ברוכים הבאים, אורח

לא יודע איך להתחיל..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא יודע איך להתחיל.. 1344 צפיות

לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117343

שלום חברים,
כותב פה בקושי נראה לי שנה כמעט שלא כתבתי כאן...והפסקתי לעקוב.
ומה לשם עברתי לטייס אוטומטי בעניין התאווה מה שקורה קורה.רוצה לקבל ממכם עזרה.
הבעיה כמו שאני רואה אתה-פלאפון האישי יש עליו נטספרק ב"ה נדיר שנכנס דרכו .העניין הוא עוד מכשיר
שיש לי ויש עליו גם נטספרק(אבל אני פורץ אותו..כל פעם ש"צריך").ודרכו אני כרגע חוטא
אני קולט שאני מבעיר את העניינים מכל המראות בחוץ
לא יודע מה לעשות כרגע עוד לא מרגיש מוכן לקבוצות וכל הנושא.
הלכתי לאיבוד לא יודע איך לצאת.ואני מפחד שגם אם העלים או משהו בסגנון את הפלאפון אעבור לפלאפון האישי שלי כבר ולחטוא דרכו
אשמח לעזרה ממכם.
מאיפה להתחיל בכלל ?
תודה לכולכם שמח שגיליתי את האתר הזה

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117347

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מנסה להשתדל כתב on 27 יוני 2019 19:21:
שלום חברים,
כותב פה בקושי נראה לי שנה כמעט שלא כתבתי כאן...והפסקתי לעקוב.
ומה לשם עברתי לטייס אוטומטי בעניין התאווה מה שקורה קורה.רוצה לקבל ממכם עזרה.
הבעיה כמו שאני רואה אתה-פלאפון האישי יש עליו נטספרק ב"ה נדיר שנכנס דרכו .העניין הוא עוד מכשיר
שיש לי ויש עליו גם נטספרק(אבל אני פורץ אותו..כל פעם ש"צריך").ודרכו אני כרגע חוטא
אני קולט שאני מבעיר את העניינים מכל המראות בחוץ
לא יודע מה לעשות כרגע עוד לא מרגיש מוכן לקבוצות וכל הנושא.
הלכתי לאיבוד לא יודע איך לצאת.ואני מפחד שגם אם העלים או משהו בסגנון את הפלאפון אעבור לפלאפון האישי שלי כבר ולחטוא דרכו
אשמח לעזרה ממכם.
מאיפה להתחיל בכלל ?
תודה לכולכם שמח שגיליתי את האתר הזה

תתחיל בלהסביר האם נטספרק שאתה פורץ, זה בגלל בעייה שלהם במערכת, או בגלל שאתה לא התקנת את התוספת שמונעת ממך להסיר את האפליקציה ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117359

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי אוהבים אותך. 
בינתיים בשנה האחרונה, אני נקי. 
התכנית עובדת בשבילי, כי אני עובד אותה.

מאחל לך גם.

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117361

הקוד אצלי פשוט..זה אותו קוד לשניהם ופשוט המכשיר שיושב בבית איתו רואה ונכשל ואם השני שעליי לא.(עדיין יש שיפור כי לפחות אם מה שעליי וסגור יחסית-אז כמות המראות ירדה בעשרות אחוזים מה שעוזר עוד קצת לשמור).
פשוט בפלאפון שאצלי קבוע אני לא עושה את זה כי לכאורה לא צריך(יש לי את המכשיר השני להיכשל איתו..)
דבר נוסף שאני יודע שאם אפטר איכשהוא או אעביר למישהו אחר את הקוד אנסה למצוא פיתרון אחר(בתכלס הרבה מזה זה פסיכולוגי כי אם אני רוצה ליפול אז אלך לחנות ואקנה חדש ב300 שח ואפול איתו)
אבל אני מנסה לחשוב על איך אולי לעשות את זה.אבל לא להיות בהלם מהעניין שפתאום אין לי את האפשרות הנוחה ושאני אוהב.להסתכל בפוי
כי פתאום אני ארצה וכאילו אין כלום (מפחיד ומרגיש כאילו אשתגע חח)
אז גם בגלל זה אני עוד לא סגור איך מתחילים מכאן...?

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117363

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אני עובד מול מחשב פתוח, ולא מרגיש צורך לחפש פורנו. 
גם כשאני מרגיש צורך, אני לא פועל על זה. יש לי פעולות אחרות שאני עושה (מרים טלפון לחבר, יורד על הברכיים, מתפלל). 
אני נקי, ואני אסיר תודה על זה שאני נקי.

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117366

האם אתה באמת מצליח לא להכנס לאתרים/לראות תמונות?

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117371

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מנסה להשתדל כתב on 28 יוני 2019 11:25:
הקוד אצלי פשוט..זה אותו קוד לשניהם ופשוט המכשיר שיושב בבית איתו רואה ונכשל ואם השני שעליי לא.(עדיין יש שיפור כי לפחות אם מה שעליי וסגור יחסית-אז כמות המראות ירדה בעשרות אחוזים מה שעוזר עוד קצת לשמור).
פשוט בפלאפון שאצלי קבוע אני לא עושה את זה כי לכאורה לא צריך(יש לי את המכשיר השני להיכשל איתו..)
דבר נוסף שאני יודע שאם אפטר איכשהוא או אעביר למישהו אחר את הקוד אנסה למצוא פיתרון אחר(בתכלס הרבה מזה זה פסיכולוגי כי אם אני רוצה ליפול אז אלך לחנות ואקנה חדש ב300 שח ואפול איתו)
אבל אני מנסה לחשוב על איך אולי לעשות את זה.אבל לא להיות בהלם מהעניין שפתאום אין לי את האפשרות הנוחה ושאני אוהב.להסתכל בפוי
כי פתאום אני ארצה וכאילו אין כלום (מפחיד ומרגיש כאילו אשתגע חח)
אז גם בגלל זה אני עוד לא סגור איך מתחילים מכאן...?

אני לא מבין כל כך למה אתה מצפה שנעזור לך אם אתה לא עוזר לעצמך..

אתה אומר שאתה מחזיק את הקוד לנטספארק שלך, אז ברור שתיפול... גם הכספת הכי משובחת לא תעזור אם הגנב יודע את הקוד לכספת..

ברור שהרבה מההגנה היא פסיכולוגית - הרי אפילו אם יש לך נטספארק שאתה לא יודע את הקוד שלו על 2 המכשירים שלך, תמיד תוכל להביא איזה האקר שיפרוץ אותם, או לקנות חדש, או לשדוד ממישהו את הפלאפון שלו, ועוד ועוד..
אבל זה שההגנה במקרים כאלה היא פסיכולוגית (אין לך כוח נפשי לחפש האקר ולדבר איתו על זה, אתה קמצן ועצלן מכדי ללכת לקנות חדש (או שאתה הופך את עצמך בכוונה לכזה, לי קל מאוד להפוך לעצלן, כל מכור שכלל את היכולת הזאת לשלמות ), בוודאי שאין לך את הרצון לשדוד מישהו), זה לא אומר שזה לא הגנה חזקה.
רוצה דוגמא ? נסה להתפשט באמצע הרחוב, רק נסה - אתה תגלה שגם באיומי אקדח זה יהיה קשה מאוד.

אם נתעלם שנייה מהמשפט המוזר שאמרת ("אני אוהב להסתכל בפורנו"), אני מסכים עם כך שלהיכנס למציאות שבה אין פורנו זה לנתק לאיש מכור צינור חמצן-בכאילו, אתה מרגיש כאילו אתה נחנק, אבל אז אתה מגלה שאין צורך בצינור חמצן, כי יש מספיק אוויר בחוץ

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117377

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קשה מאוד להחזיר גם תאווה וגם החלמה,
אבל קשה לנו לוותר, מזדהה,
בגלל זה אנחנו צריכים חבר לדרך שיעזור לנו לעזוב את הדברים המפילים אותנו,
ממליץ למצוא חבר מהפורום שיעזור לך,
כי לבד כנראה לא תצליח,
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. נכון אתה צודק לפני 4 שנים, 9 חודשים #117379

באמת זה מייאש ומתסכל להתחיל כל פעם מחדש. כי אנחנו לפעמים מעדיפים להישאר באיזור הנוחות, שאם אנחנו כבר בבוץ, אז מה זה משנה .. נמשיך להתפלש בבוץ. אבל בשמיים לא סופרים את הנפילות שלנו, סופרים כמה פעמים ניסינו להתחיל מחדש, ולכן ידידי, נכון שטבלת ה90 יום היא סוג של התחלה חדשה כל פעם, שמאפסים את הספירה אחרי שנופלים... אבל... כשיש רק מעידה... את זה לא מציינים בטבלה... ומעידה זה בחינת "נעשה לו כהתר"... יאללה אם אנחנו כבר בבוץ.. מה זה משנה נמשיך להיות בבוץ.. ולכן חשוב אחרי כל מעידה להתחיל מחדש, שאפילו שרק התחממנו ולא שפכנו... עדיין צריכים להתחיל מחדש... ולא לחכות לנפילה בשביל להתחיל מחדש.. ולכן המלצה שלי בחום.. שאחרי כל מעידה להתחיל ספר תהילים מהפרק הראשון.. וככה להמשיך ולהתקדם.. ואם חס ושלום הייתה מעידה... אז שוב חוזרים לפרק ראשון של תהילים... אנחנו חייבים את בורא עולם בשביל להצליח!!!! ואם זכינו לסיים את כל ספר תהילים בלי מעידה... אז אפשר להתחיל ללמוד ספר משניות וכו... וכל אחד כפי רעיונותיו... מקווה  וכו.. 
מקווה שעצה של חבר תוכל לעזור... וגם אם אתה לא דתי...תזכור שאתה יהודי

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי modeani1820.

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117380

תודה רבה חברים.
מחזק מאוד.
העקב אכילס שלי זה המכשיר שאפשר להיכנס דרכו לתכנים.
אני אצטרך לעשות את זה בהדרגה מסוימת כנראה.עוד לא יודע איך..
אשמח אם למישהו ממכם יש טיפים בנושא יעזור מאוד

לגבי המראות לכל אלו שב"ה שומרים.אתם כמעט באופן מוחלט כשאתם בחוץ לא מסתכלים על מראות כאלו?(במיוחד בתקופת הקיץ שיותר קשה).

תודה לכולם

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117381

אני ממליץ לך לתת את השם משתמש והסיסמא לנטספרק למישהו לתקופה מסוימת, אחרת חבל על הכסף

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117385

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מנסה להשתדל כתב on 30 יוני 2019 12:10:
תודה רבה חברים.
מחזק מאוד.
העקב אכילס שלי זה המכשיר שאפשר להיכנס דרכו לתכנים.
אני אצטרך לעשות את זה בהדרגה מסוימת כנראה.עוד לא יודע איך..
אשמח אם למישהו ממכם יש טיפים בנושא יעזור מאוד

לגבי המראות לכל אלו שב"ה שומרים.אתם כמעט באופן מוחלט כשאתם בחוץ לא מסתכלים על מראות כאלו?(במיוחד בתקופת הקיץ שיותר קשה).

תודה לכולם

אם אתה מחפש להיכנס לזה בהדרגה, אני מציע לך להתמקד בדברים שגורמים לך ללכת לפורנו (לחץ, מצוקה, דרישות גבוהות, וכו') ולנסות לטפל בהם - זה הדרך שלך החוצה בהדרגה. 
בעיקרון רק אתה יודע כמה אתה מסוגל וכמה אתה יכול וצריך לדחוף את עצמך לנקיות.. תהיה כנה עם עצמך ותחליט.

בקשר לשמירה על העיניים בחוץ - לי עצמי זה לא קשה, אבל יש חברים אחרים בפורום שכל הזמן מדברים על זה (כמה זה קשה). לי קשה רק להתמודד עם המראות במחשב שאף אחד לא רואה אותי.

תגובה: לא יודע איך להתחיל.. לפני 4 שנים, 9 חודשים #117395

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
כמה עוד כתב on 28 יוני 2019 15:36:

האם אתה באמת מצליח לא להכנס לאתרים/לראות תמונות?

כן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן