ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75450 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131616

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
מכיר את ההרגשה, גם אני חוויתי כמה פעמים בתקופה שלי בתוכנית חלומות כאלו ואפילו קצת קשים יותר שבהם הרגשתי שזה ממש אמתי עוד כמה דקות אחרי שהתעוררתי.
הספונסר שלי היה דואג להזכיר לי שזה רק חלום ולא מציאות אבל עדיין הייתי מרגיש שזה משפיע עליי ומושפע ממני ומהחלמה.
כל הכבוד על הדרך תמשיך בהחלמה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131618

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים ענק
מתרפא היקר
ממש מזדהה 
עם משואות תאווה כשטיילתי בשבת במקום הנופש בו הייתי
גם מכיר את הקטע הזה עם החלומות "הלא מתוקים"...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131621

אוהבים מתרפא היקר !

כל הכבוד !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #132237

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ונכבדים !

היום ה-524.

אסירות תודה ענקית על ימים נקיים מתאווה ומפוכחות של 13 ימים ללא אף פעולה אקטיבית על תאווה.

לא נכנסתי לכתוב ולשתף בשרשור שלי הרבה זמן (שבוע+) ואני גם לא כ"כ מצליח לכתוב כתיבה יומית בכל הזמן הזה או לכתוב/לקרוא צעדים.. 

סה"כ תקופה דיי טובה מכל הבחינות, גם מבחינת התאוה. על אף שאני מוצא את עצמי לא פעם במחשבות שמתגנבות לראש על שימושים, זכרונות מן העבר, דמיונות והתאוות למושאי תאווה שאני נתקל בהן כשאני בחוץ, אבל אסירות תודה שאני לא נלחם בזה ולא פועל על זה וכך הימים עוברים להם וצבירת המפוכחות נמשכת.

אני אסיר תודה על התקופה הזאת בחיי, מתפלל לאלוקים להיות עם יותר מוכנות לעשות צעדים ולכתוב ולקרוא כדי לעבור את התהליך בשלמותו ולא לעצור באמצע..

כשהאובססיה נדלקת אני חסר אונים ולא מצליח לתפקד ואני חושב שלעבודת הצעדים יש חלק נכבד בלשמור על עצמי ממצבים שעלולים להדליק לי את האובססיה (כעסים טינות חוסר חיבור וכו')

מתפלל לאלוקים רק להיום להמשיך בדרך הזו ולשבת לכתוב! 

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #132242

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא תודה על העדכון תמשיך לחלוק לשתף ולתת לנו מהניסיון כח ותקוה שיש לך ויש לך הרבה..
אוהבים ומחזקים אותך...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #132250

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא היקר,
באמת התגעגעתי לכתיבה שלך בפורום,
איה הרופא המרפא,
בטל אמרי כתביו,
אני שלעצמי גם היו ימים שהרגשתי נקי,
ואז המשכתי בסבבה,
וראיתי שבהמשך זה מה שמפיל אותך בקריז אתה לא מוכן,
הנמלה אוגרת בקיץ לשנה שלמה,
ככה אני מרגיש שבזמן טוב צריך להמשיך,
אבל מי אני דג רקק שיגיד לך מה לעשות,
אוהבים.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 3 חודשים #132321

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי ומכל מלמדיי השכלתי ! שמח לשמוע עיצות ותובנות של אחרים זה מה שמחזיק אותי בסופו של דבר נקי בסוף היום.

היום ה-525.

אסירות תודה על עוד יום נקי.

אסירות תודה על המון המון פעלתנות בעבודה, תפילות במניין, חיבור להשם, נתינה ועזרה בבית לאישה, זמן עם הילדים בבוקר בחציו הראשון של היום.

הסיטואציה היום הייתה שנשארתי במשרד עד מאוחר כי הגעתי מאוחר, סביבות השעה 6 בערב כבר נשארתי אחרון לבד לגמרי בכל הקומה. כל המשרד לעצמי. 
הייתי במשרד עד שעה 9 לבדי לגמרי. עבדתי כל רגע ורגע. התקדמתי המון במשימה !
יצאתי הביתה כשכבר חשוך, מאוחר, יום חמישי סופשבוע, האישה לא מחפשת אותי כי היא יודעת שאני מגיע מאוחר, ואני עם רכב יוקרה שהשאלתי מדוד שלי.. ובכל זאת ועם כל זאת שזו סיטואציה שבעבר בוודאות הייתי נוסע לשוטט אסירות תודה שעליתי עם חבר על הקו ונסעתי ישירות הביתה ומבחינתי זה נס.

אה וכמובן איך שכחתי את מושאת התאווה המטורפת שראיתי בבוקר כשהייתי עם הילדים בגינה... וויתרתי באסירות תודה למרות שמאוד רציתי ללגום עוד ועוד ממנה מהקצת שראיתי מרחוק רציתי להתקדם לידה ללכת לידה כדי להסתכל אבל ויתרתי כי פשוט לא היה לי כוח לשאת את כל הבעסה והקריז שמגיע אחרי זה.

דאגתי מאוד כשיצאתי לעבודה ממה יהיה בערב... ידעתי שהמוקש הזה יחכה לי.. שהסיטואציה הזאתי תהיה קשה עבורי. פחדתי. פחדתי שמא לא תהיה לי נכונות לוותר.. כפי שקרה לי ביום חמישי רק לפני שבועיים... אבל הנה אסירות תודה אלוקים החליט שהיום יהיה אחרת. ושיתפתי ונשארתי מחובר עד ההגעה הביתה עכשיו לראות סדרה טובה (שטיסל עונה 3) עם אישתי ולאכול פופקורן...

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132463

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-530.
שנה ו-5 חודשים וחצי של ניקיון.

החלטתי להיכנס ולכתוב, אני נעלמתי קצת בתקופה האחרונה מהפורום, גם כי אני יותר פעיל בקבוצות בהאנגאוטוס ובטלפונים לחברים, וגם כי למען האמת כמות הפעולות היומיות שאני זקוק לה לאט לאט יורדת, וזה בסדר, אני מרגיש פחות ופחות חייב אותם באופן נואש, ויותר ממלא את הזמן הזה בעבודה ובעבודת השם וכו', ויותר יציבות נכנסת במהלך היום.

אני מפוכח היום 13 ימים, אחרי שהמעידה האחרונה הייתה עבורי לפחות קלה יותר, כשהלכתי אחרי מישהי בפארק, ולפניהם היה רצף של 23-24 ימים של פיכחון ללא אף פעולת תאווה, כך שאני חייב להגיד שיחסית אני בתקופה טובה.

וזו גם הסיבה שאני כותב פחות.. יש פחות מה לכתוב ולשתף.. אבל היום חשבתי שזהו דווקא דבר שאני חייב להיכנס ולכתוב.

כי אם אני נכנס רק כשאני במצבים קשים, יוצא בכל השרשור הזה שבכלל לא רואים את ההחלמה ואת המתנות אלא רק את הסבל.. וזה חוטא למטרה שלי..

אז אני אשתף שבאמת באסירות תודה ענקית, רק להיום, אני חווה התקדמות אדירה ושיפור בחיים, בכל תחומי החיים.
וזה לא שמשהו השתנה, לא זכיתי בלוטו ולא קודמתי בעבודה, אישתי לא התחלפה והילדים לא השתנו..

הדבר היחידי שהשתנה זה היחס שלי למציאות, ומידת הביטחון בהשם שלאט לאט הולכת וגדלה. ועוזרת לי להתמדד כמעט עם כל דבר.
אני חווה עלייה רוחנית מתמדת, באסירות תודה, אני מתפלל כל יום כמעט שחרית ומנחה במניין, ועולה שליח ציבור כמעט באופן קבוע בבוקר, משהו שלעולם לא היה..
אבל יותר מזה, אני נהנה מזה... אני נהנה לבוא לבית הכנסת להתפלל להישאר עד הסוף ממש, עד ה "לדוד ה' אורי וישעי ממי אירא..." והקדיש שאחריו..
אני עוזר בבית כמעט באופן קבוע. ה-10 דקות שהחלטתי להקדיש לבית כל פעם שאני חוזר מהעבודה הפכו מזמן לחצי שעה ועד שעה...
בהם אני מסדר את הבית, מנקה מטאטא, משחק עם הילדים, מצחצח להם שיניים משכיב אותם לישון עם סיפור.. יושב עם האישה לקצת תשחצים \ קשקושים. משמח אותה. משתדל.

אני פחות דואג באופן כללי, מכלום.. פחות דואג מהעתיד, ממה יהיה ממה יגידו.. לאט לאט יותר ויותר מקבל שהכל מאת השם יתברך והכל לטובה והכל בהשגחה פרטית מדוייקת לפרטי פרטים. ושאלוקים אוהב אותי!!

התלות שלי באישתי במין נעלמה כמעט לחלוטין.. כשאנחנו יחד זה רק ממטרה של לספק אותה ולשמח אותה. אני מרגיש שחרור שם לחלוטין וחווה ניסים מטורפים. כמות הפעמים שאנחנו ביחד גבוהה הרבה יותר מהתקופה שלפני כן, שהייתי אני זה שיוזם ורודף אחרי זה כל הזמן.. דווקא עכשיו כשאני נותן לזה לבוא ממנה, ובא לזה קודם כל בשבילה.

בעבודה גם מתרחש הנס.. עד לפני חודש לא הצלחתי להתחיל עם המשימה הענקית הזאתי שקיבלתי לכתוב איזשהו מוצר מאפס. כיום אני במצב שאני לא מסוגל להפסיק לעבוד. אני הולך לעבודה בשמחה בבוקר ומחכה להתחיל לעבוד כבר, להמשיך מהנקודה שעצרתי בה אתמול שממש לא היה בא לי ללכת!

אם בעבר תמיד הייתי במצב שכל השבוע אני מחכה שרק ייגמר השבוע, ובשבת אני רק מחכה שהיא תצא כבר, כשאני סובל באיזשהו מקום גם במהלך השבוע וגם בשבת, היום אני נהנה גם בשבת וגם במהלך השבוע באסירות תודה ענקית. פשוט אוהב כמעט כל יום בשבוע. ימי ראשון שהיו קשים לי מנשוא הפכו להיות אחד הימים החביבים עליי בשבוע (אחרי שבת כמובן)

היחס שלי כלפי אנשים שאני לא מסתדר איתם, כלפי הגבאי המרגיז בבית הכנסת, החבר המעצבן, אנשים שלא הסתדרתי איתם, בעיקר בעיקר אישתי, הולך ומשתנה. אני יותר מכיל ויותר מקבל ויותר ויותר עובד על עצמי ולא מנסה לשנות אחרים. מתחיל לקבל את האנשים סביבי על כל פגמי האופי שלהם. ויש לי מליון דוגמאות לזה רק מהיום בבוקר...

והתאווה? טוב, אני לא יכול להגיד שהיא נעלמה, אני לא חושב שהיא אי פעם תיעלם כי בכל זאת אני בנאדם, והקב"ה יצר אותי עם יצר לזה, אז ודאי שזה לא נעלם וזה עדיין שם. זה תמיד יהיה. אבל באסירות תודה שהאובססיה פחות ופחות נדלקת, ואני לומד לאט לאט לעשות את הפעולות הנכונות ולשחרר ולוותר על זה עד שעוברים לעיתים פרקים ארוכים מאוד של שעות ואפילו ימים מבלי שחשבתי על תאווה כלל..

חזרתי לעשות את הצעדים השבוע. הגעתי לצעד 8 וחצי. צעד שבו אני כותב את כל האנשים שפגעו בי במהלך החיים, את הסיטואציות והמקרים שקרו, ואיפה נפגעתי ומה הרגשתי.

התחלתי לכתוב, ואז התחוור לי ש90% מהמקרים (בינתיים) הם על אמא שלי..

האמת, שתמיד ידעתי שצעד 9 יהיה הכי קשה לי. הלבקש סליחה מאנשים שפגעתי בהם - לעשות איתם שיחה ולהתנצל. כי ידעתי שאמא שלי בין האנשים האלה. 
אבל אז הסתבר לי שלפני צעד 9, לפני שמבקשים סליחה, צריך לסלוח בעצמנו...
ואת זה אני לא רואה את עצמי מסוגל לעשות...

כתבתי וכתבתי וכתבתי עוד ועוד מקרים וסיטואציות ודברים שאמא שלי עשתה לי, ואמרה לי, במהלך החיים. דברים לא פשוטים.. וזה הכניס אותי לעצב.. עצב כבד.. זה הציף לי את כל הרגשות האלה שהיו לי כל החיים של הרצון לברוח... להיעלם...

הבנתי היום מה הסיבה שהגעתי להתמכרות הזאתי. מה הסיבה שברחתי. ממה ברחתי.
ברחתי מאמא שלי. מהרגשה של פחד וטרור בבית. של חוסר אכפתיות.. של שום שמץ של אהבה.. רק לעיתים רחוקות מאוד ואהבה כפויה ומכאיבה.
שם זה התחיל.. ומשם זה נמשך.

והרגשתי איך שהנגיעה הזאתי במקום הזה, במקום של הכאב הזה והסבל והזכרונות מההתנהגות של אמא שלי ומאיך הרגשתי... הרצון למות או שהיא תמות... או להרוג אותה ואז להתאבד.. הפחד והטרור ממנה..
כבר בתור ילד קטן.. הרגשתי שאני נוגע בעצב הכי רגיש אצלי. ממש נוגע בו עם פינצטה. בשורש. בשורש הכואב.
והרגשתי את הרצון לברוח לתאווה מגיע ישר. ממש הרגשתי את השורש של הדבר.
כאילו בשיא השפיות הרגשתי את הקול הזה בפנים שאומר לי די אני לא יכול יותר... זה כואב מידי ואני לא יכול להכיל את זה יותר...
ולא אכפת לי מהשם, ולא אכפת לי מאישתי ולא אכפת לי מכלום אני פשוט רוצה לסמם את זה.... לא להרגיש את הכאב הזה... לברוח להתנחם בתאווה ובשימוש. מבלי לזכור את ההשלכות.

אבל אסירות תודה שבאמת אני במקום אחר היום, אני זוכר היטב את הכאב והסבל שהשימוש מביא אחר כך... ואני זוכר שהוא לא פותר שום בעיה.. רק מעצים אותה.. 

אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי להגיע למקום הזה של לסלוח לאמא שלי. לשחרר. לקבל אותה כחולה רוחנית. היא לא אשמה.. בדיוק כמו שאני לא אשם..
מאמין שזה ייקח זמן.. אבל היום אני מאמין שאפילו שזה לא ביכולתי, אלוקים יכול לעשות את זה עבורי. בדיוק כמו בכל דבר אחר.
אז רק נשאר לעשות את הפעולות, לשחרר להוציא לשתף, ולהתפלל אליו ולמסור לו את הדברים האלה. עד שהוא יחליט שהגיע הזמן שלי להשתחרר מזה ולסלוח ולקבל את אמא שלי ואפילו אפילו לאהוב אותה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132464

• mitmoded
  • דירוג זהב

וואו איזה כיף לקרוא, אתה מראה לי שיש דרך אחרת, לא רק בהתמודדות מול התאווה אלא מול החיים עצמם, יש מציאות של לחיות את החיים עצמם בלי סמים נלווים ולהנות מהם זה מדהים 
תודה לך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132465

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

תתודה על המסר המלא בהחלמה!!! 
ממש ממש חיזקת אותי! 
לראות שאם מתמידים בפעולות ונשונשמעים להוראות בסוף השחרר המיוחל מגיע, והטוב מציף את כל תחומי החיים! 
תודה על הפוסט המחלים זה! 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132466

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרפא היקר !
תענוג לקרוא ולראות את השיפור העצום שאתה עובר (: .

מאחל לך שכל הטוב הזה רק ימשיך ותתקדם הלאה להחלמה שלמה!.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132711

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים ואהובים..

היום אחרי הרבה מאוד זמן (קשה לי לזכור מתי הייתה הפעם האחרונה אני מאמין שחלפו בערך חודשיים) איבדתי את המפוכחות שלי בצורה מובהקת...

יש לי כל כך הרבה לכתוב וכל כך לא בא לי לכתוב כלום.. אבל אני יודע שאני חייב כי אחרת אני אהיה בצרה עוד יותר גדולה ובסכנה אמיתית וממשית ליפול ולהשתמש ממש עד הסוף...

כבר תקופה ארוכה שחל בי שינוי בגישה לגבי העבודה, כל כך התפללתי להיות מסוגל לעבוד כמו ה"תותחים הכבדים" בעבודה, לכתוב משהו מאפס להתמודד עם כל הבעיות והצרות ע"י מחקר וקריאה והבנה של תהליכים ולא לחפש קיצורי דרך ועבודות קלות ואכן ב"ה בזכות הרבה תפילה לבורא עולם נפתחוצלי מעיינות החכמה והיגיעה והתחלתי לעבוד במרץ על פרוייקט שהאתגרים בו הם מההכי מאתגרים שאי פעם נתקלתי בהם בחיי כמפתח תוכנה..

ההתקדמות הזאת מביאה איתה המון תחושת סיפוק ועשייה, ומעט זמן פנוי, שזה דבר טוב.. אבל מאידך היא מביאה חוסר בפעולות תכנית.
כבר קרוב לחודשיים שלא כתבתי צעד 4 כלשהו.

חודש וחצי הייתי תקוע בלהתחיל את צעד 8.. וגם כשהתחלתי כתבתי בדיוק יומיים בשבועיים האחרונים...

והלחץ הזה בעבודה והממש עבודה באובססיביות שלי גורם לי לניתוק לתחושות קשות שאני לא יודע להתמודד איתן..

בנוסף קורים כל מיני דברים.. קטנים.. אבל הם מצטברים.. ועוד דבר ועוד דבר..
אם זה המשקל שפתאום גיליתי בשקילה האחרונה שעליתי חזרה כמעט את כל מה שירדתי בשלושה חודשים האחרונים.. אם זה הערה שאישתי זרקה לי בליל שבת בקידוש.. אם זה האוגר שלנו שנמחץ בטעות למוות על ידי הילדה לפני כמה ימים והאוגר השני שנמחץ אתמול ולא מת אבל נהייה נכה ועיוור .. אם זה העובדה שאני מעשן סיגריות כפול ממה שעישנתי עד לפני כמה חודשים כשהתחיל כל ניסיון הגמילה הזה עם אלן קאר.. אני במצב היום שקופסא אחת כבר לא מספיקה לי ביום.. 
המון המון דברים שהולכים ונאגרים ונערמים ואני חושב ומרגיש שהכל בסדר אבל הכלכל מבעבע מתחת לפני השטח ומחכה לרגע להתפרץ החוצה...

אז התחלתי להרגיש לא טוב כבר בתחילת השבוע.. נפל עליי דכאון עומק הרגשתי כמו חולה אנוש אבל לא גופנית.. ריגשית..
והתאווה התחילה להתרומם.. ושיתפתי והתקשרתי אבל לא כתבתי ולא עשיתי צעדים המשכתי עם האטרף של העבודה שבאמתלתו לכאורה אין לי זמן לכתוב..

והלחץ והקושי והכאב עושים את שלהם והיום נשברתי..
האמת שכבר אתמול בלילה נשברתי הלכתי לישון ופינטזתי מלא עד שנרדמתי ובלילה הפנטזיה שלי קרתה בחלום והגעתי לקרי, קמתי בבוקר והתחלתי לגעת בעצמי עד שכמעט גמרתי.. עצרתי וקמתי להתארגן אפילו למדתי קצת תורה בבוקר לפני התפילה והיה נראה שהיום הולך בכיוון חיובי.. אבל אז אישתי ביקשה לצאת לכמה שעות ושאישאר בבית עם הילדים ונכנסתי למחשב זה התחיל מלגלוש לה בוואצפ לחפש סרטוני תאווה שאולי שלחו באחת הקבוצות שהיא נמצאית בהן ומשם עבר לפייסבוק לראות מה הנטספארק יפספס לי ופתאום אני רואה שהנטספארק מפספס הכל ונחשפות בפניי תמונות שלא ראיתי מזה הרבה מאוד זמן... לקח לי עוד כמה רגעים לקלוט שמשום מה הנטספארק מנוטרל.. 
ואז התחילה חגיגה...

נכנסתי לכל האתרים שאסור לי להיכנס אליהם אתרים של תאווה מפורשת... בשניות...

התעלמתי לחלוטין מהילדים רק נפנפתי אותם שיילכו לשחק במקום אחר כדי שלא יפריעו לי..

עד שהם כבר לא נשמעו לי ונאלצתי לסגור את זה..

אז איבדתי את המפוכחות שלי באופן רישמי ומובהק שאינו משתמע לשני פנים.. גלשתי באתרי תאווה ואני כעת עם רצון אדיר ללגום עוד ולראות עוד...
הנסיעה מהבית לעבודה הייתה קשה לי.. חם בחוץ היום וזה גורם ישיר לבגדים קצרים יותר ומלא מושאי תאווה ברחוב והמשכתי ללגום כל הדרך והנה שוב אני מוצא את עצמי באותה נקודה שנואה כל כך... עם הרצון העז להשתמש ולגמור עם זה.. לאפס את הספירה הארורה הזאת ולהיעלם לכם ולכל העולם ולשקוע בבור העצוב והמדכא שנקרא חיי...

מתפלל לאלוקים שיעזור לי רק להיום לוותר. להפסיק לשתות מהמים המלוחים.. ממי התרעלה האלו..

מתפלל לשפיות.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132714

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה איש מדהים,
התהליך שאתה עובר,
הוא מסר לכולם,
בכל אופן לי בודאי,
העליות הירידות הרכבת הרים של החיים,
אבל בא נאמר תודה לה',
שאנחנו נמצאים במקום אחר היום, גם עם הנסיון,
יותר מודעות יותר כוח להתמודד,
תמשיך חזק,
מתגעגעים אליך בפורום.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132716

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ואוו אחי,
קראתי את 2 ההודעות האחרונות, סיימתי את הראשונה עם הרגשה שאתה במקום טוב ומדהים עם מלא רצון לפרגן וכו' ואז פתאום הגיעה השנייה שהציגה לפתע את ההידרדרות לקצה השני.

אתן לך פידבק בירשותך בערבון מוגבל, אם תרצה, יכול להיות שאני גם סתם מקשקש...
קיבלתי רושם מההודעה הראשונה שאתה אכן במקום ממש טוב ובדרך הנכונה בהחלמה ולמעשה מתמודד עם ההתמכרות לתאווה כמו שצריך, לדעתי.
אין לי ניסיון בתחום אבל זה ממש עולה מהדברים שלך וממה ששמעתי מחברים בתוכנית שכרגע פשוט הבעייה שלך זאת העובדה שיש לך התמכרות מישנית - סיגריות.
שמעתי מחברים שהתקדמו יפה בהחלמה מול התאווה אבל כל עוד לא טיפלו בהתמכרות האחרת שהייתה להם (כמו אוכל וכו') אז זה לא באמת הירפה מהם ורק שטיפלו גם בה הרגישו את ההחלמה המושלמת.
למעשה זה הגיוני כי כל עוד אנחנו פועלים על התמכרות מסויימת אז אנחנו פשוט מכסים את הקשיים איתה.
אז שוב לעניות דעתי בערבון מוגבל הייתי מציע לך לשלב תוכנית החלמה מהתמכרות (נרה לי שכדאי של 12 צעדים אבל לא חייב באותו פורמט) גם לטיפול בהתמכרות המישנית לסיגריות ומאחל לך שתגיע משם להחלמה ושלווה.

אוהב אותך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 2 חודשים #132721

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים תודה על התגובות !

אסירות תודה שבינתיים הייתי כל כך עסוק וטרוד בדברים בעבודה שלא היה לי זמן לחשוב אפילו על שימוש...

לא מכוחי...

עם זאת פספסתי תפילת מנחה לצערי מקווה שזה לא ינהל אותי הלאה...

מסכים איתך לחלוטין גידי... יש לי התמכרות נוראה לסיגריות שאני חייב לטפל בה ואני רוצה לקבל חזרה את הכסף מאלן קאר ואז ללכת לקורס של הקופת חולים שבסופו מקבלים כדורים שכשלוקחים אותם אי אפשר לעשן. אני מאמין שברגע שאיגמל מההרגל הזה לתקופה של מעל חודש אני כבר לא אצטרך לחזור לעשן.. בשונה מההתמכרות שלנו מהסיגריות אמור להיות יותר קל לצאת...

יש גם עניין של תאוות אכילה אצלי אבל לא הייתי מגדיר את זה כהתמכרות .. אבל גם שם אני חווה לעיתים את אותם רגשות שיש כמו אחרי שימוש..

זה גם משהו שאצטרך לטפל בו בסופו של דבר.. אבל כנראה שלא היום ולא עכשיו.

במיוחד אם אפסיק לעשן צריך לקחת בחשבון שייתכל שאעלה כמה קילוגרמים...

תודה על התשובות וההתייחסות! אוהב אתכם

זמן ליצירת דף: 1.29 שניות

Are you sure?

כן