים את אלוקים את עצמי או את האמא של השוטרת הזאת שהביאה אותה לעולם, אלא פשוט מקבל שזה רצון הבורא יתברך.

בפנים מחוייכות נתתי לה את הרישיון נהיגה ורכב, ולשאלתה האם יש לי דוחות קודמים בחמש שנים האחרונות עניתי בחיוך כן, יש לי דוח ממך ממש כאן בצומת הזה מלפני שנה בערך עם חיוך מאוזן לאוזן.

היא הלכה לרשום את הדוח לא היה נראה שדבריי השפיעו עליה יותר מידי.. אבל כן היה לה מבט מתפלא על הפרצוף על החיוך שלי חחחח היא רגילה לקבל קללות וירידות מאנשים (היא ממש ממש נראית לא טוב... ואנשים ישר הולכים לשם אפשר לעשות מטעמים מהקללות ומהירידות שאפשר להגיד לה)

בזמן שהיא רושמת את הדוח כבר קיפלתי את האוזניות (החדשות שקניתי רק לפני כמה ימים) והם נפלו לי על הרצפה לתוך שלולית... התכופפתי להביא אותם ונפלתי על הברכיים על הכביש הרטוב...
ואם זה לא מספיק החם צוואר שלי גם נפל לי לתוך השלולית..

היו לי את כל הסיבות שבעולם להתעצבן לצרוח ולקלל ויותר מכל להשתמש!! הייתה לי לגיטימציה אמיתית להשתמש!!

אבל אני החלטתי שזה רצון אלוקים ואני צריך לקבל אותו. ושאין לי את הפרבילגיה לנסות להילחם בזה, לכעוס לשנוא, או לא לקבל את רצון הבורא.
וכך נשארתי מחוייך עד שהיא חזרה אליי כדי לתת לי את הדוח. אמרה איזה משהו על כך שאסור לסוע עם אוזניות באוזניים גם אם לא שומעים מוזיקה אמרתי לה שוב בחיוך שאני יודע ומכיר את החוק וזה בסדר גמור! נפרדנו כידידים בחיוך ובברכת יום מקסים ושבוע נפלא.

פעם ראשונה בחיים שאני מגיב ככה. או יותר נכון לא מגיב. 

שנים של חזרה בתשובה, ספרי מוסר, שיעורים, התבוננות בהשגחה פרטית של הבורא ניסים שקרו לי במהלך החיים שום דבר לא עזר לי להתמודד ולקבל את רצון האלוקים היום כמו התכנית הזאת.

אסירות תודה אמיתית לבורא עולם שעזר לי לקבל באהבה את הדוח הזה.

אה.. וכמעט שכחתי.. אני לא יודע אם זה תלוי בה או לא, אבל הדבר האחרון שהשוטרת הנחמדה אמרה לי זה "לא רציתי לבאס אותך אז הדוח הוא בלי נקודות" 

וזה ממש אסירות תודה עבורי בין אם זה תלוי בה ובין אם לא.

אוהבים !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120739

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מעורר השראה. מזכיר לי את התקופות היפות שלי בתוכנית, וסיפור אחד שבו שוטר עצר אותי מדבר בפלאפון, מזגזג בין הנתיבים ועם רישיון נהיגה שנשאר בבית, ועל הכל הודיתי בפה מלא שהוא צודק, ובסוף הוא שחרר אותי פשוט בלי כלום. בפעמים אחרות ניסיתי לעשות את זה שוב, אבל בתור טריק רוחני שיביא לתוצאות, וזה לא עזר. צריך לעשות את זה בשביל לחיות ביושר וזהו. הנקודה הזו מאוד התחדדה לי ממשהו שקראתי לאחרונה. וגם בעבודה האחרונה עם הספונסר (אני יוצא הרבה להפסקה...) הוא דיבר איתי על זה שמבחינתי התוכנית היא אוסף כלים שיפתרו לי את הבעיות של החיים, ויביאו אותי ליעדים שאני חפץ בהם, ובגישה כזו זה פשוט לא יעבוד. שוין, חפרתי. שיהיה לכולנו לילה טוב, נקי ומחובר.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120741

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואוו איזה יופי מתרפא יקר !

לא מאמין !

ממש מלאך ! נתת לי חיזוק אדיר ממש !!!

מודה לך מכל הלב !!

רפואה שלמה מתרפא יקר !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120745

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואלה שיחקת אותה אחי האמת שמאד שימח אותי לקרוא את ההודעה שלך אהבתי את איך שאתה צוחק מהחיים ולא לוקח אותם קשה מידי.. לילה טוב חברים!!

זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן